Opinie o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Olek
użytkownik zarejestrowany

Schur Flexibles Poland to spoko firma. Zawsze znajdzie się ktoś komu sprawia największą przyjemność obrażanie innych. Zastanawiam się jak muszą się czuć nasi rodacy za granicą pracujący jak ich obrażają ? Lepiej się zastanowić dłużej niż pisać jakieś bzdury, prawda?

Jogurt

I tak jest zgadzam sie z kolegą nieroby np P.K to jest skandal naprawde ze nikt tego nie widzi. Jest jeszcze wiele osób ktore nie nadają sie nawet do zamiatania tego co koniowi z pod ogona wypadnie hihihi. Ale z drugiej strony sie nie dziwie jaka płacataka praca no i oczywiscie nie wspimne o atmoswerze itd jak chcesz wpasc w nerwice itp to zapraszają ale wpierw musisz nauczyc sie ukrainskiego

Brus lee

Pojawi pojawi ale w jezyu ukrainskim hahaha nawet oni juz powoli sie wypinają

karaaaaaaa

Czy Pracodawca który wypłatę tworzy z 50% z premi którą za wszystko zabiera,a jak pracownik potrzebuje urlop to musi mieć jakieś zastępstwa.Przełożeni nic nie robią ogólni ta firma pełno konfitur i nierobów a i uk którzy nic nie umiom ale oni mogom

użytkownik zarejestrowany

@Seba jak długo pracujesz w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.? Czy powiesz coś więcej o dobrych stronach pracy w tej firmie? @Karolina obecnie firma nie ma żadnych nowych ofert pracy. Natomiast polecam śledzić na bieżąco oferty, może coś się pojawi w najbliższym czasie.

Seba
@Iza 2 tygodnie temu

Pracuję od kilku miesięcy. Jak ktoś jest pracowity to dostaje premię, która bardzo mocno polepsza wypłatę - jest to duża motywacja. Atmosfera jest całkiem miła. Póki co nie myślę o zmianie firmy.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy aktualnie firma nie ma zupełnie braków kadrowych? Czy tylko ja nie mogę nic znaleźć? Słyszałam, że dobrze tu się dostać.

Seba

Firma dba o bezpieczeństwo pracy, co jest bardzo ważne w tej branży. Warto starać się o premię. Kierownictwo ok.

użytkownik zarejestrowany

@Mateo czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.? W jakich godzinach pracujesz? Czy są jakieś benefity? Każde stanowisko pracy jest inne, dlatego warto abyś wspomniał też na jakim jesteś.

Bolo

Iza Mateo pozdrawiam z dalekiej Afryki mam dla was etaty jak chcecie wyjechac w ciepłe kraje i zostac treserami to zapraszam a nie wypisywac bzdury

Mateo

Polecam, ponieważ jestem zadowolony z mojej pracy. Zarobki są adekwatne do zakresu obowiązków. Panuje tutaj fajna atmosfera. Po prostu wszystko jest tak, jak być powinno w dobrej firmie :)

Mateo

Fajna firma, z perspektywami. Polecam

xyz

Wszedłem na tą stronę z ciekawości co tam ludzie piszą o moim pracodawcy i muszę przyznać, że jestem w ogromnym szoku!!! Nie mam pojęcia kto i dlaczego tak złośliwie opisuje tą firmę. Moi koledzy z pracy z tego co mówią są zadowoleni, ja również. Dlatego przestrzegam, proszę ślepo nie wierzyć w to co tutaj co niektórzy wypisują - praca w Schurze jest w porządku, można dostać premię, a atmosfera jest bardzo fajna.

Giętka rura

Waldi bu..ku oferta dla Polaka tak tylko jedna ale za to made in Ukraina to od wyboru do koloru byle bkon by podobny do człowieka no i warunek konieczny???? Musi umiec sie podpisać w jezyku choćby Abla hahaha

Giętka rura

Waldi
użytkownik zarejestrowany

Nie rozumiem dlaczego piszesz, że wszyscy odchodzą skoro Schur Flexibles ma w swojej ofercie pracę tylko dla jednego człowieka? Może cos się pomyliłeś?

Niby dobry pracownik

To dlaczego wszyscy odchodzą !!!! Bo im jest tak dobrze w Schur Flexible czy raczej widzą co sie dzieje i szukają lepszej perspektywy na przyszłość ?

Niby dobry pracownik

Kultowy
użytkownik zarejestrowany

Wystarczy jeden pozytywny wpis i ruszyła lawina hejtu. Czy ktoś tak bardzo inspiruje ludzi do pisania tych obraźliwych wpisów? Każdy ma prawo pisać swoje zdanie, może niektórzy są zadowoleni z pracy w firmie?

Siwwwy dym

Co za osioł te pochwały wypisuje !!!

Vipe
użytkownik zarejestrowany

Schur Flexibles Poland jest dobrym pracodawcom. Czyżby konkurencja bardzo inspirowała niektórych do pisania?

Lubie lizać du.y

No no widze ze znów propaganda jest na pierwszej lini no tylko barany i cepy bez szkół na to sie nabiorą

użytkownik zarejestrowany

@spokotujest czyli jesteś zadowolony. Powiesz coś więcej o warunkach pracy? @robol a czy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości podwyżki? Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie rekrutują na Pracownika działu kadr. Ktoś ma zamiar aplikować?

Józek
użytkownik zarejestrowany

Mam aplikować do firmy i wiem, że to dobry pracodawca. Schur Flexibles Poland nie jest pewnie dobrym miejscem pracy dla niektórych osób. Może trzeba coś zmienić?

Jerzy
użytkownik zarejestrowany

@robol Może to nie jest zbyt komfortowa sytuacja dla pracownika ale dla firmy to zapewnienie dobrej pracy. Pieniądze bardzo motywują do działania mniej pracowitych.

robol

praca jak praca ale najgorszy jest brak stabilności, ciągle zmiany a to raz 4 brygady a to 3 zmiany w ciągu 3 lat 4 razy!! połowa wypłaty to premia i nie wiesz ile zarobisz, no chyba że mówimy o nędzne podstawie, Social? kluczyk do automatu za 50zl, podsumowując gdyby wypłata była bardziej przejrzysta a nie wachajaca się o 500zl!!! to był o by nienajgorzej mimo pracy która nie jest lekka i dość stresogenna mówię o konfekcji ;)

Lukas
użytkownik zarejestrowany

Niektórzy niestety nie prezentują choćby normalnego poziomu kultury. Obrażanie innych tylko dlatego, że mają inne zdanie? Może trzeba zrobić coś ze sobą zrobić a nie oskarżać firmę nawet bez powodu?

Bubu

Jurgen spoko tu jest hihihi . Koncze i juz wiecj nie komentuje pozdrawiam cie słonce.

Jurgen
użytkownik zarejestrowany

Jeszcze sporo wody upłynie w rzece zanim niektórzy "pracownicy" nauczą się pracować i pogodzę sie z tym, że obijać się już nie będą chyba że na własny rachunek.

Bubu

Brak słów te ksywy kunegunda spokotujest itd masakra tylko baran sie na to nabiera a to wszystko gó...no prawda barany bez wyobraźni wpisują coś czego sami nie roxumieją a i tak na samym koncu sa w czrnej d...ie pozdrawiam cepów????

spokotujest
@Bubu 13.08.2017, 21:23

Jestem osobą pracowitą, więc jestem zadowolony z pracy. Jeżeli byłbym niezadowolony to bym szukał zatrudnienia gdzie indziej, więc proponuję się zastanowić nad swoim postępowaniem, zamiast wiecznie narzekać...

Kunegunda
użytkownik zarejestrowany

Nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych ludzi. Jeśli ktoś ma lepszą pracę niech zmieni firmę!

spokotujest

Spoko praca, spoko zarobki, spoko ludzie. Przestańcie w końcu narzekać, bo aż czytać się nie chce...

lalalal

Zastanawiają mnie osoby, które negatywnie wyrażają się o firmie, a nadal tam pracują? Przecież na rynku jest wiele innych miejsc pracy... A co do firmy Schur Flexibles to jak dla mnie jest to dobre miejsce pracy, pracuję tutaj już kilka miesięcy i jakoś nie narzekam... Pozdrawiam zadowolonych!

Super Men

Dobrych opinii hahaha jaja sobie ktos robi to juz jest koniec tam juz bedzie co raz gorzej.

Super Men

Maciej
użytkownik zarejestrowany

Na forum generalnie piszą ludzie niezadowoleni a tu jest sporo dobrych opinii. To mnie przekonuje, że Schur jest dobrą firmą i warto tu pracować. Szukałem pracy w firmie ale niestety nie ma nowych ofert a szkoda.

abc

Zawsze się znajdzie ktoś kto się zwolni, ktoś kto jest niezadowolony... Każdy ma inne wymagania i oczekiwania przecież... Ale myślę, że nie można od razu przez to zakładać, że to zła firma, bo jest masa ludzi, którym pracuje się tutaj dobrze i są zadowoleni, np. JA. Także... polecam tutaj pracę, jest porządnie! A Ci co narzekają niech się lepiej zwolnią i nie robią złej opinii, bo to dobra firma!!!

Borskiiii tadeusz

Tylko bezmózg nabierze sie na te texsty :jest super kasa , atmosfera super itd muszą pisać jakąś riposte bo jak by to wyglądało

kot

Zgadzam się z przedmówcą - też jestem zadowolony. Bardzo polecam pracę tutaj, w tej branży raczej lepiej nie znajdziecie... Można tu spotkać naprawdę fajnych ludzi. Kasa też ok. Premie są.

Sumienny pracownik

Porządna to była kiedys ja pracuje tam tyle lat i stwierdzam ze z roku na rok jest co raz gorzej. Cała drukarnia i reszte działow w pierwszej hali to opiera sie siła robocza na Ukraincach bo starą ekipe fachowców wyfachowcówi sie pozwalniali . A co do konfekcji to za duzo nie wiem tylko słyszałem ze ludzie sie zwalniają sxukaja pracy itd bo jakies chore warunki pracy im stworzyli.

tomas

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale prawda jest taka, że ta firma dała mi naprawdę wiele - stabilne zatrudnienie, dobre wynagrodzenie i miłą atmosferę w pracy - a to jest bardzo ważne, żeby chciało się rano wstawać! Ludzie, nie wierzcie w te głupoty, Schur to porządna firma!!!

Marian
użytkownik zarejestrowany

Czy słyszał ktoś o jakichś nowych ofertach pracy? Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar złożyć swoje cv. Trochę martwią mnie opinie na forum ale wydaje mi się, że często piszą je osoby mające na bakier z firmą? Może jednak ktoś podpowie jak jest?

@Marian 23.07.2017, 23:23

Firma jest w porządku. Śmiało składaj CV, a na pewno nie pożałujesz :) Powodzenia!

Du.a

Jak kasa podstawa 1400zl netto reszta to premia i to jest super kasa hihihi w biedronkach mają wiecej no i oczywiscie zapierdal na dwie maszyny

Mania
użytkownik zarejestrowany

Czy Schur Flexibles nie zupełnie nowych ofert pracy?

Ajhf

ania
@Ajhf 06.07.2017, 10:14
Jak może byc spokój jak to jest produkcja to jest niemożliwe tam jest wiksa wiksa liczą sie tylko słubki ....

jakie słuBki? jak na produkcje to na prawdę nie jest źle i nie ma co narzekać, szczególnie na kase

Mańka
użytkownik zarejestrowany

Schur to fajna firma, funkcjonująca spokojnie bez zawirowań bez zbędnego wrzasku. Można tu znaleźć dobrą pracę i spokojnie pracować. Złośliwych osób zawsze będzie dużo.

użytkownik zarejestrowany

Jak ktoś poczyta opinie na forum to może ocenić firmę. Ktoś wysiewam się z osób pozytywnie oceniających firmę ale wychodzi na to , że powinien spojrzeć i popatrzeć dłużej w lustro!!! Może trzeba pomyśleć o zmianie pracy?

Bubu

Te dobre opinie to wypisuje kierownictwo bo w koncu jakos muszą sie wykazać

Vipe
użytkownik zarejestrowany

Mam podpowiedź dla niezadowolonych pracowników. Zmieńcie obiekt do oczerniania i szukajcie pracy w innym miejscu!

Ezol

Widzę, że coraz więcej osób pisze pozytywnie o Schurze. I bardo dobrze, bo ta firma na to zasługuje! Warto tu pracować, bo dbają o swoich pracowników. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych :)

zulukop

hahahah jaką prace dobrą masakra co za pajace to piszą

Zostaw opinię o Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. - Bogucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.