Izoler

Termika

Opinie o Izoler

HR isolering, CM iso

Witam, Szukam izolerow chetnych do pracy w Danii. Umowa na stale. Glownie zajmujemy sie izolacja w szpitalach, budynkach mieszkalnych sklepach itp. wiecej szczegolow oraz inforamcji pod adresem mailowym rafal789@wp.pl

Ania

Jednym słowem - Psychiatrak. Ciekawe czy w zimę znowu przy kilku stopniach karzą pracować. Mówię o hali, nie na zewnątrz. Bo na zewnątrz wcale na to uwagi nie zwracają.

NICK
@Ania 02.05.2017, 14:22

Panowie zapraszam do Termiki przesyłajcie cv na adres praca@termika.eu z dopiskiem IZOLER Szczecin

nick 2
@NICK 25.07.2017, 19:28

do tego bagna termika nigdy

Tomek

Strach tam robić - właściciele ryją głowę. Praca dla ludzi silnych psychicznie. Stysie masakra nie szanują ludzi, dla nich zawsze jesteś jedynie kosztem. Kokosów się u nich nie zarabia, a masz być do dyspozycji 24h na dobę. Nadgodzin nie chcą płacić. Robota dla zdesperowanych

Robert

Firma z dużymi możliwościami, niestety właściciele nie szanują ludzi traktują bardzo źle, są złymi ludźmi najważniejsza jest mamona, jak ktoś się chce zahaczyć i ma silne nerwy może spróbować ale na dłuższą metę nie ma szans z nimi współpracować, oszukują na kasie. Warunki na wyjazdach są katastrofalne, jak najtaniej, ukraińcy już mają lepiej, typowy polski wyzyskiwacz

norwey

Jak to sie stalo ze tylko jedna jest opinia,a przez ta firme przetoczyło sie tysiace pracownikow,kolega ma racje to nie jest firma z która mozna było by pracowac na dłuzszy okres,moze nie oszukaja cie na wysokosci wyplaty w koronach,czy euro,ale oszukuja zawsze na kursach,ale to przeliczajac wichodzi zawsze ladnych kilkset zlotych,a to przeliczajac na dziesiatki pracownikow wychodza grube tysiace złotych,nie potrafia szanowac ludzi,dlatego sa tak duze rotacje w pracownikach,ale to juz norma jesli chodzi o polskich prywaciarzy,choc dziwie sie panstwu STYS,sa juz tak dorobieni ze maja chyba klamki,i armature lazienkowa ze złota i wykladana diametami,wieloletnie kontrakty w norwegi,i nie tylko.Tak ze teraz to moze mysla o zakupie jakiegos prywatnego odrzutowca,zeby mogli latac po cieplych krajach.

Robert

Cała ta firma to jakaś wielka kpina. Wszystko opiera się na pozorach. Zero profesjonalizmu. Unikać jak ognia. Oszukują ludzi, nie płacą. Po prostu oszuści.

Zostaw opinię o Izoler - Termika

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izoler