Opinie o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Banimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Banimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

olo

zanim usuniesz opinie pokaz w zarzadzie niech wiedza oczym pisza ludzie i w czym tkwi problem

lolek

Nie polecam I tyle w temacie!!!!!

energo

Eeeeeeeeeeeeee są tam jakie baziory?

Niuniek

Jak chodzi o Łagisze to nie trudno sie domyśleć który majster moze chodzić pijany. Na 200% to musiał być burek z psar który czesto kradnie rozpuszczalnik. Wieprzek pewnie juz rozpuszczalnik chla

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

jeżeli tak nie toleruje picia, to zadam pytanie: dlaczego pijany majster błąka się po hali? a spawacza wyrzucili?

bolek
@Paweł

Czy chodzi o hale na Łagiszy?

zainteresowana

A czy przyjmują tutaj kobiety?

michał

Firma Banimex to najlepsza firma w Polsce .kasa wypłacana jest na czas po za tym są jeszcze premie dla solidnych pracowników a nie dla leni Pan Prezes jest dobrym i wyrozumiałym pracodawcom jeśli coś wypadnie da wolne. Nie akceptuje pijaństwa w pracy i ma racie

firma banimex

Firma Banimex to najlepsza firma w Polsce, kasa wypłacana jest na czas, po za tym są jeszcze premie dla solidnych pracowników a nie dla leni,Pan Prezes jest dobrym i wyrozumiałym pracodawcom jeśli coś wypadnie da wolne.Nie akceptuje pijaństwa w pracy i ma racie.Najwazniejsze ze dla pracowników fizycznych są obiady na budowie a jeśli jest ktoś z daleka to ma zapewniony hotel ,niech teraz ktoś powie czy zna lepszą firmę bo ja nie.Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracujących w firmie Banimex

kowal

a sluchajcie bo jestem zainteresowany spawacz 111 ile zarobi nadgodziny tez mnie interesuja wiem jak jest na forum ale chcialbym szczerej odpowiedzi

Putas

Zastanawiam się tylko czy ta najniższa krajowa to jest wszystko na co można liczyć po pracy w banimexie? Cóż, na taką ilość obowiązków jaka spada na pracownika wydaje mi się, że powinny być oferowane zdecydowanie lepsze pieniądze. Więc firma może w jakiś dodatkowy sposób rekompensuje pracownikom najniższą krajową?

zbyszko

Nie wiecie czy sa przyjęcia do Banimexu na Łagiszy?

Antek spawaczy
@zbyszko

zbyszko dla ciebie raczej nie bo poziom inteligencji widać niski. Na stronie firmy jest wyraznie napisane kogo aktualnie poszukują. Dziękuję

Trusiek

masz rację. Natomiast dowiedziałam się dzisiaj, że w dziale handlowym zwolniło się miejsce, może ta osoba była nie właściwa, może potrzebują kogoś lepszego?

Mont

A kobiet dużo tam w Banimexie pracuje ? I fajne jakieś są ?

ZPP
@Mont

Jest jedna fajna ale bardzo wymagająca. Pytaj o Jolantę

Mont

A jak tam jest z relacjami między pracownikami. Da się jakieś lale wyrwać w pracy czy nie pozwalają na coś takiego ? I czy pracuje tam ich dużo ?

kwiat

po długim okresie pracy zero podwyzek tylko obietnice duzo nadgodzin praca nawet w niedziele jezeli termin goni . Nie polecam tej pracy chyba ze ktos chce pracowac od switu do nocy 7 dni w tyg

er

na Energomontazu pan Maj...k zaczyna wprowadzac idiotyczne wymysly i siac zament wsrod zalogi

BYLem

bylem w sprawie pracy na R-k inzynierek gada przyjdz jutro z papierami przekaze koordynatorowi,gdy przyszlem drugi jelop kazal jechac do bedzina zapytalem czy nie mogl by przekazac do biura a on zaciol sie czy co nawet ciec pokiwal glowo co za pastewny.Taka dygresja dziwne oczka mial wiec co kontrole dotycza tylko fizycznych on spusci rolety i ok bo.kier.kontraktu pojechal na spotkanie dobrze ze przynajmniej cien robi SPRAWDZAJCIE TAKRZE BIALE KASKI

do gag

pracujesz w tej firmie dlatego sie bronisz ja zainteresowany wyciagam z twoich opinii inne spostrzezenia zastanow sie co piszesz

BYLY PRACOWNIK
@do gag

BYŁY PRACOWNIK. ODRADZAM. OD TAKICH FIRM TRZYMAĆ SIĘ JAK NAJDALEJ !!!

bh

kto tu pisze na pracodawce to ty piszesz takie glupoty baranie do bla bla co ty mozez za glupoty pisac zastanow sie ci.to

do bla bla

jestes idealnym kandydatem brawo bo juz malo takich idealow jak ty

qw

co to za firma kuku ze tak chlaja i okradaja szefa o bhp nie wspomne chyba sie tam zatrudnie bedzie fajnie no nie

Zostaw merytoryczną opinię o Banimex Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Banimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banimex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banimex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banimex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banimex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 293 ocen.

Banimex Sp. z o.o.