MGP System Maria Żurowska-Mroczek

Opinie o MGP System Maria Żurowska-Mroczek

Tomek

Pracowałem 3 lata. Jest to firma super. Najważniejsze zawsze czułem , że jestem potrzebny . Dyrektor pomaga w zdobyciu wykształcenia , osobiście to odczułem. Pracuje teraz w korporacji [usunięte przez moderatora]szanujmy polskie firmy. Pozdrawiam Szefów.

Murarz

Pracowałem w tej firmie 5 lat i życzę każdemu takich pracodawców. Dobre wynagrodzenie płacone na czas bez jednego dnia spóźnienia. Kontakt z Dyrektorem bezpośredni prawie codziennie jest na obiektach. Z Szefową rzadko ale obecna jest zawsze na urodzinach pracowników , święta i inne okolicznościowe spotkania. Polecam tą firmę młodym osobom ponieważ w tej firmie możecie nauczyć się pracy w dobrej atmosferze. Jacek

Zostaw opinię o MGP System Maria Żurowska-Mroczek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGP System Maria Żurowska-Mroczek