Opinie o Global Rent A Car Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Global Rent A Car Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Global Rent A Car Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Rent A Car Sp. z o.o. w Warszawa

Wynajmujący

Chciałem się podzielić z postrzeżeniami co do wynajmowania samochodu w Gdańsku. Dostałem samochód z niepełnym bakiem a w karcie przekazania pojazdu było napisane 1/1 (czyli pełny). Niestety po pierwszych kilometrach zorientowałem się, że tak nie jest bo wystarcza mi paliwa na 430 kilometrów a na wyświetlaczu brakuje mi jednej kreseczki wskaźnika napełnienia baku. Po zatankowaniu samochodu okazało się że na pełnym baku mogę przejechać 560 kilometrów. Natomiast jak oddawałem samochód to Pani, która przyjmowała samochód mocno przyglądała się wskaźnikowi, który miał wszystkie kreski (czyli 1/1). Po godzinie dostałem smsa że samochód nie był zatankowany do pełna bo Pani pojechała na stacje benzynową i dotankowała jeszcze 7 litrów za które zapłaciła 39 zł. Po kilku dniach dostałem fakturę obciążeniową za dotankowane paliwo na kwotę 49 zł. cena za jeden litr oleju napędowego wyniosła 6,86 złotych. Jest to najdroższe paliwo za które musiałem zapłacić. Uważam to za (usunięte przez administratora) i cwaniactwo więc uważajcie na Gdański oddział.

Zenobia Nowy wpis
@Wynajmujący

Miałam też nieprzyjemności z tymi cwaniakami.

Marcelina Nowy wpis

Jak dużo macie szkoleń w firmie?

Uwaga Global Oszuści Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!! Ich zarobkiem nie jest wynajem aut tylko przywłaszczanie sobie pieniędzy z pozostawionych depozytów !!! Wymyślają różne historie, robią problemy klientom i bazują na tym, że większość mieszka za granicą i nie ma jak tego potem wyjaśniać. Po zdaniu auta okazało się, że są jakieś rysy na nim mimo że obchodziłem się z autem jak z wydmuszką. Sfotografowali w ostrym świetle flasha, nikt nie ma szans zauważyć normalnie przed odebraniem auta. Brak kontaktu mailowego/telefonicznie, udając się osobiście nikt za nic nie odpowiada. Przy wydawaniu pracownicy nie raczą iść z klientem do samochodu, przy odbierze nie ma ich w biurze nie odbierają żadnego telefonu, nie ma ich ponieważ główna prowizja pracowników jest za przyznanie klientowi szkody i to głównie interesuje pracowników. Nie ma konkretnych taryf i kwot przypisanych do aut tylko wymyślają każdemu klientowi z osobna kwoty z kapelusza !!! Taka "rysa" to koszt min. 800 zł.

Jarek Nowy wpis

GLOBAL - Warszawa - OSZUSCI. Wypozyczalem samochod w GLOBAL-WAWa, kilka tygodni przed wyjazdem. W ofercie byl SUV, bylo nas 4 osoby z bagazami. Na miejscu (6 rano, sobota) mlody chlopak arogancko poinformowal mnie ze auta nie ma i w zamian oferuje opla aster, a jezeli mi nie odpowiada to on juz idzie do domu… WTF! Ponadto nie chcial sie porzedstawic, zadna infolinia firmy nie dzialala (jak probowalem dzwonic to tenze pracownik poinformowal mnie "ze i tak nigdzie sie nie dodzwonie o 6 rano"). Ostatecznie znajomi musieli wynajac dodatkowe auto (juz nie w GLOBAL) bo do astry sie nie zmiescilismy wszyscy a ja zostalem z malym autkiem. Sprawa jest w toku ale po odpowiedziach mailowych nie widze zadnych checi na przeprosiny czy rabat, argumentacja jest typu: jak nie pasuje to trzeba bylo nie brac auta zastepczego. GLOBAL WAWa = OSZUSCI I NACIAGACZE + AROGANCKA OBSLUGA GLOBAL WAWa = OSZUSCI I NACIAGACZE + AROGANCKA OBSLUGA GLOBAL WAWa = OSZUSCI I NACIAGACZE + AROGANCKA OBSLUGA

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Global Rent A Car Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka administracyjna biura
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ftl

FTL TRANSPORT SPEDYCJA to firma ktora tworzona jest z zaangażowaniem zarówno właściciela jak i pracowników składających się na zgrany zespół. Nieustannie staramy się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb naszych Klientów oraz do zmieniających się warunków rynkowych. W efekcie wypożyczalnia samochodów stworzyła niezwykle kompleksową, elastyczną ofertę w ramach której dostępne są pojazdy dla każdego Klienta, niezależnie od jego potrzeb. Konkurencyjny cennik za wypożyczenie auta zapewni Państwu niskie koszty użytkowania samochodu. Dajemy również możliwość negocjacji cen przy długoterminowym wynajmie aut http://ftl-transport.com/index.php/wypozyczalnia/

Mont

Zastanawiam się czy wypozyczalnia samochodów GLOBAL to doskonała alternatywa dla sami wiecie kogo, ich konkurencji czy nie. Ogólnie to jestem ciekawy czy praca wczesniejsza w branżyu, ale u konkurencji jest źle widziana, czy jest w miarę okej i potrzeba takich jak ja

Krzysztof

Ja dość często korzystam z różnych wypożyczalni i ostatnio zamiast bezpośrednio od wypożyczalni korzystam z portalu agregującego oferty np. RentCar.pl. Portal robi dobrą robotę gdyż zbiera, opiniuje i potem stara się wybrać tylko te najlepsze wypożyczalnie. A wypożyczalnie dają lepsze ceny bo zdrowa konkurencja na portalu jest dla klienta korzystna to tak jak na allegro. A co najważniejsze w jednym miejscu znajdziesz oferty z całej Polski..

KATOWICE „CIEKAWA PRACA OD ZARAZ” na Gumtree

bylem na rozmowie oferta na gumtree - 1300zl (wychodzi 6,5zl za godz) 4 dni praca po 12 godz 3 wolne, kary za kazdy blad potracane z wyplaty, wyciaganie od klientow pieniedzy za brudne auto itd, w sumie cala polska powrot pociagiem, pksem itd ogolnie patrzac na to, to tylko desperat sie podejmie tej pracy, poniewaz odpowiedzialnosc duza za smieszne pieniadze moim zdaniem niepowazne podjescie do ludzi. Oczywscie odpowiedzialnosc materialna za samochod. Duza rotacja - po mnie 3 osoby na rozmowe kwalifikacyjna, 4 przyjete 2 dni wczesniej byly na szkoleniu

Borat

Witam mialem okazje dosc troche pracowac w tej wypozyczalni i powiem ze to jedno wielkie dno tyrasz za grosze i najlepiej jakbys jezdzil po 16h bez obiadu wypoczynku ,najlepiej jak niemasz prywatnego zycia ,jestes studentem zeby bilety byly polowe tansze mimo ze i tak zawalisz studia b a wszystko za marne glodowe stawki ZA WYKONANY KURS podstawienie bądź zwrot samochodu NIE POLECAM !!!! chyba ze jestes totalnym desperatem bo niemasz co liczyc na zadna podwyzke a no i na normalne traktowanie pracownika tez niemasz co liczyc ....

Zostaw merytoryczną opinię o Global Rent A Car Sp. z o.o. - Warszawa

Global Rent A Car Sp. z o.o.
  • Wolińska 6
    03-699 Warszawa

Global Rent A Car Sp. z o.o.