Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Orleans Gentlemen's Night Club w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie New Orleans Gentlemen's Night Club? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Kelner - Barman są korzystne?

Zuza Nowy wpis
Kandydat

Hej , Czytając opinie są mega pozytywne co aż miło się czyta ^^. Chciałam się dowiedzieć czy dalej utrzymuje się dobra atmosfera w klubie i warunki pracy i ile można zarobić jako tancerka? Będę wdzięczna za szczerą odpowiedź Pzdr. Zuza;)

Dawid Nowy wpis

Czy kelnerki maja tam dobra atmosferę ?

Anita Nowy wpis

Jakie warunki pracy dla kelnerek w klubie? Jakie prowizje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w New Orleans Gentlemen's Night Club rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Klub poszukuje HOSTESS?
logo firmy Doradca ds. sprzedaży ofert pracy
GoWork.pl
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Julia
Kandydat

Jestem zainteresowana praca na stanowisku promotorki lub kelnerki w klubie, lecz niestety słabo u mnie z językiem angielskim. Jestem osobą bardzo komunikatywną i otwartą na wyzwania, posiadam spore doświadczenie w pracy kelnerki, oraz jestem sumiennym pracownikiem i tu pojawia się pytanie, czy problem ze znajomością języka obcego skreśla moje możliwosci na pracę w klubie?

Witam byłem wczoraj pierwszy raz bajka kobieta która tańczyła dla mnie 4 razy taniec prywatny Anioł pozdrawiam Ciebie (usunięte przez administratora).. Piotrek

Klub nie wypłaca pracownikom pieniędzy.

Manager New Orleans Club
@Były pracownik

Szanowny 'Były pracowniku' proszę nie pisać nie prawdziwych informacji gdyż to bardzo poważne oskarżenia. Klub działa 14 lat na Rynku i zawsze wypłaca pieniądze. Proszę nie nazywać siebie 'byłym pracownikiem' jeśli została Pani do nas przysłana przez konkurencję w celu namówienia naszych tancerek do zmiany Klubu .... Jesteśmy bowiem świeżo po odkryciu takiej intrygi i nagle pojawia się taka opinia?! Czy to przypadek ...

Danuta

@Olka Większość piszących tutaj osób docenia w firmie New Orleans Gentlemen's Night Club wynagrodzenie i dobrą atmosferę w pracy. Co byś doradziła osobom, które chciałby w tej firmie pracować? W jaki sposób powinny aplikować do tej firmy? Czy to prawda, że ten pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe np. prywatną opiekę medyczną? Zamierzasz dalej pracować w tej firmie, czy rozglądasz się za czymś innym?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w New Orleans Gentlemen's Night Club? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Olka
@Administrator

wszystko jest ok z pensjami, są na czas. zawsze gotówka

Kate22

Zgadzam się @Maja z tobą, dobra praca, dobra wypłata, klimat spoko. Pani Kasia wyrozumiała. Najważniejsze, że wypłaty zawsze na cas i umowa o pracę.

Majka

Z New Orleans byłąm związana przez 2 lata, pewnie bym pracowała do tej pory, jakby nie wyjazd do stanów. Nic złego nie mogę powiedzieć. Wypłaty zawsze na czas, bardzo dobre jak na polskie warunki. Świetna atmosferta, szefostwo wyrozumiałe. Jak na klub nocny to płena kultura. Goście z wyższej półki, dobre dniówki, a raczej nocki. Napiwki nie raz po 2, 3 stówki, norma. Dobry klub jak na Warszawę.

Nina

Pracowałam w New Orleans tylko kilka tygodni jako kelnerka, ale bardzo miło wspominam pracę tam. Jeśli ktoś się stara i wykonuje swoją pracę dobrze i z zaangażowaniem to wypłata była naprawdę wysoka. Ogólnie ludzie w klubie są bardzo mili i tworzą fajną atmosferę. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to na pewno dalej bym pracowała w New Orleans, bo w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobre warunki jak tam.

Ana

W New Orleans zostałam zatrudniona pomimo niewielkiego doświadczenia i jestem bardzo zadowolona. Dbają o swoich pracowników, ubezpieczenie i zapewniona super opieka medyczna. Fajne miejsce i naprawdę atrakcyjne warunki pracy, a wypłata wysoka i zawsze na czas.

Dora

Pracowałam w New Orleans przez kilka miesięcy i bardzo dobrze wspominam pracę tam. Atmosfera jest fantastyczna, zarobki na naprawdę wysokim poziomie - oczywiście jeśli ktoś się do pracy przykłada. Grafik mogłam sobie dopasować do swoich potrzeb, mieliśmy też zapewnione ubezpieczenie medyczne. Słyszałam o tym, jakie są warunki w innych klubach i New Orleans jest jednym z miejsc wyróżniających się naprawdę dobrym podejściem do pracownika.

Kaja

Pracuję w tym miejscu już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera, fajny i zgrany zespół, wypłata zawsze w uzgodnionym terminie, a jeśli ktoś uczciwie wykonuje swoją pracę to zarobki są naprawdę wysokie.

kozik

Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy z trudem zarobisz 1000 pln miesięcznie .

boris
@kozik

W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie.Chociaż jak widzę taką kasę @kozik to zaczynam się zastanawiać nad pracą tutaj .

nikol

Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niz praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje sie dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o New Orleans Gentlemen's Night Club - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w New Orleans Gentlemen's Night Club?

Zobacz opinie na temat firmy New Orleans Gentlemen's Night Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

New Orleans Gentlemen's Night Club
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

New Orleans Gentlemen's Night Club