adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.

Opinie o adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.

Max

Skoro tak jest tu źle to gdzie jeszcze szukać. W okolicy pełno różnych firm ktoś poleci dobro firmę co zapłaci i nie wyroluje na kasę szukam w okolicy teraz.

figofago

słyszałem że potrzebują kierownika logistyki?

ABC

Mam pytanie. Czy na konfekcji produkujecie torebki na torebkarkach Hudson Sharp czy Lemo? Bo na Hudson Sharp mam doświadczenie, a Lemo nie znam. Pozdrawiam

DEF
@ABC

W dziale konfekcji dostępne są maszyny od obu dostawców: i Hudson-y i Lemo. Nowy pracownik, nawet z doświadczeniem zawsze na początku otrzymuje pomoc od pozostałych operatorów, zanim samodzielnie podejmie prowadzenie maszyn. Poza tym praca często wygląda zespołowo, mimo podziału na różne maszyny. Najłatwiej i najszybciej można uzyskać informacje na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam

Iza

@AS, piszesz, że polecasz pracę tym, którzy stawiają na rozwój. Czy firma organizuje szkolenia podnoszące kompetencje pracowników? Jest wyznaczona jakaś konkretna ścieżka kariery? @Ania, dziękuję za odpowiedź. Benefity i premie na pewno wiele osób zachęcą do aplikowania. @Aa, rozumiem, że dodatkowe godziny są dla chętnych, czy jest to w jakiś sposób limitowane?

Księgowa

Sympatyczna niestresująca rozmowa z informacją zwrotną, która wywołała uśmiech na mojej twarzy. Kiedy pracownik prosi o informację zwrotną oczekuje, w przypadku odpowiedzi negatywnej, otrzymania realnych i prawdziwych powodów nie podjęcia z nim współpracy. Dzięki temu może w przyszłości popracować nad odbiorem swojej osoby, brakami merytorycznymi, czy zweryfikować wysokość proponowanych zarobków. W przypadku Schur flexible odebrałam przemiły telefon z informacją, że firma podjęła współpracę z osobą mającą większe doświadczenie niż ja. Nie wiem czy bardziej byłam zaskoczona czy rozbawiona otrzymaną informacją. Biorąc pod uwagę, że w poszukiwanym temacie posiadam wieloletnie doświadczenie i to w firmie produkcyjnej jestem nieco rozczarowana informacją zwrotną - spodziewałam się czegoś więcej :) Nie mnie wrażenia bardzo pozytywne, przemiłe spotkanie.

standardowe - o doświadczenie, dlaczego zmieniam pracę, czy znam angielski, ile chciałabym zarabiać.

Iza

@rocco, wspominasz, że nadgodziny są dla wybranych, co dokładnie masz na myśli? Od czego to zależy? Piszesz również, że bardzo trudno jest otrzymać premię, a normy są zawyżone, czy rozmawiałeś na ten temat z przełożonym? Czy nikt z pracowników nie otrzymuje premii? Możesz powiedzieć, czy istnieje jakiś pakiet socjalny?

@Iza

Premia jest zawsze tylko różna jest jej wysokość. Ja bylam zadowolona. Z pakietu socjalnego to na pewno karta multisport i parę innych fajnych pierdołek. Pare groszy na święta B.N. też

Aa
@Iza

Nadgodziny- trzeba sie wpisac na listę. Kto pierwszy ten lepszy. Podejrzewam, ze teraz nawet łatwiej sie wpisac

AS

Pracowałem w Schurze na stanowisku handlowym. Super firma jeżeli chcesz i potrafisz ciężko pracować. Zdecydowana większość ludzi, których tu poznałem to prawdziwi fachowcy, którzy pracują tu przez wiele lat i doskonale znają się na tym co robą. Do tego fantastyczny Prezes który zna firmę od podszewki i dba o pracowników oraz dobrze wynagradza tych, którym również na firmie zależy. Gdyby nie super oferta finansowa od innej firmy pewnie bym nadal pracował w Schurze. Polecam osobom, które mają chęć do pracy i chcą się rozwijać.

Rico

Konfekcja upadła przez Panią kierownik , kierownik S.C robi z ludzi dzięki którym ma prace i stanowisko śmieci, jedynie M.P trzymał tą firmę jak kierownik teraz za dyrektora ma to gdzieś. Wymiana kierownictwa pozwoli na hamulec upadku tej firmy. Ludzie z 15 letnim doświadczeniem się zwalniają z jakich przyczyn ludzi traktują jak traktują i ciągle pretensje warunki pracy jak w obozach kobiety dzwigaja kartony robią roboty kontrolne i wysyłkowe ciągle po premi kary za l4 nie polecam . A do kierownictwa tylko jedno szacunek do pracownika bo tego nie macie A dzięki nim macie prace.Nadgodziny na warsztacie kpina żeby zarobić trzeba robić po 100 ekstra godzin w weekendy.

Rudy
@Rico

A zmuszają do nadgodzin ? Nie chcesz robić to nie rób - proste. Masz wybór ,pewnie inne firmy wezmą cie z otwartymi ramionami . Znam w firmie takich co sa źli, że nie ma juz nadgodzin

rocco

Konfekcja za M.P. A dzisiaj to dwa różne światy, kiedyś można było liczyć na to że przełożony coś zrobi dla swoich pracowników, że dostaniesz normalna wypłatę i będziesz mógł sobie dorobić na nadgodzinach, dzisiaj to możesz liczyć na to że jak będziesz chory to dostaniesz pół wypłaty, nadgodziny to są dla wybranych, a załatwić to się możesz w ubikacji jak ktoś Cię zmieni bo tylko tabelki i ilość, premią to fikcja, max nie osiągalny od dawna, zabierana za wszystko i tyle, nie polecam...

Fju fju

Firma upadła juz na same dno a pani kierownik z konfekcji i jej pietaszek Yogi to ludze z wsi. Ten pacan nawet nie potrafi sie wysłowic po Polsku tylko to jest chyba jezyk abla znany tylko w Trzemesznie hihihi

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/mechanik-maszyn-i-urzadzen,6296330,bogucin Czy warto zaaplikować?

Rudy

Myśle , ze warto zaaplikować akurat kierownik na tym dziale jest bardzo w porządku ale tez bardzo wymagający bo zna sie na swojej pracy i wie o czym mówi w przeciwieństwie do konfekcji .

pieknaalejuzniemloda

Jesli chodzi o oferty pracy na konfekcji to trzymac się jak najdalej . Stanowisko pakowaczki to patologia biegasz przez 8 h od maszyny do maszyny . Musisz jeszcze sprawdzać jakość i wypisywać dokumenty , ciągle słyszysz że jakość to podstawa a w praktyce brygadziści i operatorzy karzą pakowac syf jeszcze powiedza ze masz nie wymyslac. W razie reklamacji oczywiscie winne jestesmy my. Stanowisko operatora to tez zadna bajka. potrzeba duzo cierpliwosci i kreatywnosci. czesto nawet starzy operatorzy lub brygadzisci nie wiedza co sie dzieje z maszyna ale jesli nie jestes z kręgu wzajemnej adoracji, nie pekasz ze smiechu po kazdym zarcie brygadzisty i nie zdajesz na bierzaco relacji co zrobił twoj kolega to możesz byc pewny ze powiedza ze nic nie umiesz i sobie nie radzisz . nigdy nie wiesz jaka bedzie wypłata bo premia to duza czesc twojej wyplaty. zero stabilnosci . chociaz ostatnio sie troche ustabilizowala ( co miesiac jest ch***owa :) dotego czesto zabierana np. zwolnienie lekarskie kosztuje cie 800 zl do tego odlicz premie za dni w ktorych cie nie ma i jako pakowaczka dostajesz 1300 zl. jesli chodzi o podwyzki i awanse to jako pakowaczka zapomnij ze cos takiego istnieje a chlopaki musza zdawac egzaminy jednak malo kto ma szanse uczyc sie innych maszyn. chyba ze okaze sie ze brygadzista to twoja rodzina wtedy zdasz egzamin nawet jak nie wiesz gdzie stoi ta maszyna :) kierowniczka kiepsko zorganizowana, czesto nie wie o czym mowi , nic nie podejmuje sama i nic u niej nie zalatwisz. dala duza swobode brygadzista i chyba dzieki temu sie trzyma .

Hi hi hi

mam pytani dla ludzi co zarządzają konfekcjom idzie przebadajcie się te wasze zmiany to porażka tak ale jak niem się o pojęcia o zarządzaniu i sucha się postaci bajkowych takich jak Yogi .W tej Firmie przyszły majom tylko nieroby i konfitury.Szukasz pracy zapraszamy. Hi Hi Hi Pozdro dla Kierownictwa

pl
@Hi hi hi

omg, kto przyjął takiego analfabetę? To jest prawdziwy problem. Zatrudniacie takiego idiotę. On "szajse idioten" , szczęśliwy, podpisuje umowę... a po miesiącu się wku... na wynagrodzenie i hejtuje.

Iza

@mazda 626 turbo, administrator ma prawo sprawdzać i usuwać posty już opublikowane. @Kubolt, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Schur Flexibles Poland? Czy w firmie istnieje realna możliwość awansu? Co jeszcze możecie napisać o pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Kubolt

Firma duża duże rotacje bardzo dużo nadgodzin robionych przez firme x zaprzyjazniona z kier.utr . Ogolem idzie tez dorobić na zleceniach dodatkowych oferowanych na relokacjach mozna wtedy byc wynajetym do innej firmy i robic pod przykrywką. Wyplata ok nadgodzin czasami ponad 100h w miesiacu plus relokacje pod skrzydlami innej firmy oczywiscie za zgoda kierownika . Polecam mozna ladnie zarobić.

mazda 626 turbo

Jak by był niezgodny to Administrator by go nie wsadził na forum. Dziekuje i Dowidzenia 1:0 dla mnie .

Iza

@mazda 626, Twój komentarz w tym momencie niewiele wnosi informacji do dyskusji, a na dodatek jest niezgodny z regulaminem forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jeśli masz coś do powiedzenia na temat warunków oferowanych przez Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. - to zapraszam do wyrażenia swojej merytorycznej opinii. @mały miś, a czy oprócz wspomnianej zmiany kierownictwa coś jeszcze zmieniło się w firmie, że już nie polecasz jej osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

mazda 626

Brawoooo pamiętajcie ze ktoś uciekł ze wsi ale wies z niego nie i taka jest pani kierownik z konf no i reszta (usunięte przez administratora) która awansowała przez jej niewiedze podpie..alanie kłamanie i matactwo tez sa z wiochy R.P I JEGO PIETASZEK KTÓRY ZAGANIA WSZYSTKICH NAWET SWOJEGO BRATA PRZEZ GŁUPOTE P.P mało tego to sa deb..le po zawodówkach i wiecznie wciskają jej gó..no a ona łyka jak pelikan. Bardzo polecam ten dział kiedyś za M.P dało się zyc teraz kibel na maxa

mały miś

Do niedawna serdecznie bym polecał ( mowa o konfekcji ) niestety zmiana przełożonego(jego awans) okazała się dla nas przekleństwem . Zamiast doświadczonego, rozsądnego kierownika otrzymaliśmy młodą, narwaną panią, która chce się wykazać, ale nie wie jak się za to zabrać. Efekt ? Zwiększone normy- nagroda za dobre wyniki w zeszłym roku ( mówiąc prościej zmniejszenie pensji ) , mniej nadgodzin, które zawsze ratowały wypłatę ( chyba chce się pozbyć całkowicie ) , pracownicy zwalniają się lub intensywnie poszukują innego zatrudnienia, zabieranie premii (która jest połową twojej wypłaty ) za wszystko i straszenie przy każdej możliwej okazji ( brak jakiegokolwiek dialogu ) . Myślę, że polityka "kija" i " jak się nie podoba to się zwolnij " nie przyniesie zbyt dobrych warunków zatrudnienia ani atmosfery. Mowa oczywiście cały czas na konfekcji.

Jeśli ktoś ma zamiar obijać się w pracy to faktycznie lepiej poszukać innej firmy.

Olek

Schur Flexibles Poland to spoko firma. Zawsze znajdzie się ktoś komu sprawia największą przyjemność obrażanie innych. Zastanawiam się jak muszą się czuć nasi rodacy za granicą pracujący jak ich obrażają ? Lepiej się zastanowić dłużej niż pisać jakieś bzdury, prawda?

MOSANDIUDSN
@Olek

Ja też nie lubię chamstwa ale leżeli wszyscy pracujemy na jedną premie to dlaczego koledzy z UK mogą sobie przychodzić 10 po a wychodzą z pracy za 20 oni mogą nie wiedzieć że stanowisko swoje się sprząta a o ich wiedzy nie wypowiem się bo w 90% jej niema,ale lepiej zatrudnić trzech UK którzy nic nie robią niż jednego co myśli BO JESZCZE POMYŚLI O PODWYŻCE I CO WTEDY

Zostaw merytoryczną opinię o adapa Poland Bogucin Sp. z o.o. - Bogucin

• Jak się pracuje w adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy adapa Poland Bogucin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w adapa Poland Bogucin Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.