Hotel Puławska Residence

Hotel Puławska Residence

Opinie o Hotel Puławska Residence

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Puławska Residence? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ppchelka

A jakie stanowisko pani zajmowała?

maki

ja nie jestem cieniasem i będę rekrutowała do nich na kierownika zmianuy restauracji i bankietów , wiem że się zepnę i dam radę. te trzy gwiazdki to wysokien wymagania wobec pracoweników, tylko musze zakumać jeszcze Micros/Fidelio oprogramowanie dobrze

Obóz pracy

Zgadam sie z opinią szef powinien być szefem a nie myślec o sobie i wściekać sie na innych i swe winy zwalać na innych,nic dziwnego ze ludzie nie chcą tam pracować ,szkoda nerwów na prace tam,jesli zmieni sie szefostwo to byłby raj

grzyb

Oj się znudzą - hotel znajduje się przy 3 pasmowej ulicy (w jedną stronę), nie ma w nim placu do zabaw i zieleni wokół hotelu. To hotel nastawiony na konferencje a nie na atrakcje...

rafal

widocznie byles cieniasem bo znam tego szefa i jest ok,

cypis

Ogólnie praca byłaby dobra gdyby nie psuł jej szef kuchni, który wpada w furię i szał z byle powodu... Jeśli chcesz pożyć dłużej i nie chorować to odradzam pracę z tym człowiekiem.

Zostaw opinię o Hotel Puławska Residence - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Puławska Residence