Net-art netrix group

Lublin

Opinie o Net-art netrix group

Aneta

@iAMxto ważne, że już po okresie próbnym można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony. A czy w ostatnim czasie zaszły w Net-art istotne zmiany? Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w firmie zajmujesz. Warunki pracy mogą się w ramach jednej firmy diametralnie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy też działu w jakim się pracuje.

komi

as if,standarsowo okres probny trwa od 3 do 6 miesiecy. podejrzewam ze im efektywniejszy bedziesz tym szybciej bedziesz mial stala umowe

iAMx

w moim przypadku był okres próbny 3 m-ce, potem um. o pracę na czas nieokreślony, 2k na rękę, może być więcej, ale to już od stanowiska zależy

iAMx

nie narzekam, płacą dobrze, co jak na rynek lubelski rzadko się zdarza, otarłem się wcześniej o um. zlec./dz. i najniższą krajową, teraz robię co lubię, kasa spoko, mam um. o pracę i jest ok, z przełożonym idzie zawsze się dogadać a jak czegoś potrzebuję to wystarczy pokazać, jak się to przełoży na korzyści dla firmy i jest załatwione, ludzie z którymi współpracuję też są ok i jak trzeba to pomogą

studentka

praktyki w porządku, jedno z nielicznych miejsc w Lublinie, gdzie jak się człowiek przyłoży, to zatrudniają i płacą, można się czegoś nauczyć, polecam

takisobie

Pieniądze jak na Lublin niezłe ale perspektywy marne jak się nie jest jednym z "wybrańców". Dyrektorów jak psów a tak na prawdę jeden jest w miarę kompetentny - reszta po kluczu znajomości. Smutne jest to że czym mniej kompetentny menadżer tym gorzej odnosi się do ludzi, przeważnie mających większą wiedzę i doświadczenie o kulturze nie wspominając. Atmosfera niezbyt ciekawa. Mnóstwo osób mających się za coś lepszego od reszty, tylko dlatego że są kolegami szefa. Kolesiostwo razi w oczy. Szczęśliwie nie muszę już tego znosić. Nie polecam a wręcz odradzam.

anonimowy

nie wiem, jak było w 2011, ale pracuję od ponad roku i jestem zadowolony. jedyny pracodawca, który w Lublinie zaproponował mi konkretne pieniądze za konkretną pracę

tuptuś

Lipa, lipa i jeszcze raz lipa. Liczy się kasiora z unii. Projekty wzięte nie wiadomo skąd. Przełożeni bez kompetencji. Generalnie niby luz niby fajnie, ale nie ma żadnych perspektyw. Nie można doprosić się o narzędzia pracy, o szkoleniach i pogłębianiu wiedzy w sensowny sposób można zapomnieć. Skorzystałem z nadarzającej się okazji i zwiałem. Stanowczo nie polecam.

Marnie, szkoda czasu i zachodu. Panowie właściciele przedstawiają się brakiem szacunku do innych. Brak jakichkolwiek manier i kultury zachowania. Brak profesjonalizmu. Nie warto raz jeszcze podkreślam pracować dla takich ludzi, gdyż nie będą oni szanować swoich pracowników. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to przyznam szczerze fatalne. Bardzo dobrze, że są takie miejsca w sieci gdzie można zoorientować z kim można mieć do czynienia. Pozdrawiam wszystkich czytających.

Zostaw opinię o Net-art netrix group - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net-art netrix group