Opinie o ECS Polska sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ECS Polska sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ECS Polska sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECS Polska sp.zoo w Warszawa

Ela

Takie wezwania wysłane listem zwykłym z ESC POLSKA należy ignorować i nie płacić. To są długi przedawnione. Czytaj uważnie kodeks cywilny, jesteś górą:)

Mycha

Ja nie pracowałam i nie pracuję w tej firmie a dostałam takie samo wezwanie, oni posługuja się schematem dokładnie wszystko to samo co piszą ludzie i ni esa to osoby które tam pracowały bo jestem tego przykładem. Dajci espokój bawic sie w dochodzenie.

Jasiek

To jest firma windykacyjna a każdy rozgarnięty wie czym zajmują się firmy windykacyjne, ściąganiem długów więc niezrozumiałe są wpisy ludzi, którzy oskarżają taką firmę o coś co jest jej przedmiotem działalności, śmieszne. Wygląda na to, że byli pracownicy, którzy nadal są niespełnieni (chociaż teraz pracują w super firmach za wielkie pieniądze, zapewne miliony) nadal żyje życiem byłego pracodawcy. Może tęsknią???

studenciak

Pracowałem w tej "firmie". Żenada. Ciekawa swiata to MK? :) czy JK? :)Firma mieści się co prawda nie w baraku - jak ktoś wyżej napisał - ale faktycznie w obleśnym budynku na peryferiach Warszawy. Oszczędza na pracownikach po całości. Oszukuje ludzi, którzy nie znają prawa, straszy sądem a ludzie - głównie starsze osoby - boją się i płacą. Radzę wszystkim zanim zapłacą niech skonsultują się z prawnikiem - są darmowe porady - albo niech poczytają. Warto poświęcić chwilę czasu, zamiast płacić tym naciągaczom. A przyszłym pracownikom serdecznie odradzam. Dłużnikom z przedawnionym długiem radzę poczytać: (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ECS Polska sp.zoo.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ciekawa świata

W "baraczku" W którym pracowałaś/eś i czy wtedy nie miałaś/eś z tym problemu ?. A jak dobrze mogę domniemać na rozmowie rekrutacyjnej wszystko ci się podobało, cieszyłaś/eś się że to właśnie Ty będziesz tu pracował, zero pytań sama radość. Będąc byłą pracownicą firmy powiem Ci z doświadczenia... NIKT NIE CHCE MIEĆ W SWOJEJ ZAŁODZE OBSMAROWYWACZA. POZDRAWIAM

znam tą firemkę

Ludzie nie płaćcie. Dług przedawnia się po 5 latach!!! ECS to naciągacze!!! Poczytajcie ustawy. Miałem ten sam problem dług sprzed 8 lat. Już dawno przedawiony. Olałem ich. Oni działają tak, ze straszą ludzi i ludziska płacą. A wpisy "tomka" i "ciekawej świata" - czy to przypadkiem, nie właściciel firmy i jego...... bo ten właściciel to tez tomek.http://www.ecspolska.pl/ najlepsze jest to zdjęcie w kontakcie. Pokazują nowoczesny budynek, a firma mieści się w baraczku. Ludzie nie płaćcie!! Nie bądźcie naini!

gość

też dostałam wezwanie do zapłaty za coś czego nigdy nie zamawiałam. Skieruję sprawę do UKOiK a jak to nie pomoże do prokuratury. to co ta firma wyprawia to skandal, uważają że skoro wyślę serię listów to znajdzie się paru takich co się przestraszą i wpłacą .

nmojijop
@gość

ECS Polska wysyła wezwania do dłużników firm, które obsługuje, czyli do ludzi, którzy nie uiszczają rachunków itp. a nie do byłych pracowników. Niestety na forum dla byłych i aktualnych pracowników wpisują się dłużnicy, którzy szukają rozwiązania jak nie zapłacić i dlatego na forum zrobił się wielki burdel nad którym nikt nie panuje, w szczególności administrator. Dlatego też forum zawiera w większości nieprawdziwe i nierzetelne wpisy.

ciekawa świata

Kto i w jakim celu wysłał do ciebie wezwanie... no chyba jako człowiek świadomy czytać potrafisz ? a może jednak się mylę ...? zachęcam do zaczerpnięcia ponownie wiedzy z klasy podstawowej. Ale w sumie nie ma się co Tobie dziwić. Na Twoim przykładzie widać, że każdy człowiek świadomy całą wiedzę jaką posiada, czerpie z internetu, brawo brawo! Widać, ze twoja wyższa szkoła prania i gotowania na coś się jednak przydaje a może problem jest w tym, że nawet takiej szkoły nie masz ?. A w domyślaniu się kto napisał ten komentarz jesteś naprawdę mistrzem!od teraz każdy się będzie na Tobie wzorował. W nagrodę dostajesz miano Super Detektyw. Jeśli jesteś aż na tyle rozgoryczoną osobą co widać w Twoich desperackich komentarzach to przynajmniej pisz otwarcie i bezpośrednio, no ale zapewne skoro podszywasz się pod dłużników itp to myślę, ze masz się jednak czego bać. Zastanawiające jest tylko to czego się aż tak boisz ? Zapraszam, z chęcią się z Tobą skonfrontuję, myślę, ze rozbawisz nawet najpoważniejszego sędzie swoim zachowaniem. I błagam Cię nie zmieniaj co chwilę swojego nicku bo nie jesteś anonimowy! Pozdrawiam cieplutko.

ciekawa świata

Ludzie co wy w ogóle wypisujecie, nie jest wam przypadkiem wstyd ? Nigdy nie słyszałam takich oszczerstw wyssanych z palca nawet w popularnym programie na TVP. Z tego co widzę wpisy dokonywali byli pracownicy, no właśnie byliii, rozżalenie i wściekli a za co ...? podpowiem za to, ze zostali zwolnieni,a czemu ...? kolejna podpowiedź bo nie wykonywali swoich obowiązków należycie. Czy Ty! który pisze takie beznadziejne komentarze chciałabyś mieć pracownika nieuczciwego i nierzetelnego, który nie dość że oszukuje firmę to i współpracowników? Chodzisz to pracy się obijać? Dostajesz pieniądze za nic nierobienie? Może mi podpowowiesz gdzie mogę znaleźć taką pracę... Słyszysz jedno a mówisz i myślisz drugie? Myślę , że problem jest właśnie w Tobie! Radzę Ci, rozwiąż go bo nigdy nie znajdziesz pracy, Myślisz, że na takim portalu jesteś anonimowy..? w takim razie zazdroszczę twojego przebiegłego sprytu. W pracy atmosferę tworzą ludzie i to czy chodzisz do niej zadowolona czy nie PAMIĘTAJ zależy od Ciebie. Tyle ile dajesz od siebie tyle dostajesz. W Twoim przypadku jest to ZERO.

bibik
@ciekawa świata

Wiesz gdzie jest taka praca, że za nic nierobienie dostajesz kasę? Musisz założyć własną firmę i mieć kilku dupków co będą na ciebie robić:-)))))

@bibik

Hmmm 3 razy czytałam twoją opinie i chyba zrobię to ponownie...pracownik=dupek dość śmiałe stwierdzenie, w takim razie większość zatrudnionych polaków to dupki?? Nie wysnuwam z twojej wypowiedzi nawet odrobiny rozsądnego myślenia.

@ciekawa świata

Jesteś zero beczące Atos płaci 1 zł V88 security płaci tyle samo i wiele innych firm . Wprowadzono niewolniczy system wynagrodzeń. Tak to wygląda za prace nadgodzinach. dziadostwo (usunięte przez administratora) pogania złodzieja

@Adam

"beczące zero"-mocne słowa! Nadgodziny jak chciałeś to robiłeś a jak ci stawka nie odpowiadała to trzeba sie było zwolnić i zatrudnić w Twojej ulubionej firmie gdzie tak świetnie płacą, a nie teraz pleść głupoty...! widocznie "niewolnikiem" stałeś się z wyboru..MYŚL MYŚL zanim coś napiszesz!

Iza

Własnie mnie nękają. BEZCZELNOŚĆ(usunięte przez administratora) ponoć coś sprzed 12 lat. I co wy na to ?

a co mi tam

Kontakt z windykatorem, listowny czy telefoniczny, nie należy do przyjemnych, ale należy przez to przejść, pamiętając, że windykator jest osobą fizyczną lub przedsiębiorcą, który wykonuje pracę polegająca na odzyskaniu długu. Windykatorowi nie przysługują żadne wyjątkowe uprawnienia w żadnym aspekcie prawnym i nie może nachodzić dłużnika w domu i w pracy, udzielać informacji o zadłużeniu osobom postronnym, dokonywać jakiegokolwiek spisu rzeczy osoby zadłużonej. Ale najważniejsze jest to, że, windykator nie może dochodzić przedawnionych długów. Przedawnienie daje w majestacie prawa możliwość odmowy spłaty długu , który wprawdzie nie znika, ale nie może być też wymagalny. W przypadku jednak, gdy windykator otrzyma spłatę choć 1 zł w poczet przedawnionego długu, jego przedawnienie traci ważność i dług staje się w pełni wymagalny. Nieoficjalnie mówi się, że firmy windykacyjne skupują takie " śmieciowe", przedawnione długi za 5 % - 7% ich wartości, licząc na nieznajomość prawa dłużników , a co za tym idzie - zyski.

monika n

ja nie pracowałam w tej firmie mam jednak pytanie. żaden telefon nie odpowiada a dostałam pismo, chciałabym się dowiedzieć za co mam zapłacić

Adamus
@monika n

Zgadzam się z Panią, znalazłem chyba trzy numery i żaden nie odpowiada, tylko sekretarka automatyczna mówi, że wszystkie linie są zajęte i jak tu się skontaktować, wysłałem maila, ciekawe co mi odpiszą

kinga
@monika n

Mam pytanie ponieważ mam podobny problem dostałam pismo i nie wiem za co mam płacić możesz mi napisać jak rozwiązałaś swój problem

Gosc

Tak były nadgodziny. Jak była potrzeba to kierowniczka mówiła, żeby kto chce to zostawał. Czasami nawet dostawałem nawet dodatkową premię za zostawanie. Nikt tam nikogo do niczego nie zmuszał.

byly pracownik

ja tez pracowalam. troche dziwia mnie te opienie, bo tragedii takiej nie ma. sama wracalam do firmy po tym jak w nowa praca okazala sie pomylka. fajnie, ze mimo, ze sama odeszlam dano mi taka mozliwosc. pewnie dlatego, ze zawsze stralam sie byc ok. firma rzeczywiscie niskobudzetowa, ale pensje zawsze dostawalam jak w umowie, 2 razy dostalam podwyzke. jak ktos szuka firmy z bogatym socjalem to tu tego nie ma (ubezpieczenie prywatne, karty multisport mozna zapomniec).

tyryry

jak tam praca?

byly pracownik

ja zaczynalam od 11 zl za godzine. czesto mozna bylo robic nadgodziny.

xxx

Firma oszczędza na wszystkich, szuka studentów tylko, umowa zlecenie, mleka nie ma, herbata i kawa z tesco, tragedia.

awiedobrze

no coz firma chyba (usunięte przez administratora) wspolczuje wszystkim ludziom ktorzy musza tam pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o ECS Polska sp.zoo - Warszawa

ECS Polska sp.zoo
1.8/5 Na podstawie 62 ocen.

ECS Polska sp.zoo