Opinie o EL Passion Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EL Passion Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EL Passion Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EL Passion Sp. z o.o. w Warszawa

Doris Nowy wpis

Hej. :) wiem, że w ofercie dla Fullstack Developera od razu pojawia się wzmianka o koniecznym 2-letnim doświadczeniu, zwłaszcza tym komercyjnym ale zastanawiam się czy przyjęcia dla juniorów też z czasem nie będą dopatrywanie? Jestem samoukiem i nie wiem czy jest sensy by obserwować oferty

Paulina

Opowiecie mi o bieżącym procesie rekrutacji tutaj? w jednym z wątków pisali o dość nieprzyjemnej atmosferze w trakcie i zastanawiam się czy do dzisiaj byłoby to aktualne. tutaj to ile osób odpowiada za rekrutację? I jak ona dokładnie dzisiaj przebiega? generalnie to trudno się dostać? jest sporo kandydatów?

Mirek Nowy wpis
@Paulina

Nie wierz w to co czytasz na tym ściek portalu, ponad polowa opinii jest pisana przez GoWork i ich wlasnych pracownikow aby "firma" kupila pakiet premium z mozliwoscia usuwania tych fejkowych komentarzy. Taki sobie wybrali model biznesowy i wiekszosc uzytkownikow o tym wie wiec omija ten portal

Przyznam, że całkiem poważnie zastanawiam się nad tym co tamte ptaszki wyćwierkały względem wspomnianych redukcji, bo temat po tamtym komentarzu dosłownie umarł. przyglądam się też ofercie ze strony na fullstacka. Czekam na bieżąca opinie czy warto starać się o prace?

Mhm Nowy wpis

Czy to prawda, że znów szykują się masowe zwolnienia? Niestety tak ptaszki ćwierkają, nie wiem czy już czegoś szukać nowego...

Czy po rozmowie w EL Passion Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Ihor Udod

Pracowałem w EL Passion przez około półtora roku. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Naprawdę jedna z niewielu firm w całej Polsce gdzie są takie rzeczy jak kultura pracy oraz kultura komunikacji w firmie. Firma dokłada dużo starań żeby się uczył, rozwija i nie stał na miejscu. Stabilnie rozwija się również wynagrodzenie jeżeli oczywiście masz progres w swojej pracy. Pracują tam bardzo fajne ludzi, bardzo fajna i prosta struktura zarządzania firmą, w której również biorą udział wszystkie pracownicy. Dział HR/People pilnuje żeby wszystkim było dobrze - co nie jest zawsze standardem na polskim rynku pracy. Zdecydowanie polecam tą firmę!

NiePalant
@Ihor Udod

Typowa ustawka naszej 'bogini' z HR - że niby zadowolony były pracownik, bardzo chwali jak to jest wspaniale w El passion się rozwijać, jak papier toaletowy ... Taka bajka dla naiwniaków. Bardzo durne, bardzo ... ale od niej więcej nie można oczekiwać.

Pierożek Tomson
@NiePalant

To chyba o sobie mowisz, mi w Elpassion bylo super, zwlaszcza, ze poznalem tutaj swojego faceta i do dzisiaj kochamy sie i dobrze wspominamy czas w tej firmie. Wygrala milosc i tyle w temacie! Badzcie soba i kochajcie sie. Z teczowym pozdrowieniem!

Wiemy, wiemy
@Pierożek Tomson

No tak, skoro tu poznałEŚ faceta swojego życia, to El Passion to dobre miejsce na poznawanie facetów przez innych facetów. To by się zgadzało. A jak komuś to nie pasuje? - i jak ktoś tylko widzi że taka ... z HR pomiata wszystkimi i olewa wszystko, żeby tylko szefowi dogodzić, to co ?? masz jakieś pomysły ?? idź, daj buzi mężczyźnie Twojego życia, na początek dobrego weekendu ...

Pierożek
@Wiemy, wiemy

Łojezu, typowe jęczenie homofoba, nic dziwnego ze tyle w tobie jadu, skoro masz problem z dwoma facetami kochajacymi sie na maksa. Wyluzuj, zrob sobie herbate i odczep sie od HRki. Ja zawsze bede bronil dziewczyn w tej cywilizacjo hetero dominujących samcow i patriarchatu. Sluszales o czym takim jak nowoczesnosc? Pozdrawiam

niedureń
@Ihor Udod

Może kiedyś to była firma w porzo i miło się tu pracowało, ale teraz wszystko schodzi na psy. Przychodzi człek do roboty i mu się rzygać chce jak się go tak traktuje. Od dziś szukam pracy, kochani. I tak płacą mniej niż konkurencja, więc to żadna strata. :o))))

Słodki Tomek
@niedureń

Ja lubie el passion, bo moge jechac z moim facetem na ostro na korytarzu.

Mig_29
@Pierożek

Ale Pierożek, tutaj o warunkach pracy, a nie o miłości powinno być pisane. Między innymi właśnie dlatego niektórym ludziom się ulewa na myśl o was, bo nikt tutaj nie jest homofobem, a ty kolego piszesz nie na temat.

Fulstack Jurek

Rekruterki w tej firmie nie mają elementarnej kultury osobistej, zrezygnowałem z kandydowania. Pozdro, W IT jest również miejsce dla ludzi kulturalnych.

Zbyszek
@Fulstack Jurek

Święta racja. Mam bardzo dobre doświadczenie, długą praktykę w pytonie i jawascript, a takiego chamstwa się człowiek nie spodziewał. Generalnie, cieszę się, że tu nie trafiłem.

Gabriela
@Zbyszek

Uuu źle to brzmi. To co na tej rekrutacji się zadziało że macie takie zdanie?

Help

Ktos cos wie o Bootcampie? Z czego beda pytania?

Ducat King
@Help

Jestem kandydatem w trakcie rekrutacji na Bootcamp: https://www.elpassion.com/bootcamp Pierwszą selekcję(cv, formularz z pytaniami, projekty) przeszło ok 63 osoby z wielokrotnie większej ilości aplikujących. Pierwsze zadanie: https://github.com/elpassion/elp-workshop-1 Jutro w trakcie warsztatu online zapoznamy się z drugim. Jeśli dobrze zrozumiałem to czekają nas również testy. Do kolejnego etapu przejdzie ok. 12+ osób. Wszystko przebiega profesjonalnie, sprawnie, miło i kulturalnie za równo po stronie hr jak i prowadzącego. 10/10

Wiecie może, czy w EL Passion Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

maciek

Chętnych pracować za darmo ? Zapraszamy, zapraszamy ... :o)))

Jak firma zareagowała na epidemię?

Durne to

nie wiem "jak firma zareagowała na epidemie", ale moje zarobki w niej spadły, o 25%. To chyba wyczerpuje temat.

Illpasion

Zwolniła 20 osób, jakoś dwa tygodnie po pierwszym lockdownie.

MialemUWas pracować

Zostałem najpierw objechany i usłyszałem że mam za niskie kwalifikacje, a jest wielu chętnych na stanowisko testera / QA. To przed przedstawieniem się. Kobieta musi byc prawdziwym geniuszem HR - wie co ja umiem super dobrze i czego nie umiem zrobić PRZED rozmową ze mną. Ale nic to. Już jestem w innej firmie, tu chyba jest normalnie. Pozdrawiam serdecznie !!! :o)))

Jakie są warunki zatrudnienia w EL Passion Sp. z o.o.?

QA

g*wniane. płacą mało, ale za to atmosfera jest fatalna. Nie polecam.

Bierny Czarek

fajne, jest przyzwolenie na kontakty fizyczne męsko-męskie. Dla mnie bomba, mogę z moim misiem sie tulic w kuchni i żaden homofob nam nie przeszkadza.

Wczoraj byłem

Dziwna firma, bardzo dziwni ludzie. Olewam takie układy. El Pasion radze omijac z daleka.

m

Nieprofesjonalne podejście do kandydata, a szkoda. Brak kontaktu ze strony rekrutera, odzywa się po 2-3 tygodniach od wysłania zadania rekrutacyjnego (na wysłanie zadania zero odpowiedzi) i chce się spotkać, brak patrzenia na kandydata i jego zobowiązania przez co do spotkania nie doszło. Rekruter ma wysłać maila, wysyła go za 3 dni... Generalnie firma wydaje się fajna, ale podejście rekrutera do mnie całkowicie mnie zniechęciło.

beznicka

Nie przejmuj się, wszystko co to dziewczę robi jest żenujące.

zdziwiOna

Żenada, trzeba te firme omijać z daleka. Chamskie traktowanie innych to norma.

NiElpasson

opinia o firmie jest coraz gorsza, chcialem sciągnąc tu kilku naprawdę sensownych ludzi, ale jednego z nich odstraszyła 10 minutowa rozmowa z(usunięte przez administratora)wyszedł od niej trzaskając drzwiami, i więcej się nie pokazał. (usunięte przez administratora)

Mariusz Kulerski

Pracowałem w EL Passion prawie trzy lata i mogę skomentować z perspektywy byłego już pracownika. Dla mnie to był okres intensywnego rozwoju i współpracy ze świetnym zespołem. Firma stawia duży nacisk na wysoką kulturę technologiczną. Zapewnia bardzo dużo możliwości nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji. Regularnie były przeprowadzane rozmowy aktualizacyjne i otrzymywałem feedback na temat mojej pracy. Wszyscy pracownicy mieli możliwość wpływania na kształt firmy i podejmowane przez zarząd decyzje (zrobiłem nawet prezentację na Agile Warsaw w tym temacie: https://www.youtube.com/watch?v=DKpr57xEfQg). W zasadzie jedyny minus to umiarkowane możliwości rozwoju dla wieloletnich programistów ze względu na stosunkowo płaską strukturę. Z dystansem podchodzę do poprzedniej opinii: w moim odczuciu firma bardzo dba o pracowników i nie było przyzwolenia na żadne niestosowne zachowania.

Dariusz
@Mariusz Kulerski

Dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie EL Passion. Mógłbyś ocenić również, jak według Ciebie wygląda poziom wynagrodzeń, które oferuje firma nowo zatrudnionym osobom? Czy zarobki są satysfakcjonujące i konkurencyjne w branży, w której działa firma? Chciałbym, abyś napisał coś na ten temat, aby potencjalni pracownicy wiedzieli jak to wygląda.

Szatan Dev
@Mariusz Kulerski

Mariuszu, nie rozśmieszaj mnie. Może kiedys było fajnie, ale od dawna tak nie jest - firma traktuje ludzi jak ł@jno, i płaci mniej niz konkurencja. Ja stad spadam.

Olek

Firma działa dopiero od 2013 roku,a już wypracowała sobie tak świetną pozycję w branży, polecam!

Wiem, pamiętam
@Olek

Ta 'świetna pozycja w branży' to przez płacenie pracownikom ułamku pieniędzy za przepracowane godziny, po czym są wyrzucani. (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w EL Passion Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Agnieszka

Przebieg procesu zależny jest od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Informacje dotyczące przebiegu rekrutacji dla konkretnej roli można uzyskać pisząc do nas na adres careers@elpassion.pl.

EL Passion

W większości przypadków, rekrutacja zaczyna się od krótkiej rozmowy telefonicznej, zadania do wykonania w domu, a później spotkania w naszym biurze. Staramy się przekazywać feedback jak najszybciej, niezależnie, czy jest on pozytywny czy nie. Zazwyczaj zamykamy się w dwóch-trzech dniach roboczych. Finalna decyzja zależy oczywiście od tego, jak dużo mamy Kandydatów w procesie i jak wiele spotkań, ale o tym też informujemy Kandydatów na bieżąco.

Warszawianka

Czy miejscem pracy jest Warszawa Płac Europejski? Pojawia się również informacja o Raszynie wiec chciałabym sprawdzić. Z góry dziekuje

Agnieszka
@Warszawianka

Biuro EL Passion mieści się w Warsaw Spire, Pl. Europejski 2, Warszawa.

Janusz Biznesu

Czemu firma została kupiona przez daftcode?

Piotrek
@Janusz Biznesu

Pewnie trzeba by zapytać właścicieli Daft Code czemu chcieli kupić a byłych właścicieli EL Passion czemu chcieli sprzedać ;-) Na goworku raczej nikt nie odpowie na takie pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o EL Passion Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EL Passion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EL Passion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EL Passion Sp. z o.o.?

EL Passion Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Ignacego Krasickiego 35
    02-611 Warszawa