VANCARGO S.A.

Opinie o VANCARGO S.A.

Julita

Oglądaliście film promujący firmę VANCARGO S.A.? Na stronie głównej firmy znajdźcie krótki film, dzięki któremu lepiej poznacie funkcjonowanie firmy. Czy po obejrzeniu uważacie, że to dobry pomysł na przedstawienie się przez firmę? Czy oglądanie takie filmy jak szukacie pracy?

Julita

Firma VANCARGO S.A. daje szansę młodym ludziom zdobyć doświadczenie poprzez płatne staże: http://www.vancargo.com/kariera/studenci-absolwenci-programy-stażowe. Jest to dobra wiadomość dla studentów logistyki, którzy już chcą zdobywać doświadczenie, ale boją się bezpłatnych staży. Tu on jest płatny, co jest dodatkowym atutem. Ktoś z Was spróbuje zawalczyć o swoje doświadczenie?

banjo

paulina, ja z tego co słyszałem to informacja że można u nich aplikować nawet bez większego doświadczenia. Sam się zastanawiam jakie w tym momencie warunki są w stanie ludziom zaproponować skoro zatrudniają zielonych. Ale mała kasa do tego jest adekwatna

Jak oceniasz rekrutację w firmie VANCARGO S.A.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o VANCARGO S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VANCARGO S.A.