Opinie o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BHPEX Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BHPEX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHPEX Sp. z o.o. w Zielona Góra

ArturD

Współpraca z firmą udana w 100%. Rzetelna i godna zaufania firma, jesteśmy zadowoleni ze współpracy, mogę śmiało polecić.

Kacper D.

Dziękuje za szybkie zrealizowanie zlecenia wdrożenia RODO w naszej firmie. Opracowana dokumentacja na wysokim poziomie. Będę was wszędzie polecał.

Natalia

@Michał W. dziękuję za Twoją odpowiedź. Może mógłbyś w takim wypadku napisać na co konkretnie trzeba się przygotować by wypaść dobrze na owej rozmowie. Jakich pytań należałoby się spodziewać?

Wiktor d.

Świetna firma, zgłosiłem się po obsługę BHP a oni jeszcze gratis zrobili dla mnie przeglądy przeciwpożarowe, wdrożyli RODO i co więcej zaopiekowali się siecią komputerową oferując wsparcie IT w naszej firmie w Zielonej Górze. Bardzo podoba mi się, że mają pełny outsourcing usług. Polecam ich jako obsługę w zakresie BHP, PPOŻ, HACCP, RODO, obsługa IT, nawet obsługę księgową oferują oraz kancelarię prawną. Jak w shreku "pełen serwis" :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BHPEX Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Natalia

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do BHPEX Wielgus? Możecie podzielić się informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? Jak ten aspekt wygląda w firmie BHPEX Wielgus? Czy jest tylko jeden etap rekrutacji a może jest ich kilka? Wasza opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Michał W.
@Natalia

Ja aplikowałem do nich z rok temu, i myślę że się nic nie zmieniło. Wysłałem do nich swoje CV, po kilku dniach otrzymałem telefon, że zapraszają mnie na rozmowę. Tam poinformowali mnie, że zostałem wybrany spośród innych kandydatów na podstawie średniej z ocen na suplemencie do dyplomu i oceny końcowej (czyli to pierwsza weryfikacja). Później odbyła się miła rozmowa rekrutacyjna z jakimś Panem, wypytał o wszystkie szczegóły, zadawał pytania (czyli to druga weryfikacja). Niestety nie przyjęli mnie, gdyż słabo się przygotowałem do tej rozmowy. I to byłoby na tyle. Jak ktoś kandyduje do nich, to myślę że warto, bo z tego co wiem robią ciekawe projekty w innych firmach. Najważniejsze, przygotuj się do rozmowy jak do egzaminu końcowego :)

Tomasz Kawęcki

Panie Rafale, dziękuję za profesjonalne wdrożenie RODO w naszej firmie oraz przygotowanie do wdrożenia ISO 27001. Innym mogę polecić firmę w 100 procentach, to jest strzał w dziesiątkę. Nie jest najtaniej, ale przynajmniej wiedziałem za co płaciłem. Pełen profesjonalizm. POLECAM

Feliks

Opinie o firmie zawsze są bardzo rożne co znaczy, że są prawdziwe.

Elżbieta

Szef nie jest zbyt miły. Ciężka i monotonna praca. Jest ogólnie nieciekawie.

@Elżbieta

Nigdy nie mieliśmy pracownika z imieniem Elżbieta, teraz też nie mamy. Konkurencja mi schlebia :) pozdrawiam Szef BHPEX

Kowalski
@BHPEX Sp. z o.o.

Może Pani Elżbieta chce zostać anonimowa bo jesteście małą firmą i łatwo dojść kto to?

Olga

Słyszałam, że to świetny pracodawca. Podpowiedzcie czy trudno jest się dostać?

Może konkurencja che sobie popisać? Świetna firma tylko czy potrzebują ludzi do pracy?

Szef :)
@Zainteresowany

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: 1. Starszy inspektor ds. BHP 2. Inspektor ochrony danych

Kamil

Z moich informacji wynika jednoznacznie, że BHPEX Wielgus to super pracodawca. Szkoda, że tak dawno nikt nie pisał, info od pracowników ma swoje znaczenie dla nowych.

BHPEX Sp.j.

Niniejszym informujemy, że nasza spółka rozpoczęła nabór na stanowisko: INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ Do obowiązków będzie należało: - Nadzór ochrony przeciwpożarowej w obiektach. - Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. - Prowadzenie szkoleń przeciwpożarowych. - Serwis systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania. - Pomiary wydajności hydrantów. - Przeglądy czujek dymowych. - Montaż instalacji przeciwpożarowych. Nasz spółka kieruje na szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej oraz na szkolenie kwalifikacyjne w zakresie obsługi urządzeń elektroenergetycznych tzw. SEP do 1kV. Czekamy na wasze CV

edfc

@paczka no a na jakie stanowisko Ty chcialas aplikowac? no wiesz co Jerzy to wazne jednak zeby zrobic dobre wrazenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej ;-)

Jerzy

@paczka, wyglądało to tak. Wysłałem CV, po miesiącu odezwali się do mnie i porośli o suplement do dyplomu. Następnie znowu gdzieś po miesiącu zaprosili mnie na rozmowę u nich w siedzibie. Sama rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła, osoba która ze mną rozmawiała (chyba szef) była bardzo sympatyczna i miła. Wypytał mnie najpierw o przebieg kariery zawodowej, jakie czynności wykonywałem w zakresie bhp. Wszystko przebiegło jak należy do momentu sprawdzenia mojej wiedzy. Byłem pytany jak student na egzaminie i niestety nie wyszło bo na koniec powiedział mi, że nie może mi zaoferować stanowiska. Teraz wiem, że pytania były bardzo łatwe, ale jakoś wtedy nie wiedziałem, i to tyle. Jeżeli do nich startujesz, to przeczytaj sobie rozporzadzenie w sprawie ogólnych warunków bhp. powodzenia

Jerzy

BHPEX znowu zatrudnia, starałem się na specjalistę ds. bhp i znowu lipa, nie wzięli mnie. Szkoda bo pracownicy wyglądali na bardzo miłych

CTX

My zamawialiśmy w tej firmie pomoc w zakresie dofinansowania z ZUS na działalność bhp. Wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie, a dofinansowanie dostaliśmy, więc jest ok

ZGWiM Ruda Śląska

Zdecydowanie polecam tą firmę. Znaki ewakuacyjne dostarczyli bardzo szybko, jakość rewelacyjna, cena również do zaakceptowania.

Sławek

Nie wiem ile płacą, ale byłem na rozmowie tydzień temu i mnie nie wzięli, ich strata nie moja. Nie będę się u nich prosił - znalazłem inną pracę, co prawda nie w bhp ale jest w porzo. Informację o rekrutacji znalazłem na ich stronie internetowej(usunięte przez administratora)

Krzysztof

Pracowałem kiedyś u nich ponad 4 lata. Ten czas wspominam bardzo dobrze. Dostałem propozycję większych zarobków i odszedłem a teraz trochę żałuję. Atmosfera tam była bardzo dobra, dużo się nauczyłem, szef to chodząca encyklopedia. Ja polecam tam pracować, trochę mało miejsca w firmie ale za to bardzo miła atmosfera.

Sylwia

Niestety nie dostałam się do nich do pracy, szkoda, spróbuję następnym razem. Trudne pytania były.

Zostaw merytoryczną opinię o BHPEX Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BHPEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHPEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHPEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 30 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHPEX Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 42 ocen.

BHPEX Sp. z o.o.