Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

Opinie o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.

A czemu ściagają z pensji?

Tolka

@intro a za co ściągają co miesiąc z pensji ?

Były
@Tolka

Może masz komornika?

Dziewczyny jaki styl panuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Hmm

Styl ?? Hmm powinnaś się sama domyślić

Chce podjąć pracę w drukarni. Jak wygląda sytuacja z pracą w obecnym czasie?

@Anonim

Po co ludzie zaznaczają zła buźkę skoro to pytanie? Nadal czekam na odpowiedź.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/ka Działu Utrzymania Ruchu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Igor

Dobra firma ale z całą pewnością nie dla wszystkich. Do tego potrzeba dobrych i sumiennych pracowników!

A.J.
@Igor

Wielu dobrych i sumiennych ludzi przewinęło się przez firmę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Atmosferyczna Jessika

Atmosfera w tym miejscu jest niepowtarzalna. Aż się chce oddychać jak się stamtąd odchodzi.

Trzcionka

Pani Prezes zaczyna brzydko się bawić Prawem Pracy. Wysyła siłą na urlopy z 2020 roku pracowników ,którzy jej zdaniem i tak są w tym momencie nie potrzebni. Przypominam że łamie pani przepisy. To tyle na początek. Później to juz tylko tematy dla PIP.

Witek

Jeśli ktoś słabo się stara to premia może być widmo. Trzeba pracować a można zarobić!

@Witek

(usunięte przez administratora)a ty pracujesz na dziale intro???chyba raczej nie bo tu nie jest zabierana premia za lenistwo jest dluga i coraz dluzsza lista powodow do zabierania premii i nie chodzi o slaba wydajnosc

@Witek

Witku, czyli premie są czy ich nie ma? Bo trudno wywnioskować z Twojej odpowiedzi jasność.

Witek
@Weronika

Dostaniesz dokładnie to co sobie wynegocjujesz. Jak wynegocjujesz premię to po spełnieniu warunków na pewno ją dostaniesz.

Betoven
@Witek

Ludzie co wy za bzdury piszecie jakie negocjacje??? To żart niewiadomo jakbyście się starali powód się znajdzie by zabrać premie masz nadgodziny to nie ma premii bo i tak zza dużo zatobiles

Mati
@Weronika

Na tą chwilę to są masowo rzucane wypowiedzenia - powód??? Za mała pensja więc co i kto negocjuje? Nikt nic nie proponuje żeby zatrzymać fachowców

@Mati

@Mati A mogę zapytać ile wynosi pensja w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. na Twoim stanowisku? Otworzy mi to oczy na całą sytuację w tej firmie. Będę wdzięczna jak odpowiesz.

Magazyn operator wózka
@Witek

Hahaha chciałbyś pracowałem i z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza wypłata hahah i nie kłam ????

Mc
@Betoven

Dokladnie

Weronika

Firma Zapolex prowadzi obecnie otwarte rekrutacje. Jak sądzicie, warto przesłać CV? Na stronie internetowej pracodawcy można znaleźć informacje o wielu nagrodach przyznanych firmie. Wydaje się, że firma stwarza możliwości rozwoju, czy się z tym zgadzacie?

@Weronika

Weronika Ty pracujesz w Zapolex? Już nie długo przekonamy się czy zostaną wypłacone NG czy znowu zostaniemy oszukani i pozostaną nam tylko obietnice.

Magazyn
@Weronika

NIEEE Nigdy do zapolex chora firma

@Magazyn

@Magazyn Dlaczego nie polecasz pracy w Zapolex? Możesz napisać, jakie aspekty wpływają na Twoją ocenę? Będę bardzo wdzięczna.

IrekM

Słyszałem że kierownik wraca do Zapolex. Plotki?

SIRI
@IrekM

Tak?? A ktory?

Leszek

Witam Jakie są obecnie stawki w Zapolexie ?Ile można zarobić na produkcji?

Jacuś
@Leszek

Najniższa krajowa + premia widmo :-) O nadgodzinach zapomnij, bo są do odbioru :-( Wiele obiecują na początku a potem jest mocne zderzenie z rzeczywistością !!!

Były Pracownik

Ogólnie to powiem tak praca nie jest zła ????, nie radzę wgl aplikować. Strasznie mało płacą, jest premia ale NONSTOP dosłownie NONSTOP zabierana za nic. Najlepiej (usunięte przez administratora) za darmo i się nie Odzywać.. Firma traci pracowników i będzie ich tracić bo nie szanują nikogo.. Każdy ma (usunięte przez administratora)w taką firmę ????????

przemyslaw

A co tam za afera z kontrolą jakości jest w Zapolex?

kierownik

Znowu zmiany w Firmie? Ktoś tam ogarnia to wszystko? Jest jakaś struktura zarządzania tą firmą?

@kierownik

Kierowniku-ci co mieli predyspozycje do ogarniecia tej firmy nie dostali szansy zostali zmuszeni odejsc chociaz jedna ososba postanowila nam pomoc np.w planowaniu i wrocila do nas i tu jest mala szansa na ogarniecie brakuje takiej osoby na stanowisku kierownika intro.

@kierownik

O jakich zmianach mówisz? Czy obecnie pracujesz w Zapolex? Rozumiem, że masz zastrzeżenia co do zarządzania firmą, z jakiego konkretnie powodu? Napisz proszę coś więcej, dla innych użytkowników może to być dość istotne.

@Weronika

Pracuję. Mam zastrzeżenia do zarządzania. Pracownicy wartościowi odchodzą ponieważ nie są doceniani. Jeśli jest praca w NG to obiecuje się że będą NG zapłacone bo i tak każdy ma zaległy urlop a jak już jest po wszystkim to każe się odebrać NG ( wiem że to zgodne z Kodeksem Pracy) ale jeśli pracownikowi coś się obieca to należałoby dotrzymać słowa jeśli pracownika się poważa. Najbardziej boli jak jesteśmy okłamywani. Człowiek ułoży sobie plany dotyczące dodatkowych pieniędzy. Co do zarządzania to teraz produkcja jest po terminie wysyłki - dlaczego? Pracownicy co odeszli umieli ułożyć plany, zarządzać ludźmi, naprawiać maszyny.

ELF
@Weronika

Witam !Mam pytanie do Weroniki bo nie ma jeszcze odp.kierownika ,a wiec mi cisnie sie na usta takie pytanie czy ty weronika pracujesz w Zapolex??ze dziwi cie tekst kierownika? Jesli pracujesz to nie widzisz ze jest cos nie tak?obecny kierownik na intro totalnie do wymiany

Kokoszek
@ELF

Czyli ten co pisał wyżej ? A czemu chcecie wymienić kolejnego kierownika, przecież dopiero co przyszedł i jeszcze się nie wykazał... Może dajmy człowiekowi czas, niema Teresy, więc ma pole do popisu, chyba że takich wredot jest więcej i latają do prezesowej strzelać z ucha, że ten to a tamten to, a w kiblach i szatniach brudno i to wina intro, bo przecież druk jest pod specjalną ochronką dyrka :-)

on i ona

To ile teraz zarabia się w firmie ZAPOLEX po podwyżkach,warto aplikować?

xxx
@on i ona

Tyle, ile sobie wynegocjujesz. Ani mniej, ani więcej.

oni ona
@xxx

3700 brutto realne?

@oni ona

He he na papierku w realu watpie tu sie szuka, albo czyha na jakikolwiek blad czlowieka byle obciac dodatki

Weronika

@Siri, dziękuję Ci za odpowiedź. Wiesz, dlaczego występuje duża rotacja na stanowiskach kierowniczych? Napisałaś, że podniesiono wynagrodzenie, czy zapowiadają się jeszcze jakieś podwyżki?

@Weronika

Witam! Na to pytanie o czestej wymianie na stanowisku kierowniczym najlepiej by sie wypowiedzieli sami kierownicy ,ktorzy odeszli,ale napewno jedna przyczyna jest T.ktora rzadzi po swojemu(ale w jakin charakterze?).Nie daje szans na realizowanie swoich planow produkcja kierownikom.A podwyzki dopiero co byly watpie czy cos wzrosnie ale od nowego roku najnizsza krajowa wzrasta wiec moze?

flak

rozmowa kwalifikacyjna bardzo sztywna-wręcz DREWNIANA. najniższa krajowa plus premia(sucha deklaracja nie poparta konkretem) to za mało.argumentowanie pracy trzyzmianowej dodatkiem do godzin nocnych nie jest rewelacją-za nocki trzeba ustawowo płacić.brak rzeczowej oferty kiepsko wygląda w porównaniu do np.biedronki.dla imbecyli po podstawówce oferta średnio atrakcyjna,ale zrozumiała.powodzenia też nie wypada życzyć,bo i po co? proponuję sondę rynku..

lupus vurgaris
@flak

Brak szacunku dla i(usunięte przez administratora) po podstawówce?.....a ty co lepszy z księżyca spadłeś??/

@flak

Hej!tak jak rekrutacja bez wiekszego zainteresowania praownikiem tak samo zero wysilku zeby zatrzymac fachowca

Weronika

@Siri, widzę, że masz zastrzeżenia co do kadry kierowniczej, a jak oceniasz inne rzeczy w firmie? Czy odpowiadają Ci warunki płacowe oraz atmosfera? Możesz się w tym miejscu rozwijać? @Kuku, Twoja opinia różni się od tej przedstawionej przez @Siri. Napisz proszę, co masz na myśli pisząc, że kierownik dbał o pensje pracowników. Czy obecnie coś się zmieniło?

@Weronika

Hej! Kadra kierownicza zbyt szybko sie zmienia pozostaje tylko od lat 1 osoba ktora wg.wielu osob psuje racjonalne fukcjonowanie planowania produkcji zaluje ze przez te osobe odeszlo 2 kierownikow wymienionych juz wczesniej, placa sie poprawila atmosfera nerwowa ale mysle ze przez balagan w planowaniu

on

Witam. Powie ktoś co się dzieje z kierownikami w Zapolexie. Kolejny kierownik odchodzi. Ktoś wie jakie są powody tak dużej rotacji na stanowisku kierowniczym?

@on

Bo tu jest pani ktora wszystkim kierownikom pomaga -do szybkiej rezygnacji z tegp stanowiska

@on

Dodam jeszcze ze najbardziej szkoda ze odeszli P.Figiel i R.Krzewina ,bo pan Bartosz to byla pomylka

Kuku
@Siri

A czemu? mnie się bardzo dobrze pracowało z Panem Bartoszem i był jedynym kierownikiem, który dbał o pensje i premie właściwych pracowników. Zawsze widział starania i doświadczenie pracownika potrafiąc to docenić i nie bał się powiedzieć w oczy nikomu co mu leży na sercu.

@Kuku

To jakis zart on nie dbal o nikogo tylko o siebie p.bartosz unikal rozmow z pracownikiem tylko papierosrk i biuro a tam otoczony laptopami telef.kom.w liczbie 3 i keiatkami

@Kuku

Skoro tak piszesz ze P.Bartosz byl taki super to dlaczego jako jedyny nie dostal prezentu od zalogi w podziekowaniu za wspolprace ?

Weronika

@ona, sądzę, że stawka może być uzależniona na przykład od doświadczenia pracownika, umiejętności, jak i indywidualnej rozmowy z kierownictwem. Rozumiem, że chcesz aplikować? Czy masz na oku konkretne stanowisko? Czy znajdzie się tu ktoś zatrudniony w Zapolex i pomoże użytkownikowi @ona, przedstawiając widełki płacowe oraz ewentualne dodatkowe świadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.?

Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.