Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Antolin Silesia Sp. z o.o. jako Ustawiacz. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Nie polecam!!! Ale jak chcesz stracić zdrowie to pracuj, wszystko jest dla "ludzi".

PROSIE W SOSIE

Zapraszam fajna praca, w zgranym zespole plus super zarobki. Nie ma co się zastanawiać...

@PROSIE W SOSIE

Taaaa... firma z której ludzie uciekają, super perspektywa!!! Nic tylko aplikować... żenuaaa

Danuta

Uważasz siebie za wszystkich i dlatego tak piszesz? :( Kiedy uciekłeś i czemu?

Eldorado
@PROSIE W SOSIE

,,super zarobki..." haha a to dobre, tylko ,,swoi" kto więcej podpiepsza I liże, wiadomo co! To ma w tej firmie przywileje. Robicie tygodnie, hiszpańskie. Po co ta propaganda? Sami siebie oszukujecie. Wszystko się wali! A Wy dalej jak dzieci we mgle!!!Żenada!!! Hahaha. Wy powinniście przestawić się na produkcję doniczek do kwiatów. Wtedy może nie polegniecie!!! Hahaha

Czy warto wysyłać cv na stanowisko operatora produkcji?

Wozkowy

Dobry ????! Jak się macie? Dajecie radę?! Zlecenia macie ale ludzi nie macie... Czemuż to tak? Taka firma! Nie macie bo nie doceniacie! To mieć nie będziecie! Jeszcze mało się zwolniło! Reszta w końcu zrozumie i też się zwolni, bo ile q rwą można? Z ludzi, ludzi robić????. Ręka, rękę myje!!!

Maciek

Nie rozumiem jak można pracować w tej (usunięte przez administratora) dymającej na każdym kroku was firmie, kasa żałosna, kierownictwo żałosne, w ogóle wszyscy jesteście (usunięte przez administratora)

Ja nic nie wiem:D
@Maciek

Robią bo gdzie im będzie najlepiej. Nie dziw się. Tak jest jak, ktoś przez 10 lat nie robił nic, to jak się odnajdzie, tam gdzie będzie od niego wymagane pracować? Tu mają najlepiej. Dlatego, zatrudniają co jakiś czas nowych, tylko po to by na nich zapieprzali...a po 2 latach wypad i tak na okrągło. Awanse tylko "swoim".

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Leszno
Glowny Termostat

No cóż , zrzutka na miska =wstyd . Cztery literki jeżdżą autami gdzie leasing pewnie 8kpln +. A żebraja na mycie i strzyżenie psa. Normalnie to nadaje się do uwagi. Może nie długo będzie stała jeszcze puszka, ze zbieracie na paliwko do łałdi. Masakra . Ręka, reke myje . A firma wkoncu dokona przewrotu. Opinia adekwatna do kadry zarządzającej ta filia . Buźka :)

Król Baboli
@Glowny Termostat

Piesek służy w firmie od początku od 15 lat. Wygląda jak 7 nieszczęść, bo nie ma 200zł, żeby go wykąpać. Taka wizytówka firmy - w końcu zawsze jest przy bramie...Ale ważne, że Q5 się świecą...

@Glowny Termostat

Szkoda, ze na mycie samochodów pieniądze są ale o piesku to zapomnieli, wstyd i jeszcze raz wstyd. Może to Angielskie standardy brak dbania o zwierzęta. Trzeba ziomka dyrektora zapytać.

Wiosna Radosna
@Ziomek Dyrektora

Nikt nie zapomniał o piesku. Jest pod stałą opieką weterynarza, regularnie dostaje leki na stawy. Jedzonka i smakołyków też nie brakuje. Zrzutka jest organizowana co roku i nie chodzi tutaj o to, że firma nie ma pieniedzy na psa.. W firmie jest sporo osób, które lubią zwierzęta i po prostu chcą coś od siebie też dać dla naszego pupilka. Nie chcesz, to nie musisz się dokładać. Zamiast pluć jadem polecam wyjść na słońce i zacząć patrzeć bardziej pozytywnie na świat..

@Wiosna Radosna

Widzę kogoś piecze, weterynarz weterynarzem, wystarczy spojrzeć na kojec i budę. Kocham psy i skandalicznie wyglada pies jak i wszystko znim związane.

@Ziomek Dyrektora

To skoro tak kochasz, dlaczego nie pomożesz czegoś zmienić? Możesz przyjść, wykąpać pieska, wyczesać, nie sądzę, żeby ktoś Ci zabronił. Pewnie na spacer też da się chłopak zabrać. Fajnie się pepla o byle czym, krytykuje innych, a samemu nic nie robi. To taki standard wypowiedzi na tym forum, złośliwości i oczernianie innych. Pies ma już wiele lat, mieszka na zewnątrz, nigdy nie będzie wyglądał jak zadbany piesek-kanapowiec. Zapytaj panów z portierni, kojca nie używa, budy też nie, dlatego nikt z tym nic nie robi. Pies nie lubi też spać ani przebywać na portierni, chociaż Panowie go zapraszają, sprawdzałam to, nawet za smaczki nie chciał tam wejść. Czasy mamy ciężkie, zacznijmy być dla siebie milsi, plucie jadem i złośliwością nie są nikomu teraz potrzebne. Za to dobre słowo i uśmiech są bezcenne!

@Zuza

Pomoc mogę psu który jest bezpański lub porzucony, psy pilnujące składy węgla czy innych firm nie wyglądają tak tragicznie wiec przestańcie bronić się ciężkimi czasami.

@Ziomek Dyrektora

Chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Kto się bronił ciężkimi czasami? Pies ma co jeść, na weta też nikt mu nie żałuje. Powiedz, kto ma się nim zająć w firmie, żeby regularnie czesać, kąpać? Może Dyrektor? Nikt tego nie ma w zakresie obowiązków, to nie jest piesek domowy, tylko "podwórkowy". Na szczęście nie na sznurku ani łańcuchu. Ktoś ze starych ochroniarzy wziął go do towarzystwa i tak piesek został. Krzywdy nikt mu tutaj nie robi, a jak chcesz bardziej o niego zadbać to nie sądzę, żeby ktoś zabronił. Zionąć jadem potrafi każdy, ale zrobić coś sensownego to niewiele osób. Dobrze, że ktoś zorganizował tę zrzutkę, ja już się dorzuciłam, bo tyle mogę zrobić, bo nie mam czasu na czesanie i opiekowanie się Plastikiem, a też razi mnie to jak wygląda. P.S. Firma nie jest składem węgla, gdzie właściciel może zająć się psem, nie porównuj tego.

@Zuza

Jakoś tylko Silesia ma problem z dbaniem o Psa, obserwując zakłady w województwie nigdzie nie widziałem psa w tak opłakanym stanie, zresztą za czasów Rudego i Piasty pies wyglądał sto razy lepiej. Jeśli zakład z milionowym kapitałem nie potrafi zadbać o psa to wnioski same się nasuwają. Nikt nie ma w zakresie tego aby jeździć nowymi autami w leasingu, jakoś kiedyś każdy jeździł prywatnym i nie było problemu. Pomijając psa jak wyglada zakład z zewnątrz trawa nie koszona,drzewa usychają okna brudne (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ważne, ze na premie i głupie awanse pieniądze sa.

Wielki Wacław
@Zuza

To nie chodzi o zajęcia się psem. Tutaj rola gra kasa i kasa. Wiele osób by na pewno by się zajęło tym psem. Gdyby nie kasa. Firma jak by lepiej zadysponowało kasą i wynajęła kogoś kto tylko zajmuje się psem to by problemu nie było. Ale nieee lepiej audi do pełna. Zero kreatywności.

@Ziomek Dyrektora

Za czasów poprzednich dyrektorów piesek był też trochę młodszy, więc nawet w związku z tym, wyglądał lepiej. Nie znam innego dużego zakładu, gdzie ktoś utrzymywałby psa. Mam wrażenie, że w tej firmie jest kilka osób, które nigdy nie są zadowolone, a ich celem jest plucie jadem i szukanie dziury w całym. Kochani, jak Wam tak źle w Silesii to idźcie szukać szczęścia gdzie indziej! Droga wolna! Po co się męczyć i denerwować? Gwarantuję, że tam też managerowie jeżdżą służbowymi furami i podejmują decyzje na podstawie budżetu, który mają zatwierdzony przez centralę. Ale możliwe, że nie mają wcale podwyżek, nikt im nie opłaca grupówki i nie dopłaca do kantyny. Kasy na wakacje nie dostają, a na święta bonik na 200 zł. Jak sobie podojeżdzacie po 1,5 h w jedną stronę bezpłątnym transportem, albo wydacie po 1000 zł na paliwo, to szybko wrócicie z podkulonymi ogonkami! P.S Ponoć kasa na pieska już uzbierana, w przyszłym tygodniu idzie do SPA, więc już ten temat możecie sobie odpuścić na jakiś czas :-)

@Zuza

Widzę, ze nie rozumiesz nic i po za Silesia i firmami w Strzelinie świata nie widzisz ale czego się spodziewać, chciałbym zobaczyć druga firmę która nie daje podwyżek bo narzeka na kryzys a wymienia flotę służbowych aut, nie znam drugiej firmy gdzie pracownicy robią zrzutkę na psa stróżującego, wiele firm dopłaca do kantyny więcej niż 200 zł, każda firma zatrudniająca więcej niż 15 osób jest zmuszona do płacenia wczasów pod grusza z funduszu zfss, wiele firm płaci 13, wiele firm płaci powyżej 1000zl premii za system 4 brygadowy a sls ile 220 zł przez 10 lat? Wiec skończ pisać jaka to sls jest dobra bo pewnie nigdzie indziej nie pracowałaś/les.

Bella
@Wielki Wacław

Z ciebie taki „znafca” jak ze mnie modelka. Tak się na tym znasz że to inni jeżdżą audi. Żenada.

Wacek mały
@Bella

Nie trzeba być „znafcą” żeby jeździć autem z wypożyczalni. Ciekawe jaki chleb kupujesz na pewno paskudny. Nie trzeba być piekarzem żeby mówić że chleb jest dobry.

@Ziomek Dyrektora

Ty jesteś pracownikiem Silesii? Bo dodatek od kilka dobrych lat wynosi 280 zł, a nie 220 ... Skąd Ty te bzdury o wczasach pod gruszą wyciągasz? poczytaj sobie chociaż wcześniej w necie, na czym to polega, zanim się odezwiesz. Pewnie są w Polsce takie firmy, o których piszesz, ale w Strzelinie ich nie ma! Powtórzę się, skoro jesteś pracownikiem SLS, a tak Ci tu źle, to dlaczego nie idziesz tam gdzie jest tak dobrze???

@Zuza

No tak za 60zl miesięcznie życie sobie ułożę, nawet w Strzelinie są firmy które płaca więcej i maja lepszy socjal, tylko ślepe krowy nie widza świata po za sls, od 3 lat pierwsza podwyżka 6%? Gdzie inne firmy nawet w kryzysie tyle rok w rok dają, ty dalej będziesz pisać te swoje brednie jak dobrze i, ze to ludzie plują jadem.

@Ziomek Dyrektora

Dalej nie rozumiem, dlaczego tak się męczysz w tej firmie? Idź do tych firm, które tak dobrze płacą! Ale najwyraźniej brakuje wiedzy i doświadczania, żebyś mógł znaleźć inną pracę. Potrafisz tylko krytykować i mieć pretensje o wszystko. Żałosne! Dlaczego kłamiesz ??? podwyżek nie było tylko w 2020, ale to pewnie nie tylko u nas.

@Zuza

2019/2020/2021/2022 podwyżki nie pokryły nawet połowy inflacji wiec skończ pisać głupoty. Pretensje o wszystko? Mam pretensje o to, ze zarząd firmy swoje słabe zarządzanie tłumaczy kryzysem i ciężkimi czasami. Wiec możesz przestać się pocić i bronić tej firmy jak mały piesek.

Agata
@Ziomek Dyrektora

Zgadzam się, liczy się tylko tania siła robocza, oszczędności i bezpieczeństwo ponad wszystko dyrektora !!!! Ludzie napierdala ja reklamacjami, robią za grosze od poniedziałku do soboty ale bezpieczeństwo musi być !!!! Jakie się pytam ??? Ponad 30 stopni na hali przez 6 dni w tygodniu !!!! Pokaż że potrafisz że się da !!!! Nie liczą się ludzie i ich rodzina tylko potrzeby firmy... !!!!! Wiecznie tylko jest potrzeba !!!! A ludzie na produkcji potrzeb nie mają, dzieci nie mają, domu i rodziny nie mają ?????...... Więźniowie, Ukraińcy co za kare pracują na pewno dadzą wyśmienite efekty i wskaźniki pracy !!!! Gdyby nie ta garstka Polaków którzy są już zmęczeni cała sytuacją Atolin Silesia w Strzeline LEŻY i PŁACZE !!!!! Zacznijcie doceniać Swoich bo już niedługo ich BRAKNIE !!!!! Otwórzcie w końcu oczy na sytuację a nie jedni się (usunięte przez administratora) ja i nie robią nic a produkcja przez to cierpi.... Każdy powinien ponosić konsekwencje swojej pracy a nie jednych się głaska po plecach a produkcje się goni do roboty bo są potrzeby!!! Żenada !!!!!

Aha
@Agata

Pracujących sobót było może 4-5 w tym roku, w dodatki teraz płatne setki. Serio to taki problem? Zlikwidowali 4brygadówkę a dalej płacą nam dodatek. Tego już nie widzisz co nie?

Agata
@Aha

Wolę Cztero - brygadówkę niż ten śmieszny dodatek !!! Za chwilę pensja minimalna będzie wyższa niż to całe zamieszanie. Już najniższa krajowa jest minimalnie porównywalna do tych zarobków które mamy. Więc nie ma co się dziwić że ludzie uciekają !!!! Inne firmy jakoś dbają o poziom zatrudnienia i zdobyte umiejętności i kwalifikacje !!! Każda firma chcąca utrzymać poziom dba o pracowników a kto ma wyje ...ba ne martwi się o ogrzewanie ???? Panele czy Gaz ???? Oto jest pytanie ???? Reszta niech się dzieje ... Niech płacą i za chwilę płaczą!!!! Górą Więźniowie i Ukraińcy ( Najlepiej (usunięte przez administratora) ) - bo taniej !!! A no i są dofinansowania przez Rząd a i firma coś od siebie doda ???? A Ci co chcą to lepiej idźcie stąd ???? - To powinno być motto przewodnie !!!!!

Ricardo

Szukają inżyniera procesu i asystanta ciekawe kto przyjdzie. Kilka razy widziałam na zakładzie starych pracowników co odeszli z własnej woli bo nie chciało im się pracować a trzymali nad nimi bata i uciekli. Teraz z pod kulonym ogonem wracają i dla nich na etat jest czyli już nie trzeba oszczędzać. Samochody swoją drogą a ilu kapusiów teraz jest jeden na drugiego. W ogłoszeniach przyjazna atmosfera taka że każdy lata i kabluje na każdego albo rozbijają małżeństwa bo z nudów nie mają co robić. Rodzinna atmosfera trwa. Co do bałaganu to fakt totalny kosmos i żenada. Zero wiedza bo pchają swoich na stanowiska i zero rozwoju. Nie polecam firmy.

@Ricardo

Każdy jest wygodny. Nie wiadomo nawet w jakim systemie się pracuje... Cztero - brygadówka ??? Czy od poniedziałku do piątku ??? Jaki jest system rozliczeniowy ??? Kto kogo poinformował ? ??? !!!!!! Cała władza jest tylko przez internet, nikt nie ma odwagi żeby wyjść do ludzi i jasno przekazać informacje !!! Przychodzi ŚWIĘTO to dzień za dzień ( nie jak według prawa 2 dni do odbioru za dzień swiąteczny czy sobotę dzień wolny od pracy ) WSTYD !!! Jak można się tak chować i udawać że coś prosperuje.... ????Trener i Lider jak zacznie tak postępować to firma KLĘKA i się tłumaczy bo co ???? Czy WY Macie ,,OCZY " ??? Kogo zatrudniacie ???? Poza tym Dzień za dzień ? Kto by pomyślał ??? ;) Ludzie na produkcji (usunięte przez administratora) .... Od pon do pt i to jeszcze dochodzą święta i soboty!!!! bo komuś się tak podoba ;( ( Śmiech na sali - ,,firma zarządza" NIE Produkcją !!! tylko ŻYCIEM ludzi ... Nic już im się nie należy tylko zapier...lać na nich samych bez żadnych skrupułów !!! ) Zdecydujcie się albo 4 - brygadówka albo od pon-pt !!!! Ludzie są okłamywani i oszukiwani na każdym stopniu tego momentu!!! Na produkcji jest najpierw iskra a to się tli i tli .... w końcu wybuchnie ...... Bo Ileż można ? Może ktoś jest jeszcze mądry Kto się obudzi bo jak tak dalej będzie to się sypnie raz a dobrze !!!!

@Mo Ni Ka

To są właśnie skutki kompetencji nie właściwych osób na niewłaściwym stanowisku. Nie spełniają się w tym co robią tylko myślą o sobie. Brak stabilności i ciągła niepewność firmy, a do tego niekompetentni kierownicy doprowadzają do wypracowania sobie takiej negatywnej opinii w promieniu 100km. Żenada panowie managerowie żenada.

Paragraf
@Mo Ni Ka

"Jak wynika z art. 15111 § 1 kp pracownikowi wykonującemu pracę w niedziele i święta pracodawca jest obowiązany zapewnić inny dzień wolny od pracy." I tyle z waszej znajomości kodeksu pracy.

@Mo Ni Ka

Serio chcecie powrotu 4 brygadówki? I pożegnać się z wolnymi weekendami? Bo raz na ruski rok trafi się dzień wolny ustawowo i firma zamiast robić rozruch na jeden dzień stara się dać wszystkim długi weekend? Serio, ludzie, ogarnijcie się, bo zachowujecie się jak dzieci. Krzyczcie tak dalej to wróci 4 brygadówka i tyle z tego pitolenia będziecie mieli.

@Pitu pitu

Już lepsza 4- brygadówka niż to co się dzieje teraz. Chociaż byłoby wiadomo kiedy wolne a kiedy do pracy jasno !!! Teraz od pon do pt i do tego niespodzianki soboty i święta!!! Może ktoś ma rodzinę chciałby pójść do Kościoła przeżyć Święto na swój sposób a nie jak (usunięte przez administratora) jak idzie procesja jechać do roboty!!! Gdybyś może ciągle pracował na ciężkich i odpowiedzialnych maszynach to może miałbyś coś do powiedzenia .... Na pierdołach nikt się nie męczy i ma wyrąbane. Ludzie jedni i ci sami pracują na najważniejszych projektach a reszta się (usunięte przez administratora) i ma najwięcej do powiedzenia!!!

@Mo Ni Ka

Co was tu trzyma. Tyle pracy jest na produkcji i na pewno lepiej płatnej niż tu w Antolin to zamiast zmieniać pracę biadolicie i co z tego. Dalej dawajcie się wydoić a tylko pisanie wam zostanie tu. Zróbcie krok do przodu i zmienicie pracę a niepożalujecie.

@Mo Ni Ka

No tak, bo w 4 brygadówce mielibyście święta wolne hahaha. Wtedy nawet dodatkowy dzień wolny by nie przysługiwał, bo to tryb pracy ciągłej. Akurat robię na lince i nie narzekam. Wieloletni pracownik, któremu jeszcze się w pupie nie poprzewracało jak niektórym. A jak się nie podoba to co za problem zmienić pracę? Nie zapomnij tylko przyjść i się pochwaliç jak zaje biście jest wszędzie indziej.

Grażynka88
@Mo Ni Ka

No niestety atmosfera w firmie ostatnio taka gęsta, że można nożem kroić..Na szczeblu zarządu kombinowanie jak tylko się da na swoją korzyść. Na produkcji i wokół, już nie wiadomo do kogo się odezwać bo sami konfidenci i donosiciele..

@Ricardo

Trafiłeś w sedno brak kompetencji ale co się nie robi dla kolesiostwa. Tu się wszystko zatrze i pijanych i wypadek i romanse po prostu Eldorado.

@Pitu pitu

Nie w cztero brygadówce nie było wolnych świąt ale przecież teraz też nie ma i proszę nie pisać ,że teraz praca w święta wypada raz na ruski rok bo to nieprawda .Mamy dosyć zapitalania na ,,szlachtę,,też mamy rodziny ,też chcemy spędzić święta tak jak inni ludzie niby 21 w a nadal mamy (usunięte przez administratora)

@:(

A ja tam wolę długi weekend niż jakieś święto. W piątek człowiek gdzieś sobie wyjdzie, pojedzie, piwo wypije. W święto wszystko pozamykane, można co najwyżej na (usunięte przez administratora) siedzieć. (usunięte przez administratora)1 dzień wolny, wole długi weekend.

@Paragraf

Albo 100%wynagrodzenia za ten ,że dzień

@Paragraf

I tak naprawdę firma mam nic nie daje a już na pewno wolnego w dogodnym dla nas terminie vlbo co to za wolne ,że piątek wolny a i tak musimy go odrobić w sobotę ?!????????????????kpina

trutututu
@Mo Ni Ka

Ludzie, ale z was marudy, była czterobrygadówka, źle, teraz zmianówka też źle, bo raz czy 2 razy do roku jakaś sobota wpadnie albo zamiana dni. Kasa jest na czas, jakieś tam podwyżki raz w roku są, od czasu do czasu jakaś premnia czy świadczenie socjalne wpadnie ...Zastanówcie się, zanim zaczniecie pisać te bzdury. Uważam, że naprawdę u nas jest ok, oczywiście każdy chciałby więcej zarabiać a mniej pracować, ale socjal mamy naprawdę na wysokim poziomie, wielu moich znajomych pracuje we Wrocławiu i Oławie w różnych firmach i mało kto ma opłacaną przez firmę grupówkę czy kantynę z takim dofinansowaniem jak u nas, o 800 stówach na święta nie wspomnę. bo przeważnie inni mają 200-300 albo wacale. Przestańcie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo! A jak Wam się nie podoba to idźcie w świat! Nikt Was tu nie trzyma, skoro tak źle??!!

Fhfg
@:(

Za sobote jest setka (usunięte przez administratora). Mało?

::::)))
@trutututu

A ja to rzygam już tymi wszystkimi komentarzami ????????????bo na tym forum albo się kogoś obgaduje albo wylewa żale ale powiem wam jedno nic o nie da ????????????jest jak jest gdzie indziej jest podobnie pozdrawiam

:)))))

Żenada ten komentarz i co że w każdej pracy jak masz mózg to powinno się go używać i nie powtarzać bezmyślnie wszystkiego co się usłyszy a nawet jeśli to nie masz człowieku własnych kłopotów nie wiem kim jesteś ale jakby się postarał to i na Ciebie coś by znalazł

:)))))

Brak słów

@::::)))

Bardzo dobrze napisane. Praca jak każda. Sama praca w porządku, to jest forum na temat pracy, zakladu, warunkow a nie forum do obrażania ludzi. Bardzo bardzo mi wstyd jak czytam te komentarze bo w tej fabryce pracuje mnóstwo wspanialych ludzi. Fajnych osób. Kolezanek i kolegów. Czyis dziewczyn, chlopakow,mężow, żon . Jak ktos wchodzi na to forum i czyta te komentarze to odrazu mu sie odechciewa aplikowac. Ludzie tak narzekacie że źle że beznadziejni ludzie ze nie ma z kim pracować a sami odstraszacie nowych fajnych ludzi którzy mogli by przyjsc ale jak czytaja te bzdury to im sie odechciewa. Przykre to. A jak ktos napisze cos dobrego o firmie to zaraz na niego naskoczycie że pewnie lizus że jest taki siaki i owaki.

A ustawiacz bez doswiadczenia. To ile tak miesięcznie brutto dostaje? Tak, pi razy drzwi. 6 tysięcy brutto? Pytam bo ogólnie to słyszałem, że na produkcji u Was jest fajnie. Dużo można się nauczyć. A wy jesteście automotive i to, taki z wysokiej półki. Bo ja tak bym chciał rozpocząć karierę albo na produkcji albo w jakości. Też wydaje mi się ciekawy dział. Dużo zmiennych mało statyczności. Prosiłbym o rzetelne informacje.

Geodeta
@Zainteresowany

6 tys. Brutto to nie mają nawet starsi ustawiacze.

@Geodeta

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Chyba jednak wybiorę Wrocław. Tam na start jest 4K netto. A starsi oczywiście doświadczeniem. Mają jeszcze raz tyle Co, Wy macie tutaj. Pozdrawiam.

Dorota
@Geodeta

A na jakimkolwiek stanowisku tutaj u Was da się tyle zarobić? :-)

@Zainteresowany

Wysokiej półki chyba w Dino na przeciwko drogi. Synek ty masz zielone pojęcie wysoka półka. Silesia jak co roku zatrudnia i zwalnia to jest w jej naturze. Sami co po niektórzy ludzie spoko ale część tych starych nie czuje bluesa i zero roboty. Tak więc to dzięki nim jest taka a nie inną opina na Strzelinie. Reklamacji mnustwo a i poziom bardzo spadła. Tak starzy utrzymują ten zakłada. Życzę szczęścia bo kolejna fabryka przechwytuje wasze projekty.

@Wer

Zwalnia? Jak to? Tak dobra marka?

Lelumpolelum
@Zainteresowany

Tyle dostaje ustawiacz z dużym doświadczeniem, nie licz na godziwe wynagrodzenie w Antolinie :)

Wlewek
@Lelumpolelum

Bez problemu zarobisz 6000 brutto jako młodszy ustawiacz. Problem jest tego typu, że chłopaków jest w Silesii o wiele za mało dodatkowo cały czas ci bardziej ogarnięci się zwalniają. Mają po 20-25 wymian form na dobę, dodatkowo po 5-10 kolorów. Dlatego nikt nie ma, ani chwili, żeby szkolić nowego. Przyjdziesz tu to się zraziż do fachu ustawiacz, który notabene nie jest taki zły... Dlatego gorąco nie polecam tego stanowiska w tej firmie :-)

@Wlewek

A czemu się zwalniają? Słyszałem, że u Was jest rodzinna atmosfera. To jak to jest z tym zakładem. Tak naprawdę, bez ogródek.

Gimbo

Gdzie rodzinna atmosfera w takiej fabryce - montowni. No proszę Cię

Maciek

Cześć, mam zamiar złożyć aplikacje do waszej firmy jako operator wózka widłowego, jak wygląda w skrócie praca i na jaką stawkę mogę liczyć na początek. Pozdrawiam

Nubi

Dla cze go w tej firmie ludzie zajmują się plotami i obrabianiem tyłka innym.? Do tego dość często kłamią w swoich komentarzach. Ludzie zajmijcie się opiniowaniem firmy a nie pojedynczych osób. Każdego tu boli że jak zwrócisz mu uwagę, a pracuje już kilka lat i wiem lepiej niż wszyscy to z jakiej racji mi zwracasz uwagę i wtedy się zaczyna obrabianie. Przestańcie plotkować. Żenada Firma jest w porządku i da się tu pracować.

Prawnik
@Nubi

Proszę zakończyć te prywatne docinki dotyczące jednej z pracownic, nie jesteście w sieci anonimowi, po numerze IP komputera czy telefonu, można Was bez problemu zlokalizować, szkalowanie kogoś na publicznym forum nie jest bezkarne. Jeśli Pani, którą tak się zajmujecie na forum, pójdzie z Waszymi wpisami na policję, sprawa może skończyć się w sądzie. Artykuł 216 Kodeksu karnego brzmi: ,, § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Lepszy Prawnik
@Prawnik

Powyższa uwaga jest bardzo pouczającą! Dlatego moi mili szkalujmy się, oczerniajmy , ale róbmy to z głową ! Używajcie co najmniej przekierowań VPN, albo najlepiej sieci cebulowej TOR. Te narzędzia zostały stworzone właśnie po to by być anonimowym w sieci. Także hejt ale z głową i bezpiecznie !

Jestem
@Nubi

No na pewno da się pracować. Ukraińcy robią co chcą nie ma na nich już żadnych wpływów ciągną się tylko reklamacje jedna za drugą... Jak się zgłasza problem to wielce nic im nie wolno zrobić to niech tak każdy pracuje a firma niech płaci tysiące za reklamacje !!! Bo jednych nie doceniają a innych krytykują... Poza tym już nie wiadomo jaki jest tutaj system pracy ? Kradną prywatne życie, nie ważne że ktoś ma rodzinę, małe dzieci ... W tygodniu nic się nie dzieje ludzie co przychodzą do pracy nie mają co robić bo jak nie awarie to wiecznie czegoś brakuje !!!! Tak zamawiają komponenty i opakowania do produkcji osoby z biura którzy oczywiście weekendy mają wolne !!! A produkcja co ??? Musi (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu bo jest potrzeba !!! To całe zarządzanie jest (usunięte przez administratora) warte a ta praca nic nie warta. Pojedyncze jednostki chcą coś wnieść, zapobiec ale nikt ich nie słucha a rządzący mają (usunięte przez administratora) na wszystko i wszystkich !!!!! Trzeba (usunięte przez administratora) gdzieś gdzie jest jeszcze normalnie. Tutaj są tylko meile i Facebook bo nikt nie ma odwagi wyjść do ludzi tylko chowają się za swoimi komputerami. Żenada i lekceważenie pracowników na 1 miejscu !!!!!

Cześć, da się zarobić u was 4 tyś? Na produkcji albo na magazynie?

Główny Termostat

Brutto oczywiście

Kamila

Uu, czwórka na rękę? Brałabym, ale napisz więcej, jak się trzeba zachowywać niby, żeby tyle zarabiać?

Ex
@Kamila

słodko pierdzieć i podpiepszać, wtedy to awans i wszystko masz gwarantowane :)

Ela
@Ex

Komentarz na wysokim poziomie merytorycznym, pozazdrościć lotności intelektualnej autorowi.

Ex
@Ela

Jaki zakład, taki poziom odpowiedzi :D

Www
@Ex

Trzeba być lizusem dla słodko pierdzącej i byś miała wszystko jak napisane jest wcześniej w komentarzu. A jeszcze jak by był mężczyzna nowy na stanowisku ustawiacza to wtedy już by był luksus by zmieniła na nowy model bo ona lubi zmieniać.

Lolitka
@Www

Serio? Az tak masz nudno w swoim zyciu, ze ciekawi cie zycie innych ? Prywatne sprawy pracowników chyba średnio powinno innych interesować, nie uważasz? Widzę, profesjonalne podejście do sprawy, nie ma co..

Znuzona
@Lolitka

Następny przegryw życiowy co nie ma nic lepszego do roboty.

Jak się pracuje w Antolin? Jaka jest atmosfera? Jak wygląda czas na wdrożenie? Proszę o rzetelne wypowiedzi. Dzięki

Nikt

Pracuje się ok. Jeśli chodzi o pracę na produkcji, praca jak praca. Zależy na który UET trafisz. Atmosfera tak samo zależy od grupy. Czas na szkolenie i wdrożenie akurat jest spoko. Są trenerzy liderki i masz czas żeby się nauczyć. Wiadomo raz jest gorzej raz lepiej. Maszyny różne, tempo i trudność na każdej inna ale jak ktoś chce to pracować będzie i jeśli go interesuje sama praca i podchodzi do niej jak osoba dorosła to sobie radę da

Hfu
@Nikt

To dodaj jeszcze ze zapieprzam na Ukrainę i więźniowie którzy nigdzie prawie nie pakują i stoją tam gdzie stoją a kto za wszystko odpowiada odpowiedź sobie sama bo jak pracujesz to pewnie widzisz jeśli mas, oczy

@Hfu

Nie rozumiem. To co, niektórzy stoją i nic nie robią? Żaden kierownik tego nie widzi? Nie ma żadnych konsekwencji za nieróbstwo?

KrEciK
@Honorata

I jak tam podwyżki w Antolin Silesia? Ktoć coś dostał? Czy nawet nie starczyło na 17 złotych jak rok temu?

Wojtek

Jak nie jesteś ukraincem to się tu lepiej nie pchaj. Nie polecam

Aa
@Honorata

Ludzie co wy tutaj piszecie. Nie ma takich zakładów gdzie za nic ci płacą. Oczywiście są stanowiska lżejsze i bardziej wymagające. Wszystko zależy od sropnia wyszkolenia, od opinii Lidera na temat danej osoby od tego czy można go postawić na bardziej odpowiedzialnym stanowisku czy jednak musi się jeszcze trochę pouczyć zanim np będzie mógł pakować i odpowiadać 100%za produkcję. To co jest tutaj pisane na tym forum to stek bzdur i żali osób które alno nie lu ia tej pracy albo mają żal do przełożonych liderów i ogólnie są niezadowoleni. Jest w fabryce mnóstwo osób które są zadowolone oczywiści jest im ciężko stoją na trudnych maszynach mają odpowiedzialna pracę ale pracują już parę lat i nie wypisują na forach takich bzdur. A właśnie szkoda że nie ma tutaj opinii osób które są zadowolone mimo wszystko i może wtedy przyjęłoby się więcej wartościowych pracowników.

@Aa

A nie możesz im powiedzieć żeby tu wpadli i zostawili komentarz?

$

Firma bez perspektyw, raz zatrudnia potem zwalnia i tak każdego roku. Uzależnione to jest oczywiście od widzi misie i nowych pomysłów. Grono bardzo dobrych specjalistów w ostatnim czasie samo uciekło i to w każdym dziale a dla czego? Hmm pomyślmy: Brak zaufania, nie pewna przyszłość, brak stabilności i pewności etatu, atmosfera brak standardów, wszystko to co jest najważniejsze uległo zmianie. A kiedyś było przecież tak dobrze jak był poprzedni Generalny. Nie polecam tylko dla tego że nie utrzymują ludzi co chcą pracować i pracują. Wybór należy do ciebie a to jest tylko moja opinia

Grześ

Coś w tym jest.

Jestem
@Grześ

Oj jest, jest i to dużo !!!!!! Sama prawda !!!

Borzenka

Ja myślę, że niektórzy powinni wziąć łopatę i walnąć się nią w (usunięte przez administratora) łeb. Jak można zamieścić ogłoszenie o pracę na znanym portalu, że szuka się ustawiacza, a benefitem jest możliwość pracy zdalnej. Na stanowisku ustawiacza? No jak? I jeszcze telefon służbowy do użytku prywatnego? Próbujcie mi wmówić że ktoś się pomylił. Może uwierze,

Dorota
@Borzenka

Może próbowałaś się dowiedzieć i dopytać o co to chodzi z tą pracą?

Borzenka

W biurach panuje (usunięte przez administratora) Kosze na (usunięte przez administratora) są nie sprzątane. (usunięte przez administratora) wywalają się z koszów. Papier toaletowy nie jest uzupełniany. Tak samo dozowniki na mydło. NIkt nie zamiata podłogi. A jak ktoś się postara to się przyklei do niej, bo podłóg w biurach też nikt nie myje. Brakuje tylko wejść zesrać się albo zerzygać się na środku. W chlewie jest lepiej.

Jan_ustawiacz
@Borzenka

Najważniejsze że na mycie samochodów i na paliwo dla Managerów starcza. Reszta jest nieistotna.

@Borzenka

To firmy nie stać nawet na sprzątaczkę?

@Borzenka

Tego wszystkiego to się nie da już czytać to jest jakiś tygodnik ,,Szok,, czy forum gdzie powinny być tylko i wyłącznie opinie o zakładzie a nie personalne piesze wycieczki

Cześć, mam pytanie co do pracy na produkcji a operatora wózka, słyszałem że produkcja ma więcej luzu niż wózkowi, chciałbym aplikować na któreś z tych stanowisk, co polecicie?

@Nowy

Żadna z powyższych. Ta firma zatrudnia i zaraz zwalnia sami nie wiedzą co chcą. Nie polecam

Wózkowy
@Wer

Nie polecam tej firmy nikomu o zdrowych zmysłach. Szkoda na nią czasu i zdrowia, przedewszystkim...

Melania
@Nowy

Dzień dobry, jeśli masz uprawnienia UDT to aplikuj na wózki, jest możliwość awansu. Jeśli nie masz uprawnień, to zostaje produkcja, ale jak jesteś aktywny i zainteresowany to tez można awansować i zmienić stanowisko nawet do biura. Moi przedmówcy najwyraźniej nie mają pojęcia co to znaczy złe miejsce pracy. Pracuję tutaj już od kilku dobrych lat i szczerze: zawsze znajdzie się coś na co można narzekać, ale tez jest masę rzeczy, które są tutaj pozytywne. Np. ubezpieczenie płaci firma - można dostać całkiem przyzwoite odszkodowania w razie potrzeby. Medicover - też jako duży plus. Kantyna - wiadomo, zawsze przydałoby się więcej na karcie, ale ja cieszę się z tego, że w ogóle jest. Dodatki socjalne w wakacje i na święta - też całkiem przyzwoite. Dodatkowa premia za frekwencję, premie za udział w Liderach BHP i Ppoż. W tym roku solidna podwyżka mimo trudnej sytuacji. Są firmy dookoła, w których tego wszystkiego nie ma, są też takie w których są inne benefity. Sęk w tym, żeby się zaangażować i doceniać to, co firma oferuje. A jeśli Ci to nie odpowiada - korzystaj z wolności wyboru miejsca pracy :-).

Aaa
@Melania

Potwierdzam. Pracuję tu od 3 lat i nigdy nie było tak dobrze.

Zadowolona
@Aaa

To prawda ​​wciąż jest kilka osób które nic nie robią ale ogólnie firma dokonała ogromnej poprawy

@Zadowolona

To po co trzyma się takich ludzi ,,które nic nie robią" i tym samym blokuje się szansę innym???

Kto taki?

@Zadowolona

Zmian w kierunku bankructwa, porażka jakich mało na świecie

Grzegorz
@Wózkowy

A to czemu? O kasę chodzi czy atmosferę? Długo tam pracowałeś?

BeciaA
@Ricardo

@Ricardo, z całym szacunkiem, ale Twoja opinia nie jest wcale pomocna, nie podajesz żadnych faktów na jej poparcie. Czy możesz uzasadnić dlaczego tak uważasz?

Abcd

Dobrze powiedziane ????

Frank

Bo takie kierownictwo. Co robi kiero produkcji ? Nic nie pilnuje tylko plotkuje i oczka puszcza. Zero pojecia.

Ksiądz proboszcz

Skoro wszyscy macie tyle do powiedzenia na temat pracy, ustawiaczy, inżynierów, kierowników, koordynatora, zgłoście chęć spotkania z w/w osobami do HR, opowiecie o swoich wątpliwościach, powiecie w oczy co o kimś myślicie, na forum łatwo ocenić innych i napisać byle co, ważne żeby komuś pojechać, co wtedy czuje jeden, czy drugi mądry ? Ludzie, zajmijcie się swoim życiem, i swoją pracą! Wesołych Świąt ! Żyjcie swoim życiem, tego Wam życzę !

Senior
@Ksiądz proboszcz

Jak piszą to coś prawdy w tym jest. Za Pila inż ppłakał bo on krutko trzymał, za Krupe też płakał i tylko narzekał bo musieli robić a teraz ręce w kieszeni , teczuszka i uważają się za niewiadomo kogo. Teraz prawda wychodzi na jaw co robią w inż jak nie internety to romanse. Może obudzi się nasz góru i zrobi z tym porzadek i zrobi konkrrtną wymiane tych stsrych co niby utrzymują zakład.

Ksiądz proboszcz
@Senior

Albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo po prostu jesteś Stanisław, wylewasz na wszystkich swoje żale, nie potrafisz się pogodzić z tym, że nie sprawdziłeś się w swojej roli.

Antek

Swieta prawda.

Games

Leniwa to jest, a z nudów szuka faceta, tylko ci ustawiacze chyba nie mają rozumu że się umawiają z taką lafiryndą. Ale chyba już znalazła młodszego od siebie i komuś zniszczyła małżeństwo słyszałem. Szkoda tej dziewczyny której zniszczyła małżeństwo. Tak że zastanówcie się czy chcecie pracować w tej firmie jak dzieją się takie cyrki

@Ksiądz proboszcz

Byle co? Piszę się całą prawdę. A prawda boli i ma boleć niech się dziewczyna zastanowi co robi

Wstrętnie się to czyta można kogoś bardzo skrzywdzić ....to co ta dziewczyna robi prywatnie to jej sprawa w pracy zachowuje się poprawnie .Nie mówię ,że jest niewinna ale osad ,że każdy ją miał jest poniżej pasa .Wstyd dla tego co ją miał ....bo nie ma jaj i chyba musi się dowartościować powtarzając to co inni.Moze co nie którzy chcieli by ją mieć a mogą tylko pomarzyć ???wstyd i żenada tak o kimś pisać na forum publicznym które to dotyczy opinie o pracy a przynajmniej takie było założenie

Bo to nie jest forum do takich komentarzy

Bob
@:)

Brawo! W końcu ktoś to napisał. To nie miejsce na takie komentarze.

@:)

W pracy może się zachowuje poprawnie, ale ci co to czytają niech się dowiedzą jaka jest po pracy. (usunięte przez administratora)

T
@Games

A co kogo powinno obchodzić czyjeś życie prywatne wypluwane na forum dotyczącego zakładu pracy?

@T

Przestroga dla innych, żeby im też nie rozwaliła lub chciała rozwalić związek

T
@Games

A to chłop rozumu własnego nie ma? Zmusiła go pistoletem przy głowie czy co?

:):):)
@Games

A kogo to obchodzi jak się zachowuje po pracy ??widzę ,że jad nie schodzi dajcie spokój ludzie to nie to forum .... wogóle jest karalne wypisywanie gdziekolwiek i o kim kolwiek takich pomówień

Borzenka

Jedna rzecz mnie nurtuje. Sodexo, które jest z nami jakieś chyba już ponad 3 lata podnosiło ceny conajmniej czterokrotnie. Kiedy Silesia zdecyduje się na zwiększenia kasy do posiłków? Bo dofinansowanie jest ciągle takie same, a jedzenie coraz gorszej jakości...

Wojtek
@Borzenka

Kiedy będziesz Bożenką pisaną przez "Ż" koczkodanie z buszu...

Lola
@Borzenka

"Od 1 marca 2022 roku obowiązuje nowelizacja rozporządzenia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, zgodnie z którą istotnie wzrosła kwota zwolnienia z oskładkowania dofinansowania posiłków dla pracowników - do 300 zł na pracownika miesięcznie, co stanowi prawie 60% wzrostu." Kiedyś mogli to tłumaczyć limitem od państwa, ale ten limit już jakiś czas temu został podniesiony. Wszystko dwa razy droższe, kasa znika szybko! A pewnie zaraz znowu podniosą, bo inflacja! Silesia, co ty na to?

Becia
@Lola

Jakbyś chodziła na spotkania z Dyrektorem, to byś wiedziała o co chodzi :-)

info
@Lola

Odpowiedź jest prosta. Silesia robi budżet na kolejny rok, we wrześniu poprzedniego. Limit 190 obowiązywał ponad 10 lat w systemie podatkowym, w chwili budżetowania dofinansowania, nic nie wskazywało, że ustawodawca jednak go zmieni. Podniesienie więc kwoty dofinansowania do obecnego zwolnienia ze składek, będzie możliwe dopiero w 2023 roku, bo w tym roku nie ma tego w budżecie. Jak sobie policzymy podwyżkę dofinansowania o 110 zł x 350 osób x 12 miesięcy to mamy kwotę 462.000,00 rocznie, nie jest to mało...

Lola
@Becia

Mam nocki tłumoku :)

Bill

Ale tu jest wesoło... są zdrady, piniądze, przepychanki ale nie ma mydła. Wyszło na mycie aut, dla psa zabrakło. Zamiast merytorycznych opinii "moda na sukces" - odcinków ponad tysiąc. Kontynuujcie... idę po popcorn.

Rezonator Kwarcowy
@Bill

Sprawa "Miśka" już na szczęście wyjaśniona

Dla czego ludzie odchodza z tej firmy? Paliwo drozeje i firmy dokladaja do paliwa i daja podwyzki a nawet uruchamiaja dodatkpwy transport aby pracownicy nie odchodzili. Jak jest u was? Slyszałam że coraz wiecej soe zwalnia i na dzielni huczy że nie warto zatrudniac sie. Czy to prawda.?

@Zainteresowany

W tej firmie nie ma nic co mogłoby zatrzymać pracownika. Podwyżki dali takie że nie wiadomo co z tym robić. Przez dwa lata nie było nic. Tylko tłumaczenie Covid a potem wojna. Co do dojazdów to firma go nie zapewnia jest tylko dodatek do paliwa który ciągle stoi w miejscu nieważne że paliwo wzrosło dwukrotnie!!! Przy takim poziomie cen które są w tej chwili na rynku i inflacji to wynagrodzenia stoją w miejscu. Nie ma poszanowania i docenienia pracownika 10 letniego stażem. Zawsze było ,, ma być " a jakim kosztem to nieważne ....

pracuś
@Mo Ni Ka

Bredzisz człowieku. Większość ludzi, którzy pracowali dobrze i bez chorobowego dostało naprawdę sensowne podwyżki, oczywiście nie zrekompensuje nam to tego co się dzieje z cenami, ale ni były to grosze. Dopłatę do dojazdu przecież też nam podwyższyli o 7 % od tego roku, tak Dyro mówił. Nie sprawdzałem dokładnie, ale widzę na pasku, że jest więcej niż wcześniej. W firmie jest wiele rzeczy, które mogą zatrzymać pracownika, idź gdzie indziej to zobaczysz, że sam będziesz musiał sobie grupówkę, Medicover opłacać, a kantyna z darmowym żarciem do 190 zł to też mało gdzie zobaczysz!

Ignaś Własny
@pracuś

Bredzisz to ty. Może podwyżki przyszły ale każdy dostał indywidualne (tym większy lizo (usunięte przez administratora) tym większa mamona) najśmieszniejsze jest to też z wszystkim że podwyżki były zależne od twojego chorobowego. Gdzie będąc w trakcie „pandemi” nie masz wpływu na takie rzeczy. Tym bardziej jeśli mieszkasz razem pod jednym dachem masz narzucona kwarantane. Ale no restrykcje w zakładzie muszę być i straszyć ludzi mandatami za brak maseczek jest super.

Pracuś
@Ignaś Własny

Jakoś dziwnie co niektórzy po kilka razy byli na kwarantannach, a sami ciągle zdrowi, więc raczej nie wszyscy mieli je przymusowo, podejrzewam, że spora część miała ochotę skorzystać z wolnego. Osobiście, nie byłem ani razu, Covid też mnie ominął ... może to kwestia szczęścia. Generalnie uważam, że firma docenia ludzi, którzy dobrze i uczciwie pracują. Mam kilku znajomych pracujących w innych strzelińskich firmach, szału nie ma, jak porównujemy kasę, socjal itp, to u nas naprawdę jest ok.

Ignaś Własny
@Pracuś

Co ty za głupoty gadasz jak by ktoś chciał wolne wsiąść to na pewno nie brał by L4 na covid. Nie no super siedzieć na (usunięte przez administratora) i zero kontaktu z ludźmi. Fajnie mieć kwarantannę na prawdę polecam. Nawet do sklepu nie można wyjść.

Bella
@pracuś

na tyle lat co tu pracuje jeszcze takiej podwyżki nie dostałam. Inflacji nie pokrywa ale i tak jest nieźle

@Bella

Na tyle lat co ja tutaj pracuje to moge się wypowiedzieć.... Dobry pracownik który zapiernicza ciągle na ciężkich maszynach na etapie końcowym, który jest odpowiedzialny za wszystko co wyjeżdża z tej firmy do klienta i raz zdarzyło mu się zachorować..... NIE DOSTAJE !!!! .... PODWYŻKI bo mu się nie należy ..... !!!! ????? Każdy jest tylko człowiekiem ..... Osoba która się stara i daje z siebie wszystko jest skreślona bo co ??? Bo zachorowała ...??? Z drugiej strony osoby które mają wszystko GDZIEŚ mają jednym słowem WYJE .... ne , robią ciągle reklamacje, Liderki i Trenerki Non - Stop poprawiają i ciągle sprawdzają, zgłaszają problem i robią za takich tzw ,,całą robotę" to NIC ... !!!! Nic się przecież nie dzieje, ,,Każdemu trzeba dać szansę ... " Trzymają ludzi dla dotacji .... Więźniowie mają (usunięte przez administratora) ne ... Ukraińcy mało który chce pracować ....A Polak niech się męczy bo nie ma ludzi do pracy ..... Bo jak ludzie byli to nikt ich nie DOCENIŁ ..... Po takich podwyżkach posypią się wypowiedzenia !!!! Czy nikt naprawdę nie widzi tutaj problemu ???? Jeden (usunięte przez administratora) za WSZYSTKICH ???? Obudźcie się bo długo to nie pociągnie .....

@pracuś

Dla czego kłamiesz jakie podwyżki. Naucz się czytać kwit a potem komentuj. Firma niewarta zachodu.

Paulina
@Zainteresowany

To jest trochę dziwne, że podwyżki są przyznawane na podstawie premii... w każdym razie skoro tyle osób firmie jest rozczarowanych sposobem wynagrodzeń, dlaczego nie zgłosiliście tego grupowo do kard?

Maryla

Cała prawda

Racja

Grześ

Oficjalnie Wszystko to potwierdzam !

Maryla

Skoro uciekają osoby na lepszych stanowiskach to znaczy tylko jedno, ten okręt już tonie :) Krzysiu jako kapitan tego statku zauważył że pójdzie to na (usunięte przez administratora) i uciekł w szalupie ratunkowej :)

Gołąb
@Maryla

Za chwilę bez ogarniętych ludzi, tą firmę będzie stać jedynie na produkcję szerokiej galanterii doniczek z przemiału ????

Coz
@Maryla

Coz można się spodziewać skoro na najważniejszych stanowiskach dyrektorskich zostaly zatrudnione osoby, które zostały wyrzucone od poprzednich pracodawców za brak kompetencji. Krzysiu akurat jedyny mądry odszedł z twarzą, zamiast błaznować. Jego następca bardzo zasłyną za to w Kątach Wrocławskich

Witek
@Coz

Co by nie było ktzyszt8f miał wiedzę i wiedział za co odpowiada, odszedł bo ile można _ człowiek którego nie jedna fabryka zapewne by chciała zatrudnić!takze ludzie uciekają bo to wszystko teraz jak wyżej napisali tonie ....nowy kiero to na niczym się nie zna ,a to widać i słychać.

Wojas
@Witek

Jak się nie zna? Doskonale się zna na gnojeniu swoich podwładnych. Excela i tabelki ma w małym paluszku. Szerokie doświadczenie ma również w spychologii stosowanej odpowiedzialności. Widać, nie trzeba się znac na produkcji będąc Dyrektorem Produkcji.

@Wojas

Prawda gość tylko tabelki i exel to cała jego wiedzą i jest dyrektorem produkcji DRAMAT.,nic nie robi, wszystko każe robić. A miało być tak pięknie

VCX
@Marek

Problem tkwi w tym, żeby coś wymagać trzeba minimalnie choć znać się na procesie. Będąc całkowicie zielonym to można robić tylko tabelki, diagramy czy inne japońskie bzdety z książeczek. Dyrektor powinien być osoba decyzyjna, wsparciem merytorycznym, odpowiedzialnym za rozwiązanie problemów produkcyjnych, a nie gościem od raportowania problemów. Od tego są liderzy/ kierownicy zmianowi. No cóż, przykład idzie z góry.

@VCX

Wszyscy nazekali na byłego kierownika ja osobiście nigdy nie miałam mu nic do zarzucenia zawsze można było się dogadać jasne, że cisnął.... Bo musiał jak widział, że jest więcej kierowników na produkcji niż samych pracowników to był gość na poziome pewnie, że miał pierdolca :) jak każdy ale gościu byl ok nowy kierownik staremu to do pięt nie dorasta (usunięte przez administratora) tyle mogę powiedzieć z obserwacji

@VCX

Błąd w słowie narzekali to literowka :(

Cv
@Maryla

Wrócą :) każą im robić w innej firmie to wrócą z płaczem. Niektórzy po 2 razy wracali :)

@Cv

To chyba ty wróciłeś 2 razy.

Cv
@Marek

I wrócili

W30
@Maryla

Nowy Krzyś tylko chce dyrektorowac, pokazywać palcem, nie znając się na procesie. Powinien postać dwa miesiące na lince (przynajmniej na pierwszej zmianie), bo gada takie głupoty, że szok. W zasadzie przynajmniej można mu głupoty wciskać, że się nie da hehe

Inny
@VCX

Przecież one są zarobione jak mają raportować. Słyszałam jak narzekają kierownicy że muszą pisać po godzinach raport. Po drugie trochę wiedzy jak zaraportować bo na ten moment zerow wiedzy. Krzysiek jak był to płakali by a teraz to mają hajlife. Popuszczono pasa i rozleniwili się i kierownicy zmiany i liderki. Ale już nie długo się skończy. Nowy GM zrobi rewolucje.

Szczera prawda

Max
@W30

Jak taki jesteś odważny to sam stsrtuj na dyrektora produkcji i pokaż co potrafisz

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.