Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

eee

jesli skorzystali z tarczy to warto do max 3 mies pociagnac az beda konkretne zamowienia wiecej

Nm
@eee

W czerwcu będzie już dobrze.

Se rio

To jak myslicie kiedy wrócimy do pracy??

Poo
@Se rio

Miesiac maj stoimy!

To jakaś oficjalna informacja z kadr?

info

IKEA powoli otwiera swoje sklepy podobno w Chinach w Wuhan frekwencja klientów w porownaniu do ub. roku 70-80% ,a w Niemczech 63%

Jax
@info

No i co z tego, jak pomału otwiera tak i szybko zamknie. Zresztą mają pełne magazyny a klienci nie kupują. Zresztą nikt Ci ramek nie będzie teraz brał.

L
@info

W Chinach to chińczyki zaopatrują w towar Ikea.

Jaja
@L

Ale czego wy przeżywacie ? Te tony hejtu, nienawiści . Przynajmniej widać jacy ludzie w tej firmie pracuja.

Bus

Jak wrócimy do pracy? To jak bedzie z dojazdami busem z augustowa. Bus jest darmowy i nie chcem jakoś jezdzic własnym autem z powodu epidemi i wydawać 300 na paliwo.

Eee
@Bus

Zrobia busa platnego i tyle,jak bylo wcześniej.

A jak
@Bus

Szybko nie wrócisz no może za miesiąc to poco takie skneroskie wpisy pisać. Inni ludzie dojeżdżają prawie po czterdzisci km i nikt ich nie wozi i nikt im nie płaci.

Janusz Nosacz

Lider to ten co nic nie robi i donosi? Wazelina uchostrzelec, bo takich znam

o tak
@Eee

zatrudniaja sie z dalszych okolic a pozniej lamenty to zatrudnij sie w BAT czy w biedronce na miejscu i bedziesz chodzic piechota do pracy blisko

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Myślę że niedługo liderom się ukruci.

Art

Sam kierownik wystarczy bo za co np dla brygadzisty płacić za to że za babo lata albo co niektórzy liderzy też nie patrzą pracy tylko za babami latają np pracuje wogule gdzie indziej a chodzi do baby na czyszczenie. Niestety my musimy na takiego jednego z drugim pracować.

Piła

Ja im kasy nie daje ale my wszyscy na nich pracujemy a oni nic nie robią.

hmm

dla organizmu ciezko zwalczyc pasozyty ale kiedy organizm pada to i razem z nim pasozyty

Sssss

Ludzie czy wy musicie siac taki zamet na tym forum i straszyć ludzi tymi zwolnieniami,ludzie i tak sie stresuja,piszcie cos pozytecznego a nie gdybacie... jak wrocimy to bedziemy sie martwic i wtedy sie okaze co i jak... pozdrawiam

Zet

Jaki każdy z was poinformowany każdy coś musi od siebie dodać co jeden to głupszy .Jak otworzą firmę to się dowiecie

info

wczesniej Track tec, a teraz juz druga firma w Suwałkach zgłosiła zwolnienia grupowe

Pik
@info

Kogo to obchodzi że Track Tec, a zgłosiło forte bo znajoma mówiła że ma tylko jeden zakład forte ruszyć jak wogule ruszą bo mają pełne ślepy i magazyny.

pyt
@Pik

to jak meble nie schodza gdzie wybudowanych tyle mieszkan to gdzie ramki ?

@Pik

Ciekawe czy padma nie ogłosi upadłości albo nie będzie zwalniać ludzi?

To super...

Rom

A skąd ty wiesz,?

@Em

Musi połowę zwolnić bo jest ludzi za duzo i więcej niż 50 osób na jednej hali nie będzie.

Radek

Nie wymyślaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nikt nikogo nie będzie zwalniał wiem to na sto procent. A ty pewnie już tu nie pracujesz i na forum zamęt siejesz.

@Radek

Tez pierwszy raz slysze ze ma byc po 50osob, przeciez w zadnym zakladzie tak nie zrobili,to wiem,

@Radek

Obys mial racje!!!

@
@Ooo

przed swietami nie mieli wystarczajaco zamowien i zwalniali a teraz niby beda zamowienia hehe

ZA

Ludzie nie patrzcie co kto pisze bo na ten czas to uważajcie żeby się nie zarazić i dbać o siebie, a jak przyjdzie czas powrotu do pracy to wszystkiego się dowiemy co będzie i jak będzie.

paula
@ZA

ciekawe co by powiedzieli stesknieni jakby przyszli i by trzeba bylo pracowac za najnizsza bo zamowien jak wiekszych nie bedzie to i ludzi jeszcze bedzie za duzo

Qiz
@paula

Praca pracą i najniższa to tu jest jeszcze nie takim problemem, ale problemem jest ze można się zarazić albo kogoś zarazić.

Zmiana C

Macie problemy. Ludzie !. Obyśmy wogle Wrócili do pracy. Nie ważne czy w markach czy bez. Oby robota była i hajs się zgadzał w czym macie problem?. Jak komuś nie pasuje to może zlozyc wypowiedzenie.

Na na
@Zmiana C

Co po niektórzy nawet nie wiedzą jaka mają dobrą pracę

@
@Na na

postac jako operator caly dzien i brac pieniadze to tak jedni operatorzy ciagle cos robia a niektorzy stoja i za liderem tylko chodza, tak samo sprawiedliwosc placowa na jednym dziale lekka prraca na innym o wiele ciezsza i zarobki te same

Zm b
@Zmiana C

W czerwcu wrucimy nie będzie korono wirusa to będziesz chodzić bez maski. A jak chcesz to chodź w masce bo tu nikt niema zamiaru chodzić w masce się dusić i odparzać twarzy.

Zmiana C

Miało być w maskach ???? hehe

pyt

a jak bedziemy jezdzic busem z augustowa 1 osoba na 2 siedzenia ?

@pyt

Do czerwca nie będzie już korono wirusa to będziesz jeździć normalnie.

najbezpieczniej we wrzesniu wrocic

@...

Najbezpieczniej wogole nie wracać. Ramki nie są nikomu teraz potrzebne, to nie chleb.

3.0
@pyt

Rowerem bedziesz jezdzic najbezpieczniej

Robol

Nie wracać ? To co lepiej siedzieć na 4literach , brać najniższa krajowa , jeść ugotowane przez mamę obiady i oglądać tv? Nie wszyscy tak mają , inni mają rodziny , dzieci , kredyty . Nie da się tego wszystkiego utrzymać za najniższa . Warto odczekać pewien czas ale i przyjdzie taki dzień że trzeba będzie wrócić do normalność. Boisz się ? To zostań w domu.

do robol
@Robol

starczy 500+ jest, 300 wyprawki, ulgi podatkowe od dochodu, dalej mało ? kto nabral samochodów , apartamentow niech teraz dorabia szyje maseczki , trzeba bylo nie isc ponad stan chyba nie myslisz ze wrocisz do roboty na te same zarobki co kiedys , nie beda kupowac twoich ramek teraz . Lepiej zyc z mniejszym dochodem niz bez dochodu zostawic rodzine jak dopadnie wirus, myslisz tylko o pieniadzach a to jest czas zeby spedzic z rodzina dziecmi

www

przestojowe powinno byc jak najdłuzej bo przeciez w maskach nie bedziemy pracowac po 8h i w dodatku minie koronawirus bedzie spokojnie a i czym pozniej bedzie wiecej zamowien moze bo tak coz z tego jakby wrocila firma do produkcji jak polowa by ludzi plekse obierala albo zeby brygada robila 100ramek na godzine to lepiej przeczekac dluzej i przyjsc na normalna produkcje

Abc
@www

Jak tak potrzebna wam kasa to poszukajcie na ten czas pracy na umowę zlecenie a nie biadolicie tylko na forum. W lewiatanach albo w biedronkach może potrzebują. A jak ktoś tęskni za pracą to poszukują chętnych wolontariuszy do pracy w szpitalach i domach pomocy.

marek
@Abc

niech ida na stale do biedronek , lewiatanow

Czyszcząca C
@marek

Masz rację tam zarobią może więcej a jak nie to przynajmniej na innym forum będą wylewać swoje żale.

,,,.,
@www

Muszę Ci przyznać rację w masce ludzie by nie wytrzymali osiem godzin.

Taaaa
@www

Maski będziemy nosić co najmniej rok lub dwa myślisz że tyle będzie Ciebie utrzymywała firma

padma
@Taaaa

a skad ty wiesz ile bedziemy nosic maski ? tak pozatym naloz maske i zrob jakis wysilek to zobaczysz i w dodatku oddychac tym co wydychasz. Kazda epidemia ma to do siebie ze jest szczyt zachorowan i wygasa , a obecnie maski w jakims stopniu bo nie chronia całkowicie maja pomoc ograniczyc wygaszanie

art
@padma

w innych firmach jakos pracuja w maskach czy tez sklepach i daja radę tylko wam nic nie pasuje najlepiej siedziec w domu (usunięte przez administratora)

Ex
@Taaaa

To noś sobie. I tak jak na to chwilę to ci produkcja nie ruszy.

Sas
@art

To się duś w tej masce. Właśnie najlepiej teraz odczekać żeby było trochę bezpieczniej bo w takim skupisku nic nie wiadomo. I tak do czerwca posiedzisz.

@Taaaa

Tyle nie ale jeszcze miesiąc napewno. I wszyscy masek nosić nie będą bo wszyscy już nie wrócą bo tyle ludzi już do roboty nie będzie trzeba.

@art

To idź do sklepu i pracuj. Sklep to nie produkcja że trzeba się ostro na niektórych stanowiskach się ruszać.

answer
@777

to idz do marketu czy itp i to na stale i tam bedziesz miec roboty pelno nawet oddechu nie zlapiesz bo tam nikt za ciebie roboty nie bedzie robic , a skonczysz jedno zadzwoni dzwonek zeby na kase siadac

@www

Jak nie pasują wam maski możecie chodzić w przyłbicach na pewno ten wirus szybko nie zniknie jak wogóle zniknie musimy nauczyć się z tym żyć

Elek
@...

Chyba ty będziesz chodził w przyłbicach u siebie.

@Elek

przy takiej ilosci pracownikow na hali i jeszcze nawilzaczach powietrza przylbice nie spelnia zadnej funkcji bo to bedzie w powietrzu , zadzwon do kadr moze znajda jakies zajecie szorowanie podlog czy wc albo kurze wycierac

do elek

to bylo do osoby teskniacej za robota a ze post kliknelo odpowiedz na twoj tak trafilo omylkowo , ale to nie bylo odp do ciebie elek

Art

Myślicie kiedy wrócimy do pracy???? Chodzi mi o miesiąc????

@Art

a masz zbyt dla ramek ? chyba ze zaczac robic ramki z czekolady . To towar prawie ze ostatniej potrzeby . W Usa w przeciagu miesiaca 22mln bezrobotnych , w Europie tez nie jest kolorowo moze lepiej przeczekac dluzej

@...

Waśnie po co komu teraz te ramki w dobie koronawirusa? Jak komuś nudno to do biedronki albo szpitala idzie pracować. Nawet jak otworzą kiedyś padmę to wszyscy i tak nie wrócą do pracy bo jest was za duzo a odstępy muszą być 2 m.

P. Art.

Myślę że czerwiec.

wrzesien
@P. Art.

zapewne w obecnej sytuacji dluzszy czas zamowien bedzie duzo mniej wiec i czesc nie bedzie wogole potrzebna juz do pracy wiec i mozliwe ze bedzie was mniej i beda odstepy

Sssss
@wrzesien

Jak wrocimy i zrobia tak ze przez jakis czas bedzie tylko najnizsza krajowa zeby odrobic to wszystko to ludzie sami sie pozwalniaja i pojda gdzie indziej tym bardziej ci mlodzi,bo moga zmniejszyc stawke pod warunkiem ze nie beda zwalniac.

arta
@Sssss

Na razie to jeszcze nikt nie pracuje i nie można powiedzieć co będzie. Napewno nikt nie będzie się zwalniał bo do czerwca będą zamówienia i ruszymy.

haha
@arta

to wy nie wiedzieliscie ze to na waszych garbach wszystko sie odbedzie i ze to wy zaplacicie ? Panstwo pozniej odbierze zalegle pieniadze w podatkach , w firmach bedziecie robic za mniejsze pieniadze i bez dodatkowych premii

A
@haha

No i co z tego jak będzie trzeba to i będę robil.

@A

a jakie obecnie twoje stanowisko do tej pory bylo co robiles ?

@haha

Jak będzie trzeba to i za najniższą będę pracować bo kiedyś tam się wyjdzie na prostą. A ci jak się nie podoba to się nie udzielaj pajacu.

A
@hmm

Spadaj co ty jakiś dzielnicowy czy z dochodzeniówki.

Hehe

Z twoich wpisów wynika że na układzie na psach jedziesz i sprzedajesz ludzi.

Darek

Ty jakiś przecwelony jesteś ludzi na forum obrażasz.

Opserwator

Buntujesz obrażasz i wymyślasz żeby dla ludzi zrobić niechęć do pracy a teraz się tłumaczysz i zwalasz na kogoś winę.

haha
@Opserwator

zaczales pierwszy czlowieku obrazac i skoncz i przestan sie wybielac , jak chcesz sie wybielac powiedz co robisz i dlaczego jak tak ci sie pala rece do pracy nie pojdziesz jako wolntariusz pomagac albo szyc maseczek i pod roznymi nickami piszesz

bbb

witam czy ktos ma jakies info kiedy wracamy do pracy i czy wogole wrucimy?

Dostaniemy smsy, trzeba czekać,

XXX
@bbb

Już się zaczyna znów stękanie na forum, jest przestój przez korono wirusa i na ten czas nie potrzebne są nikomu ramki. Forte też stoi do końca kwietnia z przedłużeniem w maju. Słuchaj co się dzieje na świecie i logicznie myśl. A firma jak będzie ruszać to na pewno powiadomi.

Sss
@bbb

Dostaniesz informacje jak by ruszyli i nie miałcz.

Cici
@333

To na pewno jeszcze troszeczkę poczekasz.

Pop
@bbb

Ja tam nigdzie nie wracam bo nie chce załapać wirusa.

abc
@Pop

nazatrudniali z wielu miejscowosci okolicznych i dalszych to prawdziwe zagrozenie epidemiologiczne wystarczy ze jedna osoba zakazi sie , szatnie i produkcja rozszerzy sie i pozamiatane

bbb

mam pytanie czy może ktos wie czy zwalniaja ? ludzi.

ccc
@bbb

Nie stekaj nie rób popeliny na forum. Jak mają to zwolnią się nie interesuj, jak nie masz co robić to szyj maseczki albo pomóż dla obsługi szpitala bo nie mają rąk do pracy.

Cegła
@bbb

Tak od miesiąca nie pracujemy i wszystko wiemy na bieżąco.. Zwalniają ludzi,podnieśli normy itd .. Niektórzy to przez tego wirusa naprawdę zgłupieli do końca...

pablo
@Cegła

w masce nie idzie po sklepie chodzic dłuzej, ciezej sie oddycha, a gdzie dopiero pracowac fizycznie po 8h gdzie coraz wieksze temperatury będą nie wiem kto tak jęczy

Aaa
@pablo

Tu nie chodzi o maseczki tylko że można i tak się zarazić w maseczce czy bez.

Biuro

Czekaj na telefon bo słyszałam że jesteś nr 1 do zwolnienia hehe

FFF
@Cegła

Ty chyba z biura detyktywistycznego jesteś jak wszystko tak wiesz. Teraz ci na wolnym normy podnieśli? hehe a zwalniali ludzi przed wolnym. Ty nie było wirusa to u ciebie były już ubytki w głowie. Nie rób zamieszania i wkrętów na forum bo firma jest i tak dobra.

Oooo
@FFF

Jak się nie wie co to ironia to lepiej nie komentuj.

Pol

A ty taki mądry na forum jesteś ze ludzi straszysz normami i zwolnieniami z pracy? I większość wpisów tu jest twoich.

do kadr sie zglos
@Pol

zadzwon do kadr i zpaytaj czy cie zwolnia

Jusk
@do kadr sie zglos

Sam sobie się zgłoś nienormalnego z kogoś robisz

J
@do kadr sie zglos

Nikt nikogo nie zwalnia tylko tu ktoś farmazony wali że zwalniają

Pogodna

Wszystkim padmowiczom życzę zdrowych ,pogodnych świąt wielkanocnych.

guzik

Jak takie mądre to niech idą pracować do drobiarzy jak padma nie pasuje

tak

Dokladnie tak. Animex pracuje i ludzie zarabiają normalne wypłaty (I tak mniejsze niż nasze) więc zapraszam do pracy.

Czlowiek

Zgadam się z tobą bo taka jest prawda niech fałszywce, konfidenci, pazery, plotkarze i kradzieje jabłek czytają o nich prawdę.

Tak

Szacunek dla ciebie za to prawdę co jest tu napisana.

Mała

Oj szacunek dla tej osóbki co to napisała .prawda w 100% siedźcie w domu cieszcie się ze jesteście zdrowi i to jest najważniejsze ????

Czyszcząca Art

Żałosne jest to że żale i pretensje to mają Ci co zarabiali większe pieniądze. Nie mają za grosz wstydu i pokory ośmieszając siebie, firmę i nas w swoich żenujących komentarzach na innych portalach internetowych. Tak jak ktoś tu napisał, jak się nie podoba to proszę pracy szukać gdzie indziej. Mam znajomych którzy za najniższą krajową muszą teraz chodzić do pracy a wy siedzicie na du..... i jeszcze Wam mało.Porażka

tak

Wstydu nie macie o prostu. Nie tylko dla nas są ciężkie czasy. Każdy pracownik i pracodawca ma teraz ciężko. Zaciśnijmy pasa, damy radę wytrzymać te 2-3 miesiące i wrócimy do pracy będziemy robić ilości i zarabiać. Cieszmy się, że mamy najniższa na ten czas chociaż. Wytrzymamy.

Hmmmmmmmmm
@Czyszcząca Art

Otóż to ! Wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd ludzie .

Padma Art
@Czyszcząca Art

To prawda jak spojrzałam kto lajkuje wypowiedzi tych desperatów na innym portalu internetowym to przeważnie osoby które na małe wypłaty nie mogły narzekać. Gratuluję (usunięte przez administratora) i odwagi żeby z siebie zrobić skończonych de..... Jeszcze raz dziękuję szefom wpłaty na konto szpitala.

Robol
@Padma Art

O jakim innym portalu mowa?

L
@Czyszcząca Art

Twój wpis jest nie na temat nie wiadomo o co w nim chodzi.

Elton
@tak

Nie wrócicie. Zrób screena i zapamietaj ten post.

Prawda
@Elton

jeśli do końca maja/czerwca to się nie skończy to nie macie do czego wracać narazie nieoficjalne info

Eeee
@Prawda

Podobno Ikea zamknieta do maja prawda??!?...

Ss

Nie dygaj wrócimy.

@Eeee

Teraz dużo sklepów jest zmkinietych nie tylko Ikea. Ja wiem że na sto procent wrócimy ale jeszcze nie w tym miesiącu.

Eeee

Mam nadzieje????

@Ss

I co z tego wystarczy dwie osoby będą nosicielami wirusa nie dość że po zarażają to jeszcze i zakład znów by był zamknięty. To lepiej trochę to odczekać.

Q

w przypadku koronawirusa nie ma nosicielstwa tylko zakazenie , rząd głodny podatkow dazy zebyscie jak najszybciej wrocili do pracy chocby w kombinezonach hehehe

Chała bała
@Q

Dla mnie to i mogą i osiem kombinezonów kazać nałożyć(usunięte przez administratora)bo mam od pietnasego roku życia cukrzycę i się leczę na nią i na pewno bym nie wrócił do pracy bo chce jeszcze żyć.

tak jest
@Chała bała

zdrowie najwazniejsze i zycie

riposta
@tak jest

nawet jakby pracowali to i tak by musieli zamknac jakby pojawily sie przypadki w firmie zachorowan , a zycie tez wazne jak sie skonczy to i praca tez juz nie potrzebna

rower
@Prawda

do Padmy wrócimy, tam nawet szef mechników codziennie jest i firmy pilnuje, tylko na arcie wszysko zamkneli i nikt nie martwi sie o fabryke. Padma gora i bedzie dobrze !!!

Klaudiusz
@rower

To idź i pilnuj razem. Cięciu ty jeden ochrona jest odwołana na trzy miesiące i dlatego on tam jest. Naprawdę niektórzy razem z tobą to wypisują takie (usunięte przez administratora) ze aż (usunięte przez administratora) się chce.

Rt
@rower

Że z uposledzeniem do pracy takich jak ty przyjmują.

Padmiara

Firma dobrze się trzyma skoro przekazuje dość pokaźną sumę na suwalski szpital, także nie będzie tak źle.

@Padmiara

A ile przekazali??

@Padmiara

Mnie to bawi że ludziom zabrano premie kwartalną (w ostatnim miesiącu rozliczeniowym można było zawiesić to równie dobrze od kwietnia) , obiecano 100% podstawy po czym przysyłają wiadomość że będzie jednak najniższa krajowa a na koniec Padma przekazuję taką ogromną kwotę na rzecz szpitala (podziwiam i szanuję takie inicjatywy) ale tu ewidentnie wszystko kosztem pracowników. Tak że kochani, czujcie się bohaterami, wszyscy bez wyjątku bo zrzuciliśmy się na to my wszyscy. Pozdrawiam i życzę zdrowia, szczególnie psychicznego żeby już bardziej mydlono oczu.

@Hehe

Żeby już bardziej nie mydlono wam oczu*

Lol

Nic nowego ...

@Lol

100% podstawy ? to co liderem jestes czy klejarzem czy kim ze masz wysoka podstawe stawke ?? bo wiekszosc ma stawke z ktorej ledwo wychodzi min krajowa

@Hehe

Wes się schowaj następny aferowiczu bo wcale firma ci nie musi płacić tej premii bo to ona ci daje od siebie. Jak ci nie pasuje to się zwolnij i nie buntuj innych. Idź do góry i to im powiedz a nie falszywcu oczerniaczu w swoje gniazdo sr.sz.

Lol
@999

Nie chodzi już o sam fakt dawania tej premii a w jaki sposób przedstawiono nam informacje.

@hmm

A ty kim jesteś że tak bronisz stronę firmy? Hmm? ???? nieważne kto jest kim, pilarze mają nawet po 2200 podstawy więc nie (usunięte przez administratora) żarem...każdy w tej sytuacji chcę wyjść jak najlepiej, boimy się o swoją przyszłość a nikt nic nie da za darmo, na obecny rząd też nie ma co liczyć.

@Hehe

400zł w obecnej sytuacji to dużo, przykre jest to że zabrali,widać że nie myślą o pracownikach, przymusowy urlop.

Pracownica zmiana B
@Hehe

Ja i tak jestem z nich dumna bo mogli tą kasę przeznaczyć na nowy samochód lub inne mniej ważne rzeczy a przekazali na szpital w dobie walki z koronowirusem. Część z Was może mieć żal do nich o to ale zrozumcie jedno nikt z nas nie jest nieśmiertelny i nie może zakładać że będzie wiecznie zdrowy. Są inne ważniejsze priorytety w życiu niż tylko premia frekwencyjna.

,,,
@Hehe

Jak cię to bawi to tzn że jesteś niedorozwojem.

mm

ty pilarz ty sie nie rozumiesz przestoj to procentowo od wynagrodzenia ale nie mniej niz najnizsza krajowa wiec z twojej stawki i tak nic nie wyjdzie wiecej musialby byc dosc duza , a dodatki funkcyjne swoja droga , tylko je sie oblicza dodatkowo oddzielnie

La

Do roboty się nie nadajesz i od ciebie na pewno na szpital nie dali.

John

625 pracowników po 400 zł i masz 250 tys. ☺

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki