Agencja Reklamowa Brave Brain

Kraków

Opinie o Agencja Reklamowa Brave Brain

trelemorele

Widzę, że zdecydowana większość prawdziwych negatywnych komentarzy zniknęła. Pracę w tej firmie można porównać do etatu w piekle. Niskie zarobki, brak szacunku do człowieka, arogancja, skąpstwo. Większe biuro chyba nie poprawi sytuacji. To, jak większy kocioł w piekle - pomieści więcej nieszczęśników.

sztuka

sciemniacze i kombinatorzy :D oszukują na wszystkim :D kasa marna i smieciowka, atmosfera w pracy jak w gniezdzie os, układy układziki kółka wzajemnej adoracji, ludzie zawistni, intryganci , podrzucanie swin na porzadku dziennym :D chcesz zobaczyć patologie :D pracuj w bravebrain !!!!

mariola

Pracuję tu od niedawna i z czystym sumieniem, uczciwie i szczerze mogę powiedzieć, że firma i warunki pracy są w porządku. Doceniam.

Kris
@mariola 20.12.2016 14:51

Popracujesz trochę dłużej, to Ci przejdzie optymizm ;-)

koko

sciema, kasuje negatywne komenty, sciema nie wierzcie co jest powyzej to wszytko to jakis ponury żart

Petro

Widzę, że jakimś cudem zniknęła stąd część prawdy na temat tej agencyjki, zostały głównie peany pochwalne produkcji pijarowej BB. Jaja Panie....

Zdystansowana

Poziom komentarzy świadczy o kulturze piszących, co łatwo przekłada się na odpowiedź: dlaczego ktoś nie chciał utrzymywać takich pracowników. Doświadczenie wskazuje, że są dwa typy osób piszących komentarze: hejterzy i pijarowcy. Wnioski najlepiej chyba zostawić sobie przynajmniej na "po rozmowie rekrutacyjnej".

Magnus
@Zdystansowana 08.11.2016 09:52

uprzejmie donoszę
@Magnus 16.11.2016 13:28
zaorane pole z burakami pastewnymi, ilosc gwiazdek powyżej i negatywnych komentow mowi sama za siebie. nie polecam!!!!!...

proponuje by tą agenjcą zainteresował sie ktoś z PiPu, sciema na umowie 1/16 etatu praca po 8-10 godzin, i wiele wiele niegodziwosci na plaszczyznie pracownik- pracodawca, znajdą sie tez inne kwiatki...

A mi się tu dobrze pracuje.

Mrock
@pracownik 26.07.2016 11:21
A mi się tu dobrze pracuje.

a mi się źle pracowało

pm

Jesteśmy w momencie szybkiego rozwoju. W ciągu ostatniego roku liczba naszych klientów dynamicznie wzrosła, co zdecydowanie przełożyło się na ogrom pracy, jaki wszyscy musieliśmy wykonać. Jednocześnie nasz zespół powiększył się o 50% i wciąż rekrutujemy nowych pracowników, bo stale pozyskujemy nowych klientów. Rozbudowujemy wszystkie działy, poszerzamy nasze kompetencje i możliwości. Teraz szukamy nowego biura, bo faktycznie jest u nas już trochę ciasno. Przyznaję, u nas trzeba pracować. Z pewnością nie jesteśmy agencją dla osób leniwych, bo cały czas coś się dzieje. U nas swoje miejsce znajdą osoby, które naprawdę chcą się rozwijać, poszerzać horyzonty i mocno pracować na swoją marką. Realizujemy działania dla dużych brandów z wielu sektorów i stale zdobywamy nowe obszary. Wygrywamy przetargi i pracujemy dla firm, które dowiedziały się o nas przez polecenie. Nasza praca to głównie praca zespołowa i nie udałoby nam się zrealizować tych wszystkich projektów i zdobyć nowych klientów, gdyby nie zaangażowanie wszystkich osób i dobra atmosfera w ekipie. Warunki finansowe uzależniamy od doświadczenia, ale i zaangażowania w pracę, kreatywności. Jesteśmy otwarci na rozmowy, konstruktywną krytykę, sugestie dotyczące wprowadzenia nowych rozwiązań. Wolelibyśmy jednak usłyszeć je wprost, niż czytać na forum, stronnicze i subiektywne opinie, które są zresztą napisane mocno nad wyraz i kie

Ciekawy
@pm 24.07.2016 11:05

A możesz wymienić te "wielkie" marki, które obsługujecie ? Sorry za szczerość, ale Twoja wypowiedź brzmi jak junior PR owca.

Bangla
@Ciekawy 14.10.2016 21:39

A gwiazdy Tańca z gwiazdami kojarzysz? No to już sobie odpowiedziałeś ;-)

be brave

agencja jak agencja.. jest spore tempo pracy, ale i ciekawe projekty, fajnie że nad klientem pracuje zespół - powstają o wiele ciekawsze prace, można się dzięki temu rozwinąć, nauczyć od innych, na plus fajny zespół, na minus trochę ciasno.

takinie

Praca pewna, jeśli jest się dobrym nie ma się co obawiać o stanowisko. Fajny zespół, z którym da się pogadać. Szef z którym da się wszystko omówić. Na minus, że nie za bardzo jest jak ściemniać.. tu trzeba pracować. Nadgodziny rzadko, ale jednak są.

900_1

Firma kilkunastoosobowa, co ma swoje plusy i minusy jeśli chodzi o organizację pracy, jednak w ogólnym rozrachunku mogę zdecydowanie polecić. Agencja od jakiegoś czasu wyraźnie się rozwija, co wpływa dodatkowo na jej pozytywny odbiór.

Copy

Agencja z aspiracjami do rozwoju. Klienci z różnych branż, dzięki czemu praca jest ciekawa i daje możliwości rozwoju. Pozytywna atmosfera, wszystkie kwestie sporne można na spokojnie przegadać z szefem lub dyrektorem kreatywnym. Oparte na zaufaniu relacje ze stałymi klientami umożliwiają swobodę pracy.

Sin

Pracodawca w porządku. Daje możliwość na pokazanie swojej kreatywności. Czas pomiędzy deadlinem a początkiem pracy optymalny. Wynagrodzenie mnie dobre z możliwością podwyżek.

Jaine

Fajny Zespół, jak w każdej agencji raz jest większe ciśnienie, a raz mniejsze..Jak jest nerwowo i dedline goni to wszyscy się spinają

inny

Firma jako firma, może i fajna, ale z kreatywności nie ma nic.. praca po kilkanaście godzin dziennie, nadgodziny i pracy w weekend, szef nie widzi... każdy nowy pomysł na styl pracy i działanie zespołu, przekazany właścicielowi, to jak grochem o ścianę. Kreatywność do 20 projektów dziennie równa 0. Deadline na zrobienie strony www- 2 dni. w skrócie, wykorzystywanie ludzi na marne pieniądze... Klient traktowany jak zwykła rzecz... na początku mydlenie oczu, a potem wysyłanie bardzo słabych, robionych na szybko projektów. System pracy w tej firmie- żaden, każdy sobie... praca po 8 czasem 12 godzin dziennie za marne 1800 zł- żenada!

symetria

Szef rzeczywiście często za bardzo cisnął na terminy i niepotrzebnie stresował, niechętnie myśląc o zwiększaniu zatrudnienia, ale to mała firma, więc jeden pracownik mniej czy więcej, to konkretna różnica dla finansów firmy. Uważam, że był jednak w porządku. Pracowałem z reguły 8 godz. i nie było z tym problemu. Jeśli było ciśnienie z terminami, za dodatkowy wysiłek pracownicy dostawali premię, i to w zadowalające raczej wysokości.

YvAGf5

Nie polecam nikomu, bardzo napięta atmosfera, 30 projektów na raz do ogarnięcia, brak czasu na nic. Szef stoi nad tobą i patrzy na ręce, czasami wręcz czułam się jak robot, a nie osoba kreatywna.(usunięte przez administratora)praca po 8h też.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Brave Brain - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Brave Brain