CHOMIK M. ŚWIEŻY SPÓŁKA JAWNA

Toruń

Opinie o CHOMIK M. ŚWIEŻY SPÓŁKA JAWNA

Iwona

Użytkownik @pracujący, niestety nie odpowiedziałeś na moje pytania dotyczące pracy w CHOMIK M. ŚWIEŻY SPÓŁKA JAWNA. A tak jak pisałam dla innych liczą się takie informacje z pierwszej ręki. Jeśli ktoś oprócz @pracującego wchodzi na forum, dajcie innym znać, jak obecnie wygląda praca w firmie.

Iwona

@pracujący co oprócz świetnej załogi sprawia, że dobrze pracuje Ci się w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej codziennej pracy. Jeśli możesz to podaj również jakie stanowisko zajmujesz. Będzie to na pewno cenna informacja dla osób szukających dodatkowych informacji.

pracujący

fajna firma , z przyszłościa a załoga ..... super , klimat bardzo koleżenski

damian

@pracujący a gdzie można znaleźć te wszystkie oferty pracy, o których właśnie opowiadasz? Będę mocno zainteresowany

pracujacy

jak ktoś szuka stabilnej pracy to warto w Chomiku a rzeczywiście potrzebują teraz pracowników na wszelkie stanowiska nie dlatego ze maja kłopoty z odchodzącymi ale rozwijają się w takim tempie ze to widać... zyczyc każdej firmie takiego rozwoju

ph kobieta

sluchajcie ! c0 powiecie o pracy ph? słyszałam dobre opinie ale wolałabym skonfrontowac! mam doswidczenie w innej hurt AGD i mam swoje portfolio , czy beda zainteresowani? czy przyjmuja kobiety?bo inne hurtownie czasami nie?

ok

jak widze opinie u innych hurtowni agd to głowa boli ,,,, u nas jest po prostu ok

magazynier

jest po prostu po ludzku, jak sie umówisz to tak jest.... no zazwyczaj. no kurde z małymi wyjatkami ale no cóz nikt nie jest idealny. generalnie jest dobrze i jakto mówi .... nie ca psuć

ziomal

potwierdzam, to co pisze kowal. pracujesz dluzej to masz wypłacane za pierwsze dwie godziny 50tki a nastepne setki , a jak spietrzenie roboty i trzeba przyjsc w soboty to płaca 100 ki, i to nie od najnizszej tylko od stawki jaka masz a ja mam np duzo wyzsza niz najnizsza. jest ok

ziomal

nie wiem jak inni ale mnie wystarcza, za to co pracuje jest ok i atmosfera fajna. praca 8 godz a jak dłuzej to płaca nadliczbowe , w sumie nie ma sie do czego przywalic... jak by było h......o dawno bym poszedł gdzie indziej a tak na razie dobrze jest nie ma co psuc

Hejka

Chlopie , w tej firmie odkad pracuje a to juz ponad 13 lat ani razu nie spozniono sie z wyplatami, zawsze , zawsze oieniadze byly! Pewnie ,ze moglyby byc wieksze! A Ci co pracuja dluzej mowia ze nigdy nie spozniono sie z wyplatami! Wole mniej ale pewne...

firma dział a , zarabia i daje zarobic, tylko jak sie komus chce! powodzenia

zbych

widze ze jest ok , i niech tak bedzie , to najwieksza firma w gminie i sponsor naszych tenisistow w Szczytnikach

Robert 21

Składam tam CV , mam nadzieje na przyjecie. Maja dobra opinie w powiecie, w Dzienniku Polskim pisali ,że dostali Perłe Wieliczki i dziekowali współpracownikom. Chce studiowac a oni pozwalaja pracowac i uczyc sie! Kolega tez składa CV!

Firma ok, pracuje w niej ponad ponad 8 lat i załoga prawie sie nie zmienia, nawet dochodza nowi . jak zaczynalem prace to bylo nas moze 50 a teraz 100. Firma sie rozwija i dba o pracownikow. Ubezpieczenia i zusy firma placi od wszystkich zarobkow a nie jak winnych od najmniejszej. Mam swoje lata i wiem co to znaczy , jak zachoruje to mam placone od normalnej pensji . Wiadomo ,że jak ktos zle pracuje to potem narzeka , ale firma godna polecenia .

Zostaw opinię o CHOMIK M. ŚWIEŻY SPÓŁKA JAWNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHOMIK M. ŚWIEŻY SPÓŁKA JAWNA