Opinie o Homex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Homex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Homex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homex Sp. z o.o. w Warszawa

Magdalenka Nowy wpis

Praca w Homex, Mad, Pleban, Pleban O to praca dla desperatów. Może i płacą do 10 następnego miesiąca, ale grosze. Jeśli ktoś chce pracować za płacę minimalną to proszę bardzo. W hotelu Jużynek , Homex zatrudniają tylko sprzątaczki więc dużo personelu nie ma. Kucharzom i specjalistom ds marketingu oferują pracę na zlecenie i za minimalne wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)

Jolanta Nowy wpis
@Magdalenka

specjaliści ds marketingu na minimalnej? chyba, że tylko podstawa i dobijają im premiami jakimś, tak? a ilu ich obecnie tu pracuje i z jakim stażem, wiadomo?

ZUZA Nowy wpis
@Jolanta

Magdalenka masz bardzo wybujałą fantazję. NAUCZ SIĘ PISAĆ, SZKOŁY TO TY CHYBA NIE SKOŃCZYŁAŚ.

Czy Homex Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

homex Nowy wpis

Tak. proszę o kontakt homex@homex.com.pl

zbycha

firma w porządku, nigdy nie zabrano mi jakiejkolwiek złotówki. ONA piszesz bo sama prawdopodobnie jesteś nie uczciwa, pewnie coś ukradałaś albo jesteś (usunięte przez administratora)ni nie przychodzisz do pracy bo ci się robić nie chce i szukasz jak się odegrać , nie tędy droga (usunięte przez administratora)

Radosław

@Ona Nikt na siłę nie trzyma po co pracować i narzekać a wręcz oskarżać bezpodstawnie? Firma zasługuje na dobrą opinię

Ona
@Radosław

Firma i jej pod spółki kierowane są przez jedną kobietę, która traktuje pracowników jak bezmyślnych białych murzynów, który nie zasługują na najniższa krajową, dlatego proponuje umowę zlecenie, gdzie może manipulować godzinami pracy. Wysokość wypłaty też trzeba pilnować bo nie zawsze się zgadza, podobnie jest z ilością urlopu. Kto tam pracował to doskonale wie o czym pisze. Strach zatrudnić się bo dokumenty pracowników giną i niewiadomo co się z nimi dzieje.

Firma Homex Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent działu kadr. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Macie dobrą stawkę godzinową? A jak z premiami?

Co jaki okres czasu w Homex Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ona

W Homex nie ma podwyżek, chyba że najniższą krajowa wzrosnie. Trzeba jeszcze pilnować żeby całą wypłatę dostać

Radosław

Nigdy nie było podwyżek w tej firmie .Pracownik jest tam zwykłym pomiotem . Stawki najniższe w Mazowieckim .Wyzysk !!!! Stanowczo przestrzegam przed praca w tej firmie

Jasiek

Ogólnie dobra firma pod każdym względem. Jeśli są chęci do pracy to i zadowolenie z niej będzie , polecam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Homex Sp. z o.o.?

HOMEX

a na jakie stanowisko pan chce aplikować ?

zbychu

firma super

zbyc
@zbychu

Tylko o którym Homex jest mowa

On i ona

Zero szacunku do ludzi a zwłaszcza pseudo pani prezes ktora nie lubi mądrzejszych od siebie .Zero ostatniej wyplaty .Straszenie a nawet obelgi pod moim adresem.Omijac szerokim łukiem .

Tymoteusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Chciałbym tu pracować . Może coś więcej się dowiem?

monika

bardzo dobra firma . szacunek jest dla pracowników. byłam tam zatrudniona . z uwagi na chorobę musiałam odejść, ale jak tylko wyzdrowieję na pewno ponownie wrócę.

Aga

Właśnie od niedawna zaczęłam tam prace i jestem bardzo zadowolona.

KASIA

BZDURY PISZECIE .pracowałam w tej firmie 10 lat i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem i moje koleżanki również. wynagrodzenia BYŁY ZAWSZE na czas I BEZ ŻADNYCH POTRĄCEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Aga
@KASIA

Pani Kasiu ja też pracowałam kilka lat i byłam bardzo zadowolona . Popieram panią. Nie słuchajcie tych głupot wypisywanych przez pozostałych.

Homex

Ja tez pracowałam na politechnice cały czas . Mnie nigdy nie okradli. Po zakończeniu pracy sama dyrekcja serdecznie podziękowała za pracę. Pracuje w branży sprzątania 30 lat i nie spotkałam się jeszcze z żadną firma aby mi za pracę podziękowano. Polecam tą firmę . Pensja moze nie za duza ale jest zawsze na czas a nawet przed czasem jak kierownik dopilnuje i dostarczy wszystkie naliczenia do kadr. Polecam tą firmę.

Uwaga oszuści działają pod innymi swoimi firemkami .Jak nie trafia łosia na firme Homex to łowią tez na Mad,Server,Pleban, Pleban Ochrona. Pracowałem tam 20 lat kiedyś było inaczej a teraz brak słów .Wyzysk i jak się nie pomyla to prawdy nie powiedzą. Ciągle problemy z pieniędzmi wypłaty przychodzą w ratach i nigdy nie wiesz ile dostaniesz.Oszukali juz wiele osób a z tych pieniędzy zdobytych na ludzkiej krzywdzie budują jakiś hotel pod Płońskim. Odradzam prace u tych ludzi.

Malgosia

Ty były pracowniku pracujący 20 lat po cholerę tyle pracowałeś lat skoro to oszusci. Chyba sam jesteś oszustem. Ja pracuje ten od 1993 r i nigdy nie było żadnych problemów z wypłata mi i pieniędzmi na czas. Dlatego nadal tam pracuje. I szanują pracowników sprzątających.

chomex

obejrzyjcie wizytówkę firmy - jej siedzibę przy Bernardyńskiej 14, to rudera - już samo to powinno zapalić czerwoną lampkę w głowach starających się o pracę tam.

Do.

Firma oszukuje ludzi. Traktuje ich naprawdę strasznie. Nie polecam.

Oszukują na pieniądze nie płaca na czas.Pracuje sie za marne pieniadze.Ostatniej wyplaty z reguły sie nie dostaje juz nie wspomnę o jakis swidectwach pracy lub innych zaświadczeniach.Firma praktycznie w rozpadzie ale co tu sie dziwic wszystko co osiągnęli to na ludzkiej krzywdzie.Masakra .Szukajcie gdzie indziej tam stanowczo odradzam pracę.

Elżbieta

Mnie też oszukali i wiele innych osob.Pracowalam na Politechnice jak serwis sprzątający.Nie placili wyplat w terminie i nigdy nie wiadomo bylo ile w tym miesiącu urwą z wyplaty 100,200 a moze 500zł(z niewiadomego powodu ) Wlasciciele tej firmy unikali później kontaktu z tak oszukanym pracownikiem .Jednym slowem okradaja biedaków a sami zyja ponad stan.Takich osob jak Ja bylo bardzo duzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Homex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Homex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homex Sp. z o.o.?

Homex Sp. z o.o.