DRAGO entertainment

Kraków

Opinie o DRAGO entertainment

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w DRAGO entertainment? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy?

yogi

A czy sa umowy o prace czy smieciowki?

gana
użytkownik zarejestrowany

@pawel to że wypłacają wynagrodzenie w terminie to normalna rzecz. Myślę o pracy u nich jako C++ Programmer. Ale na stronie mają tylko wymagania w stosunku do pracownika a nic o tym co oni oferują. Umowa o pracę?

Drago

W imieniu spółki Drago Sp. z o.o. w Krakowie oświadczam, że spółka wypłaca terminowo wynagrodzenia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zobowiązania finansowe swoich pracowników. Kierowanie zatem pod adresem Drago Sp. z o.o. jakichkolwiek roszczeń związanych ze zobowiązaniami finansowymi pracowników Spółki jest całkowicie bezzasadne.

Creeper

chyba kiepsko bo dalej pracownik ich nie płaci za wynajem mieszkania. Ja traktuję to jak oszustwo!!

były

Nie żeby coś, ale te dwie opinie powyżej wyglądają jak napisane przez p.Rutkowską osobiście;) Do Drago rekrutują się w tym momencie jedynie ci którym nie udało się nigdzie indziej...

bioły
użytkownik zarejestrowany

no własnie sam ostatnio próbowałem i niestety się nie udało. Myślałem , że moje doświadczenie , chociaż niewielkie, to jednak wystarczy. Jak się okazuje jest to firma do której aplikują już ludzie z większą ilością sukcesów i bogatszym CV... No nic trudno. Kontakt z firmą jednak był przyjemny, więc może kiedyś jeszcze spróbuję

jura
użytkownik zarejestrowany

hej, a dlaczego nie ma zadnych nowosci ostatnio?? co tam w firmie slychac? czy uleglo cos poprawie, bo nie wiem czy warto starac sie o prace w Drago. Jestem zarejestrowany w urzedzie, czy mozliwe jest aby chociaz na platny staz z mozliwoscia zatrudnienia?? Polecacie czy odradzcie aktualnie?? jak to wszystko teraz tam wyglada?/

riuta
@jura 08.12.2014, 18:05

jeśli chodzi o możliwość podjęcia pracy w Drago to firma poszukuje obecnie ludzi na stanowiska: Gameplay/Script Programmer UI Programmer Dostać się raczej łatwo nie jest bo firma jest już znana na rynku i wielu porządnych informatyków chętnie widziałoby siebie właśnie w jej szeregach. Ale próbować oczywiście warto

wolfy

Miałem to szczęście, że odszedłem(usunięte przez administratora) Szczerze odradzam.

Ewil
użytkownik zarejestrowany

@Lucek już umyty, dobrze chociaż, że drago entertainment zapewnia tą regularność wypłat, bo wiele firm ma z tym problemy, to wielki plus, którego nie dostrzegasz.

byly

(usunięte przez administratora) a co dalej bedzie z tą firmą to niewiadomo. ponoć cos tam kombinują wiec caly czas jest nadzieja. mala ale zawsze :/

Zostaw opinię o DRAGO entertainment - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRAGO entertainment