Hotel Puławska Residence

Hotel Puławska Residence

Opinie o Hotel Puławska Residence

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Puławska Residence? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ppchelka

A jakie stanowisko pani zajmowała?

maki

ja nie jestem cieniasem i będę rekrutowała do nich na kierownika zmianuy restauracji i bankietów , wiem że się zepnę i dam radę. te trzy gwiazdki to wysokien wymagania wobec pracoweników, tylko musze zakumać jeszcze Micros/Fidelio oprogramowanie dobrze

Obóz pracy

Zgadam sie z opinią szef powinien być szefem a nie myślec o sobie i wściekać sie na innych i swe winy zwalać na innych,nic dziwnego ze ludzie nie chcą tam pracować ,szkoda nerwów na prace tam,jesli zmieni sie szefostwo to byłby raj

rafal

widocznie byles cieniasem bo znam tego szefa i jest ok,

cypis

Ogólnie praca byłaby dobra gdyby nie psuł jej szef kuchni, który wpada w furię i szał z byle powodu... Jeśli chcesz pożyć dłużej i nie chorować to odradzam pracę z tym człowiekiem.

Zostaw opinię o Hotel Puławska Residence - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Puławska Residence