Opinie o House (Lpp S.A.) w Kraków Starowiślna 95

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A House/ Cropp. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LPP S.A House/ Cropp o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A House/ Cropp w Kraków Starowiślna 95

Kinga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Dlaczego w housie nie dają odrazu umowę o pracę tylko dostajesz na początek umowę zlecenie ?

Max Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Już od wielu miesięcy wisi ogłoszenie rekrutacyjne na stanowikso Fotograf w marce House, w Krakowie. O co chodzi? Tak wielka rotacja? Nikogo sensownego nie mogą znaleść ??? Czy oni tam w ogóle kogoś przyjmują?

Jaki jest styl zarządzania w LPP S.A House/ Cropp?

Bartek

Ile zarabia kierownik sklepu House?

jaki
@Bartek

3000 tys na reke

Dominika
@jaki

I to jest podstawa? Można liczyć na jakieś premie? Bo uważam że to mega słaba kasa jak na tak dużą firmę. Szkoda, chciałam zanieść tam papiery....

Ania Nowy wpis
@jaki

Tak malo

Pracownik Sklepu

Rekrutacja przeprowadzona przez firmę zewnętrzną. W czwartek po południu otrzymałem telefon, by następnego dnia stawić się o 8 rano w sklepie. Po przyjściu manager sklepu nic o mnie nie wiedział, nawet tego jak się nazywam. Nie miał mojego CV. Po krótkiej rozmowie miał się odezwać. Nie odezwał się. Nie dał żadnego feedbacku. To jest BARDZO SŁABE i NIEPROFESJONALNE

dotyczące CV, doświadczenia i wykształcenia

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w LPP S.A House/ Cropp?

Natalia

To różnie 12h najwięcej najmniej to 6h wiadomo ze jest tez nowy towar i trzeba być wcześniej ale od 9 do 21 to Max

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w LPP S.A House/ Cropp?

Natalia

Ja pracuje od tygodnia i jak dla mnie super ludzie pomocni uczą wszystkiego od podstaw

Kulturalna osoba

Warszawa House mała płaca. Brak faktycznych godzin wypisywanych do grafiku.

Agata
@Kulturalna osoba

możesz powiedzieć o jakich mniej więcej kwotach mowa? I czemu tak wychodzi z tymi godzinami? Chyba sklep zawsze pracuje w takich samych godzinach więc w czym problem?

Nigdy więcej

Pracowałam kilka lat temu w sklepie House. Była to moja pierwsza praca, byłam świeżo po maturze i chciałam sobie dorobić przed udaniem się na studia. Doświadczenie to wspominam na tyle źle, że już nigdy nie zdecydowałam się wysłać CV do żadnego sklepu LPP. Na umowie moje stanowisko to było metkowanie i układanie towaru. W rzeczywistości pilnowałam przymierzalni, roznosiłam ubrania, klipsowałam, metkowałam, stałam na kasie, robiłam za sprzątaczkę i ochroniarza w tym samym czasie. Praca po 12 godzin (czasem i więcej) za marne grosze. Szkolenia żadnego nie było a jedynie krytykowanie za „błędy” lub za to, że nie tryskało się szczęściem i energią. Przez to, że byłam najmłodsza, to mi przypadało zawsze odkurzanie całego salonu. Pewnego dnia kierowniczka przy wszystkich zaczęła mi wytykać, że źle coś odkurzyłam, po czym mnie zwolniła. Tak zakończyła się moja przygoda z LPP.

Czym różni się asystent kierownika od zastępcy?

Tym, że zarabia mniej xD Obowiązki te same, mniejsza pensja

Zofia

Pięknie podsumowane.XD A jak z szacunkiem wobec nich od pozostałych pracowników?

@Zofia

To pewnie zależy od zespołu. U nas była ogólnie fajna atmosfera, więc nie było z tym problemu.

Zofia

A to po ile zespołów jest i ile osób zazwyczaj wchodzi w niego?

Orzechowa

(usunięte przez administratora) Wystarczy ze na salonie zapytasz innej dziewczyny gdzie cos odłożyć (mowie o pierwszych 2 dniach pracy) A trzecia sie drze na pół salonu żeby nie gadać,po czym sama (usunięte przez administratora)za ladą 40 min z inną.... Nie wspomne juz o (usunięte przez administratora),które samo nie ma pojęcia o prowadzeniu salonu... (usunięte przez administratora) Po zakończonej zmianie dziewczyna z zespołu (usunięte przez administratora) Przeszła sie ze mna po salonie i powiedziala co jest źle... szkoda tylko ze slyszeli to wszyscy klienci,którzy patrzyli na mnie jakbym bynajmniej kogos (usunięte przez administratora) W dodatku zrobiła to w takiej formie ze człowieku odechciewalo sie (usunięte przez administratora) Bo rozumiem,musi byc porzadek,ale jeśli chciala zwrócić uwage to po cichu... Odradzam!!! Szkoda nerwów

@Orzechowa

Dobre relacje w pracy to podstawa, a Ty piszesz, że nie należą do przyjacielskich. Czy pracując w sklepie masz dodatkowe benefity takie jak premie za dobrą sprzedaż lub zniżkę na asortyment salonu? Dodaj proszę takie informacje.

Martyna

@kris w takim razie pewnie dużo studentów pracuje, skoro jest elastyczny grafik?

Anka

A jakie są godziny pracy i jaka umowa jest podpisywana?

Kris
@Anka

Na początku zazwyczaj zlecenie, chyba że traktujesz tą pracę jako jedyne źródło utrzymania i chcesz pracować od razu na 3/4 lub cały etat, to można od razu starać się od umowę o pracę. Generalnie po 3 miesiącach na zleceniu przechodzi się na umowę o pracę. Godzuny pracy zależą tylko i wyłącznie od Twojej włąsnej dyspozycyjności

Co jaki okres czasu w LPP S.A House/ Cropp można ubiegać się o podwyżkę?

Kris

Zawsze w styczniu

Zibi

Ostatnio tak rzadko tu piszecie bo dobrze się pracuje? Może firma potrzebuje pracowników?

Matej

Całkiem przyjemna praca. W okresie studiów pracowałem w różnych branżach i firmach i czas w Croppie najlepiej wspominam.

@krasak, Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Czy pracownicy LPP S.A House/Cropp stanowili zgrany zespół i wspierali się w swoich codziennych obowiązkach? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby. Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

krasak
@Adam

Kontakt z klientem, odpowiedzialność, sumienność. W zasadzie są to rzeczy, których można się nauczyć też w innych pracach jeśli jest to pierwsza praca, jak to było w moim przypadku. Natomiast są prace, w których się siedzi 8 godzin jest kilku klientów na krzyż. Idzie się zanudzić. Tutaj praca tętni życiem. Klientów jest dużo, były różne sytuacje, które mogły nauczyć podejścia do klientów. Nie każdy klient przychodzi w dobrym nastroju i wtedy też trzeba mieć odpowiednie podejście. Na pewno to zaowocuje w kolejnych pracach. Przedział wiekowy jest też dość zróżnicowany, więc trzeba umieć się dogadać z każdym. Zarówno House i Cropp są mniejsze niż Reserved więc zaletą będzie, że pracuje się w mniejszym gronie osób. Łatwiej zbudować relacje, pracuje się na całym sklepie, a nie strefie. Wszyscy nawzajem sobie pomagam, co jest ważne zwłaszcza na początku, ale też gdy jest natłok klientów. Zdecydowanie miałem zgraną ekipę. Ogólnie niezdecydowanym polecam.

@krasak

Twoja opinia jest bardzo cenna szczególnie w kwestii poznania atmosfery pracy w tej firmie. Czy wiesz coś na temat premii, czy takie premie istnieją i czy są one uzależnione od wyników sprzedaży konkretnych produktów?

@:), jeżeli w firmie panuje dobra atmosfera, to wpływa to w pozytywny sposób na naszą motywację do pracy. Muzyka rzeczywiście może umilać czas spędzony w pracy. Należy jednak pamiętać, że zbyt głośna może przeszkadzać zarówno klientom jak i pracownikom. Czy pracownicy firmy LPP S.A House/ Cropp mają wpływ na puszczaną muzykę w sklepie? Czy mogą proponować własne utwory lub regulować jej głośność?

Wiatam:-) Widzę dużo negatywnych opini a ja osobiście polecam pracowałam w house dosyć długo ekipa była mega fajna???? i chyba właśnie to jest ważne żeby ekipa była zgrana. Osobiście nie czułam że idę do pracy. Elastyczny grafik to też duży plus bo można sobie coś zaplanować. Głośna muzyka no coz co kto lubi, mnie wkurzalo to że piosenki często się powtarzaly. Ale uwierzcie mi że lepiej się pracuje z muzyką niż bez. Kasa spoko i zawsze na czas jedyne co było dużym minusem w moim przypadku że szef nie dawał normalnych umów o pracę tylko zleceniowki albo na pół etatu a tu latka lecą. Pozdrawiam

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w LPP S.A House/ Cropp. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

krasak

A ja polecam. Przepracowałem w Croppie 3 lata i mile wspominam ten czas. Fajna praca jako uzupełnienie studiów. Coś się zawsze dorobi, nie ma problemów z grafikiem bo jest ułożony pod zajęcia na uczelni. Mi wcześniej klimat Croppa pasował, często robiłem tam zakupy, więc bardzo dobrze czułem się w salonie. Miałem też spoko ludzi, więc klimat był dobry.

norbi

praca w LPP jest dobra dla młodych @sasek, można zdobyć doświadczenie pracując w młodym i miłym zespole,

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A House/ Cropp - Kraków

• Jak się pracuje w LPP S.A House/ Cropp?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A House/ Cropp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A House/ Cropp?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A House/ Cropp?

Kandydaci do pracy w LPP S.A House/ Cropp napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A House/ Cropp