Antolin Silesia Sp. z o.o.
3 625 530 5 1
Nowy Nowy wpis

Panie Krzysztofie może czas coś zmienić na tej produkcji od lat nie było żadnych zmian, może lidereczki trenereczki i kierowników pomieszać między uetami, może skończyło by się (usunięte przez administratora) A ludzie chociaż trochę może byli by traktowani na rowni. Jednym się premię zabiera inny nie ponosi żadnych konsekwencji jedni mogą zamieniać zmiany drudzy nie. Co uet to inny zwyczaj a zakład ten sam może jak kierownik nie radzi sobie ze zmianą grafiku niech ustąpi miejsca.

Fiku Miku Nowy wpis
@Nowy

Bardzo dobry pomysł!!! Jestem za! i pewnie większość osób również. Teraz jest idealny moment święta a od nowego roku pomieszać kierowników,trenerki i liderki wymieszać wszystkich między uetami wtedy skończy się koleżeństwo i lizydu.......tamte liderki mozna było wymieszać to resztę tak samo. Może inne będą miały do nas szacunek bo w główkach im się poprzewracało.

Tyryry
Nazwa działu: Produkcja

Czy pracujesz jeszcze Agata na uecie 4 jako trenerka?

Maruda Nowy wpis
@Tyryry

Nie

Wyrocznia Nowy wpis
@Tyryry

(usunięte przez administratora)awansowała na liderke. Obwiesiła się biżu i wielka pani. Może zamiast tego czasem warto zainteresować się swoją grupą a nie tylko swoimi pupilami. Tak na marginesie weźcie się ze swoją koleżanką do roboty bo historia już pokazała że szybko można się wspiąć ale i równie szybko można spaść do pracownika produkcji.

Tak12Nie
Jaca
Nazwa działu: IT

Czyli już od półtora roku nic się nie zmieniło dalej kicha teraz widać jak zwykłych roboli biuro ma w (usunięte przez administratora)

Nowa ja

Mam pytanie Jaka panuje atmosfera w firmie i jak się pracuje na produkcji ?

Stara ja
@Nowa ja

Coraz gorzej. Kiedyś była fajna atmosfera, teraz równia pochyła, wszyscy są przemęczeni fizycznie i psychicznie.

Tak8Nie
pietrek n
Nazwa działu: IT
@Nowa ja

zgadzam sie z @Stara ja . choc pracuje nie tak dlugo to widze co sie dzieje . ukraincy na produkcji i pomiatanie nami polakami, a w biurze po zatrudniali jakies odpady z innych firm bez szacunku dla ludzi . dziasiaj normalny zaklad nie pozbywa sie dobrych pracownikow chyba ze silesia .

Tak10Nie1
@pietrek n

Dlaczego odpady? u nas na magazynie przyszedł kierownik i wkoncu coś się dzieje i dla firmy i dla nas.

Tak1Nie2
Nowa ja
@pietrek n

Wydaje mi się że traktują Was źle dlatego że są pewni iż nigdzie im nie uciekniecie bo niby dokąd? Zakładów pracy w okolicy ubogo a pieniądze potrzebują wszyscy Drogi Zarządzie Zakładu szanujcie swoją polską obsadę bo to oni pracują na to żeby Wam było lepiej i to oni pracują z odpowiedzialnością a Ukraińcy to tylko tzw statysci którym płacicie wyłącznie za to że są Dziś są a jutro też może ich nie być ????

Tak16Nie
@Nowa ja

Bardzo ładnie napisane. Szkoda tylko że do zarządu to nie dociera!

Broniu
@Bronia

Popieram najlepszy kierownik w magazynie od początku firmy!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Iza

@Tego to świat nie widział, rozumiem, że masz takie zdanie o firmie, ale co mógłbyś napisać o dodatkach do wynagrodzenia takich jak pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane przez pracodawcę? Zlecenie, czy na czas określony? Czy myślałeś jak można by poprawić atmosferę w pracy i relacje z przełożonym? Może spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienia na lepsze?

Tak6Nie

Majster
@Iza

Pracuję tu od początku a wcześniej w innych zakładach na dolnym śląsku i tam widziałam, jak wygląda chaos i bałagan. I uwierzcie lub sami pójdźcie gdzieś indziej to się przekonacie że tutaj nie jest źle. Przynajmniej do człowieka z szacunkiem się odnoszą i można pójść normalnie zgłosić problem i wiesz że cie wysłuchają i coś zrobią. Ale pensje to powinni podniesc.

;)
@Iza

warunki jak wszędzie na produkcji nie każdy sobie radzi ,praca ciężka ,latem upał naprawdę czasami nie do wytrzymania .Tak podnieśli nam stawkę podnieśli dodatek do cztero- brygadówki jest nagroda za świadectwa wycieczki paczki dla dzieci premie zza brak reklamacji absencji chorobowej nagroda za pracownika roku nagroda za najlepszy UET DODTEK NA WAKACJE I DODATEK NA ŚWĘTA .Teraz ma powstać stołówka (nie wiem jak to będzie wyglądało przerwa tylko 20 min)ale stołówka będzie i dofinansowanie na jedzenie 190 zł miesięcznie .ZAROBKI NAPRAWDE NIE SĄ ZŁE a pracować no cóż trzeba.POLECAM pomimo nie najlżejszych warunków .NIEKTÓRZY to zawsze będą narzekać nawet jak będą za nich robić:)

Stołówka
@;)

Ta stołówka powstaje już od początku roku i ciągle przesuwają termin. Uwierzę jak zobaczę. I ciekawe kto zdąży cokolwiek tam zjeść z tak krótką przerwą, chyba biuro hahaha

Jajaja
@Stołówka

Do dziś jej nie ma haha

@;)

Autografy wywiady wizyty w zakładach pracy a miało być tak pięknie trudno będziecie płacić nadgodziny coś mi to przypomina a dlaczego tu niema okien a dlaczego to nie ma klamek hahaha.

@Majster

Ja również pracowałem w innych zakładach na Dolnym Śląsku i myślałem że tutaj będzie lepiej blisko itd. Bardzo się zaskoczyłem jak kazano mi przychodzić pół godziny wcześniej przed pracą na zbiórkę jak w jakimś kołchozie a jak przyszedłem po długo oczekiwanej przerwie minutę po czasie zrobiono z tego aferę czekała już na mnie trenera lidera podkablowano mnie do kierowniczki a jak miałem problem to czekałem 20 minut i nikogo nie było jak zgłosiłem problem u kierowniczki dostałem odpowiedź cyt. Tak tutaj jest. Dlatego aby rozwiązać problem podjąłem decyzję o odejściu i problemy zniknęły. Dlatego nie rozumiem skąd taki optymizm w niektórych wypowiedziach bo pod kątem dołowania i ścigania pracowników zajmuje on na pewno jedno z czołowych miejsc nie tylko na Dolnym Śląsku. .

Greg

Dodatek 4ro brygadowym 280 zł śmiech na sali. Pamiętaj przychodząc do tego zakładu że w miesiącu wypadnie ci minimum 4 a maximum 8 sobot, niedziel łącznie. W normalnym zakładzie i przy normalnym rozliczaniu zgodnym z kodeksem pracy nie jakiejś 4ro brygadowce, jeśli zarobisz 140 zł na rękę dziennie to za te dni masz zapłacone 100 procent więc tylko za 4 takie dni wychodzi Ci 560 zł na rękę a za 8 dni 1120 zł na rękę i takich zakładów szukaj a nie dadzą Ci 280 złotych dodatku czterobrygadowego i to nie na rękę tylko brutto od tego podatek składki może zostanie 200 zł i nikt nie pyta czy się zgadzasz bo podpisałes cyrograf. Pomyśl czy warto

Tak3Nie1
@Greg

Cały czas mowa o dodatkowych pieniądzach takich jakie w zamian za te dni oferuje antolin silesia. Bo dodatkowo w te dni masz płacone normalnie w zależności jaka wychodzi Ci stawka dzienna. Tak więc pracując w antolin im więcej wypadnie ci pracy w dni ustawowo wolne od pracy tym więcej jesteś stratny i finansowo i emocjonalnie i cierpi na tym życie rodzinne a rekąpensaty żadnej. A jeszcze jak ci wyjdzie z systemu czterobrygadowego, że musisz przepracowac więcej godzin w miesiącu niż huśtawka przewiduje to myślisz że będziesz miał zapłacone nadgodziny? Nic bardziej mylnego ponieważ w tym zakładzie obowiązuje roczny system rozliczeniowy i mają rok na to aby oddać Ci nadgodziny wtedy kiedy im pasuje a nie tobie naprzyklad wtedy gdy zakład ma przerwę między świętami a nowym rokiem zamiast na urlop oddadzą ci nadgodziny nawet te przepracowane w soboty i niedziele nie podwójne jak to jest w normalnie pracujących zakładach tylko godzina za godzinę jak czterobrygadowka no chyba że pracujesz w normalnym systemie pracy w tym zakładzie bo takie etaty też tam są i o tym należy pamiętać przy chęci zatrudnianiu się w tym zakładzie

Greg

Dodam jeszcze że nowemu pracownikowi dniowka wychodzi w Silesia około 150 zł na rękę wystarczy tylko że przyjdziesz w jedną sobotę i niedzielę w miesiącu do pracy i już jesteś 100 zł do tyłu no chyba że lubisz mieć w zamian za to wolne w zwykłe dni w tygodniu bo i tak się może zdarzyć w takim razie to praca w sam raz dla ciebie. Pomyśl!!!

Tak2Nie1
Greg

Pamiętaj jeszcze że mowa tu jest o dodatkowych 100 procent za dni przepracowane ustawowo wolne od pracy za które w Silesia dostaniesz tylko 200 zł niezależnie ile ich przepracujesz w miesiącu a wolne dostaniesz po nocach 2 dni z których jeden musisz odespac bo nie ma że boli no i raczej bardzo mało prawdopodobne że wypada w sobotę i niedzielę o tym pamiętać należy idąc tam do pracy. Tak więc żadnej rekompensaty ani finansowej ani w dniach wolnych nie mówiąc o satysfakcji

Tak2Nie1
Ja

Do coraz to nowszych pomysłów doszły kontrole na bramce na wyjściu. No tak, bo do naszych malutkich torebeczek na pewno wciśniemy drzwi od t6 hahaha

Tak10Nie1
Ktos
@Ja

Haha nie wierzę, jeszcze rendgena niech zamontuja żeby sprawdzić czy nie zjadłes tony granulatu.

@Ktos

Widzę że Pan biały nosek regularnie usuwa bieżące wpisy które mogą mu zaszkodzić w dalszej karierze w tutejszym zakładzie pracy. Spoko widzą i widzą już wszyscy to tylko kwestia czasu kiedy do badania alkotestem dołącza badanie na inne wspomagacze.

@Biały murzyn

O jakich wpisach piszesz? Jeśli na GoWork to nie jest to możliwe. Nikt nie może usuwać tutaj swoich opinii. Może te kontrole są uzasadnione? Od razu napiszę, że nie jestem w żaden sposób związana z Antolin Silesia. Po prostu próbuję sobie wyrobić opinie o tym pracodawcy.

Produkcja z przemialu
@Biały murzyn

Pan biały nosek to przekleństwo tego zakładu - taka klątwa :-( Wogle adminstracja powinna uporządkować te posty bo brak tu chronologii ..

@Kamila

Regularnie śledzę forum i doskonale wiem ile było świeżych wpisów i i w dziwny sposób w kilka dni po ich publikacji zostały w skrupulatnie usunięte. Dotyczyły kierownictwa tejże firmy. Przypadek nie sądzę. Jeśli tak jak piszesz nie jesteś pracownikiem tej firmy i chcesz wyrobić sobie niezależna opinie to cofnij się kilka stron wstecz i zacznij czytać ze zrozumieniem. Jaśniej już nie mlx a napisać....

Irek

Wiecie coś o jakiejś robocie w firmie? Warto szukać tu szczęścia?

Qwerty
Nazwa działu: Marketing
@Irek

Nie nie warto, szukaj szczescia gdzie indziej

@Irek

Takie ogłoszenia o pracę znalazłam dla Ciebie w sieci: https://pracodawcy.pracuj.pl/antolin-silesia-sp-z-o-o,121796 Czy o któreś z tych stanowisk chciałbyś zabiegać? Jeśli tak, będę wdzięczna, jeśli napiszesz, jak Ci poszło i jak oceniasz proces rekrutacyjny w spółce Antolin Silesia. Ciekawa jestem też, dlaczego @Qwerty odradza pracę u tego pracodawcy. Mógłby/mogłaby uzasadnić swoją wypowiedź, dzięki czemu chętni do tej pracy wiedzieliby, czy warto się o nią starać.

Zajc
@Irek

To jest nasza miejscówka. Szukaj gdzie indziej.

Silesyjczyk
@Irek

Zdecydowanie nie warto. Coraz wiecej ludzi planuje uciekać. To co tu się dzieje ostatnio to istna komedia. Jeśli nie jesteś z ukrainy to uciekaj. Oni dostają najlżejsze maszyny, zero odpowiedzialności, a polaków zajeżdżają coraz gorszymi projektami i jeszcze niańczysz Ukrainianę.

Nick
@Irek

Szukają wózkowych na bank. Produkcja jak zwykle. Biuro przepełnione.

@Nick

@Nick To miłe, że jesteś tak pomocny. Oby jak najwięcej takich ludzi. A możesz napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku w Antolin Silesia Sp. z o.o.? Chodzi mi o umowę, możliwości rozwoju, świadczenia pozapłacowe?

...
@Kamila

Brak możliwości rozwoju. Obiecują awanse, a i tak wezmą ludzi z zewnątrz. Na liderów nie ma tak dużej rotacji, może raz na kilka lat jak ktoś się wykruszy. Kaszana.

@Irek

Uważam, że warto, ale jeśli chcesz pracować, a nie kombinować. Firma istnieje od 11 lat, płaci uczciwie, duży pakiet socjalny, wypłata co miesiąc na koncie. Robisz swoje 8 h i idziesz do domu. Lekko nie jest, ale gdzie jest? zatrudnia ponad 300 osób, a jak widać sfrustrowanych narzekaczy na gowork niewielu ;-) Jak się zaliczy pracę w Amazonach, Dirksach itp. to można stwierdzić, że w Silesii jest jak w niebie :-)

Tak1Nie3
????
@Nowy

Bierzesz chyba te same prochy co Krzychu jak widzisz tu niebo chyba że przyjechałeś z ukrainy wtedy nie dziwi mnie opinia

Tak7Nie1
@...

Rozumiem i bardzo dziękuję za odpowiedź. Według Ciebie w Antolin Silesia brak jest możliwości rozwoju i awansów. A czy firma dba chociaż o odpowiednie przeszkolenie nowych pracowników?

@Kamila

W sumie na rekrutacji pracownik stawiany jest na stanowisku gdzie musi się wykazać swoją chęcią do pracy. Najgorsze jest to że jak już dostanie umowę, przyjdzie pierwszego do pracy i postawią go gdzie indziej to ten pracownik na drugi dzień nie przychodzi. Problem jest w tym, że nowy myśli iż będzie stać na takiej maszynie na której został przeszkolony.

@Irek

Najgorszy zakład w okolicy. Szanse maja tylko Ukraińcy bo albo nic nie panimaju albo ruki bolą wtedy jest duże prawdopodobieństwo że trafisz na lekką maszynę i będą obchodzić się z tobą jak z jajkiem. Jeśli nie to szukaj szczęścia gdzie indziej albo od razu zmień obywatelstwo wtedy twoje szanse wzrosną.

@Irek

Tak naprawdę to nie masz tu czego szukać chyba że jesteś z Ukrainy i nic nie panimaju i ruki bolą w tedy będą obchodzić się z tobą jak z jajkiem. Jeśli tak nie jest to szukaj szczęścia gdzie indziej albo od razu zmień obywatelstwo wtedy twoje szanse wzrosną

@Kamila

Stanowisko jest super jazdzisz wózkiem po całym zakładzie i nic cię nie interesuje i jeszcze ci za to płacą. Nawet się nie zastanawiaj tylko składaj papiery! Drugiej takiej pracy nigdzie nie znajdziesz jak tam przyjdziesz to się przekonasz

@Nowy

Narzekać e nie chcą sobie na darmo strzępic ryja dlatego nie dyskutują na tym forum

@Kamila

Tak firma dba o przeszkolenie nowych pracowników. W ciągu 15 minut masz przeszkolenie satanowiskowe i jak już zrobią ci pranie mózgu i będziesz zakręcona jak rondo w Waszyngtonie to w trakcie pracy kiedy nie będziesz mogła nadążyć odbierać detali z taśmy posuną ci do podpisu papier że szkolenie ci się podobało i było wystarczające ktw akcie desperacji podpiszesz????

Ktos
@Kamila

Ta firma o nic nie dba. Oszczędzają na wszystkim, w pomieszczeniach pełna komuna, buty robocze najtańsze, zero szkoleń, jeszcze ci premie zabiorą za byle (usunięte przez administratora) totalne dno. Może nowy dyrektor coś zrobi i zacznie szukać oszczędności tam gdzie trzeba.

....
Nazwa działu: Produkcja

To co się teraz dzieje na produkcji to ponizenie psychiczne pracownika co to k... A ma być ten podział na grupy 1,2,3??kto i na jakiej podstawie ma decydować o tym gdzie kogo umieścić bo co jedna jest koleżanka drugiej i te,, najlepsze,, nie wiem też na jakiej podstawie bo ktoś sobie tak wybrał jakby też nawiasem mówiąc nigdy reklamacji nie miały już mają pretensje że nie będą j... C sory bardzo z to się nadaje do telewizji a kierownik specjalnie to robi żeby poroznic grupę i kolejne pytanie się nasowa czy ten podział wpłynie jakoś na finanse?pytam bo maszyna maszynie nie równa są takie że pot po d.. e kąpię a są i takie gdzie w nosie można dlubac jak to będzie weryfikowane jak brane pod uwagę i czy znowu liderki będą o tym decydować czy może w koncu kierowniczka wykaże inicjatywę bezspornie i bez żadnych kolezenkich podszeptów. No to tyle

Tak6Nie2
Edi
@....

Najlepiej udawać tępaka, robić reklamacje to będą cię dawać na lekkie maszyny bez odpowiedzialności. A tylko pokaż, że dajesz radę i się starasz to będą doić do ostatniej kropli potu. Bo przecież tak im łatwiej.

Tak8Nie2
@....

Jak będziesz w 5 grupie możesz mieć wszystko w (usunięte przez administratora) taki to podział na grupy

@Edi

Nie trzeba udawać tępaka bo się nim jest dalej godząc na to co tam się dzieje

Korpobiur

Praca w automotive jest najbardziej wymagającym obszarem spośród innych branż. Gadanie że ciężko, że źle, że trzeba ciężko pracować a przecież można było zatrudnić się w mrozonkach i problem z głowy, tylko najpierw trzeba pomyśleć gdzie składa się cv. Producenci samochodów maja tak wysrubowane wymagania, że zatrzymanie Lini produkcyjnej na kilka sekund to koszt kilku baniek. Polecam zapoznać się z branżą w której chcesz pracować zanim już zaczniesz. Ja na pracę nie narzekam bo z reguły wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a zawsze może być gorzej.

Tak1Nie2
@Korpobiur

Praca w takiej branży rzeczywiście jest wymagająca. Zauważyłam, że firma obecnie prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk. Są to między innymi: mechanik i elektryk utrzymania ruchu, specjalista ds. płac, księgowy oraz magazynier zaopatrzenia produkcji. Jak wnioskuje po Twojej wypowiedzi, jesteś pracownikiem z dłuższym stażem? Jeżeli tak, powiedz, co mógłbyś poradzić potencjalnym kandydatom, którzy szukają zatrudnienia w firmie? Na co powinni się przygotować i co powinni wiedzieć nim podejmą zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Bezstronny
@Kamila

Zapewne @Korpobiur pracuje w Silesia i sądząc że nie było odp to nawet ona nie wie:D śmiech na sali. Oni najwyraźniej nie zauważyli że jeśli produkcja się zbuntuje to te ich krzeseleczka się skończą i bd na ulicy bez pracy bo kto bd pracował inżynierowie logistycy wózkowi dyrektorzy?? Bez produkcji firma nie istnieje może kiedyś kobiety z linii pójdą na wymianę ciosów i kto wtedy straci?? Kogo potrzebują firmy do Okoła pracowników produkcji czy inżynierów dyrektorów?? :D także wyższe stołki są po to by głośniej z nich spaść..

@Bezstronny

Wychodzę z założenia że jeśli nie odpowiada Ci twoja praca to poprostu ja zmień albo zrób coś w tym kierunku żeby lepiej ci się żyło zamiast się uzalac nad swoim ciężkim losem i gadać że każdy inżynier to głupek i się nie zna. Skoro tak jest to dlaczego nie. Jesteś inżynierem.

Nazwa działu: Produkcja

Też miałam okazję pracować jak ty i robiłam wszystko żeby to zmienić a nie tylko narzekać. To że pracownicy produkcji w silesi maja takie a nie inne warunki to każdy o tym wie od dawna, ale wy też zamiast współpracować to podkladacie sobie świnie pomiędzy uetami, godzicie się na chora rywalizację, a to przecież nie jest wina jakiegoś inżyniera czy innego lajika z biura.

Moja opinia

Co do pracy w silesii, wypowiem się jako pracująca tam od kilku miesięcy osoba. Praca nie jest lekka. Ok, są linie i formy gdzie jest fajnie, spokojnie i miło, ale są też takie gdzie nie masz czasu dosłownie na nic, nie mówiąc o wyłapywaniu wad. Normy i tempo pracy często są wyśrubowane. Inżynierowie zapomnieli, że oprócz wzięcia części z taśmy/pudła i zmontowaniu jej (jeśli trzeba) musisz jeszcze to obejrzeć, wyciąć wypływki, przetrzeć czasem, uważać na plamki wielkości kropki zrobionej długopisem, maszyny do montażu często działają jak chcą, wypełnij dokumentację, zaraportuj i jeszcze weź od czasu do czasu łyka wody. A potem się pytają "czemu ma pan/pani reklamację?". Ciągle piłują jak to liczy się dla nich jakość, ale tempa nikt nie dostosuje. Szybciej, szybciej, szybciej robocie. Bywają dni, że całe ciało boli, plecy, nogi, dłonie od montażu. Jest masa skrzynek czy pudeł do przeniesienia. Jeśli lider/trener znalazł u ciebie jedną źle zmontowaną/wadliwą część potrafią zabl8kować ci całą dzienną produkcję i zostajesz po godzinach pracy żeby przejrzeć swoje kontenery. O dostaniu urlopu na rządanie zapomnijcie. Niestety po zmianie w kodeksie pracy jest to legalne, że odmawiają. Jeśli nie było cię w jakiś dzień musisz to odrobić w swój wolny czas (do końca roku). Istnieje czasem możliwość wzięcia zmiany dodatkowej za dodatkowe pieniądze, dobre dla tych co potrzebują dorobić do budżetu. Płaca nie jest zła, to trzeba przyznać. Ciężko o lepszą poza dużym miastem. Za reklamacje i l4 zabierają premię (lub jej część). System czterobrygadowy potrafi dać się we znaki, ale to już indywidualna sprawa czy komuś to pasuje czy nie. System zmianowy z wolnymi weekendami moim zdaniem byłby niebo lepszy. Czy polecam? Nie jest to moja praca marzeń. Są dni, że chcęnodejść, ale są też dni w porządku, fajna atmosfera (nie wiem jak w innych uetach), radyjka grają, I o ile części idą ładne to jest ok. Praca raczej dla wytrwałych, potrafi dać nieźle po pupie.

Tak10Nie
Anonimus
@Moja opinia

Wszystko co napisałas,jest prawda,podziwiam ludzi,którzy tam pracują,zresztą sama tam pracuję :),traktują ludzi jak roboty,nie patrza na to jak podkręcaja maszyny,że ta ich świetna Poka Yoka nie nadąża,nieraz mam ochotę (usunięte przez administratora) tym wszystkim i iśc do domu,co do trenerek i liderek,na moim uecie,to są akurat OK,pomagaja,o ile im czas pozwoli.Bo jak ktoś do pracy nie przyjdzie,to wiadomo,muszą stanac na maszynie,a co do kierownictwa,to brak słów,pan Krzysztof,to prostak,noob :),i kutas,który sam nic nie potrafi,a wymaga od innych,chciałabym go zobaczyc na maszynie,jak zapierd.....,ale znajac życie to każe sobie zwolnić maszyne,i powie "dałem rade",:),Pan kierownik Sylwek biega koło niego jak tresowany piesek,juz nie mówiąc o Niedużaku,jeszcze większy Noob,szkoda pani Iwony,która odchodzi,co do pani Asi jest OK

anonymous
@Anonimus

każdy tylko narzeka i chciała by dużo zarabiać a nic nie robic , praca nie jest lekka ale nikt was nie nie jaka odpowiedzialność ciąży na kierownikach , myślicie ze oni nic nie robia a nawet nie wiecie jak oni maja od góry narzucone ….. co do kieronika nie narzekajcie bo nie idzie na reke a ze wymaga to musi bo od niego tez wymagają .

www
@Anonimus

mysle ze ci co nigdy nie byli na stanowiskach kierowniczych w takich fabrych guzik wiedza co to znaczy....pracując w innej firmie kierownik miał wszystko gdzies więcej go nie było niż był a tutaj kierownik jest zawsze bo wie za co odpowiada dlatego tez wymaga , no ale przecież ludzie by chcieli nic nie robic a tylko dostawac dobra kase.

@Moja opinia

Dokładnie tak tam jest tylko co do atmosfery to bym się nie zgodził bo ludzie nawet ze sobą się nie potrafią przywitać jak przyjdziesz do pracy tacy są przybici tą robotą a o jakimś dofcipie czy żarciku to zapomnij (usunięte przez administratora)

Ja

Kiedy będziemy wiedzieć coś o urlopach?

@Ja

Zobacz do kodeksu pracy jeśli chodzi o urlopy tam znajdziesz odpowiedź

Tym

Jak się u was pracuje jaki system czterobrygadowy jak to wygląda co tam się robi na produkcji coś wkreca srubokretem jakie socjalne wczasy pod grusza są ci robią nowi czy są tam różne łatwe stanowiska zarobki 2300 itd

@Tym

Nowi leżą do góry brzuchem a starzy jedynie zapieprzaja za co są świcie wynagradzania przyjdź i zobacz sam polecam

TakNie

Czy można w Antolin Silesia Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

odp
@Pytanie

tak są dodatki na -dopłata do paliwa ,karta na śniadania i obiady bonus pieniądze za EBIT dodatkek za pracę w godzinach nocnych i wiele innych.

Cleo
@odp

I po ebit... Teraz trzeba straty pokryć po ostatnim alarmie pożarowym....

@Cleo

A co to nasza wina, że alarm się włączył czy że późno drzwi ruszyły? Dlaczego mają zabierać nam pracownikom premie skoro to nie my jesteśmy za to odpowiedzialni..

Cleo
@Aga

No raczej ktoś jednak "pomógł " że alarm był skuteczny... I ebit również idzie na "nie przewidziane" wydatki typu uszkodzona brama itp co jest ogloszone na tablicy.

@odp

Wartość dodana to nowy kierownik na magazynie ciacho

@Bronia

Słuchajcie, na pracodawcy.pracuj.pl pojawiło się ostatnio kilka ofert pracy od Antolin Silesia. Szukają między innymi kogoś na stanowisko Specjalisty ds. personalnych. Firma ponoć oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę. Ale jest to umowa na czas nieokreślony? Wiecie coś?

@odp

I właśnie z tymi dodatkami zarobisz 2600 bez nich całe (usunięte przez administratora)

@odp

Oraz danie w mordę na stołówce w sobotę i niedzielę kiedy pracuje produkcja i nikt z obsługi stołówki tam nie przebywa bo mają wolne tak to jest właśnie

Nazwa działu: Produkcja

Dzisiaj wskoczylo ogłoszenie na produkcję i tu moje zaskoczenie 3400-do 3700 brutto to proszę mi wyjaśnić jak na 4 poziome po 10 latach pracy firma doceni nas na jaką stawkę możemy liczyć bo z tdgo co widzę to szykują się podwyżki... Wniosek skoro tyle proponujecie na start to idzie lepsze tylko czekać podwyżek chyba, że lepiej się zwolnić i przyjąć na nowo bo coś mi się zdaje, że tak się więcej zarobi:) :)

:-)
@Oburzona

Czytaj ze zrozumieniem, te kwoty w ogłoszeniu to nie jest podstawa, tylko suma wszystkich składników wynagrodzenia, więc z pewnością mieścisz się w tych widełkach albo nawet je przekraczasz ….

@:-)

Z pewnością chyba nie... Pomimo tego, że panuje tabu na temat zarobków midz. Nowym pracownikiem a takim że stażem to nie raz się okazało, że różnica w pensji to 100..150 zł więc chyba nie do końca liczymy tak samo:)

@Oburzona

3700 brutto to 2600 netto, zarobki na poziomie 0. Poziomy i ich wynagrodzenia są jawne. Ok 100 do 150zl wiecej za kazdy poziom. Nie pamietam dokladnie. Bez przesady, ze nowi dostaja wiecej, bo to nieprawda.

@Pracownik

Wiem ile to jest 3700 brutto i jak wcześniej jest w komentarzu różnica naprawdę jest znikoma ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

@Oburzona

Oceniasz staż czy faktyczny awans poziomowy? Bo silesia nie promuje za czas pracy tylko za brak błędów. Pracownik na 4 poziomie nie zarabia 150zl wiecej niż nowy na poziomie 0, już nie wymyślaj.

@Ja

A czym jest brak błędów?? Stanie na maszynach od 1 do 17 i to jeszcze na 1 lub 2 operacji gdzie nie ponosi się żadnych konsekwencji typu 8 D brak premii i podwyżki. Później taki roczny pracownik nie potrafi nawet pakować a przecież promuje się awans poziomów żenada

Aha
@:)

Nie wiem, na którym uecie jest taki lajt, ale na 1 i 2 nie ma, że boli i nowi pracownicy bardzo szybko są szkoleni na trudniejszych maszynach wliczając pakowanie.

@Oburzona

A Aga mówi że to super zarobki najlepsze w regionie za tą orke na którą wszyscy w akcie desperacji się zgadzają!

Nowy

Panie Wojciechu Pan wie co się dzieje na produkcji? Urlopu nie można sobie wziąść kiedyś była opcja odpracowania dnia wolnego teraz nawet to nam zabrano. Jednym słowem pracownika na produkcji można nazwać ,, współczesnym niewolnikiem " Całym naszym urlopem rządzi pan P. Pracujemy w takim systemie że niestety czasem weeknd potrzebny jest wolny my też mamy swoje rodziny swoje życie jeżeli jest jakiś w tym problem to proszę zrobić systemy trzyzmianowy. Ukraińcy pracują na lekkich maszynach najgorszą i najbardziej odpowiedzialną pracę robimy my, a odkąd pracuję mam wrażenie że firma robi wszystko by Polacy się zwalniali .

Tak16Nie
@Nowy

Przecież Ukraińcy mają wolne soboty i niedziele można? MOŻNA i o co chodzi. Ale oni znają kodeks pracy i was też nauczą jak trzeba pracować

Zyzio
Nazwa działu: Produkcja

A orientuje się ktoś jak jest w utrzymaniu ruchu? Warto składać papiery?

Dddd
@Zyzio

W utrzymaniu ruchu raczej znosnie, aby tylko nie na produkcje tam jest horror i dramat ????

@Zyzio

Składać zawsze warto tylko co z tego wyjdzie jak wylondujesz na produkcji!!! Możesz się zdziwisz ale najwyżej wtedy poszukasz czegoś innego jeśli nie będziesz zdesperowany śmiało bądź twardzielem i aplikuj!

Neutralny

Ściągasz się z robotami a jeszcze w między czasie masz posprzątać zapakować i załatwić pracę papierową i komputerową bez zwalniania czy o czym nie ma mowy wyłączania taśmy musisz stać się robokopem a nawet go przewyższac

@Neutralny

Fakt przy sprzątaniu to rzadko kto pomaga ale reszta roboty min papiery, pakowanie, raportowanie to już leży w po stronie pracownika. Przecież w innej pracy są takie same zasady a jeżeli są ludzie którzy twierdzą że będzie im lepiej niż w Silesii to nikt ich siłą tutaj nie trzyma. Wszędzie trzeba rypać.

@Aga

Najgorsze co to ten system czterobrygadowy.

Marco V
@Aga

Za cudowny system pracy pozostaje podziękować "panu" kierowniczkowi produkcji. Bo to tylko on od lat staje okońiem żeby coś zmienić w tym kierunku. Co by się ludziom przypadkiem lepiej się nie żyło.

@Aga

Tylko że w Silesia trzeba to robić w między czasie a tego miedzyczasu nie ma bo robót nad tym czuwa a jak chcesz go mieć to musisz go prześcignac najlepiej zostać po pracy i za darmo to zrobić i nie zapomnieć się zalogować i wylogowac bo może być kiepsko

@Neutralny

He he. Ktos to powiedzial że w między czasie można zrobić dużo rzeczy np: nic. To były nie mądre słowa gieniusza.

@Aga

Aga w żadnej pracy nie obowiązują takie zasady mamy 21 wiek a nie średniowiecze i człowiek powinien znać swoje prawa między innymi pracownika. A dlaczego tam nie istnieją związki zawodowe broniące praw pracownika czy to nie zastanawiające taki duży zakład?

Jaco

Dobrze płatna praca? Za pracę w niedzielę Świątek piątek w nocy i przychodzenie do pracy pół godziny wcześniej rozliczanie co do sekundy 2500 zł na miesiąc to wybacz Aga śmieszne chyba nie pracowałas nigdzie poza tym zakładem

@Jaco

Ale idąc do tej pracy to chyba jesteś świadom tego że jest to system czterobrygadowy i pracuje się w soboty i niedziele i nocki.

@Marco V

Produkcja szok ale może nadejdzie taki dzień i dostaniecie kierownika takiego jak my mamy na magazynie, życzymy wam ogromnie i dziękujemy ogromnie że, ktoś taki jak nasz kierownik trafił do nas

Tak4Nie1
dno i metr mulu
@Bronia

ten wpis wyglada jakby go BEZCZELNIE sam zainteresowany "kierownik magazynu" napisal . szacunek buduje sie postepowaniem a nie EGO-wpisami(usunięte przez administratora) .

@dno i metr mulu

Twoim zdaniem tylko negatywne opinie są pisane przez pracowników?

barbi

A ja nie załuje Silesii . Slysze od kolezanek ktore pozostaly jeszcze w tym cyrku ze jest ich coraz mnie ze nowi mlodzi choc czesto maja (usunięte przez administratora) traktowani sa lepiej niz starzy doswiadczeni pracownicy a bywa ze i tak samo lub lepiej oplacani . Pozdro dla starych pracownikow produkcji :)

Adam

Czy są przyjęcia do pracy jako Operator Wywozu produkcyjnych

Nikt
@Adam

Jak popracujesz przez dwa lata na taśmie to może będziesz operatorem wózków!!!

Maruda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Ja słyszałam o tym zakładzie pozytywną opinie od starych pracowników . Dużo osób jest zadowolona z pracy w tej firmie.

Tak3Nie2
Beata
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawe jak bardzo rozejdzie się po kościach dzisiejszy wypadek. Pewnie wszystko zostanie ukryte, aby tylko wskaźniki były na plus, a zdrowie ludzkie nic nie warte. Tablica na ochronie tylko odlicza, aby kierownicy byli szczęsliwi, bo przecież premie dostaną, bo tyle dni bez wypadku. Wszystko to jedna wielka ściema...

Tak6Nie
Gdi
@Beata

Co tam sie stalo czy tam jest niebezpiecznie

@Beata

Udowodnią, że to wina pracownika i będą dalej liczyć.

misia
@Beata

jeszcze go ukarają że zamiast się wzbić w powietrze to dostał w głowę i naraził ich na stres

Tak8Nie1
K
@Gdi

Ktoś piernoł bez zalogowania i naraził na smród innych pracowników to się stało

Maruda

Czy warto iść do pracy do tego zakładu

@Maruda

Nie warto chyba że chcesz żyć wyłącznie silesią. Urlopów nie dają odrabiania nie ma gdy wyje alarm przeciwpożarowy zakładu nie można opuścić. Pracy na stanowisku masz w brud nie tylko montujesz ale również są wypływki do usnięcia to przecierasz albo tuszujesz wady na częściach i mało kto Ci pomoże a jak się coś dzieje to zapomnij o pomocy mijają Cię jak byś był trędowaty, raportujesz pilnujesz papierów czegoś nie napiszesz to cię wrócą z parkingu. Jak zrobisz coś źle lub czegoś nie dostrzezesz to zostajesz po godzinach za które nikt Ci nie zapłaci i przebierasz całą swoją produkcję jak nie to upierdzielą Ci z premi. Jak wkręcisz się w całą klikę to jakoś będziesz funkcjonować jak nie podpasujesz trenerkom i liderkom to Ci tak uprzykszą życie że sam z stamtąd zwiejesz bynajmniej na dwójce tak jest. Ukraińców traktuje się lepiej stoją na lekkich maszynach a są takie na których nie masz czasu się napić. Jeżeli uważasz że to wszystko jest ok to zapraszam. Nowi jak przychodzą to pracują tydzień dwa i uciekają bo kto normalny wytrzyma w takim obozie? Jak mi się coś trafi to też będę stąd uciekać .

kiedyś
Nazwa działu: Produkcja

tak źle nie było :( nowy dyrektor podaje każdemu rękę ale co nam z tego jak niechęć i (usunięte przez administratora) rośnie . gdzie szacunek dla starych pracowników ? dziś im więcej kto umie tym więcej musi zapieprzać :(

Bzb

Pan Krzysztof tzw syborg chyba dąży do tego aby nasze rodziny rozpadł się jak i jego. Ale nie tedy droga. Ludzie uciekną z tego obozu a i Pana jakiś Ukrainiec wykopie z ciepłego fotela.

Tak13Nie
krzysia
Nazwa działu: Handlowy

jak ja się ciesze , ze juz tam nie pracuje . przynajmniej teraz nie musze miec wypracowanych przymusowych nadgodzin by dostac urlop i to jest normalnosc

Tak10Nie
były uet
Nazwa działu: Produkcja

Uciekajcie z tego obozu póki czas. Jak chcecie się poskarżyć na mobbing to zrobią z was nierobów i postraszą sądem jak mnie Czterobrygadowka = brak życia a silesia to korporacja gardząca ludźmi

Tak13Nie1
wozek
Nazwa działu: Marketing

ekipa nowego dyrektora rozwali ten zakład jak swoje poprzednie i tyle w temacie Po decyzjach i mobbingowaniu pracowników widać że się śpieszą

Tak13Nie

Zostaw opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Antolin Silesia Sp. z o.o.