Opinie o Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. w Bolesławiec

Dużo kobiet pracuje w zakładzie? Weszłam tutaj, bo pierwszy raz się spotkałam, żeby na montaż szukali konkretnie monterki przez ogłoszenie konkretnie. i to jeszcze z wolnymi weekendami, gdzie ja w poprzedniej firmie po 9 dni pod rząd pracowałam czasem, zwłaszcza w takim okresie jak ten. Ale też byłoby mi dziwnie, gdybym tam była jedyną kobietą.

A jak jeszcze przy tej stałej podstawie premie mogą wyglądać? pisano już wcześniej o nich ale temat nie jest jak widać zaktualizowany, czy one występują? Ciekawi mnie jak je wyrabiać?

Pracownik Nowy wpis

Ogromną część pracowników stanowią kobiety. Soboty pracujące są dla chętnych, dodatkowo płatne :)

I jak z zarobkami w takim wypadku? Duzo się słyszy o nierównosciach płac na rynku pracy w mediach, mam nadzieję, że tu jednak wszystko gra. Mogłabym prosić o podanie chociaż widełek konkretnych? Dziękuję jak coś.

Pracownik Nowy wpis

Widełek nie jestem w stanie podać, ponieważ nie wiem kto jaką ma stawkę, a nie mamy stawki godzinowej tylko konkretną kwotę miesięczną na umowie. Jeśli chodzi o płatność za sobotę to są to nadgodziny płatne 100%. Ale soboty pracujące nie zawsze są.

Co możecie powiedzieć o pracy w przygotowaniu produkcji? Jakie zarobki? Jak ludzie i atmosfera? Normalni?

Czemu nie polecasz atmosfery? Jak bym był przyjęty przez dotychczasowych pracowników i jak do ludzi odnosi się kadra kierownicza?

Ewela

Opowie ktoś o co chodzi z tą możliwością podnoszenia kwalifikacji? Jest to wymienione w benefitach i zastanawiam się, w jaki sposób można to robić? Jakieś kursy i szkolenia? Chodzi o oferte z ich strony na posadę PRACOWNIK DZIAŁU PERSONALNEGO.

FREZ
@Ewela

kursy , szkolenia , jezyki ..itd. generalnie duza otwartosc na dodatkowe podnoszenie kwalifikacji w tym obszarze

Maksio
@FREZ

Każda, nawet nowo zatrudniona osoba może korzystać z tych możliwości dokształcania się? Czy pracownika to coś kosztuje i kiedy takie kursy / szkolenia się odbywają, po pracy, w weekendy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Monter podzespołów elektrycznych.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Czarna

Czy tam jest praca akordowa czy godzinowa ?bez znajomości rysunku technicznego też przyjmują?

Czy Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Kârvi douhěk

Wynagrodzenia są niskie w tej firmie, rzędu 3200 - 3500 zł brutto, jeśli jesteś szeregowym pracownikiem. Kadra się zmieniła, powiedzmy że na lepsze, bo gorszym szefem niż poprzednik chyba się nie da być ???? Nowa kadra każe ci się cieszyć z podwyżek rzędu 200-300 zł brutto w skali 2-3 lat. Podwyżki są wymuszone podnoszeniem najniższej krajowej. Ciągle słyszysz, że zwiększamy produkcję, a o podwyzszkach cisza. Poziom intelektualny najniższa krajowa czasem niższy niż ustawa przewiduje.

Czesław
@Kârvi douhěk

Faktycznie zarobki nie powalają... Może jest to jakoś balansowane dobrymi premiami? Jakieś dodatki macie?

Kârvi douhěk
@Czesław

Wysokie premie są od wielkiego dzwonu. Jeżeli umiesz budować relacje z szefem na zasadzie, koleś pieprzy głupoty, a Ty nie reagujesz i jesteś na kazde skinienie w sobotę czasem niedzielę w pracy nawet bez zachowania jedenastogodzinnej przerwy to myślę że możesz się spodziewać premii 200-400 zł brutto. Jeśli się szanujesz to maks 200zl brutto.

DD

Czy ta firma miała coś wspólnego z TP Elbud Görlitz?Jak obecnie kształtują się zarobki?

Iwona
@DD

czemu akurat o to pytasz? też interesuje mnie praca :)

@Iwona

Pracowałem w TP Elbud.

Wiktoria
@DD

Liczysz na to, że warunki będą podobne?

@Wiktoria

Boję się, że będą podobne

Czy Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

odpowiadacz

tak 6-14 , 14-22

ciekawa

hej , slyszalam , ze sie w Bowe szef i kadra zarzadzajaca zmienila , powiecie cos o nim i o tych zmianach ? , kiedys tam pracowalam i sie zastanawiam czy nie wrocic . Jak atmosfera w pracy ?

Szef gaduła ale spoko ( idzie się z nim dogadać ) Atmosfera jak wszędzie tam gdzie jest pełno ludzi, co człowiek to własne idee i styl pracy Płaca... no coż wiecej sie zarabia na zmywaku w mc donalt niz na pelen etat w tej firmie Zalety: Lekka i spokojna praca ( bardzo monotonna i ogłupiająca) od poniedziałku do piątku na 2 zmiany. Szef nie jest straszna kosa Wady: Czynnik ludzki z rożnymi ludźmi przyjdzie nam pracować, nie koniecznie przyjemnymi. Płaca .... Kpina lekka no ale co się dziwić. Zakład wygląda jak ruina rozpadająca się. W zimie zimno ( z rana nawet kolo 10 stopni latem gorąco) wieczne oszczędności na materiale i płacach pracowniczych. Srednie tempo pracy. Polecam zakład ludziom co dopiero zaczynają karierę zawodową ale na dłuższa metę nie ma sensu max 6-10 miesięcy jak ktoś rok przepracuje to jest głupi jak ja

Zatrudniają bezpośrednio nie przez pod firmy. Płaca zawsze regularnie w terminie. Dość częste przyjęcia na stanowiska produkcyjne. Płaca raczej minimalna.

bers

Jakoś nie widać tych przyjęć @olaf, widocznie nikt nie chce odejść tak dobra firma, podobno umowę o pracę się dostaje

Ciekawy

Może ktoś się wypowie jaka atmosfera i jak się zarabia na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.?

Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.
  • Modłowa 8
    59-700 Bolesławiec

Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o.