Opinie o GSP GROUP sp.z.o.o w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GSP GROUP sp.z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GSP GROUP sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSP GROUP sp.z.o.o w Łódź

pozdr

a jakie zasady bhpu sa niby ,,niprzestrzegane''czego to głownie dotyczy ,ze niby dzieje sie cos zlego ludziom? A co dla porównania możecie dobrego napisać o swojej firmie? Czlowiek na taką naturę ,że łatwiej mu wytykać błędy

kaczor
@pozdr

Powod zawsze sie znajdzie - zawsze mozna zrobic cos wg ustalen z wczoraj, a nie z dzisiaj i juz mamy powod.

?lol

MIędzy ludzmi atmosfera tez nie jest za dobra w tej firmie?Zwalniaja ludzi mimo ze robia swoje plany i sie staraja?Chyba zeby kogos zwolnic trzeba miec konkretny powod ?

Zawsze możesz w nie wierzyć i spróbować się zatrudnić. Życzę powodzenia.

?

anonim - 2013-08-25 17:26:41 A ile na rozmowie o pracę proponują na początek więc w tej chwili komuś kto poszukuje stałej pracy jest szansa na um o praceJak zostaniesz lizusem i kablem to jest szansa ,że popracujesz tam dłużej niż rok . A jeśli nie to gwarantuję ,że dłużej niż dwa miesiące tam nie wytrzymasz ,albo po miesiącu znajdą haczyk na Ciebie i wylecisz po trzech tygodniach Pamiętaj,że ta firma nie ma nic wspólnego z Amerykańską nie daj się nabrać na te tanie chwyty ze strony szefostwa i ich PUPILI !!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GSP GROUP sp.z.o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Hi-Hua

anonim - 2013-08-25 17:26:41 A ile na rozmowie o pracę proponują na początek więc w tej chwili komuś kto poszukuje stałej pracy jest szansa na um o praceNajniższa krajowa, a czy będzie umowa o prace? to w zależności od twej psychiki: albo staniesz jak reszta - debilem i będziesz miał umowę albo z małą depresją i jak najdalej. Kolego - teraz umowa nic nie znaczy, możesz wylecieć szybciej niż na um. zlecenie

kicibugio

Piszesz tak bo pewnie jesteś z jednego z klanów rodzinnych które tam występują wystarczy tylko spojrzeć na jakaś listę obecności że pracują tam całe rodziny i boja się odezwać bo wylecą wszyscy i stracą cały dochód rodzinny. A warunki są fatalne nie ma tam żadnej higieny pracy żadnych przepisów bhp a już nie wspomnę o ppoż., wszystko jest robione na oko i ręcznie bez jakichkolwiek norm i bezpieczeństwa pracownika. Warunki sanitarne fatalne toalety albo zamknięte albo nieczynne, po pracy umyć się nie ma gdzie. Więc nie pisz głupot że jest tam wspaniale i uroczo bo z wyjściem zw sprawie załatwienia prywatnej sprawy też nie jest tak łatwo, a kierownicy niektórych działów nie mówię o wszystkich, to mniemam że świadectwo szkoły podstawowej zakupili na rynku bałuckim, nie są w stanie wypowiedzieć się w miarę sensownie czy logicznie zachowują się jak małe dzieci nie bo nie (usunięte przez administratora) nie podając sensownych argumentów dlaczego akurat nie albo dlaczego właśnie tak.

Hi-Hua

Odpowiedz sobie sam: ręczne płukanie membran kapilarnych w chlorze na oko, to było plusem albo minusem, a zwłaszcza dla odbiorców i pracowników który wdychały ten smród. Dać gwiazdkę za 300 zł, a zabrać premię za 600 zł: to plus czy minus. Zrobić zebranie na 10 osób, aby poniżać pracownika z 15 min. wulgarnym słownictwem, tojak rozumieć- test na wytrzymałość? Pomieszczenie socjalne dla pracowników produkcyjnych wygląda jak statek dla uchodźców z Afryki , to ekskluzyw albo brak podstawowych przepisów BHP? (usunięte przez administratora)

bolo

mrm - 2013-07-16 20:31:58 Warunki pracy są fatalne dziwię się jeszcze ,że odpowiednie służby na to pozwalają hm ciekawe dla czego? Ta firma z amerykańską nie ma nic wspólnego pracownicy są traktowani jak tania siła robocza !!!! Nie dajcie się nabrać ,że firma umożliwia rozwój możecie się tylko dorobić garba , siwych włosów i stresów .Zgadzam się szkoda swój cenny czas marnować

mrm

mmk

anonim - 2013-06-09 18:01:20 No nie mówcie, że odliczają wyjścia do toalety? Co w takim razie dzieje się z palaczami w GSP Group? Może jednak jest ktoś zadowolony?Ja właśnie za palenie jestem bez premii . Chyba nie długo zakończę karierę w tej firmie (usunięte przez administratora) nic więcej

loko

Palenie jest zabronione !!!! w momencie kiedy ,któryś z pupili szefa złapie na paleniu od razu zabierana jest premia . Niby taka amerykańska firma a nie długo będziecie tam pracować za łyżkę ryżu . Panuje tam obrzydliwa atmosfera sam szef traktuje ludzi jak powietrze i jak maszyny ,które ciągle mają pracować na zwiększonych obrotach i ciągle mu mało . Jedno jest pewne cieszę się ,że już tam nie pracuje mam dużo lepszą pracę za dużo lepsze pieniądze. Wielki szacunek dla kadrowej, która zawsze wypłacała pieniądze na czas pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Olo

Nie da się wyczuć atmosfery wchodząc z zewnątrz. Można się naciąć na "american dreams" więc wybierając spośród wielu pracodawców trzeba uważać żeby nie zmarnować sobie szansy gdzieś indziej, gdzie są normalni szefowie. (usunięte przez administratora)

gosc

Myślę że wybierając nowego pracodawcę należy osobiście przyjść i zobaczyć jak wygląda firma i jakie są relacje w firmie, nie można opierać się na samych komentarzach. To co można napisać o GSP to dobra atmosfera jaką tworzą ludzie, wypłaty są zawsze na czas, co ostatnio w wielu firmach jest rzadkością, poczytajcie inne opinie. Wiadomo że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

lolo

przez pierwszy miesiac 3 tys a potem wylatuje z pracy :)

Hi Hi

sara - 2012-11-07 13:32:34 ile w gsp zarabia dyrektor? Lepiej zapytaj jak długo :-)

sara

ile w gsp zarabia dyrektor?

Zu-Zu

Co nowego w GSP?

pracownik konfekcji

Wiecie co...zal mi tych wszystkich \"placzkow\" ciagle narzekajacych. jak nie pasi do znajdzcie sobie inna robote... Tylko lepiej ubolewac niz ruszyc (usunięte przez administratora) i zmierzyc sie z dzisiejszym rynkiem pracy... Ja pracowalam w wielu firmach i takiego lajciku jaktu na produkcji nigdzie nie bylo.... Praca lekka, latwa i przyjemna... Trzebaq isc do Della albo innego molocha gdzie trzeba dostac zgode na sikanie i jeszcze sobie znalezc zmiennka... Ludzie.... ruszczie troche glowami i poczytajcie co dzieje sie na rynku pracy... smieciowe umowy, pensje w ratach.. A tu pensja na czas, opieka medyczna prywatna...kiedy potrzebujesz to sie z kierownictwem dogadasz i mozesz wyjsc.... Co wy jeszcze chcecie? Kierownictwo ? chyba nie mieliscie gorszych... Wymagaja ale daja od siebie...A jak ktos jest normalnym pracownikiem a nie (usunięte przez administratora) jak wiekszosc tych narzekajacych to z kierownictwem ma OK...Sam Jon- wybuchowy ale ma serce, i ci co daja z siebie nie maja z nim zle...

[usunięte przez moderatora] warunki są ciężkie ale jak w każdej pracy. Nie chce się wam nieroby pracowac to wasza sprawa ;)) jak komus mało na początek 1500 z pełna opieką zdrowotną to jego problem.

Zostaw merytoryczną opinię o GSP GROUP sp.z.o.o - Łódź

• Jak się pracuje w GSP GROUP sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy GSP GROUP sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GSP GROUP sp.z.o.o
1.4/5 Na podstawie 115 ocen.
  • świętej Teresy Od Dzieciątka Jezus 103
    91-222 Łódź