Akcja JOB

Rzeszów

Opinie o Akcja JOB

były pracownik

Powiem tylko jedno farsa zarobki to kpina co innego mówią a co innego wychodzi na miejscu ale jak się kieruje ludzi na francuskie papiery a na miejscu rządzi kto inny i robią z tobą co chcą i płacą jak chcą.NIE POLECAM.

piotr

sami rencisci pracuja ,slizgaja sie na młodszych pracownikach,robia machloje na paliwie i jeszcze do sklepu nie chca jeżdzic a umiejetnosci zawodowych ZERO, nie polecam pracowałem rok a kordynatora zadnego nie mogłem sie doprosic i nie widziałem

idz pan w chooj

najgorsza firma w jakiej pracowalem walki na pieniadze co miesiac! nikomu nie polecam sciemnianie na godzinach pracy ciagle kradzieze i to wszystko!

pier

zgadza sie problem z koordynatorami ,pracuje juz 4 lata we Francji,pani koordynator ciezko sie doprosic o załatwienie czego kolwiek,jest jeszcze pan koordynator ale to inna historia ,dasz prowizje dla niego to zalatwi , ale zapłac za to.Koordynatorzy to kpina i porazka,trzeba liczyc na siebie

mariusz

nie polecam firmy nie do końca mówią prawdę . paliwo mieszkanie niby ma być opłacone z dodatku a trzeba za swoje tankować oraz samochód firmowy co też ma być opłacony z tego ale trzeba dokładać ze swoich oraz problem z koordynatorami . kontakt to kpina .

Cichy

Siemka , co do [usunięte przez moderatora] z Rzeszowa w 100% popieram . Co do niektórych umów , nie dość że trzeba czekać od godziny nawet do kilku godzin zanim dostaniesz umowę to potem i tak możesz sobie nią [usunięte przez moderatora] podetrzeć bo jak im pasuje to oni ją zmienią bez żadnych aneksów .Poza tym spoko.

Hej ! Mam takie samo zdanie na temat [usunięte przez moderatora] z Rzeszowa,można mówić jak do ściany !! Ciężko się tam dogadać ,wszystko jest skomplikowane , Warunki i to co w umowie jest ok ! ....

miły

popieram [usunięte przez moderatora]

Pracowałem w tej firmie moim zdaniem ok. Kasa zgodnie z umową.Warunki też ok. Jest tam tylko jedna pracownica [usunięte przez moderatora] pracuje w oddziale w Rzeszowie. Bezczelna [usunięte przez moderatora]!!!!!!!! Traktuje ludzi z góry,uważa się za prawie właściciela firmy.Prośba do Pani [usunięte przez moderatora] szefowej-niech ją Pani [usunięte przez moderatora] na zbity pysk z tej Firmy. ONA nadaje się do zamiatania ulic a nie do pracy z ludźmi.

Zostaw opinię o Akcja JOB - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akcja JOB