Chomik M Świeży Spółka Jawna

Opinie o Chomik M Świeży Spółka Jawna

Chomik Gdów, Zespół HR Szanowny Kliencie, jeżeli wystąpił problem z zakupionym produktem lub realizowanym zamówieniem zapraszamy do kontaktu z naszym działem reklamacji Prosimy o wiadomość na adres reklamacje@chomik.pl a jeśli preferuje Pan kontakt telefoniczny wystarczy zadzwonić: 12 251 40 27 Jako dział kadr staramy się odpowiadać na każde pytanie i być pomocnym w każdej sytuacji, opinie takie jak powyższa wykraczają jednak poza zakres merytoryczny serwisu. Uprzejmie przypominamy, że portal GoWork służy głównie do wyrażania opinii na temat warunków pracy i zatrudnienia w danym przedsiębiorstwie Raz jeszcze zapraszamy do kontaktu z działem realizującym Pana zamówienie lub działem reklamacji, nasi koledzy i koleżanki na pewno postarają się rozwiązać powstały problem

Inka

Czy jest wymagane doswiadczenie na stanowisko specjalisty ds adminidtracyjnych w dziale sprzedazy internetowej? W typowej administracji jak najbardziej posiadam ale nie mialam stycznosci ze sprzedaza online...

@Inka

Chomik Gdów, Zespół HR Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy u nas. Brak styczności ze sprzedażą online nie stanowi dużej przeszkody. W toku procesu rekrutacyjnego oceniamy dotychczasowe doświadczenia kandydata, jego umiejętności, gotowość do nauki nowych umiejętności - nasza branża, a zwłaszcza segment sprzedaży online zmienia się bardzo dynamicznie. W przypadku podjęcia pracy na stanowisku specjalisty ds administracyjnych zespół działu sprzedaży internetowej wdroży Panią w specyfikę pracy i nowe obowiązki. Zachęcamy do przesłania CV. Pozdrawiamy!

Gibraltar
@Chomik M Świeży Spółka Jawna

Kiedy można spodziewać się rozstrzygnięcia odnośnie tego stanowiska?

Jak wygląda proces rekrutacji? Wysłałam cv przez olx do nowego ogłoszenia o pracę. Czy mogę liczyć na jakiś kontakt od razu, czy dopiero cv są zbierane i po jakimś czasie z nich wybierane jedno? Czy jest rozmowa kwalifikacyjna tylko z jednym wybranym kandydatem, czy z kilkoma?

Chomik Gdów, Zespół HR Dziękujemy za przesłanie CV, cieszymy się ze chcesz do nas dołączyć. Zwykle po pewnym czasie emisji ogłoszenia analizujemy nadesłane na dane stanowisko aplikacje, a następnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami z zaproszeniem na rozmowę. Co do liczby kandydatów zapraszanych na rozmowę; jest bardzo różnie i zależy to w głównej mierze od specyfiki stanowiska i oczywiście ilości i jakości nadesłanych zgłoszeń. Serdecznie pozdrawiamy!

Aktualność
Pracuj z nami!

Nawet w niełatwych realiach rynkowych cały czas rozwijamy się i poszukujemy pracowników.
Zachęcamy Państwa  do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy!
Zapraszamy do kontaktu i aplikowania!
Chomik Gdów Zespół HR

analityk

pracuje w chomiku i jest .... spoko. jezeli to komus cos mówi to na chyba 150 osob jak w cigu roku odeszło moze 2-3 osoby to wszystko . chyba najnowoczesniejsza firma w okolicy ( to prawda okolic nie jest duza ) ale od Wieliczki do Limanowej to chyba ok.podobno szukaja kogos na magazynierów a to dlatego ze roboty tyle ,że zamowien tyle ze...gdybym byl na miejscu szukajacych pracy to bym sie bardzo zastanowił i zgłosił do chomika

Rozbawiony
@analityk

Najnowocześniejsza firma - rozbawiłeś mnie analityku :)

@analityk

Chomik Gdów, Zespół HR Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że dobrze się u nas czujesz :) Właśnie o to chodzi byśmy pracując na bardzo różnych stanowiskach, w różnych działach wspólnie tworzyli zgrany zespół. Tak jak zauważyłeś, cały czas staramy się zmieniać na lepsze, inwestujemy w infrastrukturę, szukamy nowych rozwiązań i sposobów działania stale zwiększamy też zatrudnienie. Wszystkich poszukujących pracy zapraszamy do odwiedzenia zakładki "Oferty pracy" gdzie znajdują się nasze aktualne ogłoszenia. Serdecznie pozdrawiamy!

Jaka umowa obowiązuje w Chomik podczas okresu próbnego?

Chomik Gdów, Zespół HR Umowę na okres próbny stosuje się w celu sprawdzenia kwalifikacji pracownika i możliwości zatrudnienia go na danym stanowisku. Taka umowa trwa maksymalnie 3 miesiące. Na czas okresu próbnego zawieramy z przyjętym kandydatem umowa o pracę. Pozdrawiamy serdecznie!

May

Witam, co sądzicie o pracy jako pomocnik magazyniera? Opłaca się startować do tej pracy? Po ile godzin praca?

@May

Chomik Gdów, Zespół HR Ze swojej strony serdecznie zapraszamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych. Praca na stanowisku pomocnika magazyniera to dobry sposób na początek naszej współpracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego także dla osób młodych. Praca na tym stanowisku była dla wielu naszych pracowników pierwszym etapem ich rozwoju zawodowego w naszej firmie. W miarę nabywanego doświadczenia, czy odbytych szkoleń pojawia się zwykle po pewnym czasie możliwość pracy jako samodzielny magazynier/ operator wózka widłowego. Standardowy dzień pracy trwa 8 godzin, w okresie wzmożonych dostaw lub zamówień może pojawić się potrzeba pracy w większym wymiarze (w zależności od działu), nadgodziny są oczywiście dodatkowo płatne. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz zapraszamy do aplikowania!

Co wchodzi w socjal Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Chomik Gdów, Zespół HR Dziękujemy za pytanie. Staramy się by naszym pracownikom dobrze się u nas pracowało, w miarę rozwoju firmy pojawiają się nowe możliwości udogodnień socjalnych. Nasi pracownicy mogą korzystać ze stałego, atrakcyjnego pakietu rabatów na nasze produkty, w okresie świątecznym otrzymują dodatkowo bony na zakupy. Rodzice mogą skorzystać z dofinansowania na wypoczynek wakacyjny dla dzieci. W przypadku gdy nasz pracownik znajdzie się w trudnej dla siebie sytuacji życiowej może zwrócić się z prośbą o wsparcie do założonej w ubiegłym roku Fundacji Chomik - Ku Dobremu Co roku organizujemy firmowe wyjazdy na wycieczki lub pielgrzymki. Spotykamy się na imprezach integracyjnych, zarówno kameralnych, np. przy ognisku jak i tych nieco bardziej wystawnych. Osoby, które lubią spędzać swój wolny czas aktywnie mogą skorzystać z dofinansowania do karty MultiSport, zapraszamy też do dołączenia do naszej drużyny w rozgrywkach Biznes Ligi. W okresie zimowym, dla grupy pracowników dajemy możliwość finansowana lub współfinansowania najmu hali sportowej. Serdecznie Pozdrawiamy!

Aktualność
Bardzo nam miło powitać wszystkich Użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Chcemy, by oficjalny profil firmy Chomik M. Świeży sp.j stał się miejscem, w którym możecie Państwo uzyskać wyczerpujące informacje o pracy w naszej firmie, poznać inne aspekty naszej  działalności oraz podzielić się swoimi opiniami - są one dla nas niezwykle ważne.

Bardzo dziękujemy za pozostawione przez Państwa komentarze i opinie,  zapraszamy do zadawania pytań.

Serdecznie Pozdrawiamy
Chomik Gdów, Zespół HR

Pracownicy z wieloletnim stażem, zarabiają trochę ponad minimalne wynagrodzenie. Brak podwyżek , brak perspektyw na przyszłość . Nie polecam .

pracownik tez
@pracownik

chyba jednak nie jestes pracownikiem bo gdyby tak było jak piszes to bys odeszedł lub jestes po prostu marny ( ale to juz twoj problem) , w firmie z tego co wiem polowa załogi jest po kilkanascie lat zatrudniona i nikt sie nie zwalnia. a ponadto a druga połowa po kilka lat bo co roku firma sie rozrasta ... a tak w ogole bardzo trudno sie do niej dostac .... jest przesiew . moj znajomy chciał sie zatrudnic i .... nie przyjęli...po prostu nie biorą byle by przyjąć , z tego co wiem to minimum srednie wykształecenie....

Statek
@pracownik tez

Ty nie jesteś pracownikiem bo to co piszesz nie jest oparte na faktach . Hmm a co do twojego znajomego - to faktycznie się nie dziwię - z podstawowym wykształceniem to mało gdzie przyjmują a poziom wykształcenia średnie to jednak chyba do przeskoczenia w dzisiejszych czasach

Jestem pracownikiem firmy "Chomik" od kilkunastu lat. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony ze swojej pracy oraz wypłaty. Widząc różne komentarze, można myśleć, żeludzie komentujący to złośliwa konkurencja czy też pracownicy, którzy odeszli i specjalnie piszą różne bzdury czy też po prostu złośliwi ludzie i hejterzy lubiący podsycać różne rzeczy w sieci. Taki jest ten świat. Pełen nienawiści. Nic z nim nie zrobisz, nic nie zmienisz. Każdy może narzekać na swoją pracę ale warto się zastanowić czy jest idealna praca dla Ciebie? No właśnie. Firma "Chomik" moim zdaniem stawia na ciągły rozwój. Można to śmiało zobaczyć jak potężnie się rozrasta w świecie. Zatrudnia dużo osób. Posiada duże hale i magazyny. Są organizowane różne spotkania integracyjne. Szkolenia. Premie. Fajny towar. Zus. Nie działa na czarnym rynku tylko zawsze jest wszystko opłacone !!!!! No i co najważniejsze wypłata jest zawsze na czas + premia. Ludzie czego chcieć więcej ? Tak naprawdę zastanówmy si: zawsze coś komuś nie będzie pasować. Jak to mówią: złej baletnicy i przeszkadza rąbek spódnicy. Zawsze można się zwolnić i iść do innej pracy. Nie ma ludzi nie zastąpianych. Jak na razie nie mogę narzekać. Z czystym sercem polecam :)

He he komentarz sponsorowany ...... Ciekawa jestem kto go pisał?

Twój kolega :)

Być może ale jestem zszokowana nie na gadną polszczyzną kto to pisał ktoś pewnie na zlecenie firmy ha ha

Ciekawy

Pracowniku to ile można zarobić po 11 latach pracy ? I na jakim stanowisku jeśli to nie tajemnica ?

Koleś

HAHA Jaka premia???? Jakie szkolenia???? Ta firma to (usunięte przez administratora) i tyle

ada

a jesli zatrudniaja do pracy sezonowej to potem zwalniaja czy wspolpracuja dalej?? jakie sa zarobki na zleceniu??

@Hi, piszesz, że nie pracujesz już w firmie, a możesz opisać swoje doświadczenia z pracy w tym miejscu? Jakie stanowisko zajmowałeś? Czy podobała Ci się atmosfera? Co byś polecił osobom, które starają się o zatrudnienie?

Stokrotka
@Marta

Marta jak najbardziej polecam aplikacje do Chomika. Pracuje tutaj już kilka lat i z roku na rok firma się rozwija w potężnych rozmiarach. Bardzo dbają o pracownika i jego zadowolenie. Stanowiska są przeróżne w zależności na jakie miejsce aplikujesz ale wszędzie będziesz zadowolona. Wypłata ZAWSZE na czas, do tego dodatkowo premie i uznania. Jest możliwość dodatkowych szkoleń oraz są dostępne rożne bonifikaty takie jak np. karta multisport - świetna sprawa. W powiecie nie znajdziesz się lepszej firmy gdzie ma się takie dodatki. W firmie pracuje już ok.130 osób i ta liczba ciągle się powiększa. A osób skladających podania jest ciągle bardzo dużo. Polecam w 100 % !

NIE MARTA
@Stokrotka

"Bardzo dbają o pracownika i jego zadowolenie" - ha ha ha niezły żart

2latek
@NIE MARTA

piszesz niezły zart ? to pokaz firmę ktora wypłaca wszysyko ozusowane? nic pod stołem! a ostatnio wprowadzili karty multisport do których dopłacają kazdemu chetnemu . Wynajmują sale do siatki dla pracowników i wystawili druzyne bo biznes ligi . wg mnie w niejednej corpo tak nie ma

aaa
@2latek

Wystawili drużynę do biznes ligi za którą pracownicy musieli sobie w części zapłacić osobiście

polak
@Marta

Multisport smiech niech dadza zarobic a wciskaja karnety na silownie.

@Stokrotka

(usunięte przez administratora) się w łeb

Pracownik "corpo".
@2latek

Panowie, i Panie. Jesteście ze zbyt małej ligi. Chcecie firmę gdzie człowiek od łopaty zarabia ponad 3000 już po trzech miesiącach i wszystko "ozusowane"? Polecam top 10 budowlanych spółek akcyjnych. Nazwy swojej firmy nie podam, żeby nie było agitacji. Praca w upale? Jest. Praca na mrozie? Jest. Nadgodziny? Są. Ale w dywizjonie drogowym nikt was z cienia nie wygoni, kiedy powiecie, że macie przerwę przeciwsłoneczną. Pozwolą zejść do baraku i się zagrzać kiedy jest zimno. Jeśli nie dacie rady robić nadgodzin, trzeba to zgłosić, i przeważnie idą na rękę. Przestojowe wywołane czynnikami pogodowymi, bądź losowymi, jest wypłacane. Mankament to delegacje. Dopóki trwają budowy w okolicy miejsca zamieszkania, jest dobrze. Ale trzeba się liczyć z bywaniem w domu tylko na soboty i niedziele. Delegacje podnoszą zarobki do ponad 4 tyś i wzwyż, ale dla rodzin z małymi dziećmi to ciężkie do przełknięcia. Jeśli zostaniecie w jednej firmie, przy jednym zawodzie, nigdy nie dowiecie się czy nie ma dla Was lepszego miejsca. Szukać, eksperymentować, nie narzekać :) A kiedy będą wysyłać na delegacje, to zwalniamy się, i zatrudniamy przy innej budowie w okolicy obsługiwanej przez jakąś dużą spółkę akcyjną :P Ps. U nas socjal bije na głowę karty multisport. Jak ktoś przychodzi zmęczony po pracy, to ostatnie o czym marzy to siłownia. Za to dofinansowanie żłobków i przedszkoli, wczasy pod gruszą, regularne premie, bezpłatne obiady... Nie dostajesz piłki do siatkówki, i nie mówią ci, graj w siatkówkę. Bierzesz kasę i sam wybierasz do czego kupić te piłki, i ile :)

Gg

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Była to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Niskie płace, wykorzystywanie stażystów, obietnice dotyczące podwyżki, szantaże emocjonalne, przymusowe nadgodziny w okresie "sezonu" ( kwiecień-sierpień)

Grzes
@Gg

Szantaż emocjonalny podobno szefo to zagorzały katolik więc jak można postępować w ten sposób zgłosić to do pip

Zdzisek

Że niby handlowcy dobrze zarabiają w Chomiku? Hahahaha. Może jedynie pan S. S. bo reszta zarabia ochłapy jak na PH.

d1

1. Ludzie pracujący po kilka lat zarabiają mniej od uczniów, którzy przychodzą na wakacje. Na umowie zleceniu dostają więcej, niż kilkuletni pracownicy. 2. Nieludzkie warunki. W lecie 40 stopni pod namiotami, w zimie mróz, bez różnicy czy na zewnątrz czy na hali. Bez czapek i rękawiczek nie ma co nawet wchodzić na halę. 3. Ciągłe sprawdzanie czy ktoś przypadkiem nie przesiaduje na stołówce przez 2 minuty, bo nie wolno zrobić sobie herbaty w trakcie pracy. "Od tego jest przerwa." Niewazne, że na polu mróz. 4. Ktoś pisał, że do chomika wcale niełatwo się dostać. Mocno śmiechłem. Elita intelektualna to tam raczej nie pracuje, oczywiście jest też trochę ogarniętych osób, i to mnie dziwi - że nadal tam pracują. Bez godnego wynagrodzenia i szacunku (no chyba, że ktoś uważa 1700/1800 zł za dobrą wypłatę.) 5. Jedyny plus to wypłata na czas. No ale dwójki z przodu, to nie zobaczycie. Chyba, że jesteś handlowcem, który jeździ już kilka lat po sklepach. Albo uczniem, któremu na zleceniu złoży się fajna suma godzin. 6. Nadgodziny, trzeba robić, bo "trzeba wykonać plan". Inaczej nici z premii, jeśli 70/100 zł można nazwać premią.. 7. Jak myślicie, czemu jeden z prezesów odszedł? Czemu odeszło kilka osób z biura? No właśnie. Ale wy dalej piszcie, że firma zmienia się tylko na dobre! 8. Ogólnie, to chomik jest spoko opcją dla uczniów/studentów na czas wakacji. Opcja na stałe odpada. No chyba, że ktoś chce pracować za 1700 zł bez jakiejkolwiek szansy podwyżki po kilku latach (znowu - chyba, że dla kogoś 100 zl podwyżki na przestrzeni 3 lat, to dużo.) 9. Praca na zgrzewalni z tego co słyszałem to istny kabaret. Robota na akord, ale jak zrobisz za dużo, to nagle ceny słoików są obcinane - tak, żebyś za dużo nie zarobił ;) 10. Lepiej nie przyznawać się, że nie chodzi się do kościoła. To się może skończyć różnie. Jest nawet coś takiego, jak "pokój refleksji", w którym każdy może spędzić kilka minut na modlitwę. :D 11. Spoko ludzie (oczywiście niewszyscy), ale niedocenieni, dlatego coraz więcej osób się zwalnia.

Stale
@d1

Chyba Marta się zwolniła ...

@d1

Chyba wiemy kto napisał tą "nieprawdziwą" wiadomość :) hihi Dobrze, że niektórzy ludzie sami odchodzą od razu jest lepiej w firmie.

@anonymous, poszukiwanie nowych pracowników może być również związane z rozwojem firmy. Zatem, może napiszesz jak prezentuje się aktualna sytuacja Chomik? Czy jest coś, co oceniasz w pracy w tym miejscu na plus? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia swojej wypowiedzi.

Qwerty
@Marta

Marta jeśli odchodzą z firmy najważniejsze osoby to twoim zdaniem jest to rozwój firmy ?? Bo moim zdaniem nie bardzo ...

świerzak
@Marta

marta (usunięte przez administratora)i tak podwyżki nie dostaniesz

świerzak

Panie i Panowie, jak was zadowala wypłata poniżej 2000 na rękę to zapraszamy

@polak, rozumiem, że jesteś zatrudniony w Chomik. Na jakich warunkach zatrudnienia pracujesz w firmie? Czy zagwarantowana jest umowa o pracę? Zachęcam Ciebie do podzielenia się tymi informacjami, gdyż pomoże to osobom zastanawiającym się nad aplikacją do firmy.

Czy posiadacie jakieś informacje na temat stanowiska Młodszego specjalisty ds. marketingu? Obecnie jest prowadzona rekrutacja na nie: https://chomik.pl/praca-mlodszy-specjalista-ds-marketingu/ Myślę, że wskazówki dotyczące warunków zatrudnienia pomogą osobom zainteresowanym aplikacją do firmy Chomik.

Czy posiadacie aktualne informacje odnośnie rekrutacji prowadzonych w Chomik? Jakie są oczekiwania od potencjalnego kandydata? W jaki sposób można złożyć swoją aplikację? A może ktoś brał ostatnio udział w rekrutacji do firmy i chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie procesu kwalifikacyjnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Chomik M Świeży Spółka Jawna - Gdów

• Jak się pracuje w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chomik M Świeży Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w Chomik M Świeży Spółka Jawna napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chomik M Świeży Spółka Jawna