Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz

Olecko

Opinie o Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz

abel

Wynagrodzenie z "sufitu". Nigdy nie wiedziałem ile zarobiłem. A najgorsze to esemesy z adresami załadunków, zawsze z błędami.

gulu gulu je

a ja tam pracowalem i jakso nikt niczego nie ukrywał. jak poprosilem o zlecenia to mi je dano. fakt tez mialem raz obciazenie ale to z wlasnej glupoty. czasem trzeba przyznac sie do winy. zwolnilem sie bo wole jezdzic w pl

sp

Nie polecam. Rodzinna firma z szemranymi zasadami. Nieuczciwy pracodawca. Niejasne zasady płatności. Kierowca jest obciążany finansowo za wszystko - nawet jeśli nie powiedzą ci o tym jawnie, to i tak potrącą ci z wypłaty. NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz