Opinie o Tosta w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tosta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tosta o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosta w Bydgoszcz

Stella

@Megi Opinie klientów nie powinny sie znaleźć na forum pracowniczym!

Megi

Polecono mi w sklepie firmowym ciasto lodowe takiego syfu to jeszvze nie jadlam.biszkopt przełożony kremem tofi z margaryny albo smalcu bo tak smakowało yragedia

Staszek

Mam nadzieję, że dobrze wam się pracuje i dlatego od dawna nie zaglądacie.

j 23 i pół

Robią numery ze starym chlebem.Pomoczony z wierzchu,odświeżony i z powrotem do sklepu.Tylko jedynka na klipsie, w dziwny sposób lekko ,,drapnięta"i udaje 2.I w ten oto sposób termin ważności 17.08.2018 zmienił się na 27.08.2018.Ciemny lud to kupi, przecież właściciel nie może ponosić kosztów niesprzedanego pieczywa.Tylko co na to SANEPID- na pewno się zainteresuje ciekawym faktem długiego terminu przydatności do spożycia.Smacznego.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jaro

Czy niektóre osoby to tylko narzekać potrafią?

Baltazar

Miałem okazję pracować w tym miejscu jakiś czas. Wynagrodzenie jest niesprawiedliwe. Jedni zarobieni w pocie czoła za najniższą, a inni co chwilę fajeczka i patrzą beszczelnie jak inni zap... za stawkę stawkę znacznie wyższa. NIe polecam tego zakładu wyzysk i komuna.

Waldi

Od wielu lat jestem klientem Tosty.Na Bartodziejach kiedyś przez lata na Gajowej obecnie Bartosza Głowackiego.Jakoś pieczywa była zdecydowana lepsza od tych wielu prywatnych piekarń.Miła i pomocna obsługa.Niestety to już przeszłość jeśli dziś trudno obwiniać panie w sklepie o jakość pieczywa to już o brak kompetencji i znajomości tematu jak najbardziej.Obecnie jedna z pań wiecznie jest jakby obrażona na cały świat a druga do perfekcji opanowała sztukę wciskanie zwykłego kitu klientom co z etyką handlową nie ma nic wspólnego.

kasia
@Waldi

Mówimy o firmowym sklepie tosty czy o sklep w którym sprzedawane jest wyzej wymienione pieczywo . Z tego co wiem na BARTOSZA nie ma sklepu firmowego

Stała klientka

W zeszły piątek kupiłam znowu stary chleb w sklepie przy ul. Planu 6-letniego. Może stary to za duzo powiedziane ale na pewno nie był z tego samego dnia.

Jack

Jest to miejsce gdzie mam wrażenie ludzie pracują za karę. Czują się bezkarnie i robią dosłownie co chcą, wg mnie połowa ludzi do zwolnienia, są wyuczeni ze robią tylko jedno, gdy mają coś zrobić więcej "od siebie " to Wielka obraza na cały świat. Zwolnić komuchów !!!

Sylvana

Cezar a tak z rozumem wszystko ok?Chyba nie skoro wypisujesz takie bzdury .Widać po poziomie wpisu gdzie i kiedy zakończyła się twoja edukacja skoro nawet nie wiesz że nazwy państw piszę się z dużej litery!DNO i totalne zero !Gdzie tu merytoryka i logika?

Jack

kapitan okruszek

widzę że niektórzy tutaj nie doceniają pracy jaką mają. ale jak ktoś ma ambicje i chce to w i produkcji pieczywa, bułki tartej zrobi karierę

Baros

Ja tez teraz gzaczynam prace ale na wuzku widlowym i czy tam jest zle czy ktos jaja sb robi

Mniam

Ciesz się ze nie miałeś błota lub piasku. Bogactwo dodatków od tosty plus bonusik pleśń

młoda

robie zakupy na ul.planu 6 letniego mile panie jestem bardzo zadowolona z obslugi pozdrawiam

Witam przed świetami kupilem na ul grunwaldzkiej ciasto bylo tak stare ze musialem przyjsć oddac, gdzie pani kierowniczka twierdzila ze jest to świeza dostawa.Pod spodem byla pleśń..była wulgarna powiedziala ze nie musze przychodzić i kupowac..życze dalszego trucia klientów.!!

zuber

Jak ktoś szuka porządnego logistyka to zapraszam do tosty. ten chłopina zna sie na rzeczy

misio

...dobre sobie, zmiany idą w dobrą stronę, a dlaczego ciągle jest tylko gorzej?

stary...

Danie główne w postaci pseudo-prezesika było, deser w postaci kadrowej, księgowego i prawnika też. Teraz czas na pierwsze danie... rosół z kurczaków! Do dzieła! Trzymam za Was kciuki Alfredo i Marija ;-) zmiany idą w dobrą stronę...

wujek

No tak, ale jest jeden dział, o którym nikt nic nie mówił, a nie nikomu nie życzę, żeby tam trafił, a sprawuje władze nad nim pewna "kobieta" uważa się chyba za boga, wszystko musi być po jej myśli, tylko bywa tak, że jej prlowskie myślenie jest błędne, a tylko spróbuj zwrócić jej uwagę, to będziesz obgadywany za plecami całymi miesiącami. O próbie wzięcia paru dni wolnych już lepiej nie mówić, trzeba się wręcz prosić aby dostać, a i tak się dopiero dowiesz w piątek, że poniedziałek masz wolny....

nowa

Praca w Toscie to porażka. Człowiek się stara jak może i dostaje wypowiedzenie. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tosta - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tosta?

Zobacz opinie na temat firmy Tosta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tosta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosta?

Kandydaci do pracy w Tosta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosta