Homex Sp. z o.o.

Opinie o Homex Sp. z o.o.

Do.

Firma oszukuje ludzi. Traktuje ich naprawdę strasznie. Nie polecam.

KASIA

BZDURY PISZECIE .pracowałam w tej firmie 10 lat i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem i moje koleżanki również. wynagrodzenia BYŁY ZAWSZE na czas I BEZ ŻADNYCH POTRĄCEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Uwaga oszuści działają pod innymi swoimi firemkami .Jak nie trafia łosia na firme Homex to łowią tez na Mad,Server,Pleban, Pleban Ochrona. Pracowałem tam 20 lat kiedyś było inaczej a teraz brak słów .Wyzysk i jak się nie pomyla to prawdy nie powiedzą. Ciągle problemy z pieniędzmi wypłaty przychodzą w ratach i nigdy nie wiesz ile dostaniesz.Oszukali juz wiele osób a z tych pieniędzy zdobytych na ludzkiej krzywdzie budują jakiś hotel pod Płońskim. Odradzam prace u tych ludzi.

Oszukują na pieniądze nie płaca na czas.Pracuje sie za marne pieniadze.Ostatniej wyplaty z reguły sie nie dostaje juz nie wspomnę o jakis swidectwach pracy lub innych zaświadczeniach.Firma praktycznie w rozpadzie ale co tu sie dziwic wszystko co osiągnęli to na ludzkiej krzywdzie.Masakra .Szukajcie gdzie indziej tam stanowczo odradzam pracę.

Elżbieta

Mnie też oszukali i wiele innych osob.Pracowalam na Politechnice jak serwis sprzątający.Nie placili wyplat w terminie i nigdy nie wiadomo bylo ile w tym miesiącu urwą z wyplaty 100,200 a moze 500zł(z niewiadomego powodu ) Wlasciciele tej firmy unikali później kontaktu z tak oszukanym pracownikiem .Jednym slowem okradaja biedaków a sami zyja ponad stan.Takich osob jak Ja bylo bardzo duzo.

Niewolnik

Uwaga oszukuja i nie płacą.Czlowieka maja za niewolnika.Właściciele tej firmy inteligencja nie grzesza .Omijać szerokim łukiem.

Oszukany

Oszukują i wykorzystuja ludzi bez względu na wiek .Ucinaja wyplate co miesiąc nie placa w terminie.Odradzam pracę w tej firmie!

Lidka

Firma krzak oszukują ludzi na pieniądze ,nie placa wypłaty w terminie.Zawalaja czlowieka robota za psie pieniądze.Nastawieni sa na wyzysk czlowieka.Oszuści

Mak
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no tak czasami bywa, że nie ma opinii nowych, ale np. jesli tylko ktoś się tutaj pojawi i jest w stanie opowiedzieć jak się sprawy mają i jak jest tutaj w pracy, to ja będe bardzo bardzo zadowolony, bo faktycznie szukam roboty w tej branży.

farand

Nie polecam nikomu pracy. (usunięte przez administratora)

oszukany

witam. pracowalem w homexie, jest to firma ktora traktuje ludzi jak popychadla szczegolnie p.[usunięte przez admina] na pieniadze ucinaja za byle co. jedynym plusem jest to ze na czas ale nigdy nie wiesz nile. ja szczerze nie polecam ale jak ktos chce to moze ryzykowac;)

Zostaw opinię o Homex Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homex Sp. z o.o.