FALA

Opinie o FALA

Kowalski

Ta firma oszukuje pracowników i klientów. Sklepy naciągane, wagi ważą towar dodając wagę. Towar jest nie świeży.

Płace? - Bardzo słabe na reke na początek otrzymasz 900zł netto po roku wskoczy ci na 1100zł . Pracuje już rok zarabiam 1105 netto. Wg pracownikow ktorzy tu pracują po 15 latach pracy mozesz zarabiac max 250zł wiecej. Ogolnie warunki pracy dobre, pelny pakiet socialny, brak spoznien z wyplatami, + bony co roku na świeta . ALe pensja słaba jak na kogoś po studiach. W trakcie poszukiwania pracy .....

Zostaw opinię o FALA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FALA