New Orleans Gentlemen's Night Club

Opinie o New Orleans Gentlemen's Night Club

Kate22

Zgadzam się @Maja z tobą, dobra praca, dobra wypłata, klimat spoko. Pani Kasia wyrozumiała. Najważniejsze, że wypłaty zawsze na cas i umowa o pracę.

Majka

Z New Orleans byłąm związana przez 2 lata, pewnie bym pracowała do tej pory, jakby nie wyjazd do stanów. Nic złego nie mogę powiedzieć. Wypłaty zawsze na czas, bardzo dobre jak na polskie warunki. Świetna atmosferta, szefostwo wyrozumiałe. Jak na klub nocny to płena kultura. Goście z wyższej półki, dobre dniówki, a raczej nocki. Napiwki nie raz po 2, 3 stówki, norma. Dobry klub jak na Warszawę.

Nina

Pracowałam w New Orleans tylko kilka tygodni jako kelnerka, ale bardzo miło wspominam pracę tam. Jeśli ktoś się stara i wykonuje swoją pracę dobrze i z zaangażowaniem to wypłata była naprawdę wysoka. Ogólnie ludzie w klubie są bardzo mili i tworzą fajną atmosferę. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to na pewno dalej bym pracowała w New Orleans, bo w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobre warunki jak tam.

Ana

W New Orleans zostałam zatrudniona pomimo niewielkiego doświadczenia i jestem bardzo zadowolona. Dbają o swoich pracowników, ubezpieczenie i zapewniona super opieka medyczna. Fajne miejsce i naprawdę atrakcyjne warunki pracy, a wypłata wysoka i zawsze na czas.

Dora

Pracowałam w New Orleans przez kilka miesięcy i bardzo dobrze wspominam pracę tam. Atmosfera jest fantastyczna, zarobki na naprawdę wysokim poziomie - oczywiście jeśli ktoś się do pracy przykłada. Grafik mogłam sobie dopasować do swoich potrzeb, mieliśmy też zapewnione ubezpieczenie medyczne. Słyszałam o tym, jakie są warunki w innych klubach i New Orleans jest jednym z miejsc wyróżniających się naprawdę dobrym podejściem do pracownika.

Kaja

Pracuję w tym miejscu już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera, fajny i zgrany zespół, wypłata zawsze w uzgodnionym terminie, a jeśli ktoś uczciwie wykonuje swoją pracę to zarobki są naprawdę wysokie.

kozik

Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy z trudem zarobisz 1000 pln miesięcznie .

boris
@kozik 09.04.2016 19:39

W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie.Chociaż jak widzę taką kasę @kozik to zaczynam się zastanawiać nad pracą tutaj .

nikol

Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niz praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje sie dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy.

Zostaw opinię o New Orleans Gentlemen's Night Club - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Orleans Gentlemen's Night Club