quay,,,,

Poznań

Opinie o quay,,,,

vcia

pracując u nich na remontach jest jakaś umowa na stałe?

PITCH

Wszystko ok kolego w tej firmie ......

work

jak wygląda praca w tej firmie? jakie warunki zatrudnienia, zarobki? prosze o odpowiedź pracowników lub byłych pracowników. dostałem ofertę pracy do biura, nie wiem czy warto się decydować?

ann

S[usunięte przez moderatora], nie pajacuj, wiadomo, że sam to napisałeś. Reklama??

Witam, kto mi powie o co chodzi z utworzeniem w Poznaniu oddziału niemieckiej firmy łożyskowej -Kuhfuss, której prezesem jest Piotr [usunięte przez moderatora]? Przeciez o ile dobrze pamietam ten gośc jest dyrektorem handlowym Quay-a. O co chodzi z ta drugą firmą?

Zostaw opinię o quay,,,, - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie quay,,,,