Opinie o Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak w Recz

Sieć sklepów obuwniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak w Recz

Administrator Nowy wpis

Czy często Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak poszukuje kogoś na stanowisko Magazynier? Ile osób tam pracuje?

Czy w firmie Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak są regularne szkolenia pracownicze?

gacek Nowy wpis

Wątpię w Kowarach siedzi bezczelna smarkula ,która grzebie non stop w telefonie nawet (usunięte przez administratora) nie podniesie ,a jak się ją woła nawet nie podejdzie ,a klientów jak na lekarstwo ,nic dziwnego bezczelność tej smarkuli jest niesamowita , na dowidzenia odpowiada jak się nie podoba to do widzenia

monia

W Ciechanowie, obsługa teraz jest fatalna, zero zainteresowania klientem, kiedyś było miło i atmosfera była fajna, a od paru miesięcy nie chce się tam wchodzić..........

@marianna Nowy wpis
@monia

Gołdap to samo Pani wyprasza ze sklepu bo musi zapalić papierosa

Jaki dress code obowiązuje w Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak?

ooo

Jak wszędzie,czyli maseczka lub przyłbica. Nie można też zapomnieć o szmatce i miotle. Aż dziw, że taka firma rodem z prl jeszcze się istnieje. Nie ma to jak robić zdjęcia letnich modeli Vices sprzed 2 lat i prezentować na facebooku jako nowości wciskając te kity klientom. Albo przysyłać spleśniałe buty sprzed 6-8 lat do sprzedaży na sklepy. Sporo takich perełek na sklepach jest, niektóre można już złowić za 16 złotych. Nieważne, że się w rękach rozpadają . Poziom poniżej dna. No ale trzeba jakoś zarobić na wakacje szefuńcia. Zarządzający ewidentnie mają problem z oceną otaczającej ich rzeczywistości. Cała naprzód na (usunięte przez administratora) tam gdzie ich miejsce.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak kandydat na stanowisko Kierowca kurier od zaraz ! ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Klientka

Szkoda tylko, ze nie szanujecie pracowników????Dzis kobieta z obslugi ledwo stała na nogach,widac było, ze jest chora(na pewno miala temperature).Ale polityka firmy mowi wyraznie nie straszne nam wirusy ,do pracy rodacy. Ciekawe kto odpowie za to gdy ktoras z Pań zachoruje?Taka zagadka na dzis ?

Margaret

Nie polecam pracy w tym sklepie!!! ten sklep to jak bomba zegarowa niewiadomo kiedy wybuchnie!!!!! jednego dnia masz prace a drugiego dnia nawet ci nie podziekuja!(usunięte przez administratora)

Dorota
@Margaret

Zdecydowanie tez odradzam pracę w tych sklepach !! Pracownik jest źle informowany , zdany tylko na siebie .. a później ponosi tego konsekwencje bo nikt z "góry " nie przyzna sie do błędu . (usunięte przez administratora)

Jan
@Dorota

Piszesz, że pracowałaś tylko trzy miesiące. Czy umowa o pracę była zawarta tylko na taki czas i był to okres próbny? Napisz jaki udogodnienia były operowane nowym pracownikom. Mam na myśli zniżki na asortyment sklepu, czy premie za dobrą sprzedaż.

kinia

Mam pytanie o to gdy na sklepie są dwie sprzedawczynie, jedna ma załącznik do umowy w którym ma pracę od wtorku do soboty, druga od poniedziałku do piątku...hm tylko w soboty sklep otwarty jest 4 godziny, więc ta która pracuje od poniedziałku do piątku wali w miesiącu więcej godzin za tę samą pensję co ta od wtorku do soboty? Żenada....lol... Inspekcja Pracy powinna o tym się dowiedzieć.

Pracownica była
@kinia

Bo to firma oszukująca. Ta co ma umowę od wtorku do soboty to osoba na pół etatu. I wtedy jest po 4 godziny dziennie. Dużo sklepów różne firmy. Nigdy więcej pracy w tej firmie. Człowiek flaki sobie wyprowal po 3 miesiącach podziękowali. Żenada

Koordynator
@Pracownica była

zmieniaja nazwy firm by nie przedluzac umow na stale,otwieraja sklepy i zaraz zamykaja , jak zrobią wam wielką wyprzedaż na wszystko to uciekajcie bo bedzie zamkniecie a kordyntor wam o tym nie powie, bierzcie chorobowe i ciagnijcie ile sie da ...zreszta co to za kordynatorzy.. bez wykształcenia większość ....

Bogna

Za to pracuje się dobrze , wystarczy dobrze robić swoją pracę w handlu to nie jest lekko.

Ktoś

Tragedia. Nigdy więcej nic nie zamówię. Trzy razy upominalam się o swoje zamówienie i ciągle mówiono to samo. Żadnej informacji nie przekazywali . Musiałam aż się unieść żeby pani zrozumiała o co mi chodzi.... zero podejścia do klienta. Bardzo polecam Royal Fashion ☺

Klientka
@Ktoś

Obsługa fatalna, w Bolesławcu po wejściu klienta pani siedzi i czyta książkę. Nawet nie raczy zapytać czy ciś potrzeba...katastrofa

Aleksandra

@nowa, dobrze słyszeć, że nie każdy ma na temat Sklepów obuwniczych Violii negatywne zdanie. A co powiesz na moje wcześniejsze pytanie dotyczące awansu? Czy rzeczywiście w firmie można na coś takiego liczyć?

netto
@Aleksandra

awans?zapomnij !szmatka i tyle do sprzatania i wysluchiwania skarg klientów,dostajesz marne 1400 zl i tyle,i moze groszowe premie typu 18 zl za sprzedaż,firma prl,szef prl,kierownictwo ukraina,pustota i prostota,pozdrawiam.

Emotka

My pracujemy i jest ok. To prawda ze czasem trzeba z jedną sprawa do kilku osób dzwonić ale każdy jest uprzejmy, doradzi i pomoże . A wymagania to są w każdej pracy...za nic nie robienie pensji się nie dostaje .

Nowa
@Emotka

Popieram Panią. Firma jest ok zarobki stale plus premie za obroty wypłacane co 3 dni. Dziś dostaliśmy maila ze wyślą wentylatory jeżeli sklepy potrzebuja A nie spotkałam się z tym nigdzie wcześniej. Wymagania sa oczywiście jak w każdej innej pracy.

Aleksandra

Widziałam na stronie Violi, że rekrutują na koordynatora sieciowego @Marzenka, być może ze zwykłego sprzedawcy można pójść dalej i zarabiać więcej? Dajcie znać czy takie wewnętrzne awanse są tutaj możliwe.

Marzenka

Jesli chodzi o prace to ok, firma mozna powiedziec solidna, wyplacalna. W pracy jestes wszystkimi tzn. kierownikiem, sprzedawca, magazyn ierem, sprzataczka, ksiegowa- ale to wszystko uklada sie w jedna calosc i jest w porzadku.Problem jest w tym, ze nastawiaja sie z gory na duze obroty rzedu 2-3 tys.dziennie - co jest nie mozliwoscia! Jesli takich obrotow nie ma to zamykaja sklep no i wtedy jestes na lodzie.

@Marzenka

No nie wiem czy taka ok bo zarabia się najniższa krajowa...

Dzień dobry poszukuje nr do Pani przedstawiciele podajrze z Grudziaca ktora ma parę punktów i otwiera Nowe miejsca jeździ na szkolenia i należy do grupy w Warszawie posiada dzieci i jest w związku z Arturem pilnie proszę o kontakt 535 920 895

netto
@anonymous

jakas ilona czy jola czy cos zapytaj w biurze nr na stronie

W sklepie zajmujesz sie wszystkim, jesteś kierownikiem faktury, reklamacje, zwroty,sprzedawcą obsługa klienta, sprzątaczka dbasz o czystość podłogi witryny, półki,a to wszystko za jedyne 1500 zł !!! Najlepiej sie nie odzywać....Żenada mnie juz tam nie ma :)

porazka
@Anna

popieram i zgadzam się,firma krzak,zmieniaja nazwy firm by nie przedluzac um,ow na stale,otwieraja sklepy i zaraz zamykaja jak slabe obroty,dziewczyny jak zrobią wam - 30 czy 40 % na wszystko to uciekajcie bo bedzie zamkniecie a prwdy kordyntor wam nie powie,bierzcie chorobowe i nara,zreszta co to za kordynatorzy...z lapanki bez pozadnego wyksztalcenia i doswiadczenia.

Podajrze brunetka lub szatynka wiek może 30-40 lat widziałem tylko Pani zdjęcie na grupie

ona

Witam!Mam prośbę czy mogłby sie ktos wypowiedziec na temat pracy w tych sklepach?W mojej miejscowości otwiera się własnie jeden,dziś bylam na rozmowie i mialabym zaczac od jutra,od sprzatania na stawkę godzinowa(nie wiem a jakiej wysokości)...Potem mialabym być ztrudniona ale też nie określony jest czas zatrudnienia i wymiar etatu.Wszystko jakies dziwnie podejrzane,dlatego boję się porzucić dotychczasowe zajęcie. Proszę o rzetelną opinię na temat pracy w tym sklepie.

bb

Witam. Tak to prawda sprawy kadrowe i organizacyjne to żenada....spychologia.Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to kręcą jeden przez drugiego i odsyłają nie wiadomo gdzie i do kogo.Mało to nie mają poszanowania pracownika, dla nich to chyba jesteśmy złem koniecznym dobrym do robienia pieniążków.przykre..

Gotika

Atmosfera miła, załoga ok, klienci znośni jednak sprawy organizacyjne i kadrowe firmy pozostawiają wiele do życzenia. O wszystko trzeba się upominać i prosić. Żenada.

DOROTA

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak - Recz

Sklep Obuwniczy Wiola Wioleta Pierzak
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Środkowa 28
    73-210 Recz