Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy wpis
Michał
16.12.2011 12:46
Inne
Bo za pewnie tylko twoja osoba ma problem a inni nie.
anonim
28.11.2011 19:29
Inne
[usunięte przez moderatora]Nie otrzymałam zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy. Nie ma też odzewu na telefony i maile.Towar opłaciłam za pośrednictwem PAYU . Po reklamacji w Payu dowiedziałam się, że dotąd, dziwna sprawa nikt nie zgłaszał u nich reklamacji na firmę ECO PRINT ŻUKOWO. Polecam zgłaszanie się do PAYU wszystkich poszkodowanych. W przeciwnym wypadku ten człowiek będzie nadal zarabiał na oszustwie.
Zostaw merytoryczną opinię o ECO PRINT
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.