Opinie o Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz w Olecko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz w Olecko

NIE POLECAM!!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!! W moim odczuciu standardy poniżej krytyki, dla mnie obsługa była opryskliwa i chamska. Oszukano mnie, finał jest taki, że szanowna pani przestała odbierać telefony, o rozwiązaniu problemu nie ma mowy Niestety wizerunek firm transportowych psują take przypadki jak JACTRNS

Juzek

Ja tam pracowal jeszcze i wszystko bylo dobrze

Juzek Nowy wpis

Ja tam pracowal jeszcze i wszystko bylo dobrze

Czy pracownicy w Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz dogadują się między sobą?

Jan

Pracowałem tam jakis czas, ale zmieniłem na "leprze" . Pojezdzilem w kilku firmach i teraz moge wyciągnąć wnioski to zalezy kto co sobie ceni i jakie ma priorytety w zyciu. W tej firmie mozesz byc spokojny o auto bo maja warsztat i swojego mechanika. Kierowca nie musiał nic robić przy aucie i czasów tez karza przestrzegac. a nie jak w tych Suwałkach, przy wszystkim sam chodzisz musisz pilnowac , chciał zmienic na lepsze a po czasie człowiek docenił

dafik Nowy wpis
@Jan

ja pracowalem dobre pare lat i bym dalej pracował ale zdrowie nie dopisuje, wystarczy mi już emerytura. spokojna praca bez nerwów większych. auta dafy w stanie bardzo dobrym, sami dopatrują wszystkiego, dziewczyny w biurze dosc ogarniete, sam szef jak to szef czasem opieprzyc musiał ale ogólnie nie bylo zle, mlodszy szef sam jezdzi wiec i kierowcow rozumie w wielu kwestiach, a nie jak u innych bylo kiedys zlapales gume- obciazenie, mialek kolizje-obciazenie, za duzo spali samochod-obciazenie itp, itd,,,, inaczej podchodza jesli chodzi o to... no i wygoda byla ze zostawiasz auto zglaszasz dla mechanika co boli i zabierasz sie do domu, nawet glupia zarowka mnie nie interesowala bo mechanik wymianial w koncu tam od tego byl. chwalilem tam prace wynagrodzenie zawsze w czas, starszy człowiek ze mnie i zmian nie potrzebowalem, szukania lepszych pieniedzy bo juz sie nauczylem ze dobrze tam gdzie nas nie ma

dafik Nowy wpis
@Jan

dobrze tam gdzie nas nie ma. z doswiadczenia wiem jacy sa kierowcy i jak koloryzuja....

gilek

zwolniłem się i teraz zaluje. Drugj raz nie przyjmują tych samych kierowców. Szkoda... mogliby druga szanse dac.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Są na forum jacyś pracownicy firmy Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Xxx

Jedyny plus to chyba taki, że nie ganiają mocno. Tak to żenada

muchozo

Ja tam pracuje 4 rok i nie narzekam. praca ful legal. Pracowac trzeba wszędzie a jak się jest legusem to w żadnej firmie dobrze nie będzie.

Jacek

@Dziad-trans a co konkretnie ci nie odpowiada? Byłeś kierowcą?

Dziad-trans

Nie polecam tragedia

Sebastian
@Dziad-trans

Dlaczego nie polecasz Jactrans? Co sprawiło, że masz tak złe zdanie na temat tej firmy? Warto napisać zawsze nieco więcej, każdy obszerny wpis jest cenny dla osób odwiedzających ten wątek.

Szukam pracy
@Dziad-trans

Mógłbyś sprecyzować swoją odpowiedź? Co jest nie tak skoro taka opinie wystawiłeś?

Praca bez stresów. Jako starszy człowiek doceniam to bo nikt mnie nie goni. Bez magnesow, bez przeciągnąć , jesli chodzi o czas to pilnują. Spokój i dobra atmosfera za to dogaduje sie z szefostwem i pracownikami. Nikt z pracowników sie nie wywyzsza. Ciezarowki maja dość nowe. Więc polecam te prace.

Agata

@balon a gdzie można znaleźć kontakt do tej firmy ?

Olek

A wiecie czy teraz potrzebują kogoś? Jakie wymagania może mieć firma na początek?

Balon
@Olek

Chyba tak ale musisz dzwonić

Arek

Zmieniło się na plus bo i firma jest dobra. Warto tu załapać się do pracy!!

Z Margrabowy

Może być

Miki

No zmieniło się na PLUS.

Ponoc teraz sie zmieniło duzo w tej firmie na lepsze.

abel

Wynagrodzenie z "sufitu". Nigdy nie wiedziałem ile zarobiłem. A najgorsze to esemesy z adresami załadunków, zawsze z błędami.

gulu gulu je

a ja tam pracowalem i jakso nikt niczego nie ukrywał. jak poprosilem o zlecenia to mi je dano. fakt tez mialem raz obciazenie ale to z wlasnej glupoty. czasem trzeba przyznac sie do winy. zwolnilem sie bo wole jezdzic w pl

sp

Nie polecam. Rodzinna firma z szemranymi zasadami. Nieuczciwy pracodawca. Niejasne zasady płatności. Kierowca jest obciążany finansowo za wszystko - nawet jeśli nie powiedzą ci o tym jawnie, to i tak potrącą ci z wypłaty. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz - Olecko

• Jak się pracuje w Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jactrans Usługi Transportowe Eksport-Import Tadeusz Jackiewicz
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Norwida 6
    19-400 Olecko