Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Haha

Dostał ktoś smsa że wracamy?

Sra sra
@Haha

W następnym tygodniu dostaniesz że 8 czerwca do roboty.

Mechanik

No i wszystko jasne wracamy do pracy 8 czerwca i 4 dni pracy w tygodniu

Pop
@Mechanik

Tez tak slyszalem,ze 8 czerwca,a po ile godz wiesz???

@Pop

jak od 8 czerwca do 12 jest planowy urlop tygodniowy

Pop
@hehe

Urlop cofna tylko 11wolne...

Sssss
@hehe

W lipcu tez byl planowy urlop i co z tego...wszystko cofniete.

Tak
@hehe

Urlop to ty będziesz miał ale dwa i pół miesiąca i jeszcze ci mało, i dostaniesz najniższą i będziesz walił haha w przyłbicy. I też nie wiadomo czy ktoś nie przyniesie zarazy do pracy.

...
@Tak

urlop z lipca zostal przesuniety na marzec a ten czerwcowy nie , wiec kto chce i steskoniony niech wraca

@Mechanik

SMS jeszcze nie dostałam że wracamy..

Awa

8czerwca!!

K.

Mało

@...

Wolnego było dużo więc urlopu czerwcowego nie będzie.

Ktoś
@Mechanik

Czy to prawda że będziemy pracować te 4 dni w tygodniu,ale wliczając w dni pracujące soboty i niedziele?.Porażka jeżeli to prawda a nie tylko plotka.

anka
@Ktoś

jesli to prawda to pouciekaja ludzie na zwolnienia i beda szukac pracy...niestety...to nawet w sklepach niedziele wolne

X
@Ktoś

Jak tak będzie to mam wyje...e na tą firmę.

Buu

(usunięte przez administratora) lidera za dużo nie robią A mało tego mówią co lider ma robić

aa

niech plotkary sobie wracaja i robia z liderami i cala ta dalsza brygada

Kazik
@aa

O co tobie chodzi? masz chory łeb?

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
Mr. liders

Dobrze ze ja być lider ja nadal myślę mieć z 4 z przodu zza a wy jelenie będę was ganiał będziecie zadowoleni do czasu wypłaty ale być dobrze ????

Pracownik Art

To jest strona z nazwą opinie PADMA ART więc powinny wypowiadać się osoby tylko z,, Art,,!!!!!. Dziękuję.

info

wyobrazcie sobie ze w budzetowce mieli i maja placone pelne zarobki na przestojowym i nawet teraz jak pracuja kilka godzin tylko , a wy placicie podatki i dostajecie przestojowe jak bedzie malo pracy to albo bezrobocie lub marne grosze

pyt

czy i jak dlugo jestescie w stanie pracowac jak przyjdzie za najnizsza krajowa a jesli bedzie mniej godzin pracy to i nawet mniejsze pieniadze czy firma da zarobić jesli nie bedzie duzo zamowien ?

@pyt

To zmień pracę jak ci się nie podoba i nie buntuj ludzi. Teraz będzie trochę gożej a potem będzie lepiej.

Jack

Może się skończy ten wyścig szczurów i zaczniecie szanować pracę. Najbardziej zachłanni odejdą i poprawi się atmosfera.

doucz sie

ty nieuku nawet pisać po polsku poprawnie nie umiesz pisze sie " gorzej " to i masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i siejesz zamęt i zamieszanie

Kilo
@doucz sie

Zament to ty jesteś, ktoś napisał prawdę jak jest a ty tu wyskakujesz z jakimiś błędami gorzej czy chujorzej to ściśnij swój pomyjak.

@doucz sie

Hahaha boli cię (usunięte przez administratora) bo już tyle nie zarobisz, się skończą czasy dla takich nieogarów życiowych jak ty.

doucz sie

nie ktos a ty pod roznymi nickami buahaha

Gienek
@Jack

Tu nie chodzi o zachłanność na kasę tylko długo ludzie nie popracują w tym zakładzie przy takim systemie pracy i przy niskich zarobkach.Ta praca przestanie być opłacalna nawet jeżeli chodzi o Suwałki.Lepiej nawet dla kobiet będzie szukać pracy w sklepie niż chodzić tu do pracy nawet w weekendy i (usunięte przez administratora) z tego mieć.Nie czepiając już nawet tej chorej atmosfery pracy w tym zakładzie.

a
@Gienek

dokladnie...nikt im nie bedzie zaiwanial na 3zmiany za najnizsza !!! beda szukac innej pracy...juz wole w sklepie niz tu za grosze niszczyc zdrowie i psychike

Tak
@Gienek

A ja będę pracować bo wiem że bedzie lepiej

@a

Najniższa krajowa minus kara za nieprzestrzeganie S6.Zawsze coś się znajdzie.

Kos
@Gienek

W forte jakoś pracują za najniższą dopuki sytuacja się nie poprawi.

Zet

No niektórzy mają wakacje bezpłatne

wakacje dopiero sie rozpoczynaja

Olo

Pracuje w innej firmie.u nas firma skorzystała z tarczy .wróciliśmy do pracy w maju .Za kwiecień bez premi 80 procent czyli najniższa za maj zapowiedzieli tak samo .pracujemy 4 dni.czerwiec chyba też taki ma być.kto skorzysta oczywiście firma.my zwykli robole narobimy materiału na zaś. A jak przestojowe to powinniśmy siedzieć w domach i dostać wypłatę najniższą.czy te państwo takie głupie i nikt tego nie kontroluje.pracodawca górą i robi co chce A jak się nie podoba to do widzenia.powodzenia pracownicy Padmy.

Pa

A z kąd takie info? Nikt żadnej wiadomości nie dostał?

Padma Art

A mi całkiem dobrze na tym przymusowym wolnym. Nie muszę patrzeć na te fałszywe, dwulicowe(usunięte przez administratora). Odpoczywam fizycznie i przede wszystkim psychicznie. Chwilo trwaj.

Art
@Padma Art

Jaki zbieg okoliczności tak samo myślę

Sebi
@Padma Art

Też podobnie myślę, bo dla mnie te przymusowe wolne jest odwykiem od konfideckich i dwulicowych fałszywych ryjów.

Pracownica
@Sebi

To prawda. W Padma Art nie ma kolegów i koleżanek w pracy. Myślę że przyczynił się do tego niesprawiedliwy system premiowania na poszczególnych stanowiskach pracy. No ale cóż, cieszmy się że mamy pracę. Tak więc te wolne traktujmy jak odpoczynek od siebie nawzajem. Ani razu przez te 2 miesiące nie zatęskniłam za towarzystwem moich ZNAJOMYCH z pracy. Szkoda bo w normalnej pracy powinno być inaczej. Tak więc CHWILO TRWAJ!!!!

Czyszcząca

Odpoczynek od fałszywców i donosicieli. Pewnie te wszystkie posty o tęsknocie za pracą to oni piszą bo na kwarantannie w domu to i nie ma komu (usunięte przez administratora) obrabiać. A praca w Padmie niektórym daje ku temu duże pole do popisu.

Lider
@Padma Art

Co jesteście zazdrosni że człowiek wiedział z kim wódkę wypić i komu (usunięte przez administratora) podlizać? I sobie chody wyrobić? Było robić to samo i nie mieć pretensji przegrywy życiowe?

@Padma Art

Się przydała ta chwila na poprawę psychiki od tego wszystkiego.

Uwaga
@Padma Art

Już w jednej fabryce takiej jak padma w Szczytnie leci 150 osób. Niedługo i was to czeka ale u was poleci dużo więcej. IKEA podaje, że przyczyną zwolnień jest dostosowanie poziomu produkcji do zmniejszonego popytu związanego głównie z pandemią COVID-19.

Ci
@Padma Art

Niech jeszcze ta chwila trwa

Alt
@Uwaga

Haha jak zwolnią to zwolnią to się pujdzie do innej pracy, ale widzę że ty więcej przezywasz jak kto inny. Już po zwalniali twoja wiadomość jest opóźniona. A ja wiem ze już nikt nie będzie zwolniony.(usunięte przez administratora)

@Alt

Pewnie ze tak jak nie to się pójdzie do innej pracy.

Robal
@Padma Art

Zmień robote jak Ci nie pasuje!

Art
@Robal

Tacy jak ty mi nie pasują

Po

Dobrze napisane

Kammy
@Padma Art

A po powrocie będziecie się witać i mówić sobie jak tęskniliście jeden za drugiem. Nie bez powodu w Suwałkach mówi się, że w Padmie sami fałszywcy pracują.

Jozin
@Kammy

Falszywcy ale z tobą na czele.

Kammy
@Jozin

Pewnie pierwszy do obgadywania imych jestes.

ooo
@Kammy

kiedys w padmie byla lepsza atmosfera , pozniej jak zaczeli nabierac z łapanki to tak zmieniła sie spolecznosc hejt, plotki, zawisc itd

Taaa
@ooo

Hahaha to właśnie najgorsze konfidenty i fałszywce to ci co pracują już długo i prawie od początku bo zazdroszczą dla młodych że umieją więcej. A ludzie są zwalniani przez takich falszywców jak ci co dłużej pracują.

@Kammy

Bo Ty taką opinie wyrabiasz dla Padmy na forum i pewnie chodzisz poza zakładem i gadasz (usunięte przez administratora) i taka jest opinia ale twoja, ja takiej opinii od nikogo nie słyszałam.

Padma Art

To prawda.Praca jak na Suwałki dobra ale atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia i psuje wszystko. Gdyby nie zarobki to ludzie rezygnowali by z pracy w tym zakładzie. Taka prawda. Pracuję w tej firmie parę lat i na wypłatę nie mogę narzekać. Ale coś za coś.

@Taaa

jacy mlodzi co tu umieja wiecej hehe ? odkad dopuscili mlodych do maszyn to maszyny ktore maja ledwie rok czy 2 polamane nie dzialaja jak trzeba poprzestawiane ustawienie mysla ze to playstation

Hoho
@hehe

Umieją czy nie umieją ale nie są fałszywymi konfidentami jak ty że za to żeby Ci tylko było lepiej to byś (usunięte przez administratora) zrobił i na wcichy wskazał palcem kogo mają zwolnić żebyś Ty tylko się utrzymał.

Lolo
@ooo

Zgadzam się, jak nas było mniej atmosfera duuużo lepsza.

Srolo
@Lolo

Teraz mniej a może i bez ciebie to wtedy atmosfera będzie jeszcze lepsza.

Kolo
@Lolo

Bez ciebie atmosfera by była jeszcze lepsza.

Rpik
@Czyszcząca

Taka prawda

ramki
@Padma Art

Pani dyrektor z Panią od badania atmosfery zrobią podsumowanie sytuacji i nastrojów pracowników i będzie ok :-D

Ty

Ok.

Robił ktoś badania okresowe?

Simi
@Piotr

Tak EEG glowy

Klejarz

Słyszałem że na 3.0 mają być cztery zmiany. Czy to prawda?????

Eki
@Klejarz

Tak będzie pięć zmian na 3,0 a na art sześć zmian. Zmień dilera albo lekarza.

Ali
@Klejarz

Się chce Ci pisać takie farmazony?

@Klejarz

Ja nie dostała. Ja starała się jak mogła w robocie. Tu doniosła tam doniosła i robotę ocaliła.

@Hehe

Superadzko

Arek

No i jak, to kiedy w końcu wracamy? Czerwiec,lipiec czy może sierpień?

Ooo
@Arek

W czerwcu i cztery dni pracy w tygodniu

Werka
@Ooo

Czemu cztery???? W czerwcu mamy urlop.Część ludzi dorabia. Nie mogą nas poinformować o powrocie do pracy w ostatniej chwili.

War
@Ooo

A nie 5dni w tyg po 6godz???

Eeee
@Werka

Jak nie moga??wszystko moga i tak poinformuja!!

o tak
@Eeee

4 zmiany oni na 3 zmiany nie beda mieli zapewne zamowien bez sensu taka robota po 6 godz i jeszcze pewnie tyle co norma albo mniej to bedzie czas zeby lekka prace znalezc bo najnizsza krajowa to za siedzenie płaca

@Ooo

A nie wiesz może czy przed czy po Bożym Ciele?

Wiki

Co plany jakieś mamy?

@Werka

A co ty chrabiostwo, napewno poinformują. Zresztą co ty wierzysz co na forum piszą? bo ja wcale nie wierzę w jakieś farmazony co tu wypisują.

Lipa

Ja dostała wypowiedzenie a wy dostalista?

X

W padmie będzie tak jak w Wielkopolsce w fabryce mebli 150 pracowników zarażonych .

Ooo
@X

Tak ale pracowac trzeba bo nikt pieniążków nikomu za darmo nie da

rzad
@Ooo

rząd daje od dawna za darmo pieniadze wiec i teraz da

odp
@rzad

tarcza zapewnia do 3 mies wsparcie wiec mozna skorzystac maksymalnie

e

niech teraz sie mecza w domu z małą jaszczurką 24h

Bee

A kto wie że na 100 % wrócimy w czerwcu nikt żadnej wiadomości nie dostał wszystko to są plotki i domysły

Racja
@Bee

I teraz powinni dać odpowiedź osoby co tak wiedzieli z kim wódkę pic i komu wejść w(usunięte przez administratora)

padma
@Bee

ochotnicy niech sie zgłaszaja i ida nawet od jutra do roboty , z reszta z takimi osobami i w domach rodziny nie wytrzymuja, a do niedawna w firmie musieli znosic

@Bee

Napewno powiadomią w przyszłym tygodniu że od czerwca do pracy, napewno o tobie nie zapomną.

Rtv
@Bee

Nie stękaj jak będą ruszać to powiadomią. Mechanik gadał że od czerwca niby mamy ruszać to jeszcze mają czas cie powiadomić w następnym tygodniu.

Olek
@Bee

Mi tam się nie spieszy wcale do pracy, wrócę jak będzie bezpieczniej.

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 565, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 442 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki