ZANTRANS

Olecko

Opinie o ZANTRANS

dkdo

jak widzę, że ktoś zaczyna pracę od negocjacji, to już się o niego boję. Zwłaszcza, że w farmacji się mało nie zarabia, a wszystko zależy od kierownika, na jakiego trafisz. Oby negocjacje zakończyły się owocnie, powodzenia życzę b. serdecznie. :) sama ślę CV.

tantumparts

Klient jak i wielu innych. Jedyne co mogę dopisać tej firmie to sumienność. Słowo cenniejsze pieniądza. Jak to w polce bywają lepsze i gorsze chwile- Jak dostanę informację od Pana K to zawsze pieniądze są na koncie. Jeden z lepszych klientów "oby więcej takich słownych" Może nie duża flota ale za to rodzinna. szczerze polecam oraz zapraszam do kontaktu 694 001 495 Michał

uwaga do wszystkich chetnych super firma transportowa w olecku składa oferty zatrudnidenia która posjada aż dwa auta cieżrowe w lizing na stanowisko kierowca kierunek rosja bez wynagrodzenia w naj lepszym wypadku możliwa zaliczka

jaki szef taka firma ,bo tygodnimi czeka sie kurs .Zamist załatwić ładunki to tylko balety w glowie .A co chodzi o szkode na zecz firmy to własciciel robi to sam a potem zwala to wszystko na pracownikow.Trzeba byc solidnym pracodawca i uregolwac zaległe wypłaty dla pracowników.

zantrans

Panie [usunięte przez moderatora] jeżeli należycie nie wykonuje się swojej pracy (wymigując się od obowiązków) , jeżeli chce się pracować dwa tygodnie w miesiącu, nie umie się wykonać należycie swojej pracy, jeżeli przynosi się straty właścicielowi firmy, to taka jest i ZAPŁATA. Może zasięgnie Pan o sobie opinii u innych pracodawców z Olecka i terenu. Takich kierowców jak Pan u Panu podobnych to zatrudniać jedynie w urzędach pracy jako bezrobotnych.

Lepiej do tej firmy nie trafic gdyz właściciel jest nie słowny to to jeszcze nie wypłaca kasy za prce .Ostrzega wszystkich

Zostaw opinię o ZANTRANS - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZANTRANS