Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

postojowy

Co to za ludzie zostali wybrani do naszej rady zakładowej? Jak można zgodzić się na ten zapis o utracie ochrony w momencie choroby. Ludzie czy nic się nie uczycie? Nie potraficie myśleć? Znowu to samo. Straszą zwolnieniem jak ktoś pojdzie na chorobowe. Ponownie trzeba brać urlop lub chodzić chorym do pracy. Brak słów. Żenada

@postojowy

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj sobie przepisy jakie obowiazują firmy zeby dostać pomoc od Państwa, pomoc na pracowników na zwolnieniu chorobowym się nie należy, wiec przestają oni być objęci postojem ekonomicznym w momencie gdy idą na chorobowe. Najlepiej o wszystko co złe obwiniać innych samemu siedząc w domu na (usunięte przez administratora) jak były wybory do rady Zakładowej jakoś nikt się nie zgłaszał, a teraz wielkie pretensje. Trzeba bylo sie zglosic i pokazać na co Cie stać i co Ty byś ustalił /ustaliła. Sytuacja jest ciężka nie tylko w naszym Zakładzie i zostały wynegocjowane najlepsze warunki jakie mogły byc, ale zawsze znajdzie sie ktoś co bedzie mial jakieś ale, a sam nie robi nic ????

==))
@postojowy

Tak dla sprostowania zapewne chodzi o tych nagminne chorujących symulantów... Wiadomo, że nie każdy udaje z reguły jest tak, że ten co chory to zapierdziela aż przy maszynie nie padnie.... Tyle w temacie

Xxx

Ludzie czego wy nie rozumiecie w tym wpisie skoro jest postojowe to po co wam chorobowe bo czegoś nie kumam te same pieniądze a przynajmniej później macie świadectwo czyste bez adnotacji o chorobowym

Witam sprawie pracy jako Operator Młyna czy są przyjęcia do na to stanowisko

Wtuuj
@777

Teraz chyba żartujesz. Teraz są zwolnienia

@Wtuuj

Pracować wszędzie trzeba cóż żyć nie umierać

Buli
@Wtuuj

Dokladnie. Watpie aby teraz kogos przyjeli. Raczej redukcja bedzie.

Ktoś ma numer telefonu do Antolin Silesia

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Yrt

Piękna postawa naszego zbawcy Kristofera. Po co dać ludzia możliwość bezpiecznego przeczekania pandemii, lepiej skorzystać z okazji i kazać przyjść mimo wszystko, bo co tam że można się zarazić i wyciągnąć kitę do piachu. Ważne aby nasz boss był zadowolony. I gdzieś ma zalecenia że, chociaż środki ochrony typu maseczki by załatwił tak jak np logistyka czy ur. Jako jedyny ma w gdzieś swoich pracowników. Jego jara tylko krzyczenie: machen arbait!!! Bo ja ciebiu zwolnić mogę...

@Yrt

Jak sytuacja będzie taka, a nie inna to jeszcze możesz zatęsknić za kierownikiem.

Puknij sie
@Yrt

Bo kasę na twoją i setki pozostałych wypłatę to z powietrza wezmą...

Osa
@Yrt

Do yrt .. przeczekać możesz tylko już wrócić nie będziesz miał do czego , to góra wymaga i żeby mieć do czego wracać trzeba pomału robić.. niestety przeczekać można ale już wrócić nie będzie do czego wiec tez trzeba o tym myśleć ....

Widzisz tak już jest na tym świecie że chorują nie tylko,, robole,, uważaj żeby ciebie nie dopadło

gruby benek

Facet chodzil tydzien chory do pracy, zeby nie stracic premii. Taki chory zwyczaj w tej firmie, ze chorzy chodza do pracy albo na urlopy. Struktura pensji z poprzedniej epoki ale nikt nie pomyslal o konsekwencjach w obecnych czasach. Ale zebrania to robia codziennie. Takie bicie piany zeby sie dowartosciowac. Tak wiec brawo dla dyrektora, hr oraz bhp. Decyzja zarzadu..... dobre sobie.

gruby benek
@gruby benek

sorry chcialem napisac ze pewnie chodzil przez tydzien bo to norma w firmie.

Adam k
@gruby benek

Zebrania to robią kilka razy dziennie :-) Taki niby sztab kryzysowy :-) Wzorują się niby na niedoścignionym wzorze.....naszym pisim rządzie haha :-)))))))

Grzegorz
@Adam k

Czy w sytuacji obecnej pandemii również zdarza się, że pracownicy z przeziębieniem chodzą do pracy? Czy kierownictwo jakoś negatywnie reaguje na zwolnienia lekarskie?

@Grzegorz

Tak zdarza się a kierownictwo na l4 zawsze reaguje tak samo

@Adam k

A skąd ty wiesz na kim oni się wzorują Może na niedoścignionym rządzie PO. Wszak oni również robili zebrania nawet w nocy

Hjk

Super wiadomości, 30 osób z logistyki na kwarantannie bo jeden z nich ma koronovirusa potwierdzonego badaniami a produkcja normalnie do pracy??!!

Pisior
@Hjk

Silesia wylegarnia koronawirusa,najważniejsze żeby produkcja szla i hajs się zgadzał.

Buli
@Hjk

Jak by mogli to by przywiazali wdzystkich do maszyn. Co tam koronawirus. Produkcja wazniejsza.!

Oczywiście niech płaca postojowe tylko trzeba mieć na uwadze ze później nie będzie do czego wracać ! To nie żarty tylko poważne zagrożenie wielu wielu fabryk !!!!!

Zdr@E-a

A to ciekawe, bo wg twojego myślenia to to "poważne zagrożenie" jest w tej firmie od wielu lat. Od lat okradaja ludzi z urlopów i nadgodzin,niezaleznie od sytuacji. A i tym razem, w tak poważnej sytuacji mieli gdzieś zdrowie ludzi. I owszem uważam,ze postojowe powinno być placone. I nie martw się tak o fabryki,bo olw druga stronę to już tak nie zadziała

Smyk
@Zdr@E-a

To po co tam siedzisz idź do innej firmy takiej co będziesz leżał tylko narzekać i narzekać a rada prosta nie podoba się to droga wolna po co tam siedzisz!

Gienek
@Zdr@E-a

Zagrożenie jest wszedzie i nie tylko tam jest wiele fabryk firm które nadal pracują choć coraz to mniej już jest takich.nie jest to takie proste ze zamkną od już fabrykę bo tak jeden powie .ktos już napisał wcześniej nikt tam ci nie każe pracować nie podoba się tam praca idź do innej proste i tyle.Nigdzie nie jest kolorowo i w każdej fabryce trzeba pracować .

Kixer
@Smyk

Witam, Nigdy nie udzielam się na takich forach, to jest pierwszy raz, ale człowieku weź się lecz, naprawdę to dla Twojego zdrowia. Jesteś Życiową porażką, Dziękuje!

Kixer
@Kixer

Oczywiście miałem na myśli kondona "Smyka"

Zdr@E-a
@Gienek

A kto Ci powiedział, że nie chce pracować hm? Otóż praca sama w sobie mi nie przeszkadza,wszedzie trzeba pracować i jeśli byś ruszył mózgiem,to byś zauważył,ze wykorzystywanie urlopów pracowników do własnych celów to problem nie tylko Silesii a wielu zakładów pracy i o to się rozchodzi.

Hshshs

Postojowe wynosi 60% wynagrodzenia, Zastanówcie się czy urlop w takim wypadku nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Greg

Pewnie jakiś uprzejmy inzynierek dodał ten wpis brawo awans i podwyżka murowane a pracownik produkcji niech się wykończy przyjedzie Ukraina to nadrobi

@Hshshs

Dla zakładu na pewno ale czy dla pracownika?

@Hshshs

Wolę mieć mniejszą wypłatę jak zostać bez urlopu na lato i nadgodzin. Od lat zabierają nam nasze urlopy i nasze nadgodziny na swoje postoje. Jak czlowiek potrzebował urlop na swoje potrzeby to mało kiedy go dostał nigdy nie mógł sobie nic zaplanować dni wolne trzeba było sobie odpracować.

Dht
@Hshshs

Oczywiscie,ze postojowe w innych zakladach juz na poczatku kazali wypelnic ankiety kto mial kontakt z osobami zakazonymi ,ta osoba ,ktora przychodzila chora niech teraz placi .

@Smyk

On nie mówił że jemu się nie podoba to tobie się nie podoba to ty się zwolnij droga wolna

Ano

A wiadomo wogole na ile to zamknęli? Jest jeden czy więcej przypadków?

Powinna zostać wstrzymana produkcja na czas kwarantanny.

W innych zakładach bynajmniej wprowadzają jakieś zasady bezpieczeństwa a tu nic stołówka otwarta powinna być zamknięta spęd przed przekazaniem zmiany jak zawsze

Bardzo dobry opis i wszystko pasuje do uetu 2 bardzo dobry opis jedni się opierdzielają a inni zapierdzielają wszystko zależy od tego w jakim stopniu jesteś zakumplowany z trenerkami i liderkami całą tę chołotę zdegradować. Jednych potknięcia się kandyduje innych się wsypuję.

Aga

Ja uważam że w miarę spoko trenerki i liderki są jeszcze na 3 uecie.nic do nich nie mam.

@Aga

Przypoomnij mi, ile polaków tam zostało na tym super uecie? Liderek więcej niż produkcji niedługo.

I jak tam Kochani wiadomo coś o tym cudownym,, Ebit,, bo kogo by nie pytał to tak jakby chciał coś tajemniczego wiedzieć cisza jak po śmierci organisty.... Ludzie wiecie jak to będzie tak jak z mydłem i butami tak nas zakoluja, że zaległe będzie teraz...... A tamto to już dawno,, rozliczone,, przecież to był stary rok a teraz mamy nowy i wszystko nowe:) :) :) :)

A ja się zastanawiam dlaczego od dłuższego czasu NIK nie informuje nas na tablicy ogłoszeń o nadgodzinach? Kierownicy zmiany nie są informowani o istotnych sprawach związanych z produkcją typu kiedy będzie premia świąteczną? Bo nie było, ile za Ebit?.. Ze wszystkimi pytaniami i prośba i należy iść po. IMO wszystko najpierw do Pana K. Nic bez niego nie można załatwic rzekomo?? O reklamacjach też dowiadujemy się z kwiatków z wypłaty... I wreszcie podwyżki dlaczego od kwietnia jaki to kalendarz Majów? A co z najniższą krajowa też od kwietnia? Wiadomo wszystko według prawa tylko jakiego? Silesi!! I w końcu dlaczego w tym zakładzie nie ma związków zawodowych czy ten zakład to państwo w państwie? Chyba za dużo pytań pozostaję bez odpowiedzi a to znaczy, że coś tu śmierdzi.....

@:)

Żądamy spotkania z dyrektorem i z kierownikiem. By obaj panowie byli na tym spotkaniu.

Bronia

Do generalnego trzeba się udać on nic nie wie ukrywają przed nim ten (usunięte przez administratora) który robią a siebie kryją jeden po drugim

Q

Ludzie zapraszam do innych firm wy myślicie ze tu jest tak zle a wszędzie cudownie....tak jest wszędzie nie ma kokosów a kierownik musi wykonywać i dopełniać obowiązków szefów , czasem zastanówcie się czego wy chcecie. Zawsze można zmienić prace bo z tego co się orjentuje to najgorzej się nie zarabia , a niestety trzeba pracować żeby zarabiać.

Ok
@Bronia

Nie podoba się to zawsze droga wolna.

@:)

Tak my żądamy spotkania tylko nikogo to nie obchodzi najwyraźniej dyrektor też ma wylane na to co dzieje się w firmie i jakimi prawami a raczej bezprawiem ona się rządzi!

@Q

Jasne że kierownik musi wykonywać i dopełniać swoje obowiązki ale pracownicy mają prawo wiedzieć ile nadgodzin było i w jaki sposób mieli oddane. I to kierownik powinien informować ich o wszystkim a nie tak jak nasz nigdy o niczym nie wie. Pracownik ma prawo wyjść do toalety kiedy ma potrzebę a nie czekać aż szanowna pani trener miotłą ruszy śmieci nie zająć nie uciekną. A my stoimy i czekamy kiedy królowa przyjdzie i pozwoli wyjść. Gdzie tak jest gdzie ludzie leją kiedy chce pani trener a nie kiedy mają potrzebę!

@Q

Pewnie że pracę można zmienić i tak też pomału do tego Silesia zmieża znowu 6 osób się zwalnia jakby było super to by się ludzie trzymali jeszcze trochę doprowadzi się do tego że zostanie sama uk. Nikt dla pasji do tego zakładu nie przychodzi tylko dla pieniędzy a premia jest od widzi mi się kierownika zerówki wpisuje się w L 4 i ile na tym tracimy. Urlopem w 100 procentach dysponuje Pan K . Jeśli jest planowane w firmie np malowanie to nie jest postojowe tylko wszystko z urlopu czy potrzebujesz czy nie

Nicky Romero
@Nowy

Podobno szukają nowego inżyniera już chyba 155 w kolejności... Ma to być spec od dezinformacji :-) Bo podobno wszystko jest zbyt jasne i czytelne :-)

:))
@:)

Była informacja na firmowej Wigilii - dyrektor mówił, że będzie spotkanie dla wszystkich pracowników z dyrekcją w lutym/marcu, gdzie będą ogłoszone wyniki finansowe. Słuchajcie ze zrozumieniem!

&
@Q

Jak zapraszasz to chyba jesteś władny przyjmować chętnie przyjmę zaproszenie do twojego zakładu a zarobki cóż nie są najgorsze a dobre wcale w tym zakładzie. Macie szczęście że Ukraina tam zawitała do Was

Neutralny
@Ok

Trzeba tak pracować żeby to im się nie podobało a nie tobie i wtedy jak im się nie podoba to droga dla nich wolna i tak zostaną pokonani własną bronią

;(
@:))

Może padła taka informacja, tylko czy produkcja będzie mogła zabrać głos??? Napewno NIE. Nikt nie słucha bo przecież tyt. Dr.hab. nie zobaczy a wie napewno bo skomplikowany wykres matematyczny mu potwierdził.

Zostaw

Jaka praca na produkcji czy sprawdzanie tego co idzie z maszyny jest latwe i proste np dopinanie klipsow czasem czy da sie rade

@Zostaw

Praca jak praca nie jest zła ale otoczenie tworzy taki (usunięte przez administratora). Nie wolno się śmiać rozmawiać nie wolno nikomu pomóc mimo że np maszyna Ci stoi za wszystko karają jakimiś śmiesznymi punktami co oczywiście wiąże się z mniejszą płacą wydymają Cię tu z nadgodzin nigdy nie dowiesz się ile ich masz i jak Ci je rozliczą z urlopu też mimo że rypiesz cały rok w grudniu okaże się że go nie masz. Myślę że gdyby nie to wszystko to sama praca byłaby ok. A i jeszcze zero współpracy z wózkowymi są maszyny gdzie kontenery nie stoją na rolkach no i wtedy niestety jak zawsze żadnego nie ma a że nie można odkładać części to wypycha się samemu ten cały kontener i samemu sobie podstawiasz pusty.

@Zostaw

Zostaw. O czym ty mówisz człowieku dopinanie klipsów, sprawdzanie części to tylko preludium do tego co ciebie tu czeka. A pakowanie, zacieranie plam, usuwanie wyplywek, wprowadzanie do komputera, wysyłki, logowanie wypełnianie raportów, sprzątanie stanowiska, naklejanie kodów kreskowych obsługa drukarki, komputera bo musisz umieć wejść na odpowiednią stronę która, ciebie dotyczy i to wszystko bez zwalniania produkcji maszyny a broń Boże wyłączania po prostu hardkor i jeszcze wiele innych czynności które poznasz jak tam popracujesz. Może Ci będzie to wychodziło pod warunkiem że nic się nie zatnie lub zepsuje bo konia to obchodzi maszyna wysyła detale na taśmy i nie pyta

Kochani jeśli nie musicie nie przychodźcie do tego zakładu. Utyrać się trzeba na pomoc nie ma co liczyć oczywiście na rozmowie co innego mówią. Przerwy jest 20 minut ale nie biorą pod uwagę skąd idziesz na przerwe jeśli z drugiej strony czas na dojście na stołówkę jest dłuższy ale w 20 minut masz ogarnąć wszystko, więc tak naprawdę twój czas przerwy jest zależny od tego gdzie stoisz jeśli blisko stołówki jest szansa na 20na minut jeśli nie mają to gdzieś. Na montażowni liczy się oczewiscie zrobiona norma ale nikt nie bierze pod uwagę że trzeba wypełnić papiery gdzieś się zalogować w raporcie nie ma rubryki czas na dokumentację A potem pretensje że norma nie zrobiona. Ludzie nie do życia tych w miarę ogarnietych na palcach można policzyć jeden drugiego kapuje.

Greg

Bardzo dobry opis tego zakładu. Widać że znasz temat wielki szacun

Pewnie że tak zrobię kilka razy zgłosze uderza nie ujdzie na sucho

Miałem 4 miesiące temu to zrobić zrobię teraz .

No niestety chory zakład wszystkie panie liderki powinni zdegradować do taśmy a i panią kierownik jedną też może by ich myślenie wróciło na właściwy tor. A tu zgłaszasz problem foch i wieczne sapanie nie zauważysz czegoś też foch masz plamy radź sobie sam nie wiadomo co robić wyrzucisz źle spakujesz jeszcze gorzej.

@Nowy

W szczególności powinni posprzątać na uecie drugim tam panie przechodzą same siebie tak są sflustrowane i tak ich to wszystko przerasta że niestety muszą się wyżyć na nas ale spokojnie jeszcze trochę zostaną sami ukraińcy a oni na szczęście nic nie panimają i na takie gwiazdy jak wy mają wylane

@Nowy

To prawda nieraz zglaszane bylo do liderek ze cos nie tak same czesto kaza wadliwe pakowac to prawda i wrabjaja nowych ja mialem kilka razy mnie wrobila zwlaszcza jedna do kierownictwa nas zglaszaja ze to my popelniamy bledy a tak one chore to ludzie miejcie odwage i piszcie prawde bo ja znacie nie ukrywajcie ich odwagi ludzi

@Nowy

Nawet ja inni widza ze liderki znecaja sie nic nie robia kryja je chore to miejcie odwage i zglaszajcie nie pozwalajcue na znecanie bo wy tez bedzie mialy te osoby na sumieniu

Ja2

Na uecie 2 liderki trenerki krzyczą żeby nauczyć się samemu decydować czy część jest dobra czy nie, nic nie odstawiać do konsiltacji, bo dyro będzie je tyrał. A dyro od nas wymaga odstawiania do konsultacji zamiast wyrzucać. I kółko się zamyka, bądź tu mądry. Odłożysz, źle, sam decyduj! Wyrzucisz, źle, zaczną ci grzebać w odpadach i marudzić o każdą wyrzuconą część. Zdecydujcie się panienki, bo same sobie w gniazdo s racie :/

Greg

Ebit, uet, poke joke co to za nazewnictwo już samo to świadczy co to za zakład. Nie zapominajmy że jesteśmy w Polsce uczyliśmy się polskiego języka nie można dawać sobie narobić na głowę ludzie. Myślicie że używając takich nazw będzieiecie bardziej profesjonalni a tu słoma z butów wystaje i granatem od pluga oderwanym się jest.

Tak to już jest jak głupie kozy po zawodówkach jakieś stanowiska obejmują.. Inteligentny wykształcony człowiek myśli sam a taki (usunięte przez administratora) robi co mu każą glui tego nie wymyślił, że do władzy powinien być człowiek wyuczony a nie wyuczony do roboty... Oczywiście nie każdy taki głupi ale niestety wiekszosc

Ktos1

Praca w Antolin Silesia mówią na rozmowie co innego a w rzeczywistosci jest coś innego Człowiek jak głupi musi się nabiegac postawią Ciebie na maszynę gdzie jesteś nowa osoba i musisz robić ale o pomocy od trenerek już nie wspomnę Ukraina w tym zakładzie jest Najważniejsza a jeśli popełniac błąd nie sprawdzając części bo nie nadazasz i wpisujac to w komputer maja problem dlaczego tak jest i że to twoja wina bo maszyna zapiernicza więcej niż powinna. Nie polecam nikomu kto chce stracić zdrowie i popaść w choroby psychikę bo tutaj do tego doprowadzają

Krzysztof

Witam ile tu można zarobic zarobić na rekę od - do

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.