pepco

Ruda Śląska

Opinie o pepco

savitri81

witam, a jak wyglądają zarobki jako zastępca kierownika sklepu?

savitri81

witam, a jak wyglądają zarobki jako zastępca kierownika sklepu?

wadim

jak cjcesz mieć jednak tak wysokie wynagrodzenie to aplikuj na wyże stanowiska u nich takie jak Specjalista ds. WMS w dziale IT czy IT Support Specialist z językiem czeskim - tak się składa że są wakaty

zainteresowana

bardzo dziękuję za odpowiedź,bardzo serdecznie pozdrawiam!

xxx

Witam.Z tą rotacją to różnie bywa zależy od sklepu.Jeśli chodzi o sklep w Rudzie Śląskiej to nie jest ona duża.Kierownik niestety ciągle ten sam zastępca raz się zmieniła a jeśli chodzi o sprzedawców to z tego co mi wiadomo nie zmieniają się zbyt często.

zainteresowana

Witam,chciałabym zapytać czy jest duza rotacja pracowników??często zmieniają sie sprzedawcy i kadra kierownicza???

wtajemniczona

Praca ciężka to fakt! Ale co do kierowniczki to nie do końca się zgodze....Ma trudny charakter ale można sie z nia dogadac! Dziewczyny do pracy przychodzimy pracowac a nie w celach towarzyskich! Jeśli któraś ma na tyle odwagi żeby pisac takie bzdury to powinna też miec odwage pójśc i porozmawiac z kierownikiem lub zastępcą o tym co ja boli.Pozdrawiam.

Zostaw opinię o pepco - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pepco