AchieveGlobal

Opinie o AchieveGlobal

Na wstępie zaznaczę, że jestem aktualnym pracownikiem AchieveGlobal. Mogę powiedzieć tak: firma jest bardzo etyczna i solidna względem swoich ludzi. W zespole panuje przyjazna atmosfera, większość osób (zarówno stałych pracowników, jak i trenerów) jest naprawdę sympatyczna i na poziomie. Można się dużo nauczyć, jeśli się chce - AG pracuje z ciekawymi produktami, a do tego naprawdę stawia na jakość. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na bezpłatny udział w szkoleniach organizowanych przez firmę (dla mnie naprawdę jedne z najlepszych na rynku) i skorzystać z innych produktów rozwojowych. Natomiast raczej nie ma miejsca na jakieś błyskawiczne awanse czy udział w wyścigu szczurów, a zarządzanie bywa niekiedy zbyt demokratyczne/luźne (miękkie) - jest to zarówno wada, jak i zaleta.

Zostaw opinię o AchieveGlobal - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AchieveGlobal