Opinie o Cronic Jakub Tomczyk w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cronic Jakub Tomczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cronic Jakub Tomczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cronic Jakub Tomczyk w Toruń

Larysa Nowy wpis

Hej, widzieliśmy właśnie z chłopakiem ofertę dla magazyniera, w której było napisane, że doświadczenie wcale nie jest wymagane. wstępnie może się zgłosi ale czy jest tu ktoś kto oceniłby bieżące warunki? komentarzy tutaj nie ma od dwóch lat a chcemy być na bieżąco. szybko się nauczy?

Rajderka

Pomimo obiecującej rozmowy wstępnej zostałam poproszona o przyjście na dzień próbny, przepracowałam cały dzień i mimo wcześniejszych ustaleń nie zapłacono mi za 8h pracy. Właściciel zrobił na mnie wrażenie strasznego dusigrosza. Podczas tych 8h pracy w OPEN SPACE - (tak to po to by pracownicy na wzajem patrzyli sobie na ręce) odniosłam wrażenie jakbym była w korpo... Oczywiście nie wróciłam.

@Rajderka

Szanowna Pani, W 2022 roku zmieniliśmy system rekrutacji, przy rozmowie kwalifikacyjnej oraz w kwestii przedłużenia umowy dla świeżo zatrudnionych pracowników nie uczestniczy właściciel firmy - jeżeli była Pani tylko na dniu próbnym zapewne nie maiła Pani nawet okazji poznać właściciela. Ponieważ nie podpisała się Pani prawdziwym imieniem, ciężko odnieść się do sytuacji. Faktycznie przeprowadzaliśmy rekrutację, aczkolwiek nie jesteśmy w stanie powiązać tego z żadną osobą, która była na dniu próbnym. Jeżeli wpis jest prawdziwy, warto byłoby skontaktować się z nami i sprawę wyjaśnić. Jesteśmy firmą, która wywiązuje się ze zobowiązań finansowych. W kwestii pracy Open Space przedstawiliśmy już swoje stanowisko przy okazji innego wpisu . Brzmi ono tak " Charakterystyka i specyfika branży w jakiej funkcjonujemy wymaga pracy open space w której załoga obsługująca sprzedaż ma ze sobą stały kontakt. Rozumiemy, że nie każdemu musi to odpowiadać, natomiast każdy kto przychodzi do nas do firmy jest tego świadom przed podpisaniem umowy".

Potwierdzam to co napisano wcześniej. Przepracowałem miesiąc, open space to nic innego jak korpo kontrola. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, "dziadki" robią wszystko by "młodym" pokazać, że nie mają tu czego szukać. Bardzo skromne wynagrodzenie w stosunku do stawianych wymagań m.in. biegła znajomość angielskiego, obycie z systemami integracji informatycznych. Właściciel obiecuje złote góry - realia są zupełnie inne. Nie polecam a wręcz odradzam to miejsce.

@Marcin

Szanowny Panie Marcinie, Bardzo dziękujemy za opinię. Charakterystyka i specyfika branży w jakiej funkcjonujemy wymaga pracy open space, w której załoga obsługująca sprzedaż ma ze sobą stały kontakt. Rozumiemy, że nie każdemu musi to odpowiadać, natomiast każdy kto przychodzi do nas do firmy jest tego świadom przed podpisaniem umowy. Oczekiwania względem kandydata oraz proponowane wynagrodzenie przedstawiane jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli nie spełnia Pana (Pani) oczekiwania nie ma obowiązku podpisywania umowy. W odniesieniu do "złotych gór obiecywanych przez właściciela"; w 2022 roku zmieniliśmy system rekrutacji, w rozmowie kwalifikacyjnej oraz w kwestii przedłużenia umowy dla świeżo zatrudnionych pracowników nie uczestniczy właściciel firmy (wyjątkiem było stanowisko magazyniera, gdzie wymaganiami nie była znajomość języka angielskiego oraz integracji informatycznych). Ponadto co bardzo istotne, w roku 2022 nie zatrudniliśmy pracownika na okres miesiąca. Ciężko nie odnieść zatem wrażenia, iż opinia wystawiona jest w celu innym niż faktyczna, rzetelna opinia o miejscu pracy.

Jak obecnie wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma komentarzy o firmie Cronic Jakub Tomczyk w miejscowości Toruń.

Robson

Niestety RallyShop bo pod taka nazwą funkcjonuje ta firma jest taka jak piszą przedmówcy. Pracodawca zorientowany na rozwój własny i swojej firmy a nie pracownika. Całe rozmieszczenie pracowników wiele mówi o firmie: księgowi i informatycy na górze obok prezesa a na dole w openspace wyróbcy, którzy mają się wzajemnie pilnować aby nikt nie pracował wolniej od kolegi czy koleżanki. Po upływie okresu próbnego zakończyłem prace w tym miejscu. Nie polecam.

Mariusz
@Robson

Nie wiedziałem ze firm zmieniła nazwę. Pracowałeś w open space? Naprawdę ci to przeszkadzało że ktoś inny widzi co robisz? Odszedłeś tylko z tego powodu?

robson
@Mariusz

głównie z powodu pazerności właściciela

Były
@Mariusz

Są różne powody odejścia ludzi.

Dorota
@Były

No to jakie jeszcze prócz tej wspomnianej pazerności?

@Robson

Szanowny Panie Robson(ie), Bardzo dziękujemy za opinię, szkoda że nie podpisał się Pan swoim prawdziwym imieniem. Charakterystyka i specyfika branży w jakiej funkcjonujemy wymaga pracy open space w której załoga obsługująca sprzedaż ma ze sobą stały kontakt. Rozumiemy, że nie każdemu musi to odpowiadać, natomiast każdy kto przychodzi do nas do firmy jest tego świadom przed podpisaniem umowy. Co ciekawe, Pan pracował na stanowisku magazyniera, w zupełnie innej części budynku - wydaje nam się zatem, iż ciężko wypowiadać się na temat miejsca w którym Pan defacto nie przebywał. Dodatkowo, mimo spędzenia 3 miesięcy w firmie nie poznał Pan chyba dobrze miejsca swojej pracy. Księgowość o której Pan wspomina znajduje się w osobnej części budynku, tj. na parterze zaraz obok sali sprzedażowej, a nie na piętrze "obok prezesa". W kwestii finansowej, którą Pan porusza, otrzymał Pan propozycje przedłużenia umowy z podwyżką, która była zgodna z Pańskimi oczekiwaniami na rozmowie kwalifikacyjnej. To, że nie zaakceptował Pan jej, nagle zmieniając swoje oczekiwania nie oznacza, że pracodawca jest "pazerny". Pracodawca, tak samo jak i pracownik ma prawo zdecydować czy jest zainteresowany dalszą współpracą. Nasza współpraca zakończyła się zatem z dniem wygaśnięcia umowy "próbnej" (3 miesięcznej umowy o pracę).

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cronic Jakub Tomczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Cronic Jakub Tomczyk - Toruń

• Jak się pracuje w Cronic Jakub Tomczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cronic Jakub Tomczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cronic Jakub Tomczyk
  • Włocławska 94