Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

klcz

A dyzia po świętach to ostatni miesiąc próby :):)

@klcz

Skąd wiesz?

On

Od Marty jakoś nikt nie uciekal i chcieli z nią pracować. No moze z wyjatkiem magdy i rudego. Haha macie co chcieliście skoro wczesniej wam było zle. Powodzenia.

Kevin sam w domu.

Życzę Wam pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt w gronie najbliższych, a w Nowym Roku niech Wasze marzenia zmienią się w rzeczywistość, a sukcesy przerosną oczekiwania.

Artur

Dziękuję wszystkim pracownikom zm.A za współpracę. Życzę wesołych i pogodnych świąt. Mam nadzieję że będziecie mnie mile wspominać.

Nie będziemy.

była pracownica ZM A P.art

Panie Arturze serdecznie pozdrawiam i Wesołych Świąt

Zmiana A
@Artur

Kaska z Dyziem staczaja nasza zmiane na samo dno !!!!! WRACAJ!!!

Nnhk
@Artur

Panie Arturze pan do nas wraca zamiast Kaśki!!

Zm A
@Nnhk

Wspominamy miło,byłeś ostatnią osobą od której można było się czegoś nauczyć. Dzięki.

ZM A
@Zm A

Wracaj,i to bardzo

@Artur

Mam pytanie, jeśli wszyscy rozmawiamy o tym samym Arturze?czy Pan Artur to współpracował ze wszystkimi zmianami czy tylko ze zmianą A hm trochę to dziwne Wesołych Świąt i pozdrawiam Artura

Wesołych
@4

Może to chodzi o mechanika z 3.0?

@Wesołych

Może i tak

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
Padma Art

Dlaczego Artur M. juz nie pracuje ?

Darekk 3.0
@Padma Art

To kto teraz jest Koordynatorem na Arcie ?

???

Widzę coś się zmieniło chyba od czasu kiedy juz tam nie pracuje

???

O kogo chodzi?

Aga

Przedszkole inaczej tego forum nazwać nie można. Banda zazdrośników i donosicieli. Hehe

Praco......
@Aga

Ciekawe co by powiedzial twoj chlopak na to jak cie lidezy podrywajo nie wspomnne o lal..... Zmiana C

.......
@Aga

Najwyraźniej jesteś w elitarnej grupie skoro tak napisałaś albo pracujesz od niedawna

Praco......
@.......

A ten co przyjeżdża to czasem nie twój facet ???????

Kiedy wracamy do pracy, 3 czy 8 stycznia?

Padma art

3 stycznia

...

bywa ze niektore starsze kobiety nie radza sobie i trzeba jeszcze pomagac i jeszcze podnnosi glos i jest na chronionym przed emerytura niech teraz firma sie meczy bo nie ma gdzie takiej postawic

...

bo w tej firmie tak dobieraj aliderow z jakis chyba ukladów znajomosci

Adolf

Dlaczego na hali jest tak zimno? Wszędzie przeciągi, drzwi pootwierane, w nowym rzędzie pił nadmuch zimnego powietrza na pracowników. Wszyscy kichają, smarkają, prychają.

zenek
@Adolf

zimno jest dlatego bo nie wszyscy dbaja o higienę i rozsiewają fetor dlatego przeciągi muszą być. A jak zimno to wystarczy szczerze i szybko popracować ,w piekarni mają ciepło

adolf
@zenek

To niech zaczną się myć , a nie wietrzyć. Zapraszam na klejarke 2b szczerze popracować to zobaczysz jak tam ciepło.

YoLo
@Adolf

a wam to ciezko dogodzic !! za zimno,za goraco,za duzo kurzu,za duzo pracy,za malo wolnego,ten rozmawia z tamtym,ta popatrzyla na ta, za duze normy,za male premie,a to znowu jablka a nie banany,bony za male,za krotki urlop,lider nie dobry,kierownik nie dobry,kierowniczka jeszcze lepsza a prezes to juz wogole siedzi i tylko kase liczy... a wy najlepsi ze wszystkich nic sobie do zarzucenia nie macie-no kur*a idealy poprostu.... az sie sluchac nie chce. wezcie sie ludzie opamietajcie i zacznijcie patrzec siebie a nie wszystkiego w kolo ,niby wszyscy dorosli a jak dzieci . Nic wam nie pasuje -ciezko dogodzic. Praca jak praca przychodzisz robisz to co do ciebie nalezy i idziesz do domu.

Ania.pad

Czy kierownicy z padmy mogol pinowac bardziej liderów A.. I Ka... Zagadujo kobiety zamiast pracowac

Pracownik 3.0 C
@Ania.pad

Tak zgadzam się z tym lider zamiast pracować to zagaduje kobiety a ze one są tak naiwne wiadomo o co im chodzi tylko ......

K.......
@Pracownik 3.0 C

A kobietom to się podoba tylko uśmiechy i oczka błyszczą ciekawe co na to ich faceci czy im to by się spodobało

Powinni się wziąć się za lidera z zmiany C żeby patszyl roboty za co mu płacą i pilnował a nie bajerował

Padma????

Lidera z Luster zm C powinni zdjąć bo on sie nie nadaje na te stanowisko nie zalatwia spraw zwiazanych z linia i pracownikami. A z pania zawieszek to chyba ma dobry uklad bo jak jemu cos powie to wszystko ma zrobione odrazu. To jej plecy bola to reka dobrze ze jej jezyk nie boli od gadnia albo tylek od siedzenia ta tym krzesle i robienie nic przez godzine jest to zbedne stanowisko niech wkoncu sie skaczy ta gehhena niech Pani Dominika sie przyjrzy.

&...
@Padma????

Pani Dominika powinna przyjrzeć się nie tylko na lidera luster ale i na pozostałych liderów panuje okropne kolesiostwo i ci ludzie robią co chcą ale na pewno nie to co należy do ich obowiązków w pracy i co najfajniejsze to kierownik daje na to ciche przyzwolenie w sumie kierownik wybrał lidera czyli kierownik lider i ich przydupasy to jedno czas pokaże jak długo to potrwa

Oj tam J.
@Padma????

Oj... jak zazdrością To wali. Chcesz tak dobrze mieć to się wymienic możecie. Dziewczyny wymienia się

Ryszard

Co do bonów na święta to jest przegięcie!!! Każdy powinien dostawać po tyle samo a nie Ci co narobili dzieci to dostają więcej. Z jakiej racji? A stary pracownik co nie jest dzieciorobem,pracuje kilka ładnych lat i dochód przekracza 2400 to dostaje 50 zł!!! Parodia!!! Tylko w Padmie takie cuda!! Od pomocy rodzinie to jest mops i 500+ a nie pracodawca. Kiedy się to zmieni?!

Zyta
@Ryszard

Czy ktos sprawdza te wnioski na bony świąteczne? Bo większość aby dostać wiecej pieniędzy to nie prawdę pisze.

@Zyta

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

@Ryszard

Jak dla mnie mogą tych nr danych 50 zl w ogóle nie dawać. Wstyd wyciągać rękę po taką jałmużnę.

Samotna matka
@Ryszard

Czy stary pracownik mający jedno dziecko ktoremu nie tylko mops nie pomoże też jest dziciorobem? Zastanow sie co mowisz czlowieku.

@Ryszard

Witam Cię Ryszard może byś zachował trochę kultury i nie nazywał osoby pracujące w Padmie Art i Padmie 3.0 które mają dzieci"dzieciorobami" bo chyba Ciebie to przyniósł bocian ????a tak dla przypomnienia to nie wiem czy wiesz ale co trzy miesiące masz dodatkową premię za frekwencję gdzie nie we wszystkich zakladach jest.Życzę Ci cierpliwości i dlugich lat pracy w Padmie.

Sąsiad
@Ryszard

Przecież Padma to taki wspaniały zakład??? U mnie w zakładzie pracownicy dostaną od 800 do 1000zł w zależności od zarobków!!! Za taką kasę to święta można zrobić.

Sąsiadka
@Sąsiad

Jak w waszym zakładzie pracownik dostaje 1900 zl wyplaty, to z czego ma zrobić święta??? W Padmie zarabiam ponad 3,5 tys co miesiąc!!!!

Sąsiad
@Sąsiadka

Zaskoczę Ciebie Sąsiadko nie 1900zł, ale trochę więcej niż w Padmie.

Pikor
@Sąsiadka

U nas też bony we dwójkę z żoną koło 1000 zł no i zarobki tez lepsze niż w Padmie a praca dużo lzejsza

@Pikor

Gdzie pracujesz? Też bym się zatrudnił w normalnym zakladzie

:-(

ponarzekamy,wygadamy - ulży.... i co ? I WIELKIE NIC !!! i tak nikt nie pomoże dla zwykłego pracownika, bo i kto ? i albo uporasz się sam ze swym problemem albo.......wiadomo.

?

Podniosa normy powinni ludzie zrobić bunt nikt nie bedzie zapieprzał za byle jaką wypłatę

@0

Kiedy podniosą normy na klejeniu??? na a rt czy 3.0?

byla

To niech zwiększają normy,tylko najpierw niech pomyślą czy im to wyjdzie na korzyść? Nikt nie bedzie za te pieniądze pracowal. Zeby nie nad produkcja to cienko by bylo. W biedronce lepiej zarabiają.

@byla

Jak jest lepiej w biedronce to pracuj w biedronce

Robimy coraz więcej i szybciej za te same pieniadze. Gdyby nie dodatkowa kasa za ponad-norme to by była słabizna.

Arek

Czekaj czekaj, zaraz szefostwo po świętach zwiększa normy i nie będzie tak kolorowo ;) Wam powiedzą że nie zwiększa bo nie chca paniki siać, dowiedziecie się wszyscy przed faktem dokonanym . Współczuję ;) Będziecie maszynkami które będą robić coraz więcej i więcej i śruba co raz będzie dokręcana bo jednak firma musi raty kredytu spłacać a zarobić musi :)

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki