Opinie o Incube CPM Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Incube CPM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Incube CPM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incube CPM Sp. z o.o. w Warszawa

Edyta

Ktoś tu pisał o nadgodzinach, trochę zabrzmiało jakbyście nie mieli dodatkowo za nie płacone, to prawda? Chcialam aplikować jako młodszy analityk, ale już sama nie wiem... W necie jest info o pracy hybrydowej, jak często w biurze musicie siedzieć? Są jakieś zadania z excela podczas rekrutacji?

Aktualny analityk

"Czyli zamiast pracy jest dzień szkoleń normalnie płatny jak praca?" - TAK; "Możesz korzystać tylko ze szkoleń które oferuje firma czy sam możesz coś zaproponować i to sfinansują?" - od przełożonego otrzymałem informację że istnieje możliwość proponowania własnych, ale osobiście z tego nie korzystałem, ale nie słyszałem żeby ktoś inny korzystał.

Kalina Nowy wpis

Widzę ze opinie są mieszane. Sytuacja z rotacją się uspokoiła na ten moment? Zależy mi na miłej atmosferze w pracy. W ofercie piszą, że rekrutacja odbywa się online. I teraz nie wiem czy napisali tylko o pierwszym etapie czy zmieniło się i wszystko razem z testami odbywają się zdalnie?bo widziałam właśnie ze mieliście spotkania tez w firmie i nie wiem czym sie teeraz sugerować

Aktualny analityk Nowy wpis
@Kalina

Średni okres zatrudnienia to tak na oko 2,5 roku. Nie powiedział(a)bym że panuje duża rotacja. Rekrutacja ma kilka etapów, jeden z nich wedle mojej wiedzy (spotkanie z przyszłym przełożonym albo spotkanie z członkiem zarządu) odbywa się fizycznie w biurze, pozostałe, czyli testy, rozmowa z HRBP itd.: zdalnie.

Katarzyna Nowy wpis
@Kalina

Cześć Kalina, pytasz o proces rekrutacji więc chętnie odpowiem na to pytanie bezpośrednio, gdyż m.in. odpowiadam za ten obszar. W zależności na jakie stanowisko aplikujesz, z różnymi etapami rekrutacji możesz się spotkać. Jednak pierwsze rozmowy i test odbywają się zdalnie. Z reguły ostatni etap, czyli spotkanie z Członkiem Zarządu, organizujemy stacjonarnie w biurze. Nic nie zastąpi rozmowy na żywo, poza tym jest to też dobra okazja do tego żeby zobaczyć gdzie i jak pracujemy. Rotacja, jak zauważył „Aktualny Analityk” w komentarzu do Twojej wypowiedzi, nie jest duża. Jest poniżej średniej rynkowej. Co do średniego stażu pracy, o którym również pisze, to myślę, że nie jest to wskaźnik miarodajny, dający jasny ogląd na organizację. A to z tego względu, że przez ostatnich 16 miesięcy, w związku z silnym rozwojem firmy, zrekrutowaliśmy kilkanaście nowych osób, a firma liczy około 50 pracowników. Jednak to co może być dla Ciebie cenne, wśród nas są osoby, które są nieomal od początku istnienia firmy – ponad 11 lat. Są też takie, które dołączyły niedawno. Pytasz o atmosferę, na to pytanie mogę odpowiedzieć wyłącznie z własnej perspektywy, na podstawie osobistych odczuć. Na co dzień na open space, każdy skupiony jest na swojej pracy, panuje więc cisza jakby makiem zasiał ;). Ale gdy wejdziesz do kuchni, tam toczą się rożnego rodzaju dyskusje i rozmowy. Zawsze jest z kim napić się kawy, zjeść obiad, miło spędzić przerwę. Te chwile to niejedyne momenty, gdy możemy poznać się od tej innej, niezawodowej strony… mamy również wyjścia, wyjazdy i spotkania integracyjne. Kilka dni temu świętowaliśmy Halloween. Mimo, że stroje i wystrój były „straszne”, atmosfera była daleka od ponurej i grobowej ???? Kalina, jeśli chciałabyś jeszcze o coś dopytać, śmiało daj znać: katarzyna.giera@incube.pl Pozdrawiam, Katarzyna Giera HR Business Partner

@Katarzyna

O jaki test podczas rekrutacji tutaj chodzi? Jakiś test wiedzy? Możesz rozjaśnić? :) Ile tak średnio jest tych etapów? Jak długo łącznie trwa cały proces rekrutacji?

Edyta

@Edyta

Nadgodziny są płatne, firma ma przygotowaną w tym temacie pełną polityke z różnymi stawkami (procentowymi od Twojej stawki godzinowej) w zależności w jakich dniach/godzinach się one odbywały

Maryśka
@Aktualny analityk

To super, bo faktycznie można zrozumieć coś innego :) A czy te nadgodziny są obowiązkowe? Ile ich średnio wychodzi w miesiącu, są jakieś okresy w roku, gdzie szczególnie się zdarzają? Mnie to akurat nie przeszkadza, dobrze sobie zawsze dorobić, z ciekawości raczej pytam :) Dasz znać, jak ci się pracuje? Jak wynagrodzenie, bo też tu różne opinie są. Płacą rynkowo?

@Maryśka

Nigdy nie zdarzyło mi się (poza początkiem pracy kiedy byłem/byłam nieasertywny/a :) ) żeby ktoś wcsinął mi nadgodziny wbrew mojej woli. Różnie, w zalezności od zespołu w których pracujesz i charaktersytki klientów z którymi pracujesz. U niektórych nie ma ich wcale, u niektórych są to powtarzalne okresy (np. okres 2-N tygodni w Q3 z racji budżetowania, oczywiście podzielone po zespole, a nie że codziennie jedna osoba;) ) Płace są zróżnicowane, i to tak naprawdę zróżnicowane. W zależności do tego co sobie wynegocjujesz i jakie masz umiejętności. Są juniorzy co zarabiają 2x więcej niż inni juniorzy, są midzi co zarabiają mniej niż juniorzy. Jeśli chodzi o zarobki na stanowiskach junior i mid to widełki uważam za odpowiednie w stosunku do wymagań w pracy. Problem pojawia się w przypadku seniorów z długim (3+) stażem, tam możliwości skalowania wynagrodzenia, w mojej opinii, są ograniczone i poniżej rynku.

Sabina
@Aktualny analityk

Okej, czyli warto zanotować bycie tym asertywnym w takim razie:D Jak to jest z tymi negocjacjami, jest ciężko uzyskać większa stawkę? Zarobki w firmie sa jawne? Nie ma gęstej atmosfery np. między juniorami, skoro stawki aż tak się różnią? Czyli awanse w firmie są, nie mają w zwyczaju zatrudniać na stanowiska osób z zewnątrz? Bardzo merytorycznie piszesz, dzięki wielkie, teraz mogę sobie zobrazować jakoś firmę ;) Dasz znać jeszcze co z rozwojem, szkoleniami? Jak pracownik zdobywa tu kompetencje, jedynie podczas pracy, czy coś oferują?

@Sabina

Dzięki Sabina, miło mi to słyszeć."Jak to jest z tymi negocjacjami, jest ciężko uzyskać większa stawkę?" - różnie, zależy indywidualnie od człowieka - ale to tak jak w każdej pracy :) "Zarobki w firmie sa jawne?" - nie, nie są. Firma (obecnie) nie podaje widełek w ofertach. "Nie ma gęstej atmosfery np. między juniorami, skoro stawki aż tak się różnią?" - nie zaobserwowałem/am takiej. Ogólnie w incubie ludzie są skryci jeśli chodzi o zarobki i niechętnie rozmawiają o tym publicznie. "Czyli awanse w firmie są, nie mają w zwyczaju zatrudniać na stanowiska osób z zewnątrz?" - awansa są; nie mają w zwyczaju zatrudniać na stanowiska osób z zewnątrz. "Rozwój" - pewnie dużo tutaj będzie zależeć też z jakiego miesjca startujesz, ja ten aspekt oceniam pozytywnie, dużo się naczyłem/am. "Szkolenia" - firma oferuje całkiem ciekawe szkolenia, ktore mogą się przydać w przyszłości również poza tą pracą, trwające czasami kilka tygodni, kończone egzaminem i certyfikatami.

Dyzio
@Aktualny analityk

O to świetnie że są takie szkolenia. Pracodawca nie wymaga żeby podpisywać za nie umowy lojalnościowej jak są dość kosztowne? Te które trwają kilka tygodni nie koligują z pracą?

@Dyzio

Nie, do tej pory nie wymgał. Co masz na myśli przez "kolidują"? jeśli chodzi o ich termin to odbywają się np. jeden dzień w tygodniu w trakcie dnia pracy (np. cały piątek).

@Aktualny analityk

Czyli zamiast pracy jest dzień szkoleń normalnie płatny jak praca? Możesz korzystać tylko ze szkoleń które oferuje firma czy sam możesz coś zaproponować i to sfinansują?

Aktualny analityk

Czy Incube CPM Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak, firma współfinansuje multisporta

Alicja

Wszyscy doświadczeni seniorzy odchodzą. Szef jeden cały czas zastanawia się czemu. Ja wiem ale nie powiem. Pozdrowienia dla osób z wyjazdu firmowego mieli być seniorzy ale nie pojechali:)

Andzia
@Alicja

A może jednak powiesz? :( Bo ja chciałam wysłać do nich aplikację, a tu piszesz jakby coś źle się działo u nich... Na coś trzeba uważać? I czemu akurat tylko seniorzy odchodzą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Incube CPM Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Analityk - Consulting? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Pozytywne doświadczenie rekrutacyjne. Najpierw rozmowa online potem spotkanie w siedzibie Spółki. Feedback nastepnęgo dnia zgodnie z deklaracją. Wszystko bardzo profesjonanie.

Iwona
@Marek

A przyjęli Cię? Możesz powiedzieć ile trwały te rozmowy i jaki był czas oczekiwania między jedną, a drugą rozmową? Podzieliłbyś się pytaniami, które były zadawane? :)

Incube CPM Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Analityk. Czy stanowisko Analityk wymaga nadgodzin?

Były Analityk

Zdecydowanie, nadgodziny to norma. Wynagrodzenie może atrakcyjne na pierwszy rzut oka, ale uwzględniając liczbę przepracowany godzin totalnie się nie opłaca.

Zmarnowanyczas

Złożyłem Cv do tej firmy na inne stanowisko niż zaproponowano mi rekrutację. Mimo tego, uznałem, że wezmę w niej udział. Najpierw była rozmowa, trwająca jakieś 30 minut - odbyła się bardzo przyjemnie. Jakieś dwie godziny po rozmowie zadzwoniono do mnie s informacja, że przeszedłem do kolejnego etapu. HR wysłał mi linka do rozwiązania testów na portalu testgorilla. Rozwiązanie zajmuje około godzinę. Niestety nie dostałem nawet feedbacku od firmy, nic, żadnego słowa, że mnie nie przyjmują - całkowita olewka. Co najlepsze, napisałem do nich maila z prośbą o jakąś informację zwrotną - która też olali. Całkowity brak profesjonalizmu. Nie polecam.

INCUBE CPM
@Zmarnowanyczas

Drogi Zmarnowanyczas, bardzo zasmucił mnie fakt braku Pańskiego zadowolenia z udziału w procesie rekrutacji. Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny był przyjazny dla kandydata, a czas udzielania odpowiedzi możliwie jak najszybszy. Jest on jednak zależny od kilku czynników, wobec tego nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi z dnia na dzień. Aby móc odnieść się bezpośrednio do Pana opinii i przedstawić perspektywę pracodawcy, przenalizowałam Pana udział w rekrutacji. Od czasu spotkania, po testy rekrutacyjne, do udzielenia odpowiedzi minęło 10 dni roboczych. Doskonale rozumiem, że z perspektywy Kandydata czas ten może wydawać się bardzo długi i może budzić dyskomfort. Wspomina Pan, że mimo napisania wiadomości, nie otrzymał odpowiedzi – owszem, nie odpisałam od razu. Zrobiłam to po dwóch dniach, gdyż w tym czasie przebywałam na krótkim urlopie. Drogi Zamrnowanyczas, mam nadzieję, że zdołałam wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jeśli coś jeszcze budzi Pana wątpliwości, zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pozdrawiam, Katarzyna Giera HR Specialist

Prosiak

Uwaga na grubego wydaje sie mu, ze ma wiedze i jest wszechwiedzacy. Kasa na czas ale rotacja duża - ten drugi szef ciagle tylko udaje, że prracuje.

Gabriela
@Prosiak

I tylko na to trzeba według Ciebie tu uważać? To chyba wcale nie tak źle? Kasa, że na czas to super a aktualnie ile płacą, zwiększyli coś?

Waldek

Firma ma pomysł na ludzi, placi na czas i nie zdradza tajemnic. warto.

Ziomuś

Wygląda na to że ciągle w firmie brakuje pomysłu i właściciele się nie dogadują ze sobą szkoda że ludzie przy tym cierpią .

Może ktoś podpowiedzieć jak wyglądają testy z excela i języka obcego?

Marzena
@Kandydat

A są takie testy w Incube? Bo, prawdę powiedziawszy, nic mi o tym nie wiadomo, a widzę, że orientujesz się w szczegółach rekrutacji do tej firmy. Tak się składa, że właśnie chciałabym się czegoś od niej dowiedzieć. Także jak możesz, to napisz coś więcej.

Aktywacja
@Kandydat

Testy robilam z platformy gorilla

Incube jest najlepszym pracodawcą jakiego miałam i najwyraźniej nie tylko ja tak myślę, gdyż połowa osób jakie pracują w firmie mają staż powyżej 5 lat. Rzeczywiście nie wszyscy utrzymują się w firmie dłużej, ale jest to związane z tym, że nie mamy ludzi, którzy przez lata pracują na stanowisku juniorskim. Pracujemy z ludźmi, którzy chcą się rozwijać - 90% rekrutacji na stanowiska inne niż juniorskie to rekrutacje wewnętrzne. Incube oferuje: dobrą atmosferę pracy, premie kwartalne, elastyczny czas pracy, opiekę medyczną, kartę Multisport, lekcje angielskiego, certyfikowane egzaminy z narzędzi na których pracujemy, inne szkolenia, wyjścia i wyjazdy integracyjne, wyjazdy typu Incentive (byliśmy w dwa razy w Tajlandii, w Singapurze i na Bali), jasną ścieżkę kariery.

Rotacja w dzisiejszych czasach to nic dziwnego. A firma jest dobrym pracodawcą.

???

A po co wam rotacja, skoro można takie zjawisko wyeliminować na etapie rekrutacji? Jakoś nie wierzę, że co drugi czy co trzeci pracujący ucieka bez powodu. No chyba, że nie wytrzymują tempa pracy...

byly_pracownik
@???

Dokladnie, bardzo dziwny klimat, szef wiecznie patrzy przez ramie, darmowe wieczory i weekendy to norma

Honorata
@byly_pracownik

Czy dobrze zrozumiałam, że w Incube CPM trzeba pracować przez weekendy i nie ma za to żadnych pieniędzy? Bardzo niepokojąca informacja, czy ktoś może to potwierdzić?

Honorata

Czy w Incube CPM są jakieś możliwości rozwoju zawodowego? Zastanawiam się, czy na forum jest ktoś z długoletnim stażem pracy w firmie- czy ktoś z osób Wam znanych otrzymała awans, bądź podwyżkę?

Czyli to rodzinna firma tak?

firma stwarza wrażenie otwartej, rodzinnej atmosfery z wręcz ojcowską opieką ale to pierwsze wrażenie, dużo zależy od tego czym się zajmujesz w tej firmie i od ludzi, z którymi współpracujesz. Ktoś, kto ma ogólnie dłuższy staż pracy i pracuje w incube dłużej niż kilka miesięcy, potrafi obserwować i wyciągać wnioski to zauważy, że mogłoby to być naprawdę fajne miejsce do pracy gdyby nie to, że...tu można wymienić wiele powodów ale główny jest taki, że zarządowi brak jest spójności, jeden z właścicieli zarządza poprzez dyktaturę a drugi mówiąc kolokwialnie ma wszystko w poważaniu. Jeden nerwus, drugi wycofany i jakby zastraszony...Kontrola nad tym co się dzieje w firmie jest wskazana i różne są jej metody, niestety te stosowane w incube są potwornie chaotyczne, nerwowe, wprowadzające zamieszanie w jako tako ustawionej pracy po poprzedniej rewolucji. Trzeba zrozumieć, iż nie da się kontrolować wszystkiego, że warto słuchać ludzi i tego co mają do powiedzenia i trochę im zaufać. Dziwne jest też szczególnie mocne przywiązanie i bezkrytyczne podejście do niektórych osób bez wiedzy i umiejętności a które tak naprawdę najbardziej szkodzą firmie. Patrząc z boku widać było iż projekty które prowadziły zawsze były pod wodą a wina spadała na zupełnie niewinne osoby - zarząd jednak tego nie widzi lub nie chce widzieć. Przekłada swoją irytację na zupełnie niewinne osoby dość często rotując ludzi poza firmę. W incube pracuje też wielu znajomych i przyjaciół królika, jeśli firma chce płacić za nicnierobienie lub sczytywanie internetu to nie mój problem, ale jeśli frustracje z niskich zysków odbija na zespołach, które faktycznie zarabiają kasę dla firmy to już czas szukać innego miejsca. Ktoś napisał, że jak ktoś chce to się może wiele nauczyć w tej firmie, zgodzę się, ale równie dobrze można nie wychodzić z domu i też wiele się nauczyć. Pozdrawiam

???
@były pracownik

Rotują poza firmę? "No tak zrobili swoje bierzemy następnych". Zarządzanie przez chaos też daje efekty najwyraźniej.

Stach

@X Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania takich bzdur

Curious candidate
@Stach

Akurat to częsty problem w wielu firmach;) Którego dnia miesiąca wypłacacie wynagrodzenie?

X

Nie płacą na czas.

Deweloper

Rotacja jak w mcdonalds , oprócz przyjaciół krolika wszyscy co się czegokolwiek naucza uciekają jak najdalej , zarząd to do warzywianka się nadaje . Dużo obiecują a realia pokazują ze są tak wiarygodni jak ambr gold . Omijać szerokim łukiem .

Zuzanna

Charaktery szefostwa to raczej nie powód to wydawania opinii na temat całej firmy @były pracownik, piszesz o stylu zarządzania, ale nie do końca rozwijasz swoje zdanie, jak on rzeczywiście wygląda? Incube CPM ma teraz aktualne ofert pracy, więc na pewno przyda się wyjaśnienie powyższych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Incube CPM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Incube CPM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Incube CPM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incube CPM Sp. z o.o.?

Incube CPM Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa