Opinie o Akcja JOB w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Rzeszów

Jak długo czekaliście na odzew z Akcja JOB? Oddzwaniają zawsze?

Grxegorz Nowy wpis

Czy pracuje ktoś w francioli przez terra competences czy ktoś tam pracował kiedyś bo. Ja tam teraz jestem jakie są tam zarobki bo atmosfera jest. Tam trochę dziwna pracował. Tam kiedyś ktoś

Co jaki okres czasu w Akcja JOB można ubiegać się o podwyżkę?

hehe Nowy wpis

Marzenia fajna rzecz.

Marson

Witam pracowałem w tej firmie prawie rok..było nawet ok.. Ale puzniej to jakaś masakra pracowalilismy we Francji jako plakisci okolice Nantes..Dostaliśmy jakieś śmieszne faktury za prąd.. Pewnego dnia w piątek ok 12 tej zostaliśmy poinformowani że koniec pracy i zjazd do Polski jutro czyli w sobotę.. Zostaliśmy jednym słowem wykolowani bez mydła.. Bez pieniędzy na paliwo..Daliśmy jakoś radę dojechać do domu..Pani koordynator Joan klamczucha nigdy nie dotrzymuje słowa.. Zapytałem ile zarabiam netto..czyli za godzinę pracy nikt nie był wstanie tego mi powiedzieć.. Omijać szerokim łukiem bandą i tyle..

Marzena
@Marson

Na forum publicznym nie używa się danych osobowych - jest to po prostu zabronione. Widzę, że Twoje doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Akcja JOB nie są najlepsze. Jedno mnie jednak zdziwiło. Powiedziałeś, iż nikt nie chciał Ci tam powiedzieć, ile zarabiasz netto na godzinę. To nie miałeś tego zapisanego w umowie?

Marson
@Marzena

Miałem to zapisane w umowie ..tylko była kwota bez netto czy brutto..Więc zadzwoniłem do biura usłyszałem odpowiedź że każdy miesiąc jest inny ..tylko jak mógł być inny jak zawsze pracowałem po osiem godzin dziennie i stawka była godzinowa..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Akcja JOB? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kamilo27

Chce jechać na magazyn spożywczy do Niemiec. Może ktoś napisać jak ktos byl lub jest czy warto i jak tam jest ? Dzięki

Ola

Hej,był ktoś w Dronten z Good Job,proszę o opinię

zadowolony

też sob ie chwalę. nie wiem jak praca za granicą bo ja zostałem w Polsce. na produkcji mam 4 z przodu. pewnie dla niektórych to mało, ale dla mnie to dużo. kasa na czas no i wykupiłem pakiet medyczno- sportowy w mega dobrej cenie.

greg
@zadowolony

Siemka czy mozesz napisac w jakiej firmie pracujesz.

Łukasz
@greg

Rozumiem, że pytasz, bo także chciałbyś podjąć współpracę z firmą Akcja JOB. Pisałeś w sumie już dwa miesiące temu, to może teraz pracujesz już za pośrednictwem tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę, jak wyglądają warunki, kontakt i czy jesteś zadowolony z tej współpracy.

testudines

nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. wiadomo, że czasy złotego zachodu są już za nami jednak kasa i tak dużo lepsza. byłęm z nimi 2 razy na zagranicznych kontraktach i polecam!

mario

ludziskz szerokim łukiem omijac , omijac , rzna na kasie, zarobki jak w kraju tylko 2000 tys km od domu, wypłaty opoznione nigdy sie nie zgadzaja, porazka

GAL

Witam wszystkich pracujących i tych którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy za pośrednictwem agencji AKCJA JOB lub ALBEDO(to jedno)którzy po podpisaniu umowy zostają oddelegowani do pracy do Francji do agencji TERRA COMPETENCES jakie wynagrodzenie powinien otrzymać pracownik TERRY COMPETENCES(agencja płaci znacznie mniej) info w linku poniżej http://forsal.pl/artykuly/1077167,francuski-pracodawca-kocha-macrona-za-walke-z-polskim-hydraulikiem.html

Aneta

@anonymous w swojej wypowiedzi przedstawiasz firmę Akcja JOB w bardzo niekorzystnym świetle. Jednak użytkownicy korzystający z tego forum niewiele się dowiedzą w ten sposób. Rozwiń swoją myśl, przestrzegając zasad regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin.

MAREK

najgorsze ze pisza i mowia co innego a kasa inna, i zawsze z opoznieniem ,odradzam i nie polecam , roznica z kasa do innych agencji to ok 300 euro , nie daja panieru, tylko zabieraja niby na zakwaterowanie czego inne firmy nie robia OMIJAC

Firma do (usunięte przez administratora) żal tylko ludzi co pracują tylko wykorzystać człowieka

Powiem tylko jedno farsa zarobki to kpina co innego mówią a co innego wychodzi na miejscu ale jak się kieruje ludzi na francuskie papiery a na miejscu rządzi kto inny i robią z tobą co chcą i płacą jak chcą.NIE POLECAM.

piotr

sami rencisci pracuja ,slizgaja sie na młodszych pracownikach,robia machloje na paliwie i jeszcze do sklepu nie chca jeżdzic a umiejetnosci zawodowych ZERO, nie polecam pracowałem rok a kordynatora zadnego nie mogłem sie doprosic i nie widziałem

idz pan w chooj

najgorsza firma w jakiej pracowalem walki na pieniadze co miesiac! nikomu nie polecam sciemnianie na godzinach pracy ciagle kradzieze i to wszystko!

pier

zgadza sie problem z koordynatorami ,pracuje juz 4 lata we Francji,pani koordynator ciezko sie doprosic o załatwienie czego kolwiek,jest jeszcze pan koordynator ale to inna historia ,dasz prowizje dla niego to zalatwi , ale zapłac za to.Koordynatorzy to kpina i porazka,trzeba liczyc na siebie

mariusz

nie polecam firmy nie do końca mówią prawdę . paliwo mieszkanie niby ma być opłacone z dodatku a trzeba za swoje tankować oraz samochód firmowy co też ma być opłacony z tego ale trzeba dokładać ze swoich oraz problem z koordynatorami . kontakt to kpina .

Cichy

Siemka , co do [usunięte przez moderatora] z Rzeszowa w 100% popieram . Co do niektórych umów , nie dość że trzeba czekać od godziny nawet do kilku godzin zanim dostaniesz umowę to potem i tak możesz sobie nią [usunięte przez moderatora] podetrzeć bo jak im pasuje to oni ją zmienią bez żadnych aneksów .Poza tym spoko.

Hej ! Mam takie samo zdanie na temat [usunięte przez moderatora] z Rzeszowa,można mówić jak do ściany !! Ciężko się tam dogadać ,wszystko jest skomplikowane , Warunki i to co w umowie jest ok ! ....

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Rzeszów

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akcja JOB?

Akcja JOB