Taberna Saponaria Sp. z o.o.

Opinie o Taberna Saponaria Sp. z o.o.

Paulina

@anonim wspominasz, że firma nie płaci wynagrodzenia w odpowiednim czasie. Czy taka sytuacja zdarzyła się jednorazowo?

fdghbn

u handlowców faktycznie bardzo często występuje wynagrodzenie tzw. dwuskładnikowe, czyli podstawa plus premia. I to mi sie w tym zawodzie podoba najbardziej. Ja wykonuję prace biurową i mimo że od mojej pracy zależą obroty firmy, niestety premii nie ma

baby

to chyba nie ma innego miesjca gdzie w internecie orpcz tego trematu oczywiscie zeby po polsku sie dowiedziec czegos wiecei moze cos wiecej na temat tego co tutaj pisza pozostaje tylko sie dowidziec czego mozna sie spodziewac po pracy w tabernie i bedzie wszystko okej, tylko czy pojawia sie tutaj taka osoba czy nie ?

Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , nie płacą na czas, zarząd się zmienia co kilka miesięcy. Pracowałam tam jakiś czas, każdy myśli tylko o sobie.

Agata

To prawda balsam pomarańczowy wspaniały. Tylko trudno dostępny. Kiedyś kupowałam takie woreczki do szafy ale już ich chyba nigdzie nie ma. Polecam.

Krem do stóp to jedyny jaki znalazłam. Nikt nie ma takiego kremu o takim składzie. To krem lepszy niż krem do twarzy niejednej firmy. Bardzo polecam. Bardzo. Olejki do masażu są bajeczne. Zwłaszcza pomarańczowy i grejpfrutowy. Jak pięknie pachną. I balsam do ciała kwiat pomarańczy. Wchłania się cudownie, bajeczny niespotykany kolor. Można stosować nieustannie. Bardzo, bardzo polecam. I te opakowania. Przeurocze.

produkty sa rewelacyjne,cala moja rodzina ich uzywa

tara

na temat zarządu nic nie wiem, ale kosmetyki są bardzo dobre. jedne z najlepszych jakich kiedykolwiek używałam do pielęgnacji ciała.

faktycznie, zarząd się tam bardzo często zmienia i nic ponad to......firma bez przyszłości, a kosmetyki marnej jakości

ciekawy

Hej a mozecie cos wiedej powiedziec o firmie bo pracuje w niej i widze ze jest nie tak jak powinno byc i cos z płatnościami nie tak??

zzzz

tak to prawda, ludzie niekompetentni, w zasadzie z sufitu (znajomi, koleżanki właściciela) ludzie nieznajacy sie na zarzadzaniu, na funkcjonowaniu firmy, sklepow, zalegający z platnosciami notorycznie...nie polecam

Pieniadze nigdy nie na czas, czasami brak jej w ogole. Firma niekompetentna, nie dbajaca o dwoich pracownikow!

Zostaw opinię o Taberna Saponaria Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taberna Saponaria Sp. z o.o.