Meble Biurowe – Boomsystem Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Meble Biurowe – Boomsystem Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Biurowe – Boomsystem Sp. z o.o.

pracuś

omijajcie szerokim łukiem. na początku przy pierwszej rozmowie z szefem (prezes firmy) usłyszycie wiele obiecanek, prezes bedzie zmieniał co jakis czas temat abys troche ogłupiał (opowie ci jaki to on jest biedny człowieczyna, jak ma pecha do złych ludzi, jak to go ludziska ciągle oszukują, ile ma pecha, a on taki dobry uczciwy.... ) i wyszedł od niego w przekonaniu że tu zarobisz dobrze jesli się wykarzesz,niestety już przy pierwszej pensji możesz się przekonac że to tylko puste obiecanki o ile można nazwac to pensją (wypłata na raty lub jakieś grosze bo nie zarobiłeś nawet na siebie), umowa o pracę owszem jak się uda ale tylko na czas określony i najniższą krajową, jak bedzie cie zwalniał to z dnia na dzień. kobiety w tej firmie maja marne szanse, faceci jak nie maja innego wyjscia wytrzymaja od kilku dni do kilku miesięcy nie dłużej,rotacja bardzo duża.i tak sie ciesz że masz pracę i jakąś umowę (to zasada prezesa który zawsze będzie ci wpierał że on do ciebie jeszcze dokłada), atmosfera w pracy - tam nie ma atmosfery.

Zostaw opinię o Meble Biurowe – Boomsystem Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Biurowe – Boomsystem Sp. z o.o.