Sklepy obuwnicze Viola

Kłodawa

Opinie o Sklepy obuwnicze Viola

ona

Witam!Mam prośbę czy mogłby sie ktos wypowiedziec na temat pracy w tych sklepach?W mojej miejscowości otwiera się własnie jeden,dziś bylam na rozmowie i mialabym zaczac od jutra,od sprzatania na stawkę godzinowa(nie wiem a jakiej wysokości)...Potem mialabym być ztrudniona ale też nie określony jest czas zatrudnienia i wymiar etatu.Wszystko jakies dziwnie podejrzane,dlatego boję się porzucić dotychczasowe zajęcie. Proszę o rzetelną opinię na temat pracy w tym sklepie.

Emotka

My pracujemy i jest ok. To prawda ze czasem trzeba z jedną sprawa do kilku osób dzwonić ale każdy jest uprzejmy, doradzi i pomoże . A wymagania to są w każdej pracy...za nic nie robienie pensji się nie dostaje .

bb

Witam. Tak to prawda sprawy kadrowe i organizacyjne to żenada....spychologia.Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to kręcą jeden przez drugiego i odsyłają nie wiadomo gdzie i do kogo.Mało to nie mają poszanowania pracownika, dla nich to chyba jesteśmy złem koniecznym dobrym do robienia pieniążków.przykre..

Gotika

Atmosfera miła, załoga ok, klienci znośni jednak sprawy organizacyjne i kadrowe firmy pozostawiają wiele do życzenia. O wszystko trzeba się upominać i prosić. Żenada.

DOROTA

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!

Zostaw opinię o Sklepy obuwnicze Viola - Kłodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklepy obuwnicze Viola