Opinie o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Banimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Banimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banimex Sp. z o.o. w Będzin

kontroler lotów

Bo to nie jest takie proste. Trzeba mieć wiedzę lub inne zdolności stosowne....

drifter

a prezes wladek jeszcze pracuje ????

Gregorek

@mola a o jakich kwotach mówisz (jeżeli możesz powiedzieć) jeśli chodzi o zarobek specjalisty KJ

ppppp

@sam sobie trochę grzeczniej. Ktoś się pyta, to ktoś może odpowie. A ciebie znajdę w szatni i zamknę w szafce, to nie będziesz się udzielał głupio tu na forum.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sam sobie

A co może jeszcze mają podać stawki i numer szafki dla CiebieR, masz ochotę to składaj papiery i dowiesz się wszystkiego. Chyba ze jesteś z tych za których wszystko załatwia kobieta lub kolega. To wtedy proponuje iść do pośrednika,tam wszystko jest wiadome zanim przekroczysz próg.

xxx

Czopek zdradza Skutera. Teraz biega za Piotrkiem. Za donosy bierze kase a za obsluge pod biurkiem nie pobiera wynagrodzenia. Robi to za darmo,to jego drugie hobby.

Gregorek

Witam Pracowałem kiedyś w dawnym ZPP Łagisza (EP) jako mistrz produkcji, ekspedycji.Były to lata 98-2004. Wspominam bardzo miło ten okres czasu, bardzo sympatyczni ludzie - dyrektor i jego biuro, technolodzy, kontrola jakości, BHP-owiec a zarazem główny mechanik, pani z narzędziowni, magazyn no i oczywiście brygadziści i zwykli pracownicy z hali. Były to inne czasy i całkiem inni ludzie, bardziej zżyci ze sobą i mogący na siebie nawzajem liczyć. Była to moja pierwsza praca zawodowa po ukończeniu studiów a zarazem wspaniała szkoła z której dużo wyniosłem i się nauczyłem.Nie wiem jak dziś, ale wtedy zlecenia sypały się jak z worka (elementy konstrukcji wsporczej, elementy wewnętrzne elektrofiltrów, divertery, klapy itp., pamiętam Obajanę 250 Mg.! Zwałowarkę którą też wstępnie montowaliśmy itp) Nie zapomnę do dziś jak idąc do pracy zobaczyłem sznurek tirów czekających na załadunek. Zdażało się, że dziennie wypuszczałem 10 - 15 tirów załadowanych po czubek plandeki a dyrektor wpadał i pytał się "czy nie można by upchnąć jeszcze gdzieś tej cholernej drabiny" :-) Niepochlebne opinie o ludziach których tu wymieniacie (A.P. i T.J.)krążyły już wtedy, może nie aż w takim stopniu ale krążyły. No cóż, każdy pracuje na swój wizerunek. Ja też przyłączam się do pytania @romek. Jakie widełki w zarobkach ma mistrz? Pozdrawiam byłych pracowników EP

czarek

wnęka weź się za robotę a nie siedź na goworku leniu jeden

czarek

Wszedłem na opinie o firmie żeby zobaczyć co się zmieniło od czasów EP. I z tego co tutaj widzę i czytam to jestem w szoku - NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. Szukam pracy, chcę zmienić na lepszą ale widzę ze nie tutej.A opinie ktore tu krąża to niestety prawda, pijaństwo było od wieki wieków w EP i się to widać nie zmieniło a wszytsko przez jednego z głównych namawiaczy i naciągaczy żeby coś chlapnąć w budzie.Arek P z Psar był prowodyrem i uczył wszystkich naokoło, przymykał oko, młodzież miała się na kim wzorować i robocie podpijała...od Arka zawsze śmierdziało jak od bezdomnego - spocony,oszczane gacie, obrzygana koszula, zawsze odpychał bo taki smród...a co do reszty, Tomek F. był zawsze sprzedawczykiem i to wiedzieli od razu również świeżaki co do roboty przychodzili ale teraz jak czytam opinie ma niewybredna i wzbogacił ja jeszcze przez te kilka lat, a co tam u Piotrusia co do Agnieszki sekretareczki lata? ta też lubiała gadac naokragło a na siebie smaki mieli, nadal akcje pod stołem i w kuchni się dzieją ?barwne życie tam było

swoj
@czarek

jest jeszcze jeden ktory psuje opinie firmie(usunięte przez administratora)jest to chory czlowiek ktory zneca sie psychicznie nad pracowinkami czajac sie w krzakach robi zdjecia a co robi na WKSie to juz przesada

ciekawy

Nie narzekam, chciałbym dla nich robić ale nie wiem czy dostane wypłatę. Ostatnio robiłem dla Cetechu, a od marca same zaliczki. Przez 4 m-ce nie widziałem żadnej normalnej wypłaty.

Majcherczak

słuchaj człowieku - uspokój się, bo widzę, że nic nie rozumiesz - jak tak dalej będziesz robił - wstawimy twój system typu "ABC" - wiadomo o co chodzi i posłuchamy co się dzieje. Jeszcze jedno uspokój tych swoich"piesków-tarmozjadów". Chyba nie byli szczepieni przeciwwściekliźnie, a to z reguły na wiosnę. Czas najwyższy !!! Zazdrość nie zna granic - a tu nie ma co....To są ostatnie dni i kończymy zabawę w kotka i myszkę

rysio

praca jak praca roboty dużo może będzie wiecej Zarobki wporzo i w terminie a to najważniejsze dla mnie. Mie najbardziej wkurzaja delegacje bo praca po całej polsce. Ałta dają ale płacą ino kierowcy za droge tobie od kiedy dojedziem na budowe.

hahaha

Za co teraz Arek będzie pił? Przecież zasiłek to on przepije w tydzień. Oby teraz zwolnili Filipka -konfidenta, a następny powinien lecieć narzeczony Filipka simson i wreszcie będzie spokój

Dlaczego tak ubliżacie Arkowi? Bardzo dobry z niego jest fachowiec. A jak wiadomo fachowiec musi wypić:) Wszyscy wiedzą że był znakomitym spawaczem a później majstrem. A co tam u kierownika Michała? Jeszcze na stanowisku, czy już się modli pod Jasną Górą?

ass
@Marek

Majster byl z niego jak z koziej d*** trabka. Nas scigali za alkohol a jego kryly dyrektory. Kryli go za czasów EP i kryl tera lysy ciolek w okularach. Ale sie skonczylo. Jest w koncu jakas sprawiedliwosc

boloYoung

Filipek to powinien poleciec za to ze jest fałszywym konfidentem i sprzedawczykiem. A Burkowi sie należało zwolnienie, bardzo dobrze mu tak

tezByłyEP

Oby to była prawda ze Burek wyleciał za chlanie, życze mu tego z całego serca!!! Sam chlał za czasów Energo a na innych donosił. Nosił wilk razy kilka poniesli i wilka. Oby to była prawda, następny powinien wylecieć konfident filipek

lala
@tezByłyEP

z biurze gadali ze dyscyplinke dostal Burek teraz ino w psarach chlac moze pod biedra tera czas na filipka i reszte zuli

byłyEP

Podobno majster Arek wyleciał w końcu za chlanie. W energo chlał i rzygał na hali. Wstyd dla firmy. Banimex sobie nie pozwoli żeby szargać im opinie.

Piotrek

A jak z Simsonkiem? Pracuje jeszcze, czy już się na nim poznali i dostał dyrektorski awans? ;)

zx

w firmie zaczely sie czystki moze w koncu cos sie zmieni

banimex
@zx

Jakie czystki? Co ty gadasz? Co się dzieje?

ass

Majstry tepaki to wiadomo. Ale kariere robi ostatnio tez lysy ciolek w okularach co obrabial pole pod biurkiem dyrektorkowi. Tera obrabia opasle poletko Bozenki w nadziei ze zajmie miejsce dyr od produkcji. Wygryzc chce jarka chyba dwulicowa pala

Zostaw merytoryczną opinię o Banimex Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Banimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banimex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banimex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banimex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banimex Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 293 ocen.

Banimex Sp. z o.o.