adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.

Opinie o adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.

Łucja

Cześć, w komentarzach niżej wyczytałam, że praca w Schur Flexiblesie możliwa jest na 3 zmiany. Podpowiedzcie, z iloma osobami się pracuje wtedy na jednej zmianie? Pytam ponieważ zastanawiam się czy możliwa jest czasami zamiana zmianą (po ustaleniu z przełożonym) z kimś innym, gdy np. danego dnia bardziej pasuje nam np. na rano? Czy jest to dopuszczalne?

Pachołek
@Łucja

No można tak zrobić o ile się ktoś będzie chciał zamienić

Jak wygląda grafik

@Paula

W Schur Flexibles Poland działy produkcyjne pracują w dwóch systemach czasu pracy: trzyzmianowym w godzinach: 6-14,14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku lub równoważnym w godzinach: 6-18, 18-6 od poniedziałku do niedzieli. Harmonogramy czasu pracy ustalane są na miesiąc z góry.

Aloha
@adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.

A w realu to jest tak,ze dostajesz kilka dni wczesniej wiadomosc ze przechodzisz z systemu 3 zmianowego na czterobrygadowy i nikogo nie interesuje czy ci pasuje czy nie.Masz sie dostosowac do ich widzimi sie.Oczywiscie chodzi o kobiety na konfekcji.

Filo

Kilka miesięcy temu oddzwonili do mnie podczas trwania rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji. Praca po 12h, nawet w niedziele jak tak wypadnie za 2200 netto... porażka. Rekruter sam powiedział „ Wiem, ze to mało ale u nas 3000 netto to ledwo operatorzy zarabiają” Sama rozmowa przyjemna, Pan z rekrutacji miły.

Dyzio

Oddzwonili do mnie po wysłaniu Cv na produkcje. Praca po 12h nawet w weekend jak przypadnie za 2200 netto.... rekruter sam powiedział „ wiem, ze to mało ale u nas 3000 netto ledwo operatorzy dostają” Jak dla mnie śmieszne pieniądze jak na taki styl pracy

Księgowa

Sympatyczna niestresująca rozmowa z informacją zwrotną, która wywołała uśmiech na mojej twarzy. Kiedy pracownik prosi o informację zwrotną oczekuje, w przypadku odpowiedzi negatywnej, otrzymania realnych i prawdziwych powodów nie podjęcia z nim współpracy. Dzięki temu może w przyszłości popracować nad odbiorem swojej osoby, brakami merytorycznymi, czy zweryfikować wysokość proponowanych zarobków. W przypadku Schur flexible odebrałam przemiły telefon z informacją, że firma podjęła współpracę z osobą mającą większe doświadczenie niż ja. Nie wiem czy bardziej byłam zaskoczona czy rozbawiona otrzymaną informacją. Biorąc pod uwagę, że w poszukiwanym temacie posiadam wieloletnie doświadczenie i to w firmie produkcyjnej jestem nieco rozczarowana informacją zwrotną - spodziewałam się czegoś więcej :) Nie mnie wrażenia bardzo pozytywne, przemiłe spotkanie.

standardowe - o doświadczenie, dlaczego zmieniam pracę, czy znam angielski, ile chciałabym zarabiać.

Paula

Pracodawca jest rekrutacja na produkcję ?

Paula

Czy jest jeszcze oferta pracy na produkcję?

Paula

Czy jest jeszcze Oferta pracy na produkcję ?

Paula

Jak wygląda grafik mniej więcej.

Czy pracodawca Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Panekweteranek

Pracownicy są mocno z motywowani w związku z tym pracodawca nie musi już tego robić.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.?

Panek Weteranek

Pod tym względem jest super gdyż pracuje się na okrągło.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.?

Panek Weteranek

Styl jest najlepszy.

Jaro

Jedyna drukarnia w Polsce w której nie obchodzi się Dnia Drukarza

Jaro

Jedyna drukarnia w Polsce w której nie jest obchodzony Dzień Drukarza

Przesada!!!!

Prosto z mostu , to co wyrabia jeden brygadzista na konfekcji to jest(usunięte przez administratora) Uspokoić go tam!!! Sposób w jaki wyraża się do dziewczyn jest skandaliczny! (usunięte przez administratora)

...
@Przesada!!!!

Jak to się mówi - z (usunięte przez administratora) na Pana. Może wiedzę jeżeli chodzi o maszyny to oni mają, jednak podejścia do ludzi i umiejętności zarządzania nimi za grosz.

Schur Flexibles Poland Sp. z o. o. jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego i higienicznego. W związku z tym, wynik badania na nosicielstwo w kierunku pałeczek Salmonella i Shigella jest podstawowym czynnikiem mającym wpływ na zatrudnienie. Wszyscy Pracownicy (w tym pracownicy tymczasowi) posiadają aktualne orzeczenia lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku.

@Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Nie prawda , pytałem tych pracowników ze wschodu ,5 osób nowych nie mają nie badań nie sanepidu i oni tego nie ukrywają że nie mają ,zapytajcie ich będziecie zaskoczeni jak ja , nie mogę pisać nazwisk bo RODO. Ale nie ważne ,fakt zostaje faktem ,bałagan .

W firmie w której jest wymagane badania lekarskie i książki sanepidu ,pracowniki z Ukrainy pracują bez nich, jak tak?

jola

Czy do pracy w Schur na stanowisko operator maszyn zatrudniane są również kobiety? I jaka jest atmosfera wśród pracowników? Opłaca się aplikować?

Niemiec

NIe

@jola

Pani Jolu, W Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. na stanowisku operatora maszyn pracują nie tylko mężczyźni ale i kobiety. Co więcej, Panie podejmujące pracę na stanowiku operatora linii produkcyjnej mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, zdobycia i uzupełnienia wiedzy i umiejętności w ramach pracy aktualnie wykonywanej.

Byk
@jola

Daj sobie spokój kobieto , jak chcesz spać spokojnie

Mikołaj

Czy firma zatrudnia na 2/5 etatu na dzial magazyn?

Tak, czytam te opinie i w końcu postanowiłem sam umieścić swoją. Schur się zmienia, ale niestety nie pozytywnie. Dużym plusem jest pewna pensja na koncie każdego miesiąca, ale czy dzisiaj to wystarczy? Chyba już nie. Parę lat temu byliśmy ponadprzeciętną firmą z dobrymi zarobkami w stosunku do innych. Teraz ciągniemy się w ogonie. Podejście do pracowników jest beznadziejne, brak szacunku, przez co w ostatnich latach odeszło bardzo wielu dobrych operatorów. To dziwne podejście do fachowców, biorąc pod uwagę obecny rynek pracy. Bardzo dużym minusem jest zaniedbanie parku maszynowego. Przeprowadzane są tylko niezbędne naprawy, aby maszyna produkowała. Nie ma mowy o przeglądach eksloatacyjnych, wymianie zużytych części i konkretnym serwisie. Jeżeli taki wygląda na zasadzie, że mechanik przedmuchuje sprężonym powietrzem maszynę i ewentualnie siknie wd 40, to o czym tu mówić? A gdzie wymiana łożysk po iluś godzinach pracy, zużywających się paskach, krzywkach itp? Nie mówię już o gruntownym wyczyszczeniu maszyny. Takie tylko następuje wtedy, gdy mają przyjechać ważni goście z zagranicy. A czy nasi dowodzący firmą swoje eksploatowane rzeczy też traktują w ten sposób? Chyba nie. Samochody którymi jeżdżą mają wymagane przeglądy, wymianę części, czy wymagane na czas zapobiegające awarii czynności. Wracając do przedstawionej opinii o przemowie Pana Dyrektora, to faktycznie jest trochę nie fer w stosunku do załogi taki sposób przedstawienia sytuacji. Zawsze, dzieje się tak od lat, przedstawia się nam sytuację, że straty w firmie są winą pracowników, że są większe niż w analogicznym okresie zaszłego roku i z tego tytułu nie będzie podwyżek. A dlaczego nie zostanie przedstawiony cały bilans? Strata, to tylko część, jest jeszcze produkcja, która jest niby ok i zysk. Może produkcja jest większa niż w analogicznym okresie zeszłego roku i zysk też. Skoro produkcja jest większa, to wiadomo, że większy będzie odpad, ale sumarycznie całość wypadnie pozytywnie. Ale może lepiej tego pracownikom nie mówić, bo zaraz przylecą i będą chcieli więcej zarabiać. Firma egzystuje i to bardzo dobrze, więc tego typu straszak jest nieetyczny. Dzisiaj mamy bardzo szerokie spektrum i widoki na zmianę zatrudnienia. Większość firm, które chcą się rozwijać i mieć dobrą załogę o tym wie i robią wszystko, aby nie dopuścić do niestabilnej sytuacji. A dobra firma to nie ilość wyprodukowanego towaru, tylko jego jakość i opinia u klientów oraz zadowolenie załogi. Mówienie ludziom, że picie kawy na palarni przy papierosku jest złe i niestosowne, to również nonsens. Dlaczego w przerwie pracownik nie może zadysponować swoim czasem w taki sposób jaki mu najbardziej odpowiada? Tym bardziej, że jego maszyna w tym czasie pracuje, nie ma przerwy, aby produkcja była większa. I w sumie z jakiej racji? Robi się tak, aby było dobrze, a tu okazuje się, że kogoś to w oczy kole. I jest jeszcze jedna zasada, taka najważniejsza: pracujemy, aby żyć, a nie żyjemy, aby pracować. I o tym należy tam u góry w firmie pamiętać, bo każdy kij ma dwa końce i prędzej, czy później efekt nonszalancji i olewającego stosunku zostanie ukarany. A chyba nie o to chodzi. Wszyscy więc czekają na coś pozytywnego i partnerskiego, bo tak trzeba, należy i jest zalecane.

Nikita
@pracownik

Kiedyś przeglady maszyn były robione rzetelnie przez firmę zewnętrzną teraz przychodzą popaprancy z rodziny nowego kierownika i dmuchają powietrzem. Zero pojecia o robocie ale jak sie mówi ze cos jest do zrobienia czy wymiany to wystarczy wd 40. Dobrze ze zacząłeś ten temat bo znowu jest mega (usunięte przez administratora) z maszynami. A warsztat to patologia i sciemniacze.

Panekweteranek

Byliśmy światkami oratorskiego popisu pana dyrektora. Mowa godna polskiego parlamentarzysta. Od grudnia to będzie najlepsza firma w regionie. Niech leniwi i nieuczciwe pracownicy odejdą pozostawiając miejsca dla nowych wzorowych robotniczych mas.

Zostaw merytoryczną opinię o adapa Poland Bogucin Sp. z o.o. - Bogucin

• Jak się pracuje w adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy adapa Poland Bogucin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w adapa Poland Bogucin Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.