3e Internet Software House

Lublin

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o 3e Internet Software House

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3e Internet Software House

Paulina

3e Internet Software House na swojej stronie jasno opisany jest proces rekrutacyjny. jednym z etapów jest test, który odbywa się zaraz przed faktyczną rozmową rekrutacyjną. Obecnie trwa szereg rekrutacji - m.in. na kierownika projektu. Jakiego więc testu może się spodziewać osoba rekrutująca się w odpowiedzi na te ogłoszenie?

Paulina

@df i jak, zdecydowałeś się na aplikowanie do 3e Internet Software House? Jeżeli tak i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną to koniecznie podziel się z nami informacjami na temat jej przebiegu. Jakie pytania usłyszałeś? Czy masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

karol

@marecki nawet jeśli to kwota brutto, to jest to niewyobrażalnie wręcz dobra wypłata. Żyć nie umierać. Kiedy rekrutacja?! :)

df

To już nie wiem spróbuje aplikować wszędzie ciężko jak czytam opinie, jeszcze myślę o webreklamie i intelect albo bxm.pl

pracownik

Pracuję w tej firmie jakiś czas. Mnie się bardzo podoba, nie żałuję wyboru. Przede wszystkim jest od kogo się uczyć (niebanalne projekty dla znanych brandów, testy automatyczne Selenium, monitoring systemów, a od niedawna wdrażamy agile). Firma jest stabilna, płaci mi na czas.Biuro mieści się w domku jednorodzinnym blisko metra. Atmosfera koleżeńska, wspólne grille itp. Godziny pracy są elastyczne. Zdarzają się nadgodziny, jest bardzo dużo zadań i często stres, ale nikt nie robi problemów ,jak miałem odebrać nadgodziny jako dzień wolny. Firma inwestuje programistów, testerów, jednak nie dzieje się to od razu lecz po pewnym czasie. Więcej osób zostaje niż odchodzi, a ci którzy odeszli, to z własnej woli, bo na przykład wydawało im się, że na starcie dostaną seniora, kilkanaście tyś., własny pokój i tytuł arcykróla, podczas gdy trzeba było poprawiać po nich.

pracownik

Firma, w której pracownik jest traktowany gorzej niż w najbardziej agresywnych korporacjach. Warunki ciężkie, domek jednorodzinny bez odpowiedniej wentylacji, w jednym pokoju wiele osób, latem upały, brak klimatyzacji. Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują złote góry: szkolenia, wysoka pensja, możliwości rozwoju...po okresie próbnym śpiewka się zmienia. Najgorzej jak się dowiedzą, że człowiek ma kredyt lub inną sytuację osobistą która nie pozwala postawić wszystkiego na jedną kartę i w porę uciekać. Możliwości rozwoju zerowe, nic z umowy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej nie zostało spełnione. Nadgodziy darmowe. Dyrektor IT, który sam się nim mianował sieje postrach ;) nie potrafi zarządzać ludźmi, zaufanie ma do nich zerowe, zachowuje się jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wysyła wiadomości na prywatny numer telefonu. Zarząd sprawia wrażenie jakby nie wiedział co się w firmie dzieje, ale chyba dopóki się kasa zgadza dyrektor ma zupenie wolną rękę. Firma miałaby perspektywy, ale w ten sposób zarządzana wydaje się iść na dno. Nie ma co wierzyć w opowieści o spektakularnych sukcesach bo to tylko megalomania pana dyrektora. Nie polecam nikomu pracować tam.

Zostaw opinię o 3e Internet Software House - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3e Internet Software House