STAL COMPLEX

Gdynia

Opinie o STAL COMPLEX

Maja

Pracujesz w STAL COMPLEX? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia.

robert

nepotyzm

kim

faktycznie na magazynie każde ręce do pracy się przydają :)

antyRom

Taka prawda że są tam ludzie którzy spędzają po 300 h w miesiącu. Burdel z stawkami wszystkim najlepiej zapłacić jak najmniej

antyRom

Pracując normalnie znaczy się po 250-300 h?

mik

Pracowałem w tej firmie.Jest z tych lepszych w trójmieście. Wypłata oraz zaliczki zawsze na czas. Stawki zależne od umiejętności-to zn. niemałe- pracując norm.mozna wyciągnąć spokojnie piątaka/monterzy spawacze/.wszystkie ochrony dostajesz tzn.kombinezon,buty, kask, kufajkę/ocieplacz/miarę,okulary do palnika/WSZYSTKO NOWE/.Piszą niestety bzdury ci, którzy nie znaja się poprostu na robocie, bo dostaną rysunek i patrzą na niego jakby był w jezyku chińskim. Tu trzeba się znać na swoim fachu-wtedy nienachodzą myśli takie, żeby obrabiać komuś dupsko. Kadłubówka nie jest lekkim zawodem, czy to w criscie czy vistalu trzeba robić. Rąk też się tu nie urywa, bo jak się znasz to nie robisz roboty 2 razy.Sprzęt i ekipa ok.tylko pokaż że umiesz robotę i umiesz współpracować z innymi. Ze spokojnym sumieniem piszę jaka jest sytuacja i polecam pracę w stal Complex.

antyROM

Romana powinno na każdym zdjeciu stwiać z baku, żeby mozna było go wyciać w razie czego, firma mało płaci prezes obiecał podwyszki na dziesiecioleciu firmy ale jak zwykle na pustym gadaniu sie skonczyło... brak słow ludzie zapierdalaja po pare lat i nic z tego nie maja...

AM :)

FIRMA W SKALI OD 1 DO 10 ...11 :)W KAŻDEJ SYTUCJI ZNAJDZIE ROZWIĄZANIE,JEŻELI CHCESZ PRACOWAĆ POLECAM W 100% STAL -COMPLEX

turbo

kompletny syf razem z ta brudna szatnia i konfidentami

jedrek

współpracuje z ta firmą od poczatku jej powstania a prezesa znam jeszcze z innej firmy jest to człowiek który potrafi nadal założyc robocze wdzianko i stanac wraz z innymi do pracy ale nie o prezesie tu mowa Stal Complex to jedna z zetelniejszych firm na rynku pracy jestem osobą postronną ale nigdy złego słowa nie słyszałem od pracowników .Prowadze Firme Transportową i dla mnie Stal Comlex jest piorytetem nawet jesli mam inn e zamówienia zawsze NR 1 FIRMA CZESŁAWA TORUŃCZAKA I jego pracowników

w tej firmie nie sprawdzaja wogule alkomatem . Dla tego magazynier i reszta brygadzistow ledwo tszyma sie na nogach

Kierownik

Pracy jest dużo, nowi pracownicy są mile widziani (oczywiście Ci wartościowi, nie Ci co chcą się poobijać i godziny nabijać). Roman jest kierownikiem narzędziowni, także obawiac sie go nie trzeba.

AM ;)
@Kierownik 11.06.2014 21:47

TRZEBA IŚĆ I SIĘ PRZEKONAĆ JAK KTOS CHCE PRACOWAĆ TO SIĘ ODNAJDZIE WSZĘDZIE ;)

kierownik

ktoś kreuje fałszywe opinie a sam nie za bardzo wi
@kierownik 09.06.2014 13:25
podejrzewam, że osoby, które negatywnie się wypowiadają na temat firmy prawdopodobnie nigdy w niej nie pracowali....

(usunięte przez administratora) a sam nie za bardzo wie o co mu chodzi, trzeba przyjść i popracować a przekonasz się , że to zgrana rodzina

ktoś kreuje fałszywe opinie a sam nie za bardzo wi
@kierownik 09.06.2014 13:25

ktoś kreuje fałszywe opinie n a sam nie za bardzo wie o co mu chodzi, trzeba przyjść i popracować a przekonasz się , że to zgrana rodzina

Beka

musisz się Roman mistrzu zwolnić bo się nie nadajesz tylko głupie twoje pomysły i sanie plotek z twojej strony (fachowiec) a palnika nie umie naprawić a firma jest ok beka pozdrawiam

halogen

chaos, niekompetencja i ilość nie jakość

roman3

hehe a to dobre, firma jak to firma troche szuwarowa, troche bagienna, a za pare plusow nawet bon do biedronki mozna wylapac... tylko fotki strzelac trzeba :P

roman2

ty [usunięte przez moderatora] tobie sie chyba cos pomylilo a moze ty siedziesz w narzedzowni, fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ra z ciebie od wydawania rekawiczek:)to ze placi na czas to trza przyznac ale malo placi bardzo malo najlepiej na czarno pozatym tam sie robi na ilosc a nie na jakosc a wiec papudruny mile widziani:)

roman

Firma naprawdę ok. polecam. Prezes płaci na czas, do tego też daje zaliczki. Firma dobrze zorganizowana. Płacą dobrze, ale też wymagają-musisz poprostu umieć robote.

Zostaw opinię o STAL COMPLEX - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAL COMPLEX