Constans M

Poznań

Opinie o Constans M

jago

bo rzeczywiście ma to sens. montażyści zarabiają nieźle

rzetelny

jedno jest pewne , zatrudniają na papier a nie na pysk i nie według najniższej krajowej a jak jesteś do d.... to cię nie ma po trzech miechach

biurowy

Atmosfera pracy jak w stanie wojny. Chaos i totalny rozpizdziel, zarówno w biurze, jak i na magazynie. Obiecanki na rozmowie kwalifikacyjnej okazują się bez pokrycia, już po pierwszych dniach pracy. Ludzie, nie marnujcie sobie życia na tego pracodawcę!

short

Jeśli ktoś lubi wyjazdy po całej Polsce i pracę po 12-18 godzin dziennie to jest to praca dla niego. Dodatkowo trzeba się liczyć z totalnym chaosem panującym w tej firmie. Brak poszanowania czasu pracowników, jak gdyby nie mieli prawa do własnego życia. Plusem jest to, że można pozwiedzać... niestety z za szyby busa (no chyba, że ktoś jest zoombie i nie potrzebuje choć kilku godzin snu). No i za posiadanie własnego zdania wiecie co grozi ;)

black

firmą to tego nie można nazwać. właściciel nie wie co się dzieje w firmie, ale to nic dziwnego, skoro przychodzi na godzinę/ dwie i się tylko szczerzy. strasznie domotywująca atmosfera. nic tylko uciekać.

bonzo

Pierwsze 20 kłamstw usłyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej, kolejne 200 już po tygodniu pracy. Absolutny brak poszanowania człowieka i jego czasu. W porównaniu do ilości przepracowanych godzin oferują stawkę głodową (jakby mogli to płacili by miską ryżu). Totalny chaos i całkowity brak porozumienia się/współpracy pomimo, że pracownicy biurowi siedzą praktycznie koło siebie. A co do usuwania negatywnych wpisów to chyba rzeczywiście sporo kosztuje, bo czasem dla pracowników na wypłatę już nie starcza. Natomiast jeśli ktoś lubi pracować z dala od domu po 12-18 godzin dziennie, jeździć notorycznie przeładowanymi autami i użerać się z niekompetentnymi przełożonymi to jest to praca dla niego. A na koniec cytat z dołu strony: "UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem..." Pffff

dama

Ciekawe ile trzeba zapłacic żeby usunąć tony negatywnych wpisów na temat tej firmy!!! Ludzie nie bądzcie głupi nie aplikujcie,nie idzcie na rozmowy strata czasu i nerwów.

żal komentować

j.w.

Zostaw opinię o Constans M - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Constans M