Opinie o Edpol sp.z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Edpol sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edpol sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edpol sp.z o.o. w Częstochowa

Misiek

Jaką sytuacja pracy na magazynie? Bardzo ciężko i dużo obowiazkow? Bo widziałem ogłoszenie i może bym się zgłosił

Basia

Ale za te 1700zł będziesz cierpiał jak Jezus na krzyżu. Da się żyć;) co do umów to kierowcy mieli zadaniowy ale to firma zewnętrzna. Dają umowę przez agencje pracy.Od pracownika zależy jej długość,postarasz sie będziesz biegał to dostaniesz na dłuższy okres ale na początek 3mies, sprawdzisz się dostaniesz kolejną 6mies/9mies/rok...

Diego

Witam, Firma z zewnątrz prezentuje sie bardzo ładnie, niestety od środka wcale taka nie jest. Istny obóz pracy! Jeżeli chodzi tu o zarobki , bardzo niskie co to znaczy ? w granicach 1500-1600zl z dwiema przepracowanymi sobotami ( nadgodziny)Bez 1400zł. Przekroczyć zarobki w wysokości 1900zł jest bardzo ciężko:) nawet po 8latach! nie ma 13stek, bonów itd. Praca dla ludzi o mocnych nerwach , brak zorganizowania. Traktują Cie jak śmiecia. Z urlopem problemy , nie można sie doprosić bo w stosunku do pracy ludzi jest za mało. Praca w szybkim tempie. Przyjdź sam sprawdź , przekonaj sie:) powodzenia!:)

adolf

1700 za tyranie jak wół z nadgodzinami ( 2 soboty w mies) , bez dodatków ! żal!! nawet ciuchów nie dadzą , trzeba se je kupić !

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Edpol sp.z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
alicja mydlińska

ja mam w branży co prawda tylko dziesięć lat stażu zawodowego alew jednak jak najbardziej popieram twoje stanowisko w tej sprawie Stefanie Wężu. powinnimy się szanować i wymagać od innych wiele skoro oni aż tyle wymagają od nas. też chcę wiedzieć ile mogłabym wynegcjowac pieniądzy w tej firmie miesięcznie netto

szybki stefan wąż

pracuję w branży już dwadzieścia lat prawie, dlatego dla mnien wasze wspomniane 2200 byłoby niestety kwotą horrendalnie za małą. wiem że Edpol sp.z o.o. jako pracodawca ma dobre rekomendacje, może ich wybiorę.l natomiast ile mogę wynegocjować u nich pieniędzy? musze mieć umowę o prace na czas nieokreślony i multisporta, dadzą mi aż tyle?

edward

Wszyscy za wszystko i za nic.Porażka Praca na umowach smieciowych.

edward

Dajcie spokój z tą firmą.jeden wielki bałagan,kazdy pilnuje tylko własnej du... Oni tam zyja tylko dniem dzisiejszym,zero jakiegokolwiek zarzadzania. Pracowałem tam to wiem.

xxx

a jak jest w oddziale w Bielsku ? Jaka atmosfera i zarobki ?

Edek

(usunięte przez administratora)Omijajcie ta firmę z daleka.

anja

No rzeczywiście jak masz opłaty na kwotę 2200 to współczuję!! praca w Edpolu nie spełni nigdy twoich marzeń co do wynagrodzenia proponuje przekwalifikuj się na Prezesa albo Dyrektora a wtedy twoje marzenia się spełnią powodzenia :)

worker

2200 to rzeczywiście relwelka - prawie wystarczy na rachunki

r.z.

Pracuje w Edpolu dwa lata mój zarobek jest uzależniony od wyników pracy jest to średnio ok. 2200 na rękę.Atmosfera w pracy super, każdy wie co robić. Szefostwo w porządku. Ludzie jak się jest nierobem to wszędzie będzie źle, narzekaniem niczego w życiu nie osiągniecie

Malutka

Wszystkie osoby pracujące nadal w edpolu, chcące zmienic postępowanie pracodawcy proszę o kontakt. Jestem w stanie pomóc. (usunięte przez administratora)

Szkoda czasu na tą firmę... Kiepskie pensje i maksymalny (usunięte przez administratora)... Wpisują na listę obecności i do umów \\\"Zadaniowy czas pracy\\\" i myślą, że mogą robić z pracownikiem co chcą... 6zł na godzinę, to ja zarabiałem 10 lat temu. Za takie podejście do pracownika powinien być (usunięte przez administratora), a nie bogactwo!

wiktoria K.

Nieuczciwi.Trzeba omijać.(usunięte przez administratora)

dkarooo

napisz cos wiecej o tym edpolu

girgor

Niesamowite tyranie za grosze. Wlasciciel powiedzial ze robol ma dla niego maksymalnie (usunięte przez administratora) nie myslec. Wiec sami ocencie.Jesli sami zrezygnujecie liczcie sie z tym ze bedziecie mieli klopoty z otrzymaniem zaleglego wynagrodzenia. Pozdrawiam osoby starajace sie o prace w edpolu.

1500 po 4 latach pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Edpol sp.z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Edpol sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edpol sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edpol sp.z o.o.?

Edpol sp.z o.o.
  • Pułaskiego 76/80