Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

blĄdyna z rekrutacji

Inforumje, że wulgarny wpis pod nikiem: "agencja" z 14 lutego nie był wystawiony przez pracownika agencji Akcja Job. Panie ARNOLDZIE, przykro mi że poczuł się Pan jak na przesłuchaniu podczas rozmowy ze mną. Nie taki był cel. Staramy się dokładnie sprawdzić referencje naszych pracowników, by możliwie dobrać jak najlepszych specjalistów. Jest to też czas, w którym Pan może na spokojnie porozmawiać z rekruterem i rozwiać wszystkie wątpliwosći. Wydaje mi się, ze to rozwiązanie jest lepsze, niż rekrutacja przez telefon albo wyjazd w ciemno. Rekrutujemy na francuskich warunkach i każdy z naszych pracowników musi mieć założoną teczkę osobową (tak samo jest w Polsce). Teczka zawiera kserokopie swiadectw pracy i certyfikatów. Domyslam się, że Pana kandydatura musiała mi się spodobać, skoro poświęciłam Panu aż tak dużo czasu ;) .. Życzę powodzenia na dalszej drodze kariery. Pozdrawiam

agencja ...może towarzyska ,może nie
@blĄdyna z rekrutacji

mylisz się - był . I proponuje nie tłumaczyć się przed osłem ,który pluje na agencje .Szkoda czasu. A wpis wcale nie był wulgarny .Facet to półdebil i troglodyta.

zazdrośnica...

beczka

kochani trochę kultury w wypowiedziach czy musicie się tak obrażać.A jeżeli są to wypowiedzi pracowników tej Agencji to nie zazdroszczę prezesowi takiej kadry

romek17

to moze pomożesz bo ja też szukam

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
ARNOLD

Widać mój wpis odniósł skutek. Najwyraźniej pisownia BLĄD a nie BLOND jest większym problemem niż treść opinii. Specjalnie użyłem takiej pisowni żeby osoby mniej inteligentne miały co pisać. Nie będę się zniżał do poziomu pracowników owej agencji którzy bronią się używając różnych nicków i wypisują bzdury! Uważajcie na tą "AGENCJĘ" są inne i mają lepsze warunki! Właśnie podpisałem kontrakt do Francji z inną agencją i w marcu jadę. Warunki są dużo lepsze!!!

arnold- sralnold
@ARNOLD

chyba z towarzyską hehehe....

pracownica

Nie polecam pracy w biurze w Poznaniu. Ciągłe nadgodziny, brak pomocy, zero feedbacku na temat pracy tylko ciągła informacja o tym, że coś jest źle ... Pracowałam tam kilka miesięcy i po 2 miesiącach miałam dosyć...

siwy

ta firma ogolnie jest ok ,ladne panie w biurze rekrutuja , warunki placy ok , mieszkaniowe czasem do przyjecia ale kordynator w francji pan T i jego kierownik to nieporozumienie , pracownikow traktuja jak smieci .

agencja

arnold , jak zobaczylismy twoją twarz troglodyty i spojrzenie pijanego łosia , twarz nigdy nie skalaną myślą to nie mogliśmy uwierzyć ,że udało ci sie cokolwiek zrobić w życiu stad zainteresowanie dokumentacją....

stefan

znalazl sie pierdo... orto znawca kazdy wie o co chodzi a ty cwelu sie rozpisujesz ze blondyna i ze (usunięte przez administratora) muje jebaj dalej z a te 10 euro i stroj sie w dcatlonie przed wyjazdem do domu do tesciowej w dresy pizdolizie ale pomimo to polecam prace przez agencjie nie oszukuja a warunki kazdy z wyjezdzajacych akceptuje sam pozdro dla normalnych ludzi !!!!!!

@stefan

.stefan vel arnold - ale z ciebie pizdzielec nieogarnięty... nie dosc ,że analfabeta to jeszcze prostak...

@stefan

a czego sie spodziewać po cebulaku z Polski .Wymagania jakby byl nie wiem kim a pewnie debil jakich malo i alkus . Za 10 zeta na godzine rób w Polsce stefanek bo na zachód to ty się cwelu nie nadajesz

magda
@stefan

pólmózgu - lepiej ubierać sie w decathlonie niż ty cwelu w lumpeksie za wyszarpane od mamusi grosze.. co za jełop....

@stefan

stefanek vel arnoldzik papierowa d.u.p.a inaczej zwąc . Nie dość ,że analfabeta to jeszcze prostak. Pozdro dla normalnych ludzi hehehehehe .tekst spod żabki troglodyto... co za ciota...

lol

hello co do zarobku w akcji trzeba by bylo zapierd.......190h zeby tyle zarobic a to jest niemozliwe !pracowalem przez ta agencje 3 lata nadal pracuje w e francji lecz juz nie wspolpracuje z ta agencja pozdrawiam a co do warunkow mieszkaniowych to chcialbym wyslac ta pania BLAD na miesiac jakby przezyla sto przeprowadzek po innych dziurach to by osiwiala jeszce raz pozdro

ARNOLD

Witam wszystkich. Przeczytałem kilkanaście postów na temat agencji AKCJA JOB i chciałbym wyrazić swoją opinię. A mianowicie byłem na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie pracy spawacza, pani o bląd włosach muliła przez 1,5h żeby potwierdzić moje kwalifikacje. Czułem się jak w teleturnieju "1000 pytań do...". Prościej by było gdybym przyniósł swoją autobiografię ;-) Podczas rozmowy Pani bląd pięknie opowiada o pracy, o warunkach mieszkalnych wszystko ładnie pięknie - tylko jechać. Wszystko do czasu wynagrodzenia, nagle blądi zaczyna się zacinać mieszać i w sumie wyszło, że wszystko jest za darmo ( przejazd do Francji, zakwaterowanie, zjazdy do Polski co 2 miesiące, dojazd z miejsca zamieszkania do zakładu pracy,WI-FI i wiele innych). Wynagrodzenie miało być 1700 euro/ m-c. Tylko ciężko było jej powiedzieć przy jakiej ilości godzin w miesiacu. Żeby to sprawdzić potrzebne jej były moje świadectwa pracy - po co?! Ponieważ nie mam nic do ukrycia więc jej wysłałem skany a pani w dalszym ciągu liczy godziny. Minęło już kilkanaście dni a bląd dalej liczy, liczy ...i ma z tym problem. Dlatego jeżeli ktoś ma więcej oleju w głowie niż blądi to daruje sobie tą agencję - SZKODA CZASU!!! Pozdrawiam wszystkich czytelników.

@ARNOLD

arnoldzik ... kolor włosów o którym piszesz to BLOND nie BLAD Stąd pani o której piszesz to BLONDI ,BLONDYNA ,BLOND .... A stawka za spawanie to około 10 euro na rękę za godz wraz z dodatkiem za prace tymczasową . Biorąc pod uwagę ,że nie płacisz za mieszkanie i dojazd do pracy to nie jest zle. Podróż do Francji tez masz gratis jak również zjazdy na święta i wakacje do Polski. Ale skoro wolisz narzekać to siedź dalej na kuroniówce i płacz.

mentalny wampir

to oczywiscie odpowiedz do el toro nie do kazika ;)

mentalny wampir

i co z tego ,że sa? nikt z toba po polsku gadac nie bedzie. do polski tez nie zadzwonia. a ludzie szukaja pracy z Polski. tu nie masz nawet numeru SS ,adresu,konta w banku a wciskasz ludziom kity jak to łatwo we Francji znalezc prace. tu sa ludzie co zalatwiaja robote w Polsce dlatego szukaja przez akcje itp..

pracownica

Nie polecam pracy w biurze Poznań. Kierowniczka totalnie bez kompetencji... Zero profesjonalizmu, wszystko przerzuca na pracowników a sama nic nie wie o rekrutacji

Alicja
@pracownica

A ja się nie zgadzam. Byłam w tym oddziale na stażu i bardzo dużo się nauczyłam. Zarówno od konsultanta ds. rekrutacji jak i kierowniczki oddziału. W porównaniu do innych staży w HR super doświadczenie i realna wiedza, a nie jakieś tam parzenie kawy. Owszem presja czasu jest stresująca, ale dzięki temu ta praca nie jest nudna! Pozdrawiam

informator

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników Akcji Jop czyli Terra Competences należy wiedzieć ze pracownikowi przysługuje 2,5 dnia płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, we Francji funkcjonuje oddzielna kasa zajmująca się urlopami płatnymi dla pracowników sektora budowlanego,Les caisses Congés Intempéries BTP,Dokumentem stwierdzającym prawo do płatnego urlopu jest tzw. « certificat bleu » (niebieski certyfikat). Taki podpisany dokument dostarczany jest pracownikowi przez pracodawcę albo w chwili przejścia przez niego na urlop, albo w momencie zakończenia kontraktu Pracodawca jest zobowiązany prawnie wydać taki dokument ! Jeśli nie posiada go w chwili odejścia pracownika na urlop lub z kontraktu ,pracownik powinien natychmiast zgłosić się do kas BTP w celu jego otrzymania , jeżeli wróciłeś do Polski masz prawo w ciągu 2 lat zwrócić się do kasy BTP , która dokona wypłaty ekwiwalentu za urlop .

Piotrek

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników Akcji Jop i Terra Competences. Pracowałem we Francji jako Plaquista ,długi czas,teraz jestem w Polsce i czekam na dziecko poniewaz zona bedzie rodzic we Wrzesniu ,niestety dowiedzielismy sie o powazej wadze serca i nie tylko naszej córki..Ludzie prosze POMÓZCIE MOJEJ CÓRECZCE potrzebujemy pieniazków przeczytajcie linka; (usunięte przez administratora) z góry Serdecznie dziękuje

do www

twoja stara glizdo jak mi loda trzaskała

łysy
@do www

Ty wyrażaj się hejterstwo jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego.Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy pamiętaj po wyroku prawomocnym taka osoba może publicznie pokazać wyrok z Twoimi danymi zobaczymy co pracodawca powie.Jak coś masz do kogoś pisz na priv w jakiś sposób.

do www

tak głupota , najlepiej siedziec jak ty u mamusi na garnuszku i prosić o doładowanie neta ,żeby hejtowac

www
@do www

a kto powiedział że nie pracuje ośle

www

pojechali zarobic 700-800 euro glupota ludzka

bob marley still alive

na konopie wyjechalim siostro ;)love and peace

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB