Incube CPM Sp. z o.o.

Opinie o Incube CPM Sp. z o.o.

Deweloper

Rotacja jak w mcdonalds , oprócz przyjaciół krolika wszyscy co się czegokolwiek naucza uciekają jak najdalej , zarząd to do warzywianka się nadaje . Dużo obiecują a realia pokazują ze są tak wiarygodni jak ambr gold . Omijać szerokim łukiem .

Zuzanna

Charaktery szefostwa to raczej nie powód to wydawania opinii na temat całej firmy @były pracownik, piszesz o stylu zarządzania, ale nie do końca rozwijasz swoje zdanie, jak on rzeczywiście wygląda? Incube CPM ma teraz aktualne ofert pracy, więc na pewno przyda się wyjaśnienie powyższych informacji.

były pracownik

firma stwarza wrażenie otwartej, rodzinnej atmosfery z wręcz ojcowską opieką ale to pierwsze wrażenie, dużo zależy od tego czym się zajmujesz w tej firmie i od ludzi, z którymi współpracujesz. Ktoś, kto ma ogólnie dłuższy staż pracy i pracuje w incube dłużej niż kilka miesięcy, potrafi obserwować i wyciągać wnioski to zauważy, że mogłoby to być naprawdę fajne miejsce do pracy gdyby nie to, że...tu można wymienić wiele powodów ale główny jest taki, że zarządowi brak jest spójności, jeden z właścicieli zarządza poprzez dyktaturę a drugi mówiąc kolokwialnie ma wszystko w poważaniu. Jeden nerwus, drugi wycofany i jakby zastraszony...Kontrola nad tym co się dzieje w firmie jest wskazana i różne są jej metody, niestety te stosowane w incube są potwornie chaotyczne, nerwowe, wprowadzające zamieszanie w jako tako ustawionej pracy po poprzedniej rewolucji. Trzeba zrozumieć, iż nie da się kontrolować wszystkiego, że warto słuchać ludzi i tego co mają do powiedzenia i trochę im zaufać. Dziwne jest też szczególnie mocne przywiązanie i bezkrytyczne podejście do niektórych osób bez wiedzy i umiejętności a które tak naprawdę najbardziej szkodzą firmie. Patrząc z boku widać było iż projekty które prowadziły zawsze były pod wodą a wina spadała na zupełnie niewinne osoby - zarząd jednak tego nie widzi lub nie chce widzieć. Przekłada swoją irytację na zupełnie niewinne osoby dość często rotując ludzi poza firmę. W incube pracuje też wielu znajomych i przyjaciół królika, jeśli firma chce płacić za nicnierobienie lub sczytywanie internetu to nie mój problem, ale jeśli frustracje z niskich zysków odbija na zespołach, które faktycznie zarabiają kasę dla firmy to już czas szukać innego miejsca. Ktoś napisał, że jak ktoś chce to się może wiele nauczyć w tej firmie, zgodzę się, ale równie dobrze można nie wychodzić z domu i też wiele się nauczyć. Pozdrawiam

Zuzanna

@dobrebopolskie123 czy firma w takim razie inwestuje wysiłek w tworzenie relacji interpersonalnych? Często wykorzystywane są do tego celu imprezy i wyjazdy integracyjne. Tworzą więzi pracownicze, a tym samym przywiązują pracownika do firmy. Czy to funkcjonowało w firmie w okresie, kiedy byłeś zatrudniony?

Zuzanna

@ITman to ważne, że firma daje pracownikom możliwość rozwoju. Czego nauczyła Cię praca w Incube CPM?

@Zuzanna 19.04.2017 13:37

Employer branding wykupiony?

tr

szkoelnia zwlaszcza takie wdrozeniowe uwazam ze sa niezbedne na samym poczatku pracy i dobrze jezli sa

dobrebopolskie123

Jestem byłym prcownikiem. Odszedłem sam ze względów prywatnych. W Incube od mniej więcej dóch lat jest straszna rotacja pracowników, analityków kieruje się do działu sprzedazy czy tego chcą czy nie... A specjalistów ds. sprzedaży na stanowisko konsultanta... dziwaczna zamiana stanowisk. Myśle że największym problememe w firmie są ludzie i relacje, interpersonalne, których praktycznie brak. Wyżej ktoś pisze, że zarząd nie wie czego chce, niestety muszę się z tą opinią zgodzić. Za mojej kadencji wyleciało kilka osób serio, bez powodu, bo znaleźli kogoś innego - w ich mniemaniu lepszego. Nei oceniam, ale jesli w przeciągu 3-4 miesiecy kilka razy ma miejsce taka akcja to wygląda to co najmniej dziwnie. Prawdą jest też że zwolnionym kazano mówić reszcie że sami odchodzą. No cóż. Ja sie cieszę, ze skończenia przygody z tą firmą. Plusami była prywatna opieka medyczna i kurs angielskiego - nie wiem czy teraz też to jest. Ogólna ocena 3+. Tragedii nie było ale firma dobra na początek kariery, absolutnie nie na dłuższą metę.

ITman

dla mnie było bardzo ok. Można się sporo nauczyć. Szefostwo jest naprawdę w porządku, choć wiadomo ze ideałów nie ma. Wokół jest naprawdę bardzo różnie. Jak ktoś chce to się nauczy i może się rozwijać

pitu

Szukają sprzątaczki na pół etatu ?

hmm

Komentarze powyżej są mocno rozbieżne, dwie osoby bardzo chwalą, pozostałe widzą dużo wad. Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć bardziej szczegółowo na temat pracy w Incube i obecnej sytuacji w firmie?

gość43567
@hmm 29.03.2015 20:55

No ja też nie polecam i tyle w temacie. Zarząd sam nie wie cego chce, zmiany co 5 minut i brak jasnego ukierunkowania na cokolwiek.

Przedmówca podpisany,jako "były pracownik" jest zdziwiony,że pracodawca patrzy na pracownika przez pryzmat korzyści.Tak jak pracownik oczekuje wynagrodzenia za pracę,tak pracodawca oczekuje efektywności od pracownika,to chyba zrozumiałe.Odnośnie atmosfery w pracy to jest ona bardzo przyjazna dla pracownika,gdzie do ludzi podchodzi się z szacunkiem i zrozumieniem. Zarówno zarobki,jak i komfort pracy są na bardzo dobrym poziomie i każdemu szukającemu pracy można życzyć takiego pracodawcy.

Anonim123
@Pracownik 23.09.2014 15:26

Ja też pracwałam w Incube i nie mam najlepszego zdania o tej firmie. Podstawowy problem tej spółki to podejście do człowieka. Dopóki pracodawca nie zrozumie, ze firmę tworzy dobrze zgrany zespół, który jest odpowiednio zmotywowany do pracy dopóty projekty tam nie ruszą z kopyta. Użytkownik "Kasia": pół roku to mało, żeby poznać tą firmę dobrze. Popracuj jeszcze trochę o ile wcześniej znów nie będzie dziwnych zwolnień. A dla Zarządu dobra rada, więcej konsekwencji w pdejmowaniu decyzji.

Kasia

Jestem zaskoczona opinią powyżej, ale każdy ma prawo do własnego zdania... ja w tej firmie pracuję już ponad pół roku i śmiało mogę powiedzieć, że jest to najfajniejsza firma w której pracowałam (a trochę ich było), przyjazna prawie rodzinna atmosfera, przełożeni interesują się samopoczuciem pracowników jak również ich zdaniem. Firma bardzo szybko się rozwija przez co kreatywne i ambitne osoby mają duże pole do popisu i szanse na awans. Zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków, na prawdę nie ma nic do czego można by się było przyczepić - można napisać, że dla takiej firmy to aż chce się pracować!

Zostaw opinię o Incube CPM Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Incube CPM Sp. z o.o.