Opinie o Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyszkiewicz Nieruchomości. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tyszkiewicz Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsk

Aga

Dopieru co wynajęłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona z pośrednika pani Barbary Weiner.Byla bardzo pomocna i kompetentna. Naprawdę polecam.

Zbigniew
@Aga

Wypowiadasz się jako klient biura nieruchomości, a ja szukam informacji od pracowników firmy. To forum koncentruje się na sprawach pracowniczych i aktualnych rekrutacjach. Piszcie, czy pracodawca szuka licencjonowanych agentów nieruchomości lub innych pracowników. Czy polecilibyście pracę w tym biurze innym użytkownikom forum szukającym zatrudnienia?

Aneta

Pracujesz w Tyszkiewicz Nieruchomości? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Gigi
@Aneta

Prawda, byłam na rozmowie. (usunięte przez administratora) i jakieś śmieszne pieniądze za cały etat. Serio każda inna praca tylko nie (usunięte przez administratora).

Frank

Rozmowa trwała około godziny. Firma oferuje (usunięte przez administratora)Praca w terenie, nie oferuje samochodu służbowego, ani komputera, ani telefonu. Musisz ze swoim sprzętem przyjśc, jedyne co to dadzą krzesło i stolik w pomieszczeniu. Słaba płaca, nie starczy nawet na opłacenie zusu. Sa II etapy rozmowy. Pan zgodnie z obietnicą, oddzownił i zaprosił. Niestety, za tą kase nie sa się wyżyc.

Frank And Stein
@Frank

Przestań bredzić o jakimś minimum żebraczym. Zarobki są tam najwyższe lub jedne z najwyższych w tej branży, w Trójmieście. Mówię o moich kolegach agentach, którzy pracują i dokonują transakcji, a tych (transakcji) masz tam sporo co miesiąc. Chciałbym tyle zarabiać.

Tomasz
@Frank And Stein

Zarobki są prowizyjne czyli zawsze to loteria i niepewność plus masa kosztów własnych.Kto lubi, nadaje się i ma inne zaplecze finansowe niech walczy, czasami zdarzy dobra sprzedaż niemniej to nie jest praca ze stałą pensją na koniec miesiąca a pełna szarpaniny i stresu ciągła walka o byt.

Mam zamiar aplikować ale ponieważ nie mam dużego do,świadczenia czy dam sobie radę, podpowiedzcie coś?

Firma Tyszkiewicz Nieruchomości szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. obrotu nieruchomościami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka kasa?

agent
@Jacek

Kasa zależy od ciebie i tego jak będziesz pracował i jakie będziesz miał zaangażowanie - nic za darmo nie przychodzi- a co do rekrutacji najlepiej zadzwoń - ja pracuję tam i jak dla mnie jest ok

Cezary

Każdy sam musi ocenić swoje możliwości i umiejętności przy tych warunkach pracy!!

Aneta

@Frank And Stein czy jesteś pracownikiem w Tyszkiewicz Nieruchomości? Jeśli tak, to możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie, panującej tam atmosfery i zarobków. Wszystkie opinie o firmie są wartościowe i mogą pomóc potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o aplikowaniu lub nie. Na stronie firmy nie ma aktualnych ofert pracy, ale może ktoś z was orientuje się czy trwa obecnie jakiś proces rekrutacyjny?

Aneta

@dutkiewus jednak warto również sprawdzić dostępne informacje o przyszłym miejscu zatrudnienia. A jak Ty jesteś związany z Tyszkiewicz Nieruchomości? Jesteś może jej obecnym lub byłym pracownikiem? Jeśli ta, to chętnie dowiem się jak oceniasz tego pracodawcę.

LAIK

Czytając te opinie zastanawiam się nad tym co jest prawdą a co fałszem ?

dutkiewus
@LAIK

chyba najlepiej samemu sprawdzić i się przekonać

Aneta

@gość Rzeczywiście, to że nie uzyskałaś informacji zwrotnej musi być frustrujące, szczególnie jeśli na to stanowisko liczyłaś. Jednak pomimo tego, że byłaś w firmie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, to piszesz jakbyś miała wiedzę osoby, która długo w niej pracuje. Piszesz też o rodzaju zawieranej umowy. Wiesz, czy możliwa jest jej zmiana po przepracowaniu w firmie jakiegoś czasu i sprawdzeniu się?

@Aneta

Zwykle nie liczę na to, że pracodawca prześle mi informację zwrotną. Jednakże w momencie, gdy zostało mi to obiecane, to uważam, że słowa należałoby dotrzymać. Pewne stany rzeczy można wywnioskować na podstawie różnych sytuacji, które miały miejsce podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Otrzymałam informację, że owszem, istnieje możliwość zmiany umowy po przepracowaniu w firmie dłuższego czasu - z umowy o dzieło na umowę zlecenie.

gość

Ja również byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko sekretarki w Tyszkiewicz Nieruchomości. Mimo, że osoba przeprowadzająca rekrutację kilkakrotnie obiecywała, że przekaże mi informacje o wynikach w ciągu kilku dni (niezależnie od rodzaju podjętej decyzji), nie otrzymałam żadnej informacji. Należy również wspomnieć, że rekrutację przeprowadzają pracownicy niższego szczebla, którzy dobierają zespół w taki sposób, aby nowo zatrudnieni nie zagrażali Ich pozycji w firmie. Za cały etat jest proponowana umowa o dzieło (nie zlecenie), żeby nie płacić nawet najniższej stawki godzinowej dla umowy zlecenie. Odradzam.

xyz

Proponowanie umowy o dzieło do pracy na cały etat jest żenujące. Nie polecam, warunki płacowe też poniżej poziomu.

szczery

moja bardzo szczera i prawdziwa również została usunięta....brak słów... firma nie przyjmuje krytyki..... prawda boli.....ciekawe ile takich opinii już usunięto.......

zawiedzionyzenek

ale smiesznie, usuneli moja opinie- zaznacze- BARDZO ZLA I NIEPOCHLEBNA dotyczaca pani dyrektor i pana prezesa, jak i sposobu zatrudniania i atmosfery- jak smiesznie, jak sie boja hahahaha

gość

Pośrednik w obrocie nieruchomościami to bardzo specyficzna praca. Trzeba wykazać się zdolnościami w tym kierunku tzn . umiejętnością w pozyskiwaniu klientów, umiejętnością sprzedaży i wiedzą. W tej pracy trudno jest określić czas pracy. Z tego też powodu najlepszą formą dla osób chcących pracować jako pośrednik jest własna działalność. Nie ma innej formy, która mogłaby być prawidłowa. To nie jest budżetówka. Nie jest to też produkcja. Zarabiasz jak się wykażesz. To, że Pan Tyszkiewicz podpisywał umowy o pracę, z tak dużym zespołem to cud. Utrzymanie firmy to duży wydatek. Spróbuj i zatrudnij na pełny etat. Po roku możemy podyskutować na forum. Wiem, że firma Tyszkiewicz to firma zorganizowana, prowadzi szkolenia i szkoli w SPPON. Szef bardzo dobry. Na czas wypłaca wynagrodzenie. W dużej grupie zawsze są konflikty. Pani Magda jest oddanym pracownikiem i słusznie zajmuje stanowisko dyrektora. Firmie życzę udanych rekrutacji

asi

ale to na wszystkich stanowiskach dają taką umowę?

Przemek

Jest proponowana umowa o pracę (po okresie próbnym), część stała i prowizja ze sprzedaży/wynajmu. Niewiele firm pośrednictwa w obrocie nieruchomościami proponuje umowę o pracę. Jak w każdej sprzedaży dużo zależy ode mnie, od mojego zaangażowania tez trochę od szczęścia.

bdfgu

dopisuję sie do negatywnych opinii. Na papierach pół etatu pracujesz na cały, wiekszość pieiędzy wypłacana "pod stołem" O innych stawkach mowa na rozmowie kwalifikacyjnej a w przy wypłacie słyszysz że istnieje możliwość wypłacenia jedynie połowy ustalonej stawki ( bo na prowzje nie ma umowy) Na kwalifikacyjnej padają tez pytania o wasz status mieszkaniowy i nie tylko ( własne? wynajęte? jakie stanowisko pracy ma twój partner?) Zalecam dokładne przemyślenie podjęcia pracy w tej firmie. Tu niestety są usuwane negatywne opinie, ta też wkrótce zniknie

haha

Hahahaha nigdy w życiu nikt w tym biurze nie miał takiej prowizji, bo większość szef bierze do kieszeni, wiec nie pisz tu bzdur i nie mydl ludziom oczu :) to prawda co ktoś pisał ponizej, że firma sama o sobie pisze pozytywne komentarze, tak samo jest ze zbieraniem lajkow na fejsie wśród znajomych i rodziny a potem fejm, że najlepsze biuro, a brudu i syfu jest tam dużo więcej. Ci co odeszli mogą powiedzieć najwięcej. Z resztą skoro taka super praca i dobre zarobki, to czemu jedna agentka zwolniła się żeby iść na kasę do biedronki?? a szlo jej całkiem nieźle. i było to całkiem niedawno! zaraz te negatywne komentarze i tak usuna!

Koelżanki i Koledzy
@haha

Nie usuniemy. Niech ta konkretna opinia uzmysłowi innym, z jaką kulturą i poziomem osób (niestety) spotykamy się na etapie rekrutacji, i co do których pokładamy nadzieję, oferując im pracę. Oferując, nie zmuszając do niej. Pani, która wróciła do pracy "na kasie" podjęła taką decyzję sama, i może lepiej tego nie komentować. Szef jest tu od początku Szefem i każdemu życzymy takiego przełożonego (nie z przypadku, a takiego, którego firma jest ciężko wypracowanym sukcesem). Jeżeli widzisz problem w tym, że Twój Szef (Właściciel firmy) zarabia dużo więcej od Ciebie - to powodzenia w życiu zawodowym - polecamy założyć Własną Działalność. Tak na marginesie, zarobki Szefa i Twoje układają się tu proporcjonalnie. A zarobić można tu bardzo dużo pieniędzy. Za krótko pracowałaś, by się o tym dowiedzieć. Jeśli Ty dużo zarobisz, to tym bardziej zarobi odpowiednio dużo Twój Szef - prosta zasada pracy na prowizji od sprzedaży. Popytaj doświadczonym kolegów, którzy pracują tutaj kilka lat i nie obrażaj ich takimi komentarzami. Rotacja, owszem, jest - szybko rozstajemy się z ludźmi niedojrzałymi, którzy przyszli do biura posiedzieć na facebook'u. Takie czasy, że młode pokolenie niestety zaczyna od oczekiwań, nie oferując nic w zamian. Ewidentnie nie dostrzegamy też w naszej pracy brudu i syfu. Takie zdania obrażają każdego, który poważnie traktuje swoje zawodowe zajęcie i sumiennie pracuje w oddziałach Tyszkiewicz Nieruchomości. Koleżanki i Koledzy z pracy

bd

UCIEKAJCIE STAMTAD!!! Praca tam to zmarnowany czas, jedyne co dobre, to fakt, ze mozna wpisac w CV (jak sie wytrzyma pare miesiecy) jakies znane biuro, dzieki czemu ewentualnie przyszlemu pracodawcy mozna pokazac, ze nie idzie sie do niego z niczym. Ta firma nie daje rozwoju, nie ma w niej ani jednego profesjonalisty(usunięte przez administratora)Jesli choc troche zalezy ci na dobrej pracy, to daruj sobie te biuro. Wystarczy zobaczyc na stronie jaka jest rotacja, pracownicy po prostu uciekaja, nawet ci z dluzszym stazem. Wystarczy dotrzec do kogos, kto pracowal, kazda opinia bylego pracownika bedzie taka jak moja. A wszystkie pozytywne opinie sa na 100% pisane przez marketing albo pracownikow, bo takie akcje nieraz mialy miejsce w biurze. Propaganda na maxa!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tyszkiewicz Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Tyszkiewicz Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Tyszkiewicz Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyszkiewicz Nieruchomości?

Tyszkiewicz Nieruchomości
2.8/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Grunwaldzka 469
    80-309 Gdańsk